PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhabalar yeni üye - Öneri

7Siyah
30.Eylül.2016, 10:29
Merhabalar,

İstanbul'dan aranıza katılıyorum.

Motosikletim henüz yok :cry::cry:

Başlangıç motoru için önerebileceğiniz var mıdır ?

Boy : 185
Kilo : 105

İyi forumlar. :)

Eray Gürman
30.Eylül.2016, 10:41
aramıza hoşgeldin hüseyin, en kısa zamanda gönlüne göre bir motor alırsın umarım, ben sana spider 250 likle başlayabilirsin diyebilirim,.

aramızda olmak için motorunun olması şart değil ist neresinden olduğunu belirtmemişsin ama her çarşamba küçükçekmece gölünün kıyısında buluşmalarımız var ve otobüsle metrobüsle gelen bir çok arkadaşımız gibi sende deneyebilirsin, böylece motor öneri ve motorlarla daha detaylı bilgiyi bizzat muhabbet eşliğinde piirlerinden öğrenebilirsin ;)

7Siyah
30.Eylül.2016, 10:48
aramıza hoşgeldin hüseyin, en kısa zamanda gönlüne göre bir motor alırsın umarım, ben sana spider 250 likle başlayabilirsin diyebilirim,.

aramızda olmak için motorunun olması şart değil ist neresinden olduğunu belirtmemişsin ama her çarşamba küçükçekmece gölünün kıyısında buluşmalarımız var ve otobüsle metrobüsle gelen bir çok arkadaşımız gibi sende deneyebilirsin, böylece motor öneri ve motorlarla daha detaylı bilgiyi bizzat muhabbet eşliğinde piirlerinden öğrenebilirsin ;)

Çok Teşekkürler ilginiz için Ben Tuzladayım :)

CELİL
30.Eylül.2016, 11:28
Merhaba Hüseyin aramıza hoş geldin 8)
Senin fiziki durumuna bakarsak en az 250 cc lik bir makina sana uygun olur örneğin Spyder veya Daytona kalıplı makinadır toplantılara gelirsen arkdaşlardaki makinalara bakar üzerine oturur sana uygun olana karar verebilirsin perşembe günleride Anadolu yakasında kadıköyde toplanıyoruz bekleriz 8)

aycanblmts
30.Eylül.2016, 11:29
7Siyah hoş geldin. Ben de Tuzladayım. Başlangıç olarak herkesin aklında 250 lik olur. Daha küçüğü veya büyüğü ile başlayanlar da var. Öncelikle Allah gönlünüze göre versin. Anadolu yakasındaki toplantılarımıza bekleriz.

Tugay Güreşen
30.Eylül.2016, 11:32
Aramıza hoşgeldin, Eray(Mestre) nin dediği gibi boy ve kiloya göre spyder modeli uygun olacaktır :)

bronks
30.Eylül.2016, 11:56
Hoş geldin :) kendine göre bir motor bulacağından şüphem yok

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7Siyah
30.Eylül.2016, 12:02
Merhaba Hüseyin aramıza hoş geldin
Senin fiziki durumuna bakarsak en az 250 cc lik bir makina sana uygun olur örneğin Spyder veya Daytona kalıplı makinadır toplantılara gelirsen arkdaşlardaki makinalara bakar üzerine oturur sana uygun olana karar verebilirsin perşembe günleride Anadolu yakasında kadıköyde toplanıyoruz bekleriz

BAŞKAN'ım Çok teşekkürler gelmek isterim zaman da uyarsa neden olmasın :)

7Siyah hoş geldin. Ben de Tuzladayım. Başlangıç olarak herkesin aklında 250 lik olur. Daha küçüğü veya büyüğü ile başlayanlar da var. Öncelikle Allah gönlünüze göre versin. Anadolu yakasındaki toplantılarımıza bekleriz.

