PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Buda yeni kaskım

Metekoray
11.Nisan.2016, 23:23
http://i.hizliresim.com/Rk4WVa.jpg (http://hizliresim.com/Rk4WVa)

AMZ35
11.Nisan.2016, 23:28
Hayirli olsun. Ne kadar estetik olsa da guvenlik acisindan hicbir artisi olmayan kask tipi... bu ailede de kullanimi yasak aklinda olsun 😊

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FouL
11.Nisan.2016, 23:40
Kask gayet gösterişli tin tin sahilde dolaşırken 10 numara antep sahillerinde : ) fakat uzun ve trafik bol yollarda aman haa kafandan uçar gider yani ilk tercihin bu kask olmamalı ustadim..

Metekoray
12.Nisan.2016, 00:02
Çok kaskla aram haşır neşir değil aslında zaten hizlada aram yok bunu şehir içi dolaşırken takmak için aldım uzun yol için farklı kasklarim var ayrıca ucacagini düşünmüyorum çünkü ceneden bağlamalı aparatı var :) Yani o kadarda kötü değil aslında

Bahadır
12.Nisan.2016, 00:16
Kask güzel.Hevesini kaçırmak istemem ama bende de nazi kaskı var.Kullanmayı çok istiyorum ama kullanmıyorum.Çünkü motor üstünde ölmek istemiyorum.Uzun yıllar sürmek istiyorum8)

MuratCmk
12.Nisan.2016, 00:20
Kazasız belasız güzel günlerde kullan hayırlı olsun :)

Metekoray
12.Nisan.2016, 00:37
Dikkatli ve yavaş kullanırsanız daha Allah ömür verdikçe uzun yıllar yaşarsınız ecel gelirse çelikten full üzerine kıyafette yapsan ölürsün zaten yasayacak günün kalmazsa Allahım hepimize uzun ömürler versin

Metekoray
12.Nisan.2016, 00:37
Kazasız belasız güzel günlerde kullan hayırlı olsun :)

Sağol kardeşim

Andarkan_
12.Nisan.2016, 00:41
Hayirli olsun abi guzel Guvenli kisa yollarda Güle Güle kullan hayirli olsun.

Metekoray
12.Nisan.2016, 00:50
Hayirli olsun abi guzel Guvenli kisa yollarda Güle Güle kullan hayirli olsun.

Sağol kardeşim Allah razı olsun

Rednexi
12.Nisan.2016, 01:42
Kask gayet gösterişli tin tin sahilde dolaşırken 10 numara antep sahillerinde : ) fakat uzun ve trafik bol yollarda aman haa kafandan uçar gider yani ilk tercihin bu kask olmamalı ustadim..

100 den sonra uçmaya başlamasından 120 de dengemi kaybettirince kask aldım hemen gidip :D

Peder
12.Nisan.2016, 02:02
Hayırlı uğurlu olsun sağlamlığını test etmek durumunda kalmazsın inşallah. Söylenenlere ek olarak görsel yönden tatmin edici bir görüntüsü olsa da güvenlik açısından bir yararı olmaz maalesef. Motora binerken bile düşüp beyin kanamasından ölen var Allah korusun..

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Metekoray
12.Nisan.2016, 12:09
100 den sonra uçmaya başlamasından 120 de dengemi kaybettirince kask aldım hemen gidip :D

eee güzel kardeşim bu kaskla 100 120 yaparsan uçarda kazada yaparsın şehir içi kullanım için piratik olduğu için aldım ben bu kaskı şehir içi 100 120 km ile giden görmedim daha ben

ereneren
12.Nisan.2016, 12:11
nazi kaskı bildiğin şapka düştüğünde kafanı carpcagın hiçbiryerinde koruma yok ve 25 km hızda beyin ölümü gerceklesebiliyo kafayı vurunca allah korusun oyüzden sehir içi bu uzun yolda normal kask deme bence sehir içi asıl tehlike

Metekoray
12.Nisan.2016, 12:17
Hayırlı uğurlu olsun sağlamlığını test etmek durumunda kalmazsın inşallah. Söylenenlere ek olarak görsel yönden tatmin edici bir görüntüsü olsa da güvenlik açısından bir yararı olmaz maalesef. Motora binerken bile düşüp beyin kanamasından ölen var Allah korusun..

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sağol kardeşim şehir içi kullanım için hem pratik hemde hafif bir kask olduğu için tercih ettim bu kaskı şehir dışına çıkacağım zamanlar daha kaliteli tüm kafayı ve yüzü kaplayan kask kullanıyorum zaten yinede nacizane yorumun için teşekkür ederim

Metekoray
12.Nisan.2016, 12:18
nazi kaskı bildiğin şapka düştüğünde kafanı carpcagın hiçbiryerinde koruma yok ve 25 km hızda beyin ölümü gerceklesebiliyo kafayı vurunca allah korusun oyüzden sehir içi bu uzun yolda normal kask deme bence sehir içi asıl tehlike

haklılık payın var kardeşim

tbaylan
12.Nisan.2016, 19:00
Yapılan kazaların yüksek çoğunluğunun şehiriçinde ve 40-60 km hızları arasında yapıldığını söyleyerek konuya gireceğim. Arkadaşlar hevesini kırmış gibi oluyor fakat hepsi de doğru söylüyor. Türkiye anayasalarında kafana yoğurt kabı da taksan yasal olarak kabul görecektir. Fakat yasal olmadığını söyleyen de var, nazi kaskından ceza yiyen de var.

Gel gelelim senin durumuna. Haklı bir sebebin var elbet, kısa mesafelerde full face kask takmak istemiyorsun. Ceza yememek için de hiç takmamazlık yapmak istemiyorsun. Ne yalan söyleyeyim ben de kısa mesafelerde hiç kask takmak istemiyorum fakat her aklıma bu geldiğinde şunu telkin ediyorum kendime "Takmadığın gün kaza yaparsın" bunu koyalım cebe.

Nazi kaskı ile ilgili bir de Celil Başkan'la görüş. Yüzyüze görüşme fırsatı bulabilirsen kafasında derin bir yara izi vardır. Sebebi de nazi kaskı! Bunu da koyduk cebe.

RaptorRiders ailesi olarak! Aile diyorum çünkü; her kardeş birbirini düşünmek ve uyarmakla mükellef. O yüzden de seni de şiddetle uyarıyorum. Lütfen yoğurt kabından bozma o zımbırtıyı kafana takma. Yarım kasklar satılıyor. Görüntüsü şahane olan Speed&Strenght marka kasklar var. Bir göz atmanı tavsiye ederim.

Unutma; biz seni üç kez uyaracağız. Dördüncüsü senin tercihin olacak!

Kazasız belasız günler dilerim.

Sevgiler.

tb

tbaylan
12.Nisan.2016, 19:03
Dikkatli ve yavaş kullanırsanız daha Allah ömür verdikçe uzun yıllar yaşarsınız ecel gelirse çelikten full üzerine kıyafette yapsan ölürsün zaten yasayacak günün kalmazsa Allahım hepimize uzun ömürler versin

Her zaman savunduğum düşünce tarzıdır. Ölüm şekli değişkenlik gösterebilir. Fakat zamanı geldiyse bir saniye bile ötesine geçemeyiz. Fakat çok sevdiğim bir abimin sözünü aktarmak istiyorum burada; "Önlem; istikrar varsa önemlidir."

Metekoray
12.Nisan.2016, 19:06
Yapılan kazaların yüksek çoğunluğunun şehiriçinde ve 40-60 km hızları arasında yapıldığını söyleyerek konuya gireceğim. Arkadaşlar hevesini kırmış gibi oluyor fakat hepsi de doğru söylüyor. Türkiye anayasalarında kafana yoğurt kabı da taksan yasal olarak kabul görecektir. Fakat yasal olmadığını söyleyen de var, nazi kaskından ceza yiyen de var.

Gel gelelim senin durumuna. Haklı bir sebebin var elbet, kısa mesafelerde full face kask takmak istemiyorsun. Ceza yememek için de hiç takmamazlık yapmak istemiyorsun. Ne yalan söyleyeyim ben de kısa mesafelerde hiç kask takmak istemiyorum fakat her aklıma bu geldiğinde şunu telkin ediyorum kendime "Takmadığın gün kaza yaparsın" bunu koyalım cebe.

Nazi kaskı ile ilgili bir de Celil Başkan'la görüş. Yüzyüze görüşme fırsatı bulabilirsen kafasında derin bir yara izi vardır. Sebebi de nazi kaskı! Bunu da koyduk cebe.

RaptorRiders ailesi olarak! Aile diyorum çünkü; her kardeş birbirini düşünmek ve uyarmakla mükellef. O yüzden de seni de şiddetle uyarıyorum. Lütfen yoğurt kabından bozma o zımbırtıyı kafana takma. Yarım kasklar satılıyor. Görüntüsü şahane olan Speed&Strenght marka kasklar var. Bir göz atmanı tavsiye ederim.

Unutma; biz seni üç kez uyaracağız. Dördüncüsü senin tercihin olacak!

Kazasız belasız günler dilerim.

Sevgiler.

tb

valla hevesden ziyade göz dağı gibi oldu biraz bu yorumlar :) sadece motorun üzerine koyarım orada kalsın o kask bu saatten sonra.. sen ve diger arkadaşlara teşekkür ediyorum uyarıları için..

tbaylan
12.Nisan.2016, 19:10
valla hevesden ziyade göz dağı gibi oldu biraz bu yorumlar :) sadece motorun üzerine koyarım orada kalsın o kask bu saatten sonra.. sen ve diger arkadaşlara teşekkür ediyorum uyarıları için..

Ailemiz içerisindeki hiçbir abimize yada kardeşimize motor üstündeyken zarar gelsin istemiyoruz. Art niyetli bir amacımız asla olamaz sevgili Ahmet abi. Seni düşünüyoruz8)

2_rock
12.Nisan.2016, 19:11
Hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanmanız dileğiyle. Güvenlik açısından gerekli aciklamaları yapmışlar .

Metekoray
12.Nisan.2016, 19:27
Ailemiz içerisindeki hiçbir abimize yada kardeşimize motor üstündeyken zarar gelsin istemiyoruz. Art niyetli bir amacımız asla olamaz sevgili Ahmet abi. Seni düşünüyoruz8)

ALLAH razı olsun kardeşim teşekkür ederim düşündüğünüz için dikkate aldım uyarılarınızı şehir içide olsa kapalı kasklar kullanmaya gayret göstereceğim.

yenidunya
12.Nisan.2016, 22:26
O regal raptor amblemini nereden aldın reis

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Metekoray
13.Nisan.2016, 00:29
O regal raptor amblemini nereden aldın reis

Reklam işiyle uğraşan bir arkadaşıma yaptırdım armayı

yenidunya
13.Nisan.2016, 00:31
Şeffaf mi yoksa klasik folyo mu

Metekoray
13.Nisan.2016, 12:22
Şeffaf mi yoksa klasik folyo mu

folyo yanlız kaskın üzerine tam ebatlarda kesilip yapıştırıldığı için orjinal bir görüntü oldu

yenidunya
13.Nisan.2016, 13:11
Şeffaf basabiliyor mu arkadaş ya da basan birini yanıyor mu? Benim aradığım kupalara filan nasılsa ısıtılınca komple yapışanlar

Metekoray
14.Nisan.2016, 12:35
Şeffaf basabiliyor mu arkadaş ya da basan birini yanıyor mu? Benim aradığım kupalara filan nasılsa ısıtılınca komple yapışanlar

o kadarını bilmiyorum yanlız araştır vardır muhakkak yapan birileri