PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmirden Selamlar

ckaraca
18.Aralık.2015, 11:38
Merhaba;

Öncelikle Regal Raptor sahibi olmaya karar verdiğim ve bu konuda bir grubun olduğunu duyduğum için aranıza katılmaya karar verdim. Çokta iyi de yaptığımı düşünüyorum.

Üyelikten sadece bir kaç saat sonra İzmir den Tuğrul (Bey sıfatını aramızda kaldırdık :) ) ile telefonda bolca Grubun yapısı ve motor üzerine sohbet ettik. Sormak istediğim herşeyi de sorma fırsatı buldum :) Bunlar hakkında doğru ve dürüst bilgi alabilmek çok güzel...

Motorum şu anda olmasa da aranızda olmak ve yeni dostlarla tanışacak olmak çok güzel.

Bu arada 39 yaşındayım, İzmirde oturuyorum ve Yazılım uzmanıyım.

Hepinize Selamlar.

tbaylan
18.Aralık.2015, 11:42
Merhaba;

Öncelikle Regal Raptor sahibi olmaya karar verdiğim ve bu konuda bir grubun olduğunu duyduğum için aranıza katılmaya karar verdim. Çokta iyi de yaptığımı düşünüyorum.

Üyelikten sadece bir kaç saat sonra İzmir den Tuğrul (Bey sıfatını aramızda kaldırdık :) ) ile telefonda bolca Grubun yapısı ve motor üzerine sohbet ettik. Sormak istediğim herşeyi de sorma fırsatı buldum :) Bunlar hakkında doğru ve dürüst bilgi alabilmek çok güzel...

Motorum şu anda olmasa da aranızda olmak ve yeni dostlarla tanışacak olmak çok güzel.

Bu arada 39 yaşındayım, İzmirde oturuyorum ve Yazılım uzmanıyım.

Hepinize Selamlar.

Abi aramıza tekrardan hoşgeldin. Umarım gönlündeki makineyi bulursun, yada bulmana yardımcı oluruz. Müsait olduğun ilk toplantıya muhakkak gel, bu ailenin bireyleriyle yüzyüze tanışma fırsatını ele geçirmiş olursun. Üstelik bizde olan makinelere de bakarak farklı fikir sahibi olursun. Şimdiden hayırlı olsun.8)

Sevgiler.

tb

Trkr
18.Aralık.2015, 11:52
RR'a Hoşgeldin 8)

spue
18.Aralık.2015, 12:00
Aramıza hoş geldin Cenk,
Gönlündeki makinaya kavuşup, kazasız belasız zevkli km.'ler dilerim.8)

OğuzhanYılmaz
18.Aralık.2015, 12:52
Aramıza hoşgeldin. En kısa zamanda motorunu almanı bekliyoruz :)

Bypale
18.Aralık.2015, 13:36
Üyeliğin hayırlı olsun abi. İnşallah gönlündeki makinayada kısa zamanda kavuşur güzel yollarda buluşuruz8)

CELİL
18.Aralık.2015, 14:00
Merhaba Cenk aramıza hoş geldin İzmir ekibimiz çok samimi sıcak arkadaşlardan oluşuyor Tuğrul'la tanıştın ekibin kalanı ile de en kısa sürede tanışır kaynaşırsın bilgi alış verişi yaparsın
İnşallah kısa surede gönlündeki makinaya kavuşursun birlikte sürüşler yapar tadını çıkarırsın 8)

ibrahimyılmaz
18.Aralık.2015, 17:27
Abi hoşgeldin ailemize en kısa zamanda tanışmak dileğiyle:)

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

toprakonur
19.Aralık.2015, 15:42
abi aramıza hoş geldin umarım birlikte bol sürüşler yaparız

ob1kanobi
19.Aralık.2015, 17:28
Aramıza hoşgeldiniz, en kısa zamanda görüşmek üzere

FouL
19.Aralık.2015, 17:54
Hoşgeldiniz..hayirli olsun..

ckaraca
21.Aralık.2015, 11:19
Hepinize iyi dilekleri için teşekkürler. Umarım en kısa zamanda tanışırız.