PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhaba ben yeniyim başlığı

Çağlar
28.Mayıs.2017, 16:05
Merhaba arkadaşlar.

Formunuza yeni üye oldum. Form kurallarına göre sanırım burada kendimi tanıtmam gerekiyor...
32 yaşında İnsankaynakları alanında yönetici olarak çalışan günün % 60 ını işte geri kalan % 30 unu yolda geçiren ve gençliğimde hep metalci abilerin motorlarına arkadan binen bir birey olarak artık evlenmeden daha doğrusu kendi deyimim ile ölmeden önce içimde kalan bir ukteyi yapma kararı almış bulunmaktayım.

Son derece her konuda acemiyim ve sizlerden bu acemiliklerim konusunda mütevazi davranmanızı rica ederim.
form kuralları yada gelenekleri
birliğinize üye olma
motor seçimi vs konularında ilerleyen günlerde başınızı arıtmayı düşünüyorum

anadolu yakasında taşdelen / dudullu / ümraniye artık neresi ise burda ikame ediyorum

eger becerebilirsem bir spider alacağım.

motor bir heves dedim ama bindikce binesim gelmeye başladı

şuan kursa gidiyorum.

yaklaşık 15 senedir türkiyenin güneydoğu bölgesi haricinde heryerinde camping yaptım.
yakıında evleneceğimden sanırım artık haftada bir şile yaparım motorumla :)

hepinize saygı ve sevgiler kalın sağlıcakla!

emreozkok
28.Mayıs.2017, 16:13
Caglar aramiza hos geldin....

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

centaur
28.Mayıs.2017, 16:26
Merhaba Çağlar;
İçinde yarım kalan o hissi tamamlamak için doğru yere geldiğinden emin olabilirsin. Motorsuz da olsan derhal ilk RR Anadolu Yakasının buluşmasına katıl. Hem aile ile kaynaşır hem de aklında olan tüm sorulara yanıt bulabilirsin. Forumda aktif olman dileğiyle; aramıza hoşgeldin..

Çağlar
28.Mayıs.2017, 16:30
Merhaba Çağlar;
İçinde yarım kalan o hissi tamamlamak için doğru yere geldiğinden emin olabilirsin. Motorsuz da olsan derhal ilk RR Anadolu Yakasının buluşmasına katıl. Hem aile ile kaynaşır hem de aklında olan tüm sorulara yanıt bulabilirsin. Forumda aktif olman dileğiyle; aramıza hoşgeldin..

teşekkür ederim buluşmaları nerden takip ediyoruz nerede acaba nasıl öğrenebilirim ?

downoflight
28.Mayıs.2017, 16:34
Hoşgeldin aramıza, umarım en yakın zamanda aradığın motora kavuşursun :)

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

burock
28.Mayıs.2017, 17:08
Aramıza hoşgeldin kardeşim herşey gönlünce olsun güvenli sürüşler dilerim

Lenovo P70-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HeavyCustom
28.Mayıs.2017, 17:29
Aramıza hoşgeldin buluşmaları gezi manyakları kategorisinden haftalıl buluşmalarda takip edebilirsin

FouL
28.Mayıs.2017, 17:55
Çağlar aramıza hoşgeldin.. Her ne kadarda daytona kullansamda spider modeli candır.. Aramızda cc yükseltmek adına motorunu satanlar sana yardımcı olacağına eminim.. işallah gönlündeki makinaya tez zamanda kavuşursunuz..

Bypale
28.Mayıs.2017, 19:40
Çağlar aramıza hoşgeldin. İnşallah gönlündeki makinaya biran önce kavuşursun. Forumu takip edersen çarşamba avrupa yakasında perşembe anadolu yakasında haftalık buluşmalara katılabilirsin. Kafana takılanlara daha net cevaplar bulabilirsin. Buradanda elimizden geldiğince sorularına faydalı cevaplar paylaşırız. Arama motorundan yada forumda birçok paylaşım mevcut oradanda yararlanabilirsin. Hayırlısı olsun şimdiden 8)

Can Akkuzuluoglu
28.Mayıs.2017, 20:13
Çağlar hoşgeldin [emoji869]

Oğuzhan Ocak
28.Mayıs.2017, 20:50
Aramıza hoşgeldin inşallah en kısa sürede gönlündeki motora kavuşursun :)

Hakan_
28.Mayıs.2017, 20:58
Hosgeldin. Evlilik olum olmayacaktir bence o kadar gozunu korkutma :) benim de uzun yillardir icimde hevesti motorsiklet sevdasi, her ne kadar henuz chopper a gecememis olsamda evlendikten ve 30 yasindan sonra bu hevesi sondurebildim. Kamp vb seyler de tabii ki biraz kisitlanabilirsin ama iki teker in uzerine atlayip ozgurlugun tadini cikarmana engel olmayacakor emin olabilirsin. Umarim gonlune gore motorunu bulursun. Tekrar hosgeldin.

