PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : party in the getto dan selamlaar

getto
10.Eylül.2007, 10:22
öncelikle grubunuza beni de kabul ettiğiniz için teşekkür ederim..
raptor la aşkımız bir haziran akşamı başladı...tenis oynamaya giderken araba çok masraflı olyur ben bir isiklet alayım diyerek yola çıktım, derken careforda bir chopper gördüm...üstüne bir oturdum ben bunu kullanırım yahu dedim..baktım iyi bir bisiklet 300 milyon , şekil bir motor 3 milyar, dedim ki ben neden motor almıyorum..derken motorlardan anlıyan bir abimizle izmir kahramanlarda gezerken adından çok söz ettiği regal raptorla ilk göz göze geldiğim an o andı..
birde baktım ışığın vurduğu metal yüzeyler sanki bana göz kırpıyor...
ertesi gün gidip ehliyete yazıldım ama o da ne ; en yakın sınav ağostosta ve onunda kayıt süreleri geçmiş..mecburen kasıma yazıldım ve diğer markalar üzerinde hafif bir araştırma yaptım ve bankadam 1 senelik iş hayatımda biriktirdiğim bütün parayı verip ilk görüşte aşık olduğum raptoruma kavuştıum..
motorla ilgili araştırma yaparken google da ilk karşıma çıkan siteyi tıkladım ve sizin gibi güzel
insanların dayanışmasının ve beraberliğinin yaşandığı bu siteyi görünce birkes daha nekadar iyi bir iş yaptığımı düşündüm..
anladığım kadarıyla en fazla 10 arkadaş var izmirden..sizlerle enkısa zamanda tanışmak isterim ama malesef ehliyetim aralığa doğru elimde olucak...
sözlerimi bitirirken sizlere aranıza aldığınız için tekrar teşekkür etmek isterim..şuanda sadece sokak aralarında geziyorum ve hayatımda hiç duymadığım kadar zevk duyuyorum

speedygonzales
10.Eylül.2007, 10:29
Arkadaşım hoş geldin ! Kazasız belasız sürüşler dilerim...

yenikoylu_ua
10.Eylül.2007, 10:32
Aramıza hoş geldiniz Allah kaza bela vermesin katılımcı olmanız dileğiyle

getto
10.Eylül.2007, 10:55
teşekkür ederim dostlar..gerçi yeni arkadaşlar forumda tanışma bölümüne yazıyor sanırım ama değiştiremedim kusura bakmayın ..:)

xerline
10.Eylül.2007, 13:33
Hoşgeldin arkadasım Allah kaza bela vermesin

ÇeLeBi MuRaT
10.Eylül.2007, 13:59
Hoş geldin aşkın hiç btimesin ama sende 1 sene sonra :P senin aşkının babası gile sitem etmeye başlarsın :P :P

iakyurek
10.Eylül.2007, 14:01
hoş geldin dostum aramıza...

getto
10.Eylül.2007, 14:41
Hoş geldin aşkın hiç btimesin ama sende 1 sene sonra :P senin aşkının babası gile sitem etmeye başlarsın :P :P

sağolun herkese tekrar teşekkür ederim...1 sene mi ? yapma yahu...aslan gibi duruyo motor gözüm kortu bak şimdi

okan
10.Eylül.2007, 14:49
hoş geldin kardeşş.. kazasız belasız pinersin inşallah...

getto
10.Eylül.2007, 14:53
hoş geldin kardeşş.. kazasız belasız pinersin inşallah...

sağolasın abi eksik olmayın...çok sorun çıkarır mı bu melet

okan
10.Eylül.2007, 14:58
yok yok rahat ol... gece sorun çıkarınca ankarada aksu baba var onu ararsın... :mrgreen: gündüz sorun çıkarıncada istanbulda müslüm baba var... :mrgreen: bu abilerimiz gönüllü kahraman raptorculardır....yannız aksu babayı gece 2 den önce arama ... :mrgreen: :mrgreen:

getto
10.Eylül.2007, 15:04
yok yok rahat ol... gece sorun çıkarınca ankarada aksu baba var onu ararsın... :mrgreen: gündüz sorun çıkarıncada istanbulda müslüm baba var... :mrgreen: bu abilerimiz gönüllü kahraman raptorculardır....yannız aksu babayı gece 2 den önce arama ... :mrgreen: :mrgreen:

hahahaa harbi mi tamam abi..gündüz takılırız..gündüz ararım... :)

yenikoylu_ua
10.Eylül.2007, 15:48

Yaw yakacan adamı :P :P :P Aksu baba duymasın yarın samsuna gelir ifadeni alır valla :oops: :oops:

getto
10.Eylül.2007, 18:24
hehehehe

RoS
10.Eylül.2007, 18:51
hoş geldin aramıza...

getto
10.Eylül.2007, 19:17
hoş geldin aramıza...

sağol dostum

RoS
10.Eylül.2007, 19:54
sende saol getto :)

aidikurt
10.Eylül.2007, 20:09
kardeşim aramıza hoşgeldin RR ailesi seni sevgi ve saygıyla kucaklıyor :)

getto
10.Eylül.2007, 21:09
kardeşim aramıza hoşgeldin RR ailesi seni sevgi ve saygıyla kucaklıyor :)

eksik olmayın

sancezz
10.Eylül.2007, 22:05
dostum aramıza hosgeldın en kısa zamanda bırlıkte gaz acarız ınsallah kazasız belasız hayırlı surusler :D :D

getto
10.Eylül.2007, 23:41
dostum aramıza hosgeldın en kısa zamanda bırlıkte gaz acarız ınsallah kazasız belasız hayırlı surusler :D :D

eyvallah sancezz allah yolunuza taş çukur çıkarmasın

handojoe
11.Eylül.2007, 00:23
dostum aradığın aşkı bulmuş gibi konuşuyorsun... inşallah bu aşk güzel bir izdivaç ile son bulur...

RAPTORRİDERS çayırları geniştir herkese yer var burda HOŞGELDİN...

hando

getto
11.Eylül.2007, 10:29
eksik olmayın hando

carvalho
11.Eylül.2007, 10:35
Getto, hoş geldin aramıza...

getto
11.Eylül.2007, 11:03
sağolasın carvalho

rigormortis
23.Eylül.2007, 18:47
Dostum GEÇ DE OLSA HOŞGELDİN DİYİM.. Bu arada meyadan okuyom sana bir tenis maçı için ama motorlarımız da kortda olacak motorlardan inmek yok ,ayaklar yere değmeyecek.. NASIL?? :x

inci
23.Eylül.2007, 19:00
hoşgeldiniz ,hoşgeldiniz de benim anlamadığım bişey var....şimdi; 9 eylül 2007 de kayıt olmuşsunuz ve o günden bu yana ,yani 14 günde 356 mesaj yazmışsınız....ve 3 yıldızınız olmuş... BRAVO... ama ben hiç mesajlarınızı okuyamadım ? :cry: :cry: :cry: :cry: kısmet değilmiş demek ki :cry: :cry:

aslanburclu
23.Eylül.2007, 20:00
inci bacım takma kafana bizim matadorlar kafalarına göre ekliyo çıkarıyo herkezi aynı hizaya sokuyo ((((((( yaw birazda torpil,hemşericilik ,avanta mavantamı işliyo ne oluyo anlamadım) :roll: :cheesy: :? :twisted: :duvar: [smilie=redcolorz3_pdt_15.gif] :love: :saveded:

okan
24.Eylül.2007, 02:17
bizde yalan yoohh.. hilafda yoohh..

yanız inci örtmenime katlıyorum.. gettonun mesajları çift yazdı heralde... :mrgreen:

yenikoylu_ua
24.Eylül.2007, 11:33
Toplam 64 bulundu diyo sistemde bişi olabilir altı kat yazmaz herhalde

getto
24.Eylül.2007, 13:40
hoşgeldiniz ,hoşgeldiniz de benim anlamadığım bişey var....şimdi; 9 eylül 2007 de kayıt olmuşsunuz ve o günden bu yana ,yani 14 günde 356 mesaj yazmışsınız....ve 3 yıldızınız olmuş... BRAVO... ama ben hiç mesajlarınızı okuyamadım ? :cry: :cry: :cry: :cry: kısmet değilmiş demek ki :cry: :cry:

valla onu şöle açıklayabilirim hearlde..bazı msjlarım gitmiyor ve ardarda bastığım zaman msjlarım ulaşıyor sanırım bu sebeple bukadar fazla görülüyor...
teşekkür ederim hoşbulduk

müslüm baba
24.Eylül.2007, 13:57
Vayyyy daha gelmeden işin sırrını kapmışsın bizede öğret şunuda bir senedir uğraşıyoruz daha 600 ü geçemedik

getto
24.Eylül.2007, 14:00
Vayyyy daha gelