PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hi from Bodrum. ..... Bodrum Dan merhaba :)

Debbie
17.Haziran.2016, 00:51
Hi everyone I'm Ozzys wife we have been married 8 years, originally I am from England but now living in Bodrum, at first I didn't want Ozzy to take the bike I worry but slowly I am liking it and have enjoyed the few times I have been on it with my hubby (Thanks Izmir group) 8) unfortunately having Enya who is nearly 5 we do not get many opportunities to go out on it. When I was living in England I raced cars and rode horses and enjoyed the social side that came with my hobbies, so now im looking forward to a whole new experience with the bike and meeting more of you nice people 8) :Rockn Roll:
Turkce meali
Herkese merhaba, Ozan`in esiyim. 8 yidlir evliyiz. Ingiltere`de yasiyordum ama simdi Bodrum`dayim. İlk baslarda Ozan`in motor almasini istemiyordum endişeleniyordum ama yavasyavas sevmeye basladim (teşekkürler Izmir Grubu) birkackere esimle birlikte bindik. Maalesef suan Enya`nin 5 yasinda olmasi motorla gezmemiz için kucuk bi engel, onsuzda biryere gidemiyoruz.Ingiltere`de yasarken sosyal aktiviteler arasinda ata binmek ve araba yarislarina katılmak vardi. Suan burda esimle birlikte planimiz motorla gezmek için sebepler bahaneler yaratip sizler gibi iyi insanlarla tanismak var.

CELİL
17.Haziran.2016, 00:59
Hello Debbie
Merhaba Debbie aramıza hoş geldin :Rockn Roll:8)

Ozan
17.Haziran.2016, 01:09
:shock: hosgeldin
woowww r u serious for together ride bike? i think n i see yess. thank you for accept n ur understanding.
birlikte motora binmek konusunda ciddimisin? sanirim ve goruyorum ki evet :cheesy: anlayisin ve kabul ettigin icin tesekkurler. O zaman tekrar hosgeldin. birlikte nice yollara
beni burdada takip edecegi kesin :)

Bypale
17.Haziran.2016, 01:13
Welcome to RaptorRiders yengeeee::::::::::

Ozan abiiiii.takip mesafen kısa ona göree::::::::::

CaNeR
17.Haziran.2016, 09:23
Aramıza hoşgeldiniz motor bambaşka bir tutku eminim zamanla daha da çok seveceksiniz 8) Ozan abi sana da hayırlı olsun yakın markaj var artık hanımlar yakında forumu ele geçirecek :cheesy:

MUSTAFA48
17.Haziran.2016, 09:26
hosgeldın yenge :))

Rednexi
17.Haziran.2016, 10:17
Hoşgeldiniz rüzgarı yedikçe motoru daha çok seversiniz..

Ömer
17.Haziran.2016, 10:51
Debbie hoş geldin. Ozan işin en zor kısmını aşmışsın.

ckaraca
17.Haziran.2016, 12:19
Hoşgeldin Debbie :) Seni burda görmek çok güzel.

BeBeRuhi13
17.Haziran.2016, 12:52
Aramızda hoşgeldiniz :)

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AMZ35
17.Haziran.2016, 14:34
Hi debbie. Good to see you in here :) say hi to Enya and kiss her for me :) regards

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gabriel cash
17.Haziran.2016, 14:42
hallo debbie, wilkommen. freut mich denn ich sehe dich :)

Ozan Debbie Almanca biliyor mu bilmiyorum ama eğer bilmiyorsa Enya onu da çevirir kendisine :)

Peder
17.Haziran.2016, 14:49
Hi Debbie , U r welcome to RaptorRiders family. Nice to meet u :)

Merhaba Debbie, RaptorRiders ailesine hoşgeldin. Tanıştığıma memnun oldum :)

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Batuhan35
17.Haziran.2016, 14:51
Aramıza hoşgeldin forumda ve yollarda aktif olman dileğiyle 8) araba yarışlarınamı katılıyordun :shock:

Siyah Adam
17.Haziran.2016, 15:02
Yenge hoşgeldin 😊 Ozan abinin başını ağrıtıcaz sen merak etme gezicez heryeri 😂😂

anilsedali
17.Haziran.2016, 15:36
Hi everyone I'm Ozzys wife we have been married 8 years, originally I am from England but now living in Bodrum, at first I didn't want Ozzy to take the bike I worry but slowly I am liking it and have enjoyed the few times I have been on it with my hubby (Thanks Izmir group) 8) unfortunately having Enya who is nearly 5 we do not get many opportunities to go out on it. When I was living in England I raced cars and rode horses and enjoyed the social side that came with my hobbies, so now im looking forward to a whole new experience with the bike and meeting more of you nice people 8) :Rockn Roll:
Turkce meali
Herkese merhaba, Ozan`in esiyim. 8 yidlir evliyiz. Ingiltere`de yasiyordum ama simdi Bodrum`dayim. İlk baslarda Ozan`in motor almasini istemiyordum endişeleniyordum ama yavasyavas sevmeye basladim (teşekkürler Izmir Grubu) birkackere esimle birlikte bindik. Maalesef suan Enya`nin 5 yasinda olmasi motorla gezmemiz için kucuk bi engel, onsuzda biryere gidemiyoruz.Ingiltere`de yasarken sosyal aktiviteler arasinda ata binmek ve araba yarislarina katılmak vardi. Suan burda esimle birlikte planimiz motorla gezmek için sebepler bahaneler yaratip sizler gibi iyi insanlarla tanismak var.

Merhaba, Ege ve Güney'de çok güzel yerler var. Gezecek çok yeriniz; yaşanacak çok anınız olacaktır. Eşinize, çocuğunuza ve size mutlu, güzel sürüşler diliyorum.

TuBiş
17.Haziran.2016, 16:28
hosgeldin yengecim seni aramızda görmek cok güzell....Oguz agbi senin adına cok sevindimm artıkk yengemde bizimle gözün aydın:)

Eray Gürman
17.Haziran.2016, 16:42
hoşgeldiniz,, 3-5 pratikten sonra korkacak bişeyin kalmadığını bi çok kez tecrübe edenler mekanındasınız lütfen geriye yaslanıp forumda ve yollarda olmanın keyfini çıkartın..

Mustafa Gözgen
17.Haziran.2016, 17:00
Turkce meali
Welcome it s good to see foreign friends with us i hope you will be happy forever with our brother ozan 😎

Tugay Güreşen
17.Haziran.2016, 17:45
Welcome to the Raptoriders be safe on the roads :)

FouL
17.Haziran.2016, 21:34
Yenge hoşgeldin RaptorRiders forumlarina

HuBo
17.Haziran.2016, 23:39
Debbie yenge aramıza hoş geldin :)

wellcome Debbie aunt :)

Oguz
18.Haziran.2016, 03:30
Hi Debbie. Good to see u again. Welcome to our family. You already exceed your big problem (ride a motorcycle) by the effect of İzmir team. I hope that u will buy a motorcycle near future and u will be active on roads more than Ozan chief :)

Merhaba Debbie. Seni tekrardan görmek güzel. Ailemize hoşgeldin. Zaten büyük bir probleminizi aşmışsınız (Motosiklete binmek) izmir ekibinin sayesinde. Umarım yakın gelecekte bir motosiklet alırsın ve yollarda ozan şef'ten daha aktif olursun :) ((Yandın ozan abi sen yenge de geldi :) :) Şaka maka mutluluklar dilerim abi çok iyi oldu bu :)

evocan(aj)
18.Haziran.2016, 05:13
Hoşgeldin yengeeeeee.

evocan(aj)
18.Haziran.2016, 05:14
Size sepetli bi motor lazım bir kaç seneliğine :)

Andarkan_
18.Haziran.2016, 19:12
Welcome to RR Family.

Legend of universe
18.Haziran.2016, 23:11
Yenge hoşgeldin

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Legend of universe
18.Haziran.2016, 23:12
Ozan şefim eşlerimiz bizden aktif olacaklar gibi hissediyorum

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi