PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yArDıM__

_METEOR_
31.Temmuz.2007, 18:34
arkadaşlar sizce bu motor alınırmı
http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4419896
alınmasa bile sizin önerdiğiniz bi motor warsa bilelim ( bu motorun üstündeki akssuarlar nerde bulunur )

yenikoylu_ua
31.Temmuz.2007, 18:40
Arkadaşım bu motorun sahibi zaten bizim sitede bi sorunu varmı bilmiyorum ama görüşüp sorabilirsin bu sitede kimse birbirine yanlış yapmaz bi sorunu varsada söyler bi aramanı tavsiye edebilirim

_METEOR_
31.Temmuz.2007, 18:53
Yok ben sorun olcağından demiyorum yanı motor nasıl onu soruyorum

yenikoylu_ua
31.Temmuz.2007, 19:06
Arkadaşım motor hakkındaki genel bilgiyi Fatih yazmış zaten İstanbuldaki buluşmalarda görüşüyoruz temiz bi motor

Bide söylemek istedigin Regal Raptor alınırmı ise sonuç şu sitede bir iki kişi hariç Regal kullanıyo ben alalı 2,5 ay oldu 6500 km yol yaptım hiçbi sorun yaşamadım geçen hafta Tosyada daha önce Edirnede ondan önce Eskişehirde ilk olarakta Erdeğe gittim gittim derken 2 kişi tabiki bu paraya bundan iyisi şamda kayısı oluyo anlıyacagın

_METEOR_
01.Ağustos.2007, 11:58
peki arkadaşlar buralarda regal servisi yokmus ilerde motorumda bi sorun olursa ben ne yapacağım sanırım siz buluynduğunuz yer itibariyle şanslısınız bunu KİNO baba ii bilir ama oda ortada yok ki o onlıne oluncada ben olmıyım:D

yenikoylu_ua
01.Ağustos.2007, 12:06
Kino babaya bi özel mesaj at geldiğinde görür sen online olmasanda o bilgilendirir seni bu konuda

_METEOR_
01.Ağustos.2007, 12:12
ok sağoluun

müslüm baba
01.Ağustos.2007, 12:18
Kardeşim bu motor bizim Fatihin motoru kendisi yedek parçacıdır, yani otomobil sektöründe motoruna çocuğu gibi bakar, ilk aldığında çok başı ağrıdı eski sahibi motoru çok hor kullanmıştı ama Fatihin değiştirmediği parça kalmadı motor şu an kız gibi istediğin yola gider, üzerindeki aksesuarları bizzat kendisi yapmıştır. Eğer niyetin varsa bende konuşurum kendisiyle.

_METEOR_
01.Ağustos.2007, 12:20
teşekkür edrim muslum baba ilgin için ehliyeti aldıktan sonra konusacam mutlaka hem onla hem kızıl elmayla