PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : AKDENİZ de SERVİSİ VAR MI ?

_METEOR_
02.Ağustos.2007, 13:42
Siz benım kadar endişelenmemişinizdir ilk başlarada.. Bulunduğunuz yer itibariyle şanslısınız REGALimizin AKDENİZ bölgesinde herhangi bir yerde serisi varmıdır İİ FORUMLAR

_METEOR_
04.Ağustos.2007, 17:46
kimsecikler yokmu arkadaslar benı bu cok korkutuyor serwis sorununu nasıl halledecem antalya da sarıkayalraın bayisi warmıs ama serwisi war mı
serwis sorunu cok kötü sizde bilionuz

aslanburclu
04.Ağustos.2007, 17:58
KİMSECİKLER yokmu arkadaslar benı bu cok korkutuyor serwis sorununu nasıl halledecem antalya da sarıkayalraın bayisi warmıs ama serwisi war mı
serwis sorunu cok kötü sizde bilionuz

ya antalyalım ne servisi motor bilgin yokmu alt tarafı bi tornavida pense bide çin yapısı bi anahtar takımın olsun yeter ... anlat problemini yaz buraya bak ne cevherlerimiz var sana motorunu baştan yarattırmıyorlarmı servislerin bi halt bildiği yok arızanı olabilecek arızalarını olduğu an bizlerle paylaş yeter.....

_METEOR_
04.Ağustos.2007, 18:15
abim walla bilgim olsa bu kadr endişelenmezdim daha motorum yok arastıram yapuıorum almak için bu kadar endişe cok mu sizce

azelia
06.Ağustos.2007, 10:52
bende 10000 bakımı icin servis arıyorum...bi sonuc varmı su servis isinden???

_METEOR_
06.Ağustos.2007, 11:12
sanırım mersin de ninja motor wrmıs bana da kıno baba dedi

azelia
06.Ağustos.2007, 11:17
Antalya'dayım...Siz Antalya'da naptınız?...ben exen motor erkan'a götürüyorum ama 10000 bakımı icin servis olsa daha iyi olur diye dusunmustum..ne dersiniz???

_METEOR_
06.Ağustos.2007, 12:09
ben yenı alacağim için arastırıorum sanırım bu konuda kıno babam sana yardımcı olur

orçun
06.Ağustos.2007, 12:49
Antalya'dayım...Siz Antalya'da naptınız?...ben exen motor erkan'a götürüyorum ama 10000 bakımı icin servis olsa daha iyi olur diye dusunmustum..ne dersiniz???

antalyada 1 tane yetkili servis var (sadece regal in değil bir kaç motorun ) ama yener kardeşimiz pek tavsiye etmiyordu siz yine bir gidin bakın isterseniz kafanız yatarsa bakımınızı yaptırırsınız detayları yazıyorum
karakuş motor tel 0242 325 94 61 gazi bulvarı çevre yolu emek no 265 antalya

bu arada antalyaya hoşgeldiniz umarım birgün biryerlerde karşılaşırız

azelia
06.Ağustos.2007, 16:12
hım tesekkür ederim...ben yine exen erkan!a götüreyim en iyisi...bilmedigim yerede bırakmak istemiyoum motorumu...
insallah bi organizasyon yaparız...görüsürüzz...

orçun
08.Ağustos.2007, 10:55
bu exen erkan ın yerini bana tarif edebilirmisiniz bide orayı deniyim bu egzost işlerinden de anlarmı acaba kendisi

azelia
08.Ağustos.2007, 11:32
bu exen erkan ın yerini bana tarif edebilirmisiniz bide orayı deniyim bu egzost işlerinden de anlarmı acaba kendisi

eski sanayide...yıldız otocam sokagında sagda exen motor...cok memnunum ben...baya iyi...

http://www.exenmotor.com

Eski Sanayi Sitesi 665 Sok. No:6 ANTALYA
Tel & Fax : +90 242 346 28 95 - GSM : +90 532 785 89 22 (Erkan ÖZTÜRK)
(MSN - Email): erkan@exenmotor.com