PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rr ANTALYA 'ekibinden yardım =)

Serkan
23.Haziran.2016, 21:13
Merhaba arkadaşlar, Eylül sonunda eşimle birlikte İstanbul-Ankara-Antalya - Fethiye-İzmir - İstanbul arasında tur planı yapıyorum. İstanbuldan Antalya ya kadar proğramı yaptım fakat Antalya Fethiye arasında çok yer var nerde ne yapılır nerde kalınır vs. En sağlıklı bilgi öneri sizden gelir diye düşünüyorum tavsiyelerinizi bekliyorum
Proğram şöyle olacak
2 gün Antalya merkez
2+2 Antalya - fethiye arası

MUSTAFA48
23.Haziran.2016, 21:26
serkan abı oncelıkle selamlar ben mugla mılastA ıkamet etmekteyim. oktay kardesımız var fethıyede ondan yardım alabılırsın mesajını görünce zaten sana yazıcaktır

Coctailozer
23.Haziran.2016, 21:54
serkan hocam merhaba. ben fethiyedeyim ayrıca otelde çalışıyorum. bi evim yok ağırlayabileceğim ama otel fiyatları uygundur diyebilirim :) burada gezip görebileceğin çok yer var. çadır düşünürsen çadır alanlarıda bol bol mevcut. eylül ayı güzel aydır ucuz aydır. cebini yormadan güzel aktiviteler yapılır. tekne turu ile kelebekler vadisi ve diğer güzel yerler-koylar ziyaret edilir normalde safari turları ile tavsiye ederim ama motor varken motorla bir saklıkent kanyon turu yapılır. motorla babadağa çıkılıp 2000m yükseklikten foto çekilir. hatta istersen paraşütle atlanır :) bilimum rehberlik, yardım ve yataklık yapılır sen yeterki teşrif et.yenge ile başım üstünde yeriniz :) bu arada bende istanbuldan fethiyeye geldim madenlerdeydim :)) istanbuldan sonra burası cennet geliyor insana

alibaba07
23.Haziran.2016, 21:58
Oktay kardeşim yazmış zaten. Ben de ek olarak Kekova da mutlaka bir yat turu yap derim.
Antalya merkezde aşağı Duden şelalesi ve yukarı Duden şelalesi gezilecek yerlerin başında gelir. Aksam serinliğinde Kaleiçi gezilebilir.
Olympos, çıralı Yanartaş phaselis Aspendos Side tonla görülecek doğal ve tarihi yerler var.

Serkan
23.Haziran.2016, 22:52
O halde rota fethiye ye döndüğünde bi rehberliğini alırım oktay =) ayrıca il teşkilatlarına özel zaman ayırıp tek tek tanışmak istiyorum

Serkan
23.Haziran.2016, 22:56
Alibaba Antalya da kaleiçinde bir otelde konaklayıp yakın yerleri gezmeyi düşünüyorum, kaleiçindeki otellerin gübenirliği nasıl aceba? Tavsiyeleriniz doğrultusunda haftaya booking ten rezervasyonları yaptırcam

alibaba07
23.Haziran.2016, 23:04
Kaleiçi otellerinin çoğu iyidir. Ancak binalar eski ve havasizdir çoğu. Kliması olup olmadığını ve klima için ek ücret isteyip istemediklerini mutlaka sor. Bookingden oteli seç ama ordan alma mümkünse otelin adını internetten ara direk otelcinin kendisiyle anlas. Senin açından daha ekonomik olur.

Coctailozer
23.Haziran.2016, 23:06
O halde rota fethiye ye döndüğünde bi rehberliğini alırım oktay =) ayrıca il teşkilatlarına özel zaman ayırıp tek tek tanışmak istiyorum
Gelceğin zaman söyle abi sen. Bookingden uyguna veririm ;)

Xperia C3 cihazımdan gönderildi.

İlker Akgül
23.Haziran.2016, 23:52
Merhaba arkadaşlar, Eylül sonunda eşimle birlikte İstanbul-Ankara-Antalya - Fethiye-İzmir - İstanbul arasında tur planı yapıyorum. İstanbuldan Antalya ya kadar proğramı yaptım fakat Antalya Fethiye arasında çok yer var nerde ne yapılır nerde kalınır vs. En sağlıklı bilgi öneri sizden gelir diye düşünüyorum tavsiyelerinizi bekliyorum

Proğram şöyle olacak

2 gün Antalya merkez

2+2 Antalya - fethiye arası

Antalya kale içindeki mekanları pek bilmem ama gezilecek şelaler bide kale içi var ordan hem yolun üzeri Olimpos yanartaş adrasan da bungalow evlerde kal derim ordan Finike kaş patara Demre Fethiye yaparsın kardeşim

Antalya/Merkez

evocan(aj)
24.Haziran.2016, 00:01
Bence de özer gayet iyi anlatmış planlarınıza eklemelisiniz diye düşünüyorum bende:)
Bu arada özer yeminlen ağzımın suyu aktı anlattıklarından ama paraşüt olayyını erdinçe yaptırmaya kalkarsak imam ve pamuk da eklememiz lazım yüksekten korkar da kendileri...:)bence sıkıntı yok...sezon sonu kesin gelicez oraya bizde.

Ozan
24.Haziran.2016, 00:07
yazilanlari okurken gozumun onunden gecti sanki hayal ettimde bizimkileri ingiltereye gonderdikten sonra biac gun Antalya tatili yapsammi bekar olarak .

wildworld
24.Haziran.2016, 00:08
Kaş-kekova-kalkan-demre-adrasan-çıralı yanartaş-olympos antik kenti-gelidonya feneri ve kumlucada bulunan bir çok koy var onlarıda pas geçmeyelim. Kaş üzerinden gelicekseniz kesinlikle bu yerleri görmenizi öneririm onun dışında kaleiçinde konaklama yapılabilir restore edilmiş binalarda pansiyon hizmeti veren yerler var. Kaleiçi hem Antalya'nın göbeği hem de gece hayatı canlı olan bir yer eksileri gece haftasonuysa dışardan çok yoğun ses gelebilir ve odalar küçük ve havasız. Antalya hakkında yardım edebileceğimiz sormak istediğiniz birşey varsa bildiğimiz kadar yanıtlarız. saygılar

Coctailozer
24.Haziran.2016, 00:11
Bence de özer gayet iyi anlatmış planlarınıza eklemelisiniz diye düşünüyorum bende:)
Bu arada özer yeminlen ağzımın suyu aktı anlattıklarından ama paraşüt olayyını erdinçe yaptırmaya kalkarsak imam ve pamuk da eklememiz lazım yüksekten korkar da kendileri...:)bence sıkıntı yok...sezon sonu kesin gelicez oraya bizde.
Siz gelin diyorum işte bikerede siz gelin 🙈

evocan(aj)
24.Haziran.2016, 00:15
Siz gelin diyorum işte bikerede siz gelin 🙈

Arada kayınvalideye köyceğize gidersek kesin sana da uğrarız :) ama sezon sonu garanti...

erhan_
24.Haziran.2016, 12:56
Serkan abi tam tarihler belli olduğunda Ankara'da da organizasyon yaparız, Yalova'ya gelemeyen kardeşlerimizle abilerimizle de tanışmış olursunuz 8)

Serkan
24.Haziran.2016, 17:36
Serkan abi tam tarihler belli olduğunda Ankara'da da organizasyon yaparız, Yalova'ya gelemeyen kardeşlerimizle abilerimizle de tanışmış olursunuz 8)

Netleşince burdan yazıcam, ayrıca bi hafta önceden de iletişime geçerim 8)

Serkan
28.Haziran.2016, 00:43
Tekrar merhaba ekip =),bahsettiğim rota aşşa yukarı netleşti.Toplamda 10 gün sürecek olan turda zamanı en iyi şekilde değerlendirmem lazım zira bu bölgede gezecek görecek çok yer var ve tabiiki bu bölgelerdeki Raptor Riders aile bireyleriyle tanışma fırsatını yakalayacağız.
Şimdi aşağıdaki planda konaklama merkezleri(etrafındaki görülecek yerler baz alındığında)uygunmudur zaman yetişirmi vs.fikirlerinizi önerilerinizi rica ediyorum(bayram sonu 20 eylülden başlamak üzere)rezervasyonları yaptırcam).teşekkürler
Antalya 2 gün
Kemer 1 gün
Adrasan/olimpos 2 gün
kaş 1 gün
fethiye 3 gün
akyaka 1 gün

Antalya-kemer :46 km
Kemer-adrasan :50
Adrasan-kaş :117 km
kaş-fethiye :106 km
Fethiye-aktaka :101 km
Akyaka-tire :200

wildworld
28.Haziran.2016, 01:25
Serkan abi Merhaba booking üzerinden rezervasyon yaptıracaksın sanırım. Antalya ve olympos'da konakladığımda booking yerine bizzat elden nakit para verdiğimde fiyatları günlük örneğin 250 ise 170-180'e kadar düşürdüler bu yüzden sana Antalya merkez'de yapacağın konaklama için yardımda bulunabilirim. Şuan motoru sattığımdan dolayı adrasan-olympos tarafında olamıyacak gibi gözüküyorum şu sıralar ancak alırsam o konuda da yardım edebilirim, iyi geceler

Serkan
28.Haziran.2016, 01:34
Serkan abi Merhaba booking üzerinden rezervasyon yaptıracaksın sanırım. Antalya ve olympos'da konakladığımda booking yerine bizzat elden nakit para verdiğimde fiyatları günlük örneğin 250 ise 170-180'e kadar düşürdüler bu yüzden sana Antalya merkez'de yapacağın konaklama için yardımda bulunabilirim. Şuan motoru sattığımdan dolayı adrasan-olympos tarafında olamıyacak gibi gözüküyorum şu sıralar ancak alırsam o konuda da yardım edebilirim, iyi geceler

o zaman şöyle yaparız ben bookingten otel seçerim yada bildiğin varsa önerirsin elden rezervasyon yaparız =) 5316424827 ye bi msj atarasan rezervasyon zamanı ordan haberleşiriz :D çok teşekkürler

Siyah Adam
28.Haziran.2016, 02:14
Tekrar merhaba ekip =),bahsettiğim rota aşşa yukarı netleşti.Toplamda 10 gün sürecek olan turda zamanı en iyi şekilde değerlendirmem lazım zira bu bölgede gezecek görecek çok yer var ve tabiiki bu bölgelerdeki Raptor Riders aile bireyleriyle tanışma fırsatını yakalayacağız.
Şimdi aşağıdaki planda konaklama merkezleri(etrafındaki görülecek yerler baz alındığında)uygunmudur zaman yetişirmi vs.fikirlerinizi önerilerinizi rica ediyorum(bayram sonu 20 eylülden başlamak üzere)rezervasyonları yaptırcam).teşekkürler
Antalya 2 gün
Kemer 1 gün
Adrasan/olimpos 2 gün
kaş 1 gün
fethiye 3 gün
akyaka 1 gün

Antalya-kemer :46 km
Kemer-adrasan :50
Adrasan-kaş :117 km
kaş-fethiye :106 km
Fethiye-aktaka :101 km
Akyaka-tire :200

Merhaba Serkan abi akyakaya geldiğinizde haber ederseniz geliriz yanınıza 👍🏻👍🏻☺

Serkan
28.Haziran.2016, 02:27
Merhaba Serkan abi akyakaya geldiğinizde haber ederseniz geliriz yanınıza 👍🏻👍🏻☺

tura başladığımda forumdan gün be gün grup üyelerine yazıcam,güzergahtaki bütün arkadaşlarla tanışıcam = ))

2_rock
28.Haziran.2016, 02:56
Serkan abi Ankara 4 gözle bekliyor haberin olsun 😉😉😉

Coctailozer
28.Haziran.2016, 02:59
Serkan hocam bizim otelde kalmanı şiddetle tavsiye ederim. Elimden geleni yaparım fiyat konusunda. Gez toz konusunda da aynı şekilde en iyi rehber olmaya çalışırım :)

Serkan
28.Haziran.2016, 09:39
Serkan abi Ankara 4 gözle bekliyor haberin olsun 😉😉😉

İlk durak ANKARA olacak 8)herşey oradan başlayacak

Serkan
28.Haziran.2016, 09:42
Serkan hocam bizim otelde kalmanı şiddetle tavsiye ederim. Elimden geleni yaparım fiyat konusunda. Gez toz konusunda da aynı şekilde en iyi rehber olmaya çalışırım :)

Fethiye için üç gün ayırdım, umarım yeter rehberlik illaki lazım olucak =) senin otelin adını msj ararmısın hem numaranıda alım
5316424827

2_rock
29.Haziran.2016, 02:33
Evet Antalya bir el atalım bu konuya .Serkan abim candır yalnız koymayın oralarda üzülürüm yoksa 🤘🤘🤘

İlker Akgül
29.Haziran.2016, 13:57
Şu anda adrasan ve Olimpos yangından dolayı kapatıldı tarih yaklaştıkça tekrar haberleşiriz

Antalya/Merkez