Est sularus oth mithas...

nedemek
28.Mayıs.2017, 21:10
Çağlar hoş geldin, doğru adrestesin 8) umarım tez zamanda gönlüne göre bir makina bulabilirsin. Buluşmalar için aşağıdaki linkten haftalık olarak açılan başlıklara erişebilir oradan Avrupa ya da Anadolu buluşmalarına adını listeye yazarak katılabilirsin.

http://www.raptorriders.com.tr/forums/forumdisplay.php?46-Haftal%FDk-Bulu%FEmalar

şimdiden tekerine taş değmesin motorla ve metalle kal :) :Rockn Roll:

Falcon07
28.Mayıs.2017, 21:31
Aramıza hoşgeldin umarım en yakin surede gönlündeki makineye kavusursun yollarda ve forumda aktif olman dileğiyle 😊✌

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kaan tokyol
28.Mayıs.2017, 22:52
Aramiza hos geldin abi persembeleri saat 8 gibi kadikoy dorockta toplaniyoruz forumda baslik her hafta aciliyor takip edersin umarim en yakin zamanda gönlündeki makineye kavusursun :Rockn Roll:

CELİL
28.Mayıs.2017, 22:58
Merhaba Çağlar aramıza hoş geldin inşallah kısa zamanda gönlündeki makinaya kavuşur yolların kampların tadını çıkarmaya başlarsın :) 8)

acryvz
28.Mayıs.2017, 23:15
Merhaba Çağlar;

Çağlar aramıza hoşgeldin , arkadaşlar bilgileri vermişler sana ... istediğin motora kavuşmanı dilerim ...

alibaba07
28.Mayıs.2017, 23:22
Aramıza hoşgeldin

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aycanblmts
29.Mayıs.2017, 00:13
Çağlar hoş geldin. umarım gönlündeki makinaya kavuşursun. buluşmalarda görüşmek üzere

Freedom~
29.Mayıs.2017, 02:47
çağlar abi öncelikle hoşgeldin :) umarım ikimizde gönlümüzdeki motorlara kavuşuruz en kısa zamanda :)

CaNeR
29.Mayıs.2017, 09:42
Aramıza hoşgeldin çağlar, hepimizin çoğu günü aynı senin gibi geçiyo :) her perşembe haftalık buluşmalarımız var bekleriz tanışmak için, gönlündeki motora kavuşman dileğiyle 8)

Ömer
29.Mayıs.2017, 10:55
Çağlar aramıza hoş geldin.

Ferhat BASTEM
29.Mayıs.2017, 10:57
Hoş geldin Çağlar. Tanıştığımıza memnun olduk. Perşembe günleri haftalık buluşmamız oluyor Kadıköy' de. Eğer gelebilirsen yüz yüze tanışma fırsatımız da olur. Gerek forumda, gerekse buluşmalarda her türlü soruna yanıt alabilirsin. Gönlündeki motoru alman dileğiyle...

Ali ÜNVERDİ
29.Mayıs.2017, 11:55
Çağlar merhaba hoşgeldin.

bozbirbaykus
29.Mayıs.2017, 16:14
Hoşgeldin aramıza :)

gorkemYılmaz
29.Mayıs.2017, 17:19
Rr ailesine hosgeldin

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çağlar
29.Mayıs.2017, 19:11
:hastayız: Hepinize çok çok teşekkür ederim en kısa sürede kadıköye geleceğim buluşmaya...
hepinize benden bira demek isterdim ama çok kişisiniz :x

Anıl DEMİRSOY
30.Mayıs.2017, 12:16
Aramıza hoşgeldin. Yolun açık olsun

HelmettolgA
30.Mayıs.2017, 15:36
Caglar aramiza hosgeldin.Umarim diledigine kavusursun.Dogru birseyi onceden yapma karari almissin ewlenmeden once motor almak......😈😈😈😈😈

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

WOLF
30.Mayıs.2017, 15:39
çağlar aramıza hoş geldin. umarım istediğin makinaya kavuşursun.
ha bu arada şu evliliği birdaha düşün derim :)

Enes Sarıgene
30.Mayıs.2017, 15:52
Aramıza hoşgeldin inşallah kalbindeki makinaya yakın zamanda kavuşursun :)

aslantürk34
30.Mayıs.2017, 15:58
Aramıza hoşgeldin doğru adres spyder iyidir düşünursen ben satıyorum bilginiz olsun

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çağlar
31.Mayıs.2017, 02:27
merhaba dostum
eğer sahibinden ilanın var ise ilgilenmek isterim.