PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ahaliye Selam Olsun

semaver
24.Mayıs.2017, 15:56
3. motorum RR 250E 9B ile aranızdayım. 1 hafta önce sıfır olarak Topkapı Hüner Motordan aldım.
Keyifli bir motosiklet. Umarım servis anlamında da öyle olur :D Herkese iyi sürüşler!..

downoflight
24.Mayıs.2017, 15:58
Aramıza hoşgeldin :)

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nedemek
24.Mayıs.2017, 16:00
Bilal hoş geldin, motorun hayırlı uğurlu olsun, tekerine taş değmesin 8) kendini biraz daha detaylı tanıtırsan biz de daha iyi seni tanımış oluruz. toplantılarımıza bekleriz her hafta bugün(çarşamba) Avcılar göl kenarında toplanıyoruz

http://www.raptorriders.com.tr/forums/showthread.php?14092-24-05-2017-RR-%DDstanbul-Avrupa-Yakas%FD-Haftal%FDk-Bulu%FEma/page4&p=281322#post281322

CELİL
24.Mayıs.2017, 16:07
Merhaba Bilal aramıza hoş geldin forumda ve toplantılarda aktif olursan bu kocaman Aileye dahil olabilirsin yeni makinan hayırlı olsun kazasız belasız keyifle kullan inşallah :) 8)

semaver
24.Mayıs.2017, 16:13
Hoşbuldum :) işim dolayısıyla akşam toplantılarına katılmam çok güç. Ancak forumda, buralarda olurum :)
Teşekkür ediyorum, tekeriniz düz bassın

burock
24.Mayıs.2017, 16:56
Aramıza hoşgeldin kardeşim herşey gönlünce olsun güvenli sürüşler dilerim

Lenovo P70-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cydia
24.Mayıs.2017, 17:09
Aramıza hoşgeldin, RR hayırlı olsun, kazasız sıkıntısız sürüşler dilerim..

Daktilo kullanarak Elma [emoji519]aracılığıyla gönderildi

FouL
24.Mayıs.2017, 17:16
Hosgeldiniz yeni makinaniz hayirli olsun nazar

Enes Sarıgene
24.Mayıs.2017, 17:30
Merhaba aramıza hoşgeldin makina hayırlı olsun :)

gabriel cash
24.Mayıs.2017, 17:32
aramıza hoşgeldin Bilal.

alibaba07
24.Mayıs.2017, 18:42
Yeni motorun hayırlı olsun. Aramıza hoşgeldin

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

centaur
24.Mayıs.2017, 19:13
Bilal Merhaba;
Yeni motorun hayırlı olsun inşallah.. Tekerine taş değmesin.. Yollarda ve bilhassa forumda aktif olman dileğiyle; aramıza hoşgeldin..

semaver
24.Mayıs.2017, 20:34
Cümleten hoşbuldum. Sıcak karşılama için teşekkürler
İstanbulda sürekli gittiği ve dürüstlüğünden emin olduğu bir Regal Raptor servisi olan var mıdır?

gorkemYılmaz
24.Mayıs.2017, 20:36
Rr ailesine hoş geldin

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

acryvz
24.Mayıs.2017, 21:52
Aramıza hoş geldin Bilal ... motorun hayırlı olsun..

Falcon07
24.Mayıs.2017, 22:10
Aramıza hoşgeldin yeni makinen hayırlı olsun

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Can Akkuzuluoglu
24.Mayıs.2017, 22:18
Bilal hayırlı olsun hoşgeldin [emoji869]

CELİL
25.Mayıs.2017, 00:07
Cümleten hoşbuldum. Sıcak karşılama için teşekkürler
İstanbulda sürekli gittiği ve dürüstlüğünden emin olduğu bir Regal Raptor servisi olan var mıdır?
Biz çoğumuz sefaköy RR servisi Ahmet ustaya gidiyoruz 8)

aslantürk34
25.Mayıs.2017, 00:21
Aramıza hoşgeldin

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oğuzhan Ocak
25.Mayıs.2017, 00:23
Aramıza hoşgeldin yeni motorun hayırlı olsun :)

HeavyCustom
25.Mayıs.2017, 00:50
Aramıza hoşgeldin

ugurogz
25.Mayıs.2017, 01:23
Biraz geç oldu ama aramıza hoşgeldin kardeşim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

HelmettolgA
25.Mayıs.2017, 02:13
Hoşgeldin kardeşim yeni makinen hayırlı olsun .............

Yigitaatalay
25.Mayıs.2017, 02:43
Makınan hayırlı olsun hoşgeldin8)

Ali ÜNVERDİ
25.Mayıs.2017, 02:49
Bilal merhaba motorun hayırlı olsun.

CaNeR
25.Mayıs.2017, 16:23
Aramıza hoşgeldin 8)

Bypale
25.Mayıs.2017, 16:58
Bilal hoşgeldin. Makinan hayırlı olsun. İşten güçten fırsat bulupta servise makinanını götürdüğün gün buluşmayada bekleriz kardeşim. 8)

kaan tokyol
25.Mayıs.2017, 18:22
Aramiza hos geldin :Rockn Roll:

semaver
25.Mayıs.2017, 21:15
Üye arkadaşlar, bölge sorumluları, ağabeyler, kardeşler İlgi ve alakanız için teşekkür ediyorum. Celil abi tavsiyen için ayrıca teşekkürler.
Bypale, ben sadece forum üyesi olmayı tercih ediyorum. Sitedeki manifestoda yazılan, üç çeşit üye grubundan "forum üyesi"yim. Toplantılara katılmak, katılmama konusunda bir sorumluluğum yok. Bu tarz bi göndermeyle, motosiklet servisine gitmeye vakit buluyosun da toplantıya gelmiyosun tarzı bi göndermeye gerek yok. Saygı ve sevgiler...

Bypale
26.Mayıs.2017, 00:16
Üye arkadaşlar, bölge sorumluları, ağabeyler, kardeşler İlgi ve alakanız için teşekkür ediyorum. Celil abi tavsiyen için ayrıca teşekkürler.
Bypale, ben sadece forum üyesi olmayı tercih ediyorum. Sitedeki manifestoda yazılan, üç çeşit üye grubundan "forum üyesi"yim. Toplantılara katılmak, katılmama konusunda bir sorumluluğum yok. Bu tarz bi göndermeyle, motosiklet servisine gitmeye vakit buluyosun da toplantıya gelmiyosun tarzı bi göndermeye gerek yok. Saygı ve sevgiler...

Güzel bir grubuz. Güçlüde bir aileye sahibiz.
Günü birlik çıkarları için foruma üye olanlara dahi sorumluluğumuz gereği davetkar sıcakkanlı ve misafirperver yaklaşımlarımızın amacı bir fert daha ailemize katmaktır. Bu aslında gönderme değil seni kazanmaya çalışmaktır. Kaldıki hergün okadar insan bu foruma kayıt oluyor. Hepsini deneme ve seçme gibi bir şansımız yok. Latife ile sana yapılmış bir daveti nezaketle karşılamamışsın. Hoşgörüne bırakıyorum. Tabi kelimelerin duygusu yok. Dilediğince anlamakta özgürsün. Fakat. Gerek yok diye noktaladığın , saygı ve sevgiyle süslediğin cümleye hiç GEREK YOK...
Şu unutulmasın burası bir markanın yardım ve destek hattı değil. Burası RaptorRiders motorsiklet grubuna ait forum. Katılmam forumda takılırım demekte samimi ve nazikçe kulağa gelmiyor.. halk arasında işi düşünce derler ya o misal. Bu yüzden bu tarz davranışları yada katılımları hissettiğimiz durumlarda gerektiği gibi müdahale etme konusunda kimsenin uyarısına ihyiyacımızda YOK.
Katılırsın katılmazsın zorlama gibi bir yapıya sahip değiliz. Yapımız herkese açık. Gidene dahi...
forumda dilediğince takılabilirsin. Arama motorunda regal raptor konusunda dehşet bir kaynak var. Her üyemizden özellikle forum üyelerinden de istediğimiz şudurki başlık açmadan önce forumdaki kaynaktan yararlansınlar. Lüzumsüz ve birden fazla başlık bilgi kirliliğine yol açar. Dilediğince soru sorabilirsin. Her üyemiz yardımdan kaçınmaz. Bilgisini paylaşır. Ahmet ustanın telefonunu sana özelden gönderiyorum. Selamımızı söyle sana daha faydalı olacaktır. . .

semaver
26.Mayıs.2017, 10:51
Güzel bir grubuz. Güçlüde bir aileye sahibiz.
Günü birlik çıkarları için foruma üye olanlara dahi sorumluluğumuz gereği davetkar sıcakkanlı ve misafirperver yaklaşımlarımızın amacı bir fert daha ailemize katmaktır. Bu aslında gönderme değil seni kazanmaya çalışmaktır. Kaldıki hergün okadar insan bu foruma kayıt oluyor. Hepsini deneme ve seçme gibi bir şansımız yok. Latife ile sana yapılmış bir daveti nezaketle karşılamamışsın. Hoşgörüne bırakıyorum. Tabi kelimelerin duygusu yok. Dilediğince anlamakta özgürsün. Fakat. Gerek yok diye noktaladığın , saygı ve sevgiyle süslediğin cümleye hiç GEREK YOK...
Şu unutulmasın burası bir markanın yardım ve destek hattı değil. Burası RaptorRiders motorsiklet grubuna ait forum. Katılmam forumda takılırım demekte samimi ve nazikçe kulağa gelmiyor.. halk arasında işi düşünce derler ya o misal. Bu yüzden bu tarz davranışları yada katılımları hissettiğimiz durumlarda gerektiği gibi müdahale etme konusunda kimsenin uyarısına ihyiyacımızda YOK.
Katılırsın katılmazsın zorlama gibi bir yapıya sahip değiliz. Yapımız herkese açık. Gidene dahi...
forumda dilediğince takılabilirsin. Arama motorunda regal raptor konusunda dehşet bir kaynak var. Her üyemizden özellikle forum üyelerinden de istediğimiz şudurki başlık açmadan önce forumdaki kaynaktan yararlansınlar. Lüzumsüz ve birden fazla başlık bilgi kirliliğine yol açar. Dilediğince soru sorabilirsin. Her üyemiz yardımdan kaçınmaz. Bilgisini paylaşır. Ahmet ustanın telefonunu sana özelden gönderiyorum. Selamımızı söyle sana daha faydalı olacaktır. . .

Günübirlik çıkar uğruna dahi olsa, buraya bilgi almak için gelen biri niçin rahatsız eder ki? Gelene, gidene dahi açık olmak bunu gerektirmiyor.
Latife yaparken karşındaki insanı bir nevi yalancılıkla, buraya günübirlik çıkarları için gelmekle suçluyorsun ve benim anlayışımın doğru olmadığını iddia ediyorsun.
Dersen ki ekibe dahil olmayan bu forumda olamaz. Eyvallah yoluma bakacam. Ama bunu açıkça belirt ki, kuralsa kaideyse NET olsun

FouL
26.Mayıs.2017, 11:06
Bilal hoşgeldin. Makinan hayırlı olsun. İşten güçten fırsat bulupta servise makinanını götürdüğün gün buluşmayada bekleriz kardeşim. 8)

bir insan tanışma başlığını bu kadar kirletebilir.. tebrikler : DDD
bence siz misafir konumunda kalmaya devam edin.. burada gereksiz polemiklere girebileceğiniz biryer değil.. Dostahane bir mesajı bu kadar abartmaya gerek yok.. bizde uzatılan el sıkılır.. kucak açar sarılınır.. kötü bişeymiş gibi algılamanız tuhaf oldu..

Eray Gürman
27.Mayıs.2017, 10:37
bilal aramıza hoşgeldin, motorun hayırlı olsun, kazasız belasız bol kilometrelere inşallah