PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ALINIK Regal Raptor DD 250E-6C

Hutame
02.Nisan.2015, 02:35
Merhaba arkadaşlar geçenlerde tanışma başlığı açmıştım. Niyetim bi tane 250E 6C almak. Sahibindende http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-2013-beyaz-regal-raptor-daytona-garaj-motoru-203404955 ilanını gördüm.

2013 model 5000 küsür km de temiz bir araca benziyor.

Site ahalisinden bilinen tanınan birinden aynı özelliklere sahip mümkünse daha uygun fiyatlı aynı model aracı olan varsa satmayı düşünen , iletişime geçebiliriz. Niyeti bayağı birledim yakın zaman içinde almayı düşünüyorum.

Mezarkabul
02.Nisan.2015, 17:12
İsa kardeşim paylaştığın ilanda görülen motorun fiyatı gayet uygun.. Benimde var aynı model fakat benimki hem siyah hem de blok üstü nikelajlı olanından 8500-TL istiyorum. Gerçi benimkinin bi kaç ekstrası var ama demek istediğim sezon başlıyo.. Şurda iki ay sonra 7500 tl ye daytona biraz seyrek görürsün internette haberin olsun :) Ama yine de sıkışan, paraya ihtiyacı olan ya da daha farklı bir motoru almaya kafasına koyan satıcı 300 e 500 e çok bakmaz.. Uygun bulabilirsin.. Sonuç olarak her ne kadar tartışmalı da olsa (2015 model 250cc) sıfırı 11,400-TL istenen bir motorun plaka masrafları ile maliyeti 12,000-TL yi bulduğu düşünülür ise ikinci eline istenilen fiyatlar gayet uygun. Tabiki karar senin 8)

Ferhat BASTEM
02.Nisan.2015, 20:27
Ben de Nidakule'de çalışıyorum. Satan kişiyi tanımıyorum ama bu motoru sürekli görüyorum. Hatta ben almadan önce gidip bunun Sağına soluna bakmıştım :) Eğer motoru görmek istersen beraber bakabiliriz. Motordan çok anlamam ama iki göz her zaman avantajdır ;)

Hutame
03.Nisan.2015, 21:48
İsa kardeşim paylaştığın ilanda görülen motorun fiyatı gayet uygun.. Benimde var aynı model fakat benimki hem siyah hem de blok üstü nikelajlı olanından 8500-TL istiyorum. Gerçi benimkinin bi kaç ekstrası var ama demek istediğim sezon başlıyo.. Şurda iki ay sonra 7500 tl ye daytona biraz seyrek görürsün internette haberin olsun :) Ama yine de sıkışan, paraya ihtiyacı olan ya da daha farklı bir motoru almaya kafasına koyan satıcı 300 e 500 e çok bakmaz.. Uygun bulabilirsin.. Sonuç olarak her ne kadar tartışmalı da olsa (2015 model 250cc) sıfırı 11,400-TL istenen bir motorun plaka masrafları ile maliyeti 12,000-TL yi bulduğu düşünülür ise ikinci eline istenilen fiyatlar gayet uygun. Tabiki karar senin 8)

Ben de Nidakule'de çalışıyorum. Satan kişiyi tanımıyorum ama bu motoru sürekli görüyorum. Hatta ben almadan önce gidip bunun Sağına soluna bakmıştım :) Eğer motoru görmek istersen beraber bakabiliriz. Motordan çok anlamam ama iki göz her zaman avantajdır ;)

Çok teşekkürler güzel yorumlarınız için. Arkadaşlar iletişime geçtim hafta sonu müsait olucak motora bakıcam eğer bir sorun sıkıntı çıkmadan anlaşırsak p.tesi satın almayı düşünüyorum. Ferhat dostum teklifin için saol. Hangi şartlarda ve nerde görüşeceğimizi özel mesajla konuştuk nidakulenin o taraflarda değil ve akşam vakti olucak muhtemelen , ama umarım motoru alıp rahatça trafikte gezicek kıvama gelirsem bu sitede yeniyim gerçi ama grup görüşmelerine gelebilirim orda inşallah tnaışırız. Çok teşekkürler ilginize

Hutame
08.Nisan.2015, 21:51
Satışa uğradık ya :D Haber vericem ben size diyen adam motoru satmış bana haber vermeden (: Her işte bi hayır vardır. Yarın başka bi tane bakıcam kısmetse onu satın almayı düşünüyorum

CELİL
08.Nisan.2015, 22:30
Satışa uğradık ya :D Haber vericem ben size diyen adam motoru satmış bana haber vermeden (: Her işte bi hayır vardır. Yarın başka bi tane bakıcam kısmetse onu satın almayı düşünüyorum

Sağlık olsun kısmet değilmiş her işte bir hayır vardır daha iyisini bulursun inşallah

Hutame
09.Nisan.2015, 21:44
Sağlık olsun kısmet değilmiş her işte bir hayır vardır daha iyisini bulursun inşallah

Valla ufak ufak hevesim kırılıyor abi ya (: Önceden yazdığım adamdan sonra bugün motor bakıcaktık uzaktan gelicekti arkadaş malüm ilkbaharda kışı yaşadı bugün istanbul fırtına yağmur adam gelemedi :D Nereye el atsam bi engel çıkıyor pazartesi inşallah bakıcaz artık.

drozzie79
15.Nisan.2015, 13:46
Ben de motorumu değiştirmeyi düşünüyorum. Hem model hem de hacim yükseltmek niyetim. Bende 2009 model DD 250E-9 var, düşünürsen. Henüz ilan vermedim, sıfır almıştım, orjinal 7200 km'de. Araba da olduğu için km az. 4000TL olur, foruma iş yoğunluğu nedeniyle pek giremiyorum. Koşuyolu'ndayım. Düşünürsen ara konuşalım. Bu arada km az-modeli yeni olan 350 Daytona ile takas da düşünürüm. ilgilenenlere duyurulur. Tlf:05365796246