Çok Teşekkürler :)

Aramıza hoşgeldin, Eray(Mestre) nin dediği gibi boy ve kiloya göre spyder modeli uygun olacaktır

Evet Uzun bir makine yer bulmak lazım ona da işte aksilik bu :(

Hoş geldin kendine göre bir motor bulacağından şüphem yok

Yaklaşık 1 Yıldır düşünüyorum bulamadım halen :D Daha almam için 5 Aydan fazla bir süre var düşünmeye devam :D :D :D

acryvz
30.Eylül.2016, 12:23
hoşgeldin Hüseyin .....

AMZ35
30.Eylül.2016, 12:33
Hoş geldiniz. Senin ebatlarında spyder kullanan bi tanıdığımız var problem yaşamıyo ama yine de farklı 250liklere de bak derim

7Siyah
30.Eylül.2016, 12:40
hoşgeldin Hüseyin .....

Hoş bulduk abi :)

Hoş geldiniz. Senin ebatlarında spyder kullanan bi tanıdığımız var problem yaşamıyo ama yine de farklı 250liklere de bak derim

Bir çok model döktüm önüme bir çok kişiden fikir aldım Honda CMX 250 Rebel ve Daelim Daystar 250 modelleri son kaldı Regal Raptor Spyder 250

Bu üçü güzel gözüme hitap eden motorlar ama ilk motor için bilemedim kafam şöyle karıştı Bütçe de azaltma yapabilirim ya da 10,12 Bin TL Sırf motora bir bütçe ayırabilirim ama bundan sonra 2.60 M olan motora yer bulmak şart :D 2. Kat sokağa bıraksam anında yok ederler köy gibi zaten bizim yer affetmezler bırakacak kimse de yok yakınlarda otopark falanda yok o yüzden merdivene ufak bir köprü kurup içeri alacağım (Ev sahibiyle kavga ede ede) :) Orada da 2,60 Yer yok :cry:

Nickimi "Hayallerini yaşamayan kişi" olarak yapmam gerekirmiş yanlış yazmışım :cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:

Gezgindelikanlı
30.Eylül.2016, 12:49
Merhaba aramıza hoşgeldin doğru yerdesin toplantılara katil her çeşit makine mevcut gönlünü birine kaptirirsin benimde ilk motorum 250 9b clasicc onunla yatıp onunla kalkarım hanım duymasın aramızda kalsın o na aşığım ;)

7Siyah
30.Eylül.2016, 12:53
Merhaba aramıza hoşgeldin doğru yerdesin toplantılara katil her çeşit makine mevcut gönlünü birine kaptirirsin benimde ilk motorum 250 9b clasicc onunla yatıp onunla kalkarım hanım duymasın aramızda kalsın o na aşığım ;)

Aman Abi Ablam(Yengem) duymasın :)

Tavsiyen için teşekkür ederim

alibaba07
30.Eylül.2016, 13:27
Aramıza hoşgeldin. Toplantılara katılırsanız makineleri yakından görür sahiplerinden bilgi alabilirsiniz. Bana göre ustune bindiğinde "işte bu bee" dediğin her motor başlangıç motoru olabilir.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezgindelikanlı
30.Eylül.2016, 13:38
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160930/66e9f5ab52a6beb87bd8a16bfbb371d9.jpg [emoji2] [emoji2] [emoji2]

Ali ÜNVERDİ
30.Eylül.2016, 13:51
Merhaba Hüseyin aramıza hoşgeldin.İnşallah gönlündeki makinaya kavuşursun..

7Siyah
30.Eylül.2016, 13:53
Aramıza hoşgeldin. Toplantılara katılırsanız makineleri yakından görür sahiplerinden bilgi alabilirsiniz. Bana göre ustune bindiğinde "işte bu bee" dediğin her motor başlangıç motoru olabilir.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler :)

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160930/66e9f5ab52a6beb87bd8a16bfbb371d9.jpg [emoji2] [emoji2] [emoji2]

Arada Servis, Sanayi falan da mı istemiyor abi :)

7Siyah
30.Eylül.2016, 13:56
Merhaba Hüseyin aramıza hoşgeldin.İnşallah gönlündeki makinaya kavuşursun..

