PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : herkes sakarya ya

tufan
06.Ağustos.2007, 20:57
sakarya ya yolu düşen raptorcuları bekliyorum.meşhur çark caddesinin sonunda Atatürk lisesinin arka sokağında KAVRAM DERSANESİ bak gelin yoklama yapıcam.ama ne olur RR ile gelmeyin ya düşer bayılırım ya oturur ağlarım heee.

yeaks
07.Ağustos.2007, 00:10
:D tamam abim yolumuz düşerse uğrarız da regal yok sende galiba :D

yeaks
07.Ağustos.2007, 01:17
anladım kardeş te buraya yazsan olmazmı özele gerek yok :) bencede class güzel deil hadi hayırlısı

gecee
07.Ağustos.2007, 10:13
he heeee inci abladan sonra senin orda toplanalım tufan he ne dersin...
motorlarla tabiki ...

yenikoylu_ua
07.Ağustos.2007, 10:36
İnşallah bir gün hep beraber geliriz

ÇeLeBi MuRaT
07.Ağustos.2007, 11:38
Meşhur çark caddesi hee..güsel

tufan
07.Ağustos.2007, 19:37
offffffff derim ama motorları görüp oturur ağlarsam korkmayın

yeaks
07.Ağustos.2007, 19:54
tuhaf kardeşimize bi baskın yapalımda motorları görsün gözü gönlü açılsın :D

tufan
08.Ağustos.2007, 01:50
tuhaf heeee.demek tuhaf.bak şimdi yunus emre kardeş sana neden tuhaf olduğumu sıkılmazsan kısaca anlatayım.sıkı bir fizik lisans eğitiminden sonra 2 sene içinde evlilik(çoooook mutluyum).2,5 yıl sonra 18 aylık kızımla beraber kısa dönem askerlik (çocuk varsa askerlik adama ölüm gibi)veeeeeee ticaret hayatı yaş 24.sakarya nın bir ilçesi olan pamukova da fırın açtık.aniden bir rekabet ama ölesiye veeeeeeeeeee 1,5 yılda 35 milyar borç yaş 25........1 yıl veya 1,5 yıl süren bir borç ödeme dönemi(acayip sancılı) bittikten sonra tarım ve köy işleri bakanlığının baskıları ile fırının iç ve dış dizaynına yönelik baskılar.40 milyar daha uçtuuuuuuu.hepsi ödendi ve öğretmenliğe dönmem için aşırı baskılar(hem aile hem de 2 tane hocam tarafından).peki dedik kabul ettik.Adapazarına dersane açtık.2 yıl faaliyetten sonra rahat battı(afedersin) ve kavram dersanelerinin adapazarı şubesi olalım dedik ama yepyeni bir binada olsun dedik.binayı tuttuk yepyeni dizayn iç mimari 43 günde inşaat bitti(mucize)veee sonuç 150 bin ytl........dedik ki madem bina ve isim bomba o zaman öğretmenler de bomba olsun dedik.yarısı odtü birkaçı boğaziçi birkaçı eski dersanecilerden 24 kişilik bir kadro ve toplam maliyet 550 bin ytl......
şimdiiiiiiiiiiiiiii bu derece stres yüklü bir hayat tarzında şöyle herkes uyurken bir RR ile gezinti hayali kurup kafayı deşarj etmek mi tuhaflık sence .sabah kalkınca mondial 125kt ile ilçe sınırları içinde 5 km lik bir tur yeterince keyif vermiyor.şimdi anlıyorsundur umarım benim tuhaflığımı di mi..kafa dolmuş iyice ama boşaltmak kolay kardeş.bu yaz çıkartırım acılarını.öğrencilerimi özledim.8 ay onlarlayım bu arada RR yi garaja çektim mi tamamdır hikayem.nasıl kafanı şişirdim ama kusura bakma ne yapayım sen kaşındın ha ha ha ha

Nevtan
12.Ağustos.2007, 13:12
Karasu'dan selamlar Tufan kardeşim. Yanına her an uğrayabilirim, ama motorumla :)

okan
12.Ağustos.2007, 13:30
TUFAN KARDEŞİM ....DAHA ÖNCEDE UYARILMIŞTINIZ.. AVATARINIZDAKİ REKLAM KONUSUNDA...

LÜTFEN AVATARINIZI DEĞİŞTİRİMİSİNİZ....

emrahss
12.Ağustos.2007, 14:04
Tufan sende ne para varmış yaw, hehe..
Nevtan dostum, ben Kareasu'nun 2003-2005 arası ilçe jandarma komutanıydım, sen de gazeteciymişsin ama ben seni çıkartamadım. Sen beni tanıyabildin mi?

Nevtan
12.Ağustos.2007, 16:59
Nevtan dostum, ben Kareasu'nun 2003-2005 arası ilçe jandarma komutanıydım, sen de gazeteciymişsin ama ben seni çıkartamadım. Sen beni tanıyabildin mi?

Emrah Komutanım, ben 2006'dan beri gazetecilikle meşgulüm, sizin görev sürenizde ben gazetede yoktum. Sanırım Mücahit Yüzbaşımdan önce siz görevdeydiniz. Keşke tanışmış olsaydık. Ama sevindim yine de tanıdık birini gördüğüm için.

tufan
13.Ağustos.2007, 01:11
okan abi kusura bakma yaaaaa.daha yeni açtım hemen değişiyor.kusura bakmayın arkadaşlar haklısınız.(niyetim inan reklam değildi.nevtan kardeş bekliyorum.

emrahss
13.Ağustos.2007, 09:22

Emrah Komutanım, ben 2006'dan beri gazetecilikle meşgulüm, sizin görev sürenizde ben gazetede yoktum. Sanırım Mücahit Yüzbaşımdan önce siz görevdeydiniz. Keşke tanışmış olsaydık. Ama sevindim yine de tanıdık birini gördüğüm için.

Kısmet değilmiş dostum. Hayırlısı. Mücahit yüzbaşıya selam söyle. Ben de sevindim.

MEHMETONUR
13.Ağustos.2007, 11:47
Adapazarı Çark Caddesi istanbul'un bağdat caddesi gibidir. Harika gerçekten. Benim anne tarafım Sakarya'lı. Çeşme meydanı'ndan ancak malum depremler nedeniyle şimli Bilecik yolu üzerinde Adliye Köyünde bir evimiz var. Arada sırada orada kalıyoruz. Normalde İstanbul dayız.

Ayrıca fiziğe de bayılırım ben de fen fakültesi biyolojiyi bitirdim fizikçi çok arkadaşım var. Hatta kayınpederim fizik mühendisi (şimdi nükleer tıpta)

bir gün mutlak görüşmek üzere...