PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aranıza yeni katıldım motor önerisi ??

Oğuz69
26.Haziran.2016, 12:48
Selam abiler kardeşler aranıza yeni katıldım honda kanuni tecrübelerim oldu hep bi chopper hayali kurmuştum şimdi gerçekleştirme fırsatım oldu mahallede bi abimiz dd250e 6c modelini satıyor yanındayken baya bi heybetliymis makina ilk sahibi 2012 model 2013 trafiğe çıkışlı 10 bine girmemiş daha ne diyorsunuz baş agritan bi model mıdır yoksa en iyimi kronik sorunlar varmı yakıt nasıl sıkıntı olmazsa yarın almayı düşünüyorum önerileriniz bekliyorum

Siyah Adam
26.Haziran.2016, 13:10
Merhaba Oğuzhan kardeşim aramıza hoşgeldin. Söylediğin model Daytona olarak geçer ve baya tavsiye edilen güzel bir motordur. Ben kullanmadığım için bilmiyorum ama kullanan arkadaşlar sana bilgi vericeklerdir :)

2_rock
26.Haziran.2016, 13:22
Öncelikle hosgeldiniz. Dediğiniz model çok tutulan ve kullanışlı bir modeldir .kullanıcı veya fabrikasyon hatalar varsa bilemem ama genelde sıkıntı çıkaran bir motor değildir. İstanbulda ki buluşmalara gelip bizlerle tanişip hemde motor hakkında bilgi alabilirsin.

Mustafa Gözgen
26.Haziran.2016, 14:10
Selam abiler kardeşler aranıza yeni katıldım honda kanuni tecrübelerim oldu hep bi chopper hayali kurmuştum şimdi gerçekleştirme fırsatım oldu mahallede bi abimiz dd250e 6c modelini satıyor yanındayken baya bi heybetliymis makina ilk sahibi 2012 model 2013 trafiğe çıkışlı 10 bine girmemiş daha ne diyorsunuz baş agritan bi model mıdır yoksa en iyimi kronik sorunlar varmı yakıt nasıl sıkıntı olmazsa yarın almayı düşünüyorum önerileriniz bekliyorum

Kardesim oncelikle aramiza hosgeldin. Subat ayindan beri yaklasik 6 bin km dir daytona kullaniyorum. Uzun, kisa her yola gittim. Soyle bi sey var ben motorumu seviyorum ama dersen ki hic sıkıntı çıkarmayan bir motor mu DEĞİL. Seni kimi zaman ugrastirabilir ama hos bana motorda hem surus hem de teknik acidan baya bi sey kazandirdi. Yakit konusuna gelince enjeksiyonsuz bi motosiklet daytona yani oyle muthis komplike filan bi yakit sistemi yok o yuzden yakit (motordan motora degismekle birlikte) km basina 18-23 kurus arasinda bi de alacagin motora cok iyi bakip baktirman lazim cunku bazi motorlarda kronik hatalar fazla olurken bazilari da cok saglam cikabiliyor.Butun bunlarin yaninda sekil olarak muthis bi motor emin ol her durdugunda yanina insanlar gelip sorular sorucak "Abi bi resim cektirebilir miyim?" diyecekler ki bu da insani mutlu eden bir sey benden bu kadar senin kararin Allah yardimcin olsun gonlundeki motosiklet e kavusursun Insallah :+1:

MUSTAFA48
26.Haziran.2016, 14:16
oncelıkle aılemıze hosgeldınız regal raptor cin malı olmasına ragmen diğer cin malları kadar kötu degıldır ama sonucta cin malıdır butcen ne kadar bılmıyorum honda yamaha suzukıden vazgecme derım sana ama regalıde alırsan baslangıc ıyı bır motordur yolda bırakmaz senı benımkı sımdıye kadar hıc bırakmadı bende bır regal kullanıcıyım :)

AMZ35
26.Haziran.2016, 14:21
Tanidiktir ne de olsa demeyip bi motorcuya goster. Binsin sursun sesini dinlesin. Vitesleri kontrol etsin. Bi problemi yoksa daha genc motor, alinabilir.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tugay Güreşen
26.Haziran.2016, 15:56
Aramıza hoşgeldin buluşmalara katılıp bu modeli kullanan kardeşlerimizden daha detaylı bilgi alabilirsin :)

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AnadoluKartalı41
26.Haziran.2016, 16:25
Aramıza hoş geldin, tanıdık biri de olsa bir ustaya göstermekte fayda var 8) umarım gönlünce olur

BeBeRuhi13
26.Haziran.2016, 16:52
Aramıza hoşgeldin motor konusunda pek bisey söyleyemiyorum çünkü bi regala sahip değilim :) forumda iyi eğlenceler :))

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HuBo
26.Haziran.2016, 19:25
aramıza hoş geldin AMZ35 kardeşimin dediğine katılıyorum. Kesinlikle bir motorcuya göstermende fayda var şimdiden hayırlısı olsun diyorumm...

Bypale
26.Haziran.2016, 19:37
Kardeşim aramıza hoşgeldin. Forumda bu sordukların hakkında bir çok bilgi paylaşımı mevcut. Arama motorundan ulaşabilirsin. Çarşamba günleride avcılarda buluşuyoruz. Gelip ordada kullanan arkadaşlardan canlı yorumlar alabilirsin.8)

centaur
26.Haziran.2016, 19:45

Öncelikle hoşgeldin.. RR Ailesi büyük ve güzel bir aile.. Bahsettiğin model güzel bir model lakin acele etmemeni tavsiye ederim. Herşeyden önce bir ustaya götürüp göstermek lazım diye düşünüyorum. Bütçen nedir bilmiyorum lakin olmazsa olmaz koruyucu ekipmanı ve sigorta masrafını da düşünerek hareket etmekte fayda var. İstanbul ekibimizle mutlaka buluş,şu an motor alsan da almasan da.. Gereken teknik ve taktik yardımı muhakkak yapacaklardır.

coni-blaze55
26.Haziran.2016, 20:32
aramıza hoş geldin samsundan selamlar :)

anilsedali
26.Haziran.2016, 22:58

Aramıza hoşgeldin. Kendini tanıtan bir yazı yazarsan ya da tanışma başlığı açarsan tanışmış oluruz. Forumda yazdıklarımızı takip ederek birçok konuda fikir edinebilirsin. Kullanım amacın, bütçen ve tarzına göre birçok seçenek mevcut. Sevgilerle...

Oğuz69
27.Haziran.2016, 04:36
Fikirlerini ve tecrübelerini dile getiren herkese çok teşekkür ederim arkadaşlar yarın almaya gidiyorum hayırlısıyla adam ilk sahibi motora herturlu kefil sıkıntı olacağını sanmıyorum 5. Ayda yeni muayene sokmus Motor takır takır

Ömer
27.Haziran.2016, 10:27
Oğuzhan hoşgeldin