Çok teşekkür ederim belki bir gün :) Ama başlamalıyım öncelikle bir çok sıkıntı var Miktar belirleme (Başlangıç motoru için çok parada vermek istemiyorum sonuçta beraber bir yola da çıkacağız ucuz da almak istemiyorum ama aynı zamanda da motosiklet istiyorum :/ Çok kararsız kaldım ve kafam karıştı :)

centaur
30.Eylül.2016, 14:36
Hüseyin aramıza hoşgeldin. Başlangıç motoru bence bir klişedir. Ne ile başlarsan ona alışırsın. Boy ve kilo durumuna bakarsak kesinlikle DDE-10e diyebilirim yani Spyder.. Bütçe kısıtlaman yok ise 350 cc bi Spyder boyuna ve kilona göre oldukça makul olacaktır. İri bir makine ve görseli enfestir. 250 cc de görsel anlamda aynı ebatta.. Ben 250 cc Spyder kullanıyorum. Resmen iri adamlar için tasarlanmış iri bir makine .. Spyder ı tek geç derim ;)

Bombacı
30.Eylül.2016, 14:39
Hosgeldin kardesim

centaur
30.Eylül.2016, 14:43
Çok teşekkür ederim belki bir gün :) Ama başlamalıyım öncelikle bir çok sıkıntı var Miktar belirleme (Başlangıç motoru için çok parada vermek istemiyorum sonuçta beraber bir yola da çıkacağız ucuz da almak istemiyorum ama aynı zamanda da motosiklet istiyorum :/ Çok kararsız kaldım ve kafam karıştı :)

Örneğin Regal Raptor DDE-10e .. Şunu açık yüreklilikle söyleyebilirim ,japon makinelerden önceki son duraktır. Çoooook para vermezsin, çok ucuz da değildir bazı cuiser benzeri çakma chopperlar gibi. Motorun da dibidir, bakımların düzenli olursa yakıt cimrisidir. Bu yıl 2500 km yaptım tık demedi. Bursa'daki Enduro Festivali'ne artçım ile gittim. Keles yolunu bilenler hatırlar(50 km katıksız tırmanış yapıyorsun:) Sözün özü Spyder candır.

7Siyah
30.Eylül.2016, 15:08
Hüseyin aramıza hoşgeldin. Başlangıç motoru bence bir klişedir. Ne ile başlarsan ona alışırsın. Boy ve kilo durumuna bakarsak kesinlikle DDE-10e diyebilirim yani Spyder.. Bütçe kısıtlaman yok ise 350 cc bi Spyder boyuna ve kilona göre oldukça makul olacaktır. İri bir makine ve görseli enfestir. 250 cc de görsel anlamda aynı ebatta.. Ben 250 cc Spyder kullanıyorum. Resmen iri adamlar için tasarlanmış iri bir makine .. Spyder ı tek geç derim ;)

7.000 TL - 12.000 TL arasında bir fiyat belirtiliyor işte bende o arada kaldım çok eksiğim var :(

Hosgeldin kardesim

Hoş bulduk :)

Örneğin Regal Raptor DDE-10e .. Şunu açık yüreklilikle söyleyebilirim ,japon makinelerden önceki son duraktır. Çoooook para vermezsin, çok ucuz da değildir bazı cuiser benzeri çakma chopperlar gibi. Motorun da dibidir, bakımların düzenli olursa yakıt cimrisidir. Bu yıl 2500 km yaptım tık demedi. Bursa'daki Enduro Festivali'ne artçım ile gittim. Keles yolunu bilenler hatırlar(50 km katıksız tırmanış yapıyorsun Sözün özü Spyder candır.

Bir çok kişinin önerdiği makine hayırlısı olsun başlangıç için ufak makine sağlam ekipman makineye 5 vereceğime 4 vereyim ekipmana 1 vereceğime 2 vereyim düşüncesi ile ilerlesem daha iyi olmaz mı ? Küçük belki yer tasarrufu da sağlar :)

Ömer
30.Eylül.2016, 17:53
Hüseyin hoş geldin. Senin için Spyder en ideal makine...

7Siyah
30.Eylül.2016, 18:24
Hüseyin hoş geldin. Senin için Spyder en ideal makine...

Yer sıkıntım şuan için var daha kısa bir şey bakıyorum ve Raptor adında bir forumda tabi ki en ideal makine ama bu sefer değil 2. motora kadar yerim uygun olur da belki hem daha güzel hemde daha hakim binebilirim herkese çok teşekkür ederim yorumlarınız için ama daha ufak ve her halde cruiser olmayan bir makine iyi olacaktır.

centaur
30.Eylül.2016, 18:47
Yer sıkıntım şuan için var daha kısa bir şey bakıyorum ve Raptor adında bir forumda tabi ki en ideal makine ama bu sefer değil 2. motora kadar yerim uygun olur da belki hem daha güzel hemde daha hakim binebilirim herkese çok teşekkür ederim yorumlarınız için ama daha ufak ve her halde cruiser olmayan bir makine iyi olacaktır.

Pek tabii bütçe çok önemli. Bu tamamen senin kararın. Boyum seninki kadar uzun olmasa da (1.78) iri yapılı bir bireyim. Pek çok makineye bindim,kullandım. Beni taşıyabilecek,rahat olabileceğim tek motor (bu segmentte) spyder oldu. Skygolarda falan ejder dalgasına kelebek konmuş gibi durdum :) Evet, 7-12 arası bir fiyatı var. Lakin 4 veripte iki ay sonra yarı fiyatına zor satacağın(aslında satamayacağın bkz. Kuba superlight 200cc vb.) motorlar da var piyasada.Bütçe de seçim de senin..

7Siyah
30.Eylül.2016, 19:00
Pek tabii bütçe çok önemli. Bu tamamen senin kararın. Boyum seninki kadar uzun olmasa da (1.78) iri yapılı bir bireyim. Pek çok makineye bindim,kullandım. Beni taşıyabilecek,rahat olabileceğim tek motor (bu segmentte) spyder oldu. Skygolarda falan ejder dalgasına kelebek konmuş gibi durdum :) Evet, 7-12 arası bir fiyatı var. Lakin 4 veripte iki ay sonra yarı fiyatına zor satacağın(aslında satamayacağın bkz. Kuba superlight 200cc vb.) motorlar da var piyasada.Bütçe de seçim de senin..

Her şeyin hayırlısı bekliyorum sadece zamana bırakıyorum hafiften :)

evocan(aj)
30.Eylül.2016, 19:35
Hoşgeldin :)...bence de başlangıç için 250lik iyidir.deneyim kazandıkça büyütürsün....

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aybars
30.Eylül.2016, 19:54
Aılemıze hosgeldın huseyın en yakın zamanda tanışmak dılegıyle ;)

FouL
30.Eylül.2016, 21:43
RR forumlarina hosgeldiniz Huseyin..

Peder
01.Ekim.2016, 03:53
RR ailesine hoşgeldin. Daytona yada Spyder iyi durur sende 8)

yenidunya
01.Ekim.2016, 09:41

Motoru koynuna alıp egzozttAn kereminle de...

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yenidunya
01.Ekim.2016, 09:42
Kerkitme de

HelmettolgA
06.Ekim.2016, 00:28
Aramıza hosgeldin kardeşim.Arkadaslarında dedigi gibi spyder veya daytona sana gider.Şimdiden hayırlı olsun alacagın motorsiklet.Görüşmek üzere...

aslantürk34
07.Ekim.2016, 18:29
Motoru koynuna alıp egzozttAn kereminle de...

Vallaha dogru motorsikletin hic bir derdi yok yagina yakitina bak devam et

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DenizT
07.Ekim.2016, 21:02
aramıza hoşgeldin beden ölçülerine göre Daytona veya Spyder alabilrisin :) başlangıç motorun olacaksa 250cc'lik mi makine iyi gelecektir sana uzun süre seni görebileceğine inanıyorum Forumda ve Etkinliklerde Aktif olmayı unutma :cheesy: