PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yardımcı olur musunuz bilen kişiler tanıdıkları olanlar ?

Pak
29.Ağustos.2016, 22:10
Hyosung gt250r almayı düşünüyorum 2013 model sizce almalı mıyım çoğu kişi alırsan kendine kardeş edinirsin süremezsin iyi fotoğraf çekersin başka bişeye yaramaz gibi sözler söylüyorlar forum sitelerini araştırdım öyle çok kötü söz edenler yok ama tabi siz değerli abilerim kardeşlerim kadar bilgilendircek site veya forum yok teşekkür ederim sizlerin verdiği bilgiler benim için çok değerli ❤

berkehrercan
29.Ağustos.2016, 23:40
Hyosung yaramaz

Efkan
30.Ağustos.2016, 03:12
Benim arkadaşımda vardı motor çok iyi türünün en güçlüsü en cüsselisi v motor çift silindir ama şöyle bisy var sevdiğim bi usta hyosung için şunu dedi ya çok paran var yada çok aptalsın çünkü tamiri zor pahalı ve parçaları zor temin ediliyor.

FouL
30.Ağustos.2016, 08:42
Mudur sen boşver gt yi filan chopper cruiser den şaşma : )

aslantürk34
03.Eylül.2016, 11:20
Goruntusu guzel kaslı bir motor bu konuda basarili amaaaaa gercekten son sahibi olursun parca skintisi cekersin ve tamiri cok skintili

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

centaur
03.Eylül.2016, 14:29
Parçası çok sıkıntılı.. Var tanıdığım bir kaç kişide.. Pahalı-ucuz olmasını geçtim için çürüyor bulana-getirtene kadar..

Peder
04.Eylül.2016, 02:53
Daytona'dan gerisi hikaye

FikriTezbasar
06.Eylül.2016, 16:06
Hyosung motosikleti ben de düşündüm bir ara. Sonra raptor ile tanıştım, unuttum :):)

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

e.erbaş
07.Eylül.2016, 10:43
0 km almıyacaksanız hyosung almayın :)

HelmettolgA
08.Eylül.2016, 01:14
oncelıkle merhaba ben hyosung 2009 model gv 250 yi 2 senedir kullanmaktayım.basıma sadece enjeksıyonlu modellerde kronık olan benzın pompası arızasından baska hıcbır dert cıkarmadı zaten onu da kolay buldum ve taktım.su anda hıcbır sorunum yok.bende cok arastırdım hyosung u ama ınanın bılende bılmeyende konusuyor bu konuda.sonucta bır japon makıne bıle alsanız bakmadıgınız surece gidon elınızde yolun sagında ıtmeye baslarsınız.parca konusuna gelınce arayan bulur evet bıraz pahalı olabılır bır çinli makıne ye gore.herkese saygılar.

MUSTAFA48
08.Eylül.2016, 03:45
kardesım sana onerım ne regal marka bır motor nede hysong gıbı bır marka motor hepsı aynı cacık yanlıs anlama benı gıt honda suzukı yamaha bak kafan rahat surusun keyıflı olsun