PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : selamlar

gokhanturan
05.Eylül.2007, 12:04
Selam arkadaşlar...

Bu güne kadar vitesli bir motor kullanmamış, motor meraklısıyım.
En kısa zamanda bir regal edinip gezi programlarınıza dahil olmak istiyorum.
Önerilerinizi bekliyorum...

carvalho
05.Eylül.2007, 12:14
Hoşgeldin Gökhan,

Öneri derken? Hangi marka yahut ne tarz motor alma konusunda mı tavsiye istiyorsun?
Öyle olduğu varsayımıyla cevap verecek olursak.. Vitesli motora yeni geçiş yaptığın için 250 cc ile başlaman gerekli. Tarzını kendin belirleyeceksin. Öncelikle bütçe önemli. 3-5 milyar arasında bir bütçe yaptıysan, tarzın da cruiser ise regal doğru karar.

Hafta içi buluşmalarına gelebilirsin, kolay ulaşılabilecek yerlerde toplanıyoruz aslında... Yeşilköy buluşmaları sana oldukça uygun gibi (fan club bilgilerinden Bakırköy'de oturduğunu gördüm)...

Görüşmek dileğile...

okan
05.Eylül.2007, 13:49
Gökhan kardeşş hoşgeldin...en küçükten başlamanı tavsiye ederim...1300 lük hayabusa öğrenmek için en ideal motordur... :mrgreen: ama düşmeyi öğrenmek için tabiiki.... :mrgreen: :mrgreen: sen yine regal düşün bence...

ugurcuk
05.Eylül.2007, 13:53
hosgeldin aramıza. okan abi haklı hayabusa guzel secim:D saka bi yana bende vitesli motora yeni gecmiş biri olarak regali oneririm tarzın racing de olsa sen bi regali dene en azından düşersen falan kosuma demiri canta ıvır zıvır bi nebzede olsa bacakları korur iiice pişince tarzına donersin kolay gelsin :D

xerline
06.Eylül.2007, 12:36
hoşgeldin kardeşim

iakyurek
06.Eylül.2007, 12:47
ahanda bi tane daha. gökhan hoş geldin aramıza...

gidikurt
06.Eylül.2007, 13:04
Gökhan aramıza hoşgeldin .