PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Regal raptor servis ağı

John blaze
08.Ekim.2016, 15:41
Herkese merhaba ben geçen seneden beri regal raptor daytona dd 250 e 6-c modelini düşünüyorum bazı korkularım var siz tecrübeli abilerime danışmak istedim sıfır almak istiyorum ilk motorum olacak bir sıkıntı çeker miyim şehir içi ? Servis ağını çok merak ediyorum ben ankara da oturuyorum motosikletçimden alsam (daha uygun olduğu için) her bakım için istanbula gelmek zorundamıyım yoksa anlaşmalı mı servisler ?

alibaba07
08.Ekim.2016, 16:36
http://www.motorland.com.tr/ianadolu.htm iç anadolu servisleri. nereden aldığın farketmez yetkili servislerin hepsi bakımını yapar

John blaze
08.Ekim.2016, 17:50
peki ali abi garantideyken herhangi bir ücret karşılığındamı bakım yapıyor ?

CELİL
08.Ekim.2016, 20:13
peki ali abi garantideyken herhangi bir ücret karşılığındamı bakım yapıyor ?

Merhaba Emre makinayı nereden aldığın önemli değil yetkili tüm servislerde ücret karşılığı bakım yaptırabilirsin 8)

John blaze
08.Ekim.2016, 22:25
Merhaba Emre makinayı nereden aldığın önemli değil yetkili tüm servislerde ücret karşılığı bakım yaptırabilirsin 8)

Celil abi peki garanti süresi boyunca ücret ödemiyoruz ya servise, o iş nasıl oluyor ?

CELİL
08.Ekim.2016, 22:37
Celil abi peki garanti süresi boyunca ücret ödemiyoruz ya servise, o iş nasıl oluyor ?

Garanti fabrikada üretim aşamasında hatalı takılan parça çıkarsa onun için geçerli işçilik ve bakımlardan ücret alırlar 8)

John blaze
09.Ekim.2016, 00:52
Garanti fabrikada üretim aşamasında hatalı takılan parça çıkarsa onun için geçerli işçilik ve bakımlardan ücret alırlar 8)
Anladım teşekkür ederim celil abi daha sizden çok şey öğreneceğiz gibi duruyor 😁

megisback
09.Ekim.2016, 01:47
Kardeşim öncelikle hoşgeldin aramıza. Umarım istediğin makineye kavuşursun. Servis ağı aslında geniş denilebilir ancak, iyi usta az. Bu yüzden ankara ekibiyle irtibata geçersen onlar sana yardımcı olacaktır.

alibaba07
09.Ekim.2016, 10:14
Bak ben dün 3000 bakımını yaptırdım serviste. Egsozumun üzerinde kararma olmuştu. Dün yeni egsoz geldi ücretsiz olarak değişti. Ancak periyodik bakım her markada ücrete tâbidir.

Ürünlerde garanti fabrikada üretimden kaynaklanan kusurların telafisi gibi düşün . Senden kaynaklı arızaları garanti karşılamaz, mesela geçenlerde bilmedigim bir yerden benzin almıştım karbüratöre pislik geldi serviste temizlettim ve karsiligini odedim çünkü kullanıcı kaynaklı bir kusurdu.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi