PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2013 ve uzeri 150 e2 ne guzel olur

boxmaker
12.Ocak.2016, 05:08
Merhaba,
Uc sene once ilk motosikletimi aldigimdan beri forumlariniz takip ediyorum. Bu forumlarin neticesinde ihtiyaclarimi karsilayacak modelin 150 e2 olduguna karar verdim.
Su an Keeway 150 superlight kullanan ,45 yasinda, evli barkli bir marangozum. Amacim sehirdisindaki aileme ayda iki kez de olsa sag ve saglim ulastirabilecek saglamlikta bir regal raptor.
Bu arada kim 250 lik regal istemez ki? O da seneye olur umarim. Neticede daha gencim;
Bu platformdaki tum forumlari okudugumu ve arkadaslarin birbirine olan ilgisini gordum ve o yuzden satin almadan once sizlere sormak istedim.
Evet arkadaslar, var mi fazladan bir 150'lik ?

CELİL
12.Ocak.2016, 12:28
Merhaba Kerem aramıza hoş geldin 8)
Şehirler arası için 150 cc az gelicek ama anladığım kadarıyla durum bunu kurtarıyor o zaman mümkün olduğunca az km de 1-2 yaşındaki makinalara bak hayırlısı olsun inşallah kısa sürede gönlündeki makinaya kavuşursun 8)

umut.
12.Ocak.2016, 13:22
Merhaba Kerem abi. Ben bu aralar motosikletimi satmayı düşünüyorum 2014 model 3500 km de aklında bulunsun.

2_rock
12.Ocak.2016, 13:34
Merhabalar celil abi haklı uzun yolda 150 cc biraz bunaltabilir onun dışında tercih ve imkan meselesi söz konusu olduğu için size kalmış birşey. Ama inşallah en yakın zamanda istediğiniz makinaya kavuşursunuz. ..

Bypale
12.Ocak.2016, 19:08
Abi hoşgeldin. 150 cc den başka bi 150 cc bi fark yaratmıcaktır hayatında. İmkanlarına saygım sonsuz. Ama mademki seneye belki diyosun. Daha gençsin.:Rockn Roll: Sık dişini seneye klasik kasa daytona yada spyder güzel bi ikinci el bulursun uygun fiyata. Ozaman tam rahat edersin. 8)

boxmaker
12.Ocak.2016, 23:26
Mesajlariniza ve ilginize cok tesekkur ederim. Evet 250 lik de alacagim. Zaten motsiklet ehliyeti almamdaki asil sebep regal raptor'du. Fakat felek arkadastan dusurme keeway sl'i uygun gordu. Ben de bozmadim...
SL 0-100 km hiza uc senedir ulasamadi fakat allahi var muthis titresim masaji yapiyor. Max hiz 85 km oldugu icin sehirlerarasi hicbir geziye cikamiyorum korkudan. Sehiricinde hiz diye birseye ihtiyacim olmadigi icin de pek sorun etmedim. Eger, Canakkale-Istanbul arasini iki ya da uc dinlenme ile katadebilirsem 150 e2 lik bana luks bile gelecektir. Yani beklentim buyuk degil.
Ha bir de ileride 150 ligi karima verip 250 daytona almak ve birlikte tingir mingir surup ilk mola yerinde buz gibi alkolsuz bira dikmek gibi bir ortak hayalimiz var (cok deniyoruz ama alkolumuz olmuyor bir turlu;)
Degerli arkadaslar, ilginize tekrar tesekkur ederim, yolu duseni atolyemde kahveye beklerim.

boxmaker
12.Ocak.2016, 23:28
Umut kardesim, telefonla da olsa tanismak isterim. 05422168618

Bypale
12.Ocak.2016, 23:30
Mesajlariniza ve ilginize cok tesekkur ederim. Evet 250 lik de alacagim. Zaten motsiklet ehliyeti almamdaki asil sebep regal raptor'du. Fakat felek arkadastan dusurme keeway sl'i uygun gordu. Ben de bozmadim...
SL 0-100 km hiza uc senedir ulasamadi fakat allahi var muthis titresim masaji yapiyor. Max hiz 85 km oldugu icin sehirlerarasi hicbir geziye cikamiyorum korkudan. Sehiricinde hiz diye birseye ihtiyacim olmadigi icin de pek sorun etmedim. Eger, Canakkale-Istanbul arasini iki ya da uc dinlenme ile katadebilirsem 150 e2 lik bana luks bile gelecektir. Yani beklentim buyuk degil.
Ha bir de ileride 150 ligi karima verip 250 daytona almak ve birlikte tingir mingir surup ilk mola yerinde buz gibi alkolsuz bira dikmek gibi bir ortak hayalimiz var (cok deniyoruz ama alkolumuz olmuyor bir turlu;)
Degerli arkadaslar, ilginize tekrar tesekkur ederim, yolu duseni atolyemde kahveye beklerim.

Atölyen nerde abi:Rockn Roll:

boxmaker
12.Ocak.2016, 23:34
Asik Veysel mahallesi 3043 sok. Atasehir