PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yönetimden isteğim. Geleneksel Raptorriders Türkiye Buluşmaları yapılsın

alibaba07
14.Temmuz.2017, 22:37
Balıkesir ve Sakarya festivallerine katılmak ve Türkiyenin diğer şehirlerindeki kardeslerimle yüzyüze tanismak istemiştim. Ancak bu festivaller iptal edilince büyük hayal kırıklığına uğradım.

Sonra düşündüm. Bunun için başka organizasyonlarin festivalleri olması mı gerekir. Hayır.
Biz zaten büyük bir aileyiz. Ünlü grupların ücretsiz konserleri olmayiversin, arkadaşlarımla muhabbet daha değerli.
Sponsorlar olmayiversin biraz ucuza kaçariz.

Yer olarak herkese yakın olsun ama deniz kenari da olsun. Çadırları kurup denize de girelim.

Asos-Ayvalik arası hesapli bolca kamping var. Bunlardan birisiyle anlasilip buralarda kalınabilir.
Eskişehir'de toplanilabilir.
Veyahut başka bir yer olabilir önemli olan birlikte olmak.

Bu buluşmalar geleneksel hale getirilip her yıl düzenli olarak yapılsa il teşkilatları arasında kaynaşma daha iyi sağlanabilir.

Bu konu hakkında başkanlarım düşünüp dikkate alır degerlendirir ise sevinirim.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MErtugrulK
15.Temmuz.2017, 00:19
Aklıma geldiğinde yazacaktım bunu, biraz saçma kaçar diye öne sürmedim böyle bir fikri. Lapseki - Çanakkale arasında Umurbey var. Umurbey'den içeri doğru yaklaşık 20-25 km'lik bir yol sonunda köyün girişinde evimiz var. Bahçe yaklaşık 15-20 dönüm. Güvenlik sıkıntısı yok, iyi kötü 500 çadırı rahat alır diye düşünüyorum :) Elektrik, tuvalet, su sıkıntısı yok. Yolu doğa içinde, asfalt (biraz bozuk olsa da)
Eksik yanlarına gelirsek, deniz yok, görülecek bir yer yok :) Lapsekili Tayfur'u ücreti mukabilinde getirip çaldırırız :D
Böyle bir organizasyon her ne kadar ütopik olsa da, gerçekleşmesi durumunda en azından bu yaz mevsiminde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarım.
Google maps için koordinatları: 40.146172, 26.758592

Güzel günler :)

gorkemYılmaz
15.Temmuz.2017, 18:17
Benimde çok istediğim bir etkinlik bir çok üyemizin de isteyeceğini düşünüyorum. Şuan motorum bu tarz uzun yola izin vermesede motorumu değiştirebilirsem kesınlikle katılacağım bir organizasyon olur.

Oğuzhan Ocak
16.Temmuz.2017, 15:45
Bence çok çok güzel olur :)

TayfunKahveci
16.Temmuz.2017, 19:04
İptal edilen festivallerden sonra biz bize olacağımız bir etkinlik soğuk duş etkisi yaratır şu sıcaklarda. Çok iyi fikir.

CELİL
17.Temmuz.2017, 00:11
Merhaba Ali aynı düşünceleri paylaşıyoruz bu konu hakkında biraz konuşduk 2 senedir Asos'da gittiğimiz denize sıfır bir kamp var onunla konuşduk bizim üyemiz olan herkese indirim yapıyor tüm Türkiyedeki kardeşlerimizi Balıkesir Festival öncesi bir hafta boyunca orada olup isteyen her kardeşimizin bir hafta içinde istediği bir tarihte gelip gitmesi için planlama yapmayı düşünmüştük fakat Balıkesir festival iptal edilmesi ile konu Şimdilik durmuşdu Ama belki tekrar canlandırabiliriz konuşalım tartışalım duruma bakalım :)
Ayrıca Muhsin teklifin için teşekkürler uygun zamanda değerlendirmek güzel olur :)

Falcon07
17.Temmuz.2017, 00:27
Valla bu tür etkinlik tadından yenmez :)) hem sürüşüyle hem Tüm RR ekibiyle olan birliktelik çok şahane olabilir. Umarım herkes için uygun bir plan yapılabilir ve bu etkinlik gerçeğe dönüşür :)8):+1:

MErtugrulK
18.Temmuz.2017, 02:11
Merhaba Ali aynı düşünceleri paylaşıyoruz bu konu hakkında biraz konuşduk 2 senedir Asos'da gittiğimiz denize sıfır bir kamp var onunla konuşduk bizim üyemiz olan herkese indirim yapıyor tüm Türkiyedeki kardeşlerimizi Balıkesir Festival öncesi bir hafta boyunca orada olup isteyen her kardeşimizin bir hafta içinde istediği bir tarihte gelip gitmesi için planlama yapmayı düşünmüştük fakat Balıkesir festival iptal edilmesi ile konu Şimdilik durmuşdu Ama belki tekrar canlandırabiliriz konuşalım tartışalım duruma bakalım :)
Ayrıca Muhsin teklifin için teşekkürler uygun zamanda değerlendirmek güzel olur :)

Ne demek ağabey, herkese kapımız her daim açık :)