PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herkeze Selamlar

selcukmeral
23.Haziran.2015, 00:13
Merhabalar

Adım Selçuk 2 senedir motor kullanmaktayım(caracal 200) ve bu sezona daytona 350 ile başlıyorum yeni bir regal raptor kullanıcısıyım.Kadıköy de ikamet etmekteyim.Umarım siz tecrübeli regal dostlarından öğreneceklerim olacaktır.

Esenlikle kalın

DirtyDozen
23.Haziran.2015, 00:25
Hoşgeldin Selçuk. Yeni motorunla kazasız belasız sürüşler diliyorum.

matsiyah
23.Haziran.2015, 02:02
Herkese merhaba ben Yalova'danım 6 senedir scooter kullanıyorum.İsmim DOĞANCAN aranıza yeni katıldım.Eminim sizlerden öğreneceğim çok şey var herkese çok selam

Ömer
23.Haziran.2015, 09:33
Herkese merhaba ben Yalova'danım 6 senedir scooter kullanıyorum.İsmim DOĞANCAN aranıza yeni katıldım.Eminim sizlerden öğreneceğim çok şey var herkese çok selam

Doğan hoşgeldin. Ayrı bir başlık açıp kendini tanıtırsan daha güzel olur.
Diğer arkadaşın başlığında isimler karışır :)

Ömer
23.Haziran.2015, 09:35
Merhabalar

Adım Selçuk 2 senedir motor kullanmaktayım(caracal 200) ve bu sezona daytona 350 ile başlıyorum yeni bir regal raptor kullanıcısıyım.Kadıköy de ikamet etmekteyim.Umarım siz tecrübeli regal dostlarından öğreneceklerim olacaktır.

Esenlikle kalın

Selçuk sende aramıza hoşgeldin, buluşmalara aktif olarak katılırsan daha çabuk tanışma fırsatı yakalamış oluruz. Bu arada Daytonan hayırlı olsun nazar

CELİL
23.Haziran.2015, 10:36
Merhaba Selçuk aramıza hoş geldin
Yeni RR Daytonan hayırlı olsun nazar burada hepimiz birbirimize elimizden geldiğince destek oluyoruz doğru yerdesin 8)

Not: Doğan alttaki linkten sana özel tanışma başlığı açabilirsin
http://www.raptorriders.com.tr/forums/newthread.php?do=newthread&f=27

spue
23.Haziran.2015, 13:29
hoş geldin,
yeni motorunla kazasız sürüşler dilerim.

nickziki
24.Haziran.2015, 10:30
hoşgeldiniz beyler

tbaylan
24.Haziran.2015, 12:51
Selçuk öncelikle foruma hoşgeldin.

Yeni motorun hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin. Umarım keyfini çıkaran güzel sürüşlerin olur.

Farın da yolun da açık olsun.

Sevgiler

tb