PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aranıyor > Daytona 250-350 belki spyder

oknglr
01.Mayıs.2015, 13:54
Arkadaşlar merhaba.
Daha önce tanıma başlığı açmıştım.
Şuan asya nostalji scooterım var. İlk vitesli deneyimim olacak. DD150 ye niyetlenmiştim ama şimdi bütçeyi birazdaha artırınca neden daytona olmasın dedim :) İlan sitelerine bakıyorum birkaç hafta öncesine kadar bir sürü ve uygun fiyatlı ilan varken şimdi sezonun açılmasıyla ilanlar azalmış fiyatlar yükselmiş.

Şuan Ankara Elmadağ dayım. Ankarada bulabilirsem güzel olur ama daytona çindede olsa gidicez artık almaya :D uygun max 7000-7500 bütçe ile daytona arıyorum. Düşük bir ihtimal spyderda olabilir hala ısınamadım o modele ama bakmaya devam ediyorum :) Satan varsa yada çevresinde olan iletişime geçebilirseniz benimle sevinirim . Herkeze iyi forumlar.

ugur67
01.Mayıs.2015, 16:20
sahibinden de ilan vardı istanbul malltepe de daytona 8.800 km de istersen bi bak derim. ben niyetlenmiştim ama sıfır dd150 alacağım daytonadan vazgeçtim oturuşu falan sevmedim :) Bi konuşabilirsin ilan sahibiyle. 7.600 e kadar bırakacam diyordu. birisi gelmiş alıcam demiş alacak kişi para bekliyormuş bi yerden olay tam buydu :cheesy:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-dd-250e-6c-temiz-bakimli-yaza-hazir-210661233/detay/

oknglr
01.Mayıs.2015, 18:04
Siz gidip gördünüzmü motoru. Ya aslında ben beyaz renk arıyorum da bunuda aldım favorilere kısmet bakalım :D

ugur67
01.Mayıs.2015, 18:36
Yok ben görmedim. Ben satış bayisine gidip daytonaya da spyder e de bindim ama baktım bana göre değil 150 lik klasik almaya karar verdim :cheesy: Ama daytonada karar kılsaydım bunu alacaktım gidip