PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herkese Selam!

AWESQME
13.Kasım.2015, 16:28
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Adım Hasan Can yaşım 25 Eskişehir'liyim İzmir'de yaşıyorum Uşak'da tekstil mühendisliği okuyorum. Daha bitiremedik 3 yıl kadar ara verdiğimden dolayı. Henüz bir motora sahip değilim ama yakın zamanda 250 cc chopper almayı düşünüyorum. Öncelikli tercihim Regal Raptor DD 250E-9B. Bütçemiz şuan buna yetiyor. Büyük ihtimal yaz bitene kadar kullanıp üstüne 3-4 bin ekleyip Daytona 350 almayı düşünüyorum.

Çok konuştum :) Aklıma gelmişken 1.93 cm boyundayım kilomda 100-110 arası değişmekte (fitness ile uğraşıyorum).

Tanıştığımıza memnun oldum tekeriniz düz bassın Allah kaza bela göstermesin :)

tbaylan
13.Kasım.2015, 16:31
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Adım Hasan Can yaşım 25 Eskişehir'liyim İzmir'de yaşıyorum Uşak'da tekstil mühendisliği okuyorum. Daha bitiremedik 3 yıl kadar ara verdiğimden dolayı. Henüz bir motora sahip değilim ama yakın zamanda 250 cc chopper almayı düşünüyorum. Öncelikli tercihim Regal Raptor DD 250E-9B. Bütçemiz şuan buna yetiyor. Büyük ihtimal yaz bitene kadar kullanıp üstüne 3-4 bin ekleyip Daytona 350 almayı düşünüyorum.

Çok konuştum :) Aklıma gelmişken 1.93 cm boyundayım kilomda 100-110 arası değişmekte (fitness ile uğraşıyorum).

Tanıştığımıza memnun oldum tekeriniz düz bassın Allah kaza bela göstermesin :)

Hasan aramıza hoşgeldin. Umarım gönlündeki motora en kısa sürede sahip olursun. Koruyucu ekipman ile ilgili bir bütçe de ayırmalısın kendine. Kazasız, belasız kullanırsın umarım.

Forumdan aktif olarak takip edersen her hafta buluşma düzenliyoruz. Oraya gelerek sahip olduğumuz motorların üzerine bindikten sonra fikir sahibi olabilirsin. Numaran bende var;)

Sevgiler.

tb

karakalem
13.Kasım.2015, 16:33
Merhaba Hasan izmirden aramıza hoşgeldin, izmirde çok güzel bir ekibimiz var, haftalık buluşmalarımıza katılmak istersen sana her konuda yardımcı olabiliriz, zaten bir kere geldikten sonra hep gelmek isteyeceksin :)
Umarım kısa zamanda hayalindeki demir atına kavuşursun

Ömer
13.Kasım.2015, 16:33
Hasan hoşgeldin. Spyder candır :)

AWESQME
13.Kasım.2015, 17:16
Hoş bulduk arkadaşlar umarım düzenli olarak elimden geldiğince buluşmalara gelicem. Zaten gezmesini seven aktif bir insanım aranızda olmaktan mutluluk duyacağıma ve güzel zaman geçireceğimize eminim :)

Bahadır
13.Kasım.2015, 17:44
Hacım aramıza hoşgeldin.
Not:Eskişehirliyim8):cheesy:

tbaylan
13.Kasım.2015, 17:50
Hacım aramıza hoşgeldin.
Not:Eskişehirliyim8):cheesy:

Baho sen de mi Eskişehir'liydin la? Bu kış gideceğim oraya. Haberleşiriz karşim8)

ibrahimyılmaz
13.Kasım.2015, 18:12
Hasan aramiza hosgeldin izmir ekibimizin ayrilmaz bi parcasi olman dilegiyle.. umarim butceni once koruyucu ekipmanlar icin ayirmissindir..:)

Sent from my GT-I9295 using Tapatalk

Trkr
13.Kasım.2015, 19:02
RR'a hoşgeldin. 8)

CELİL
13.Kasım.2015, 19:11
Merhaba Hasan İzmir'den aramıza hoş geldin İnşallah kısa sürede gönlündeki makinaya kavuşursun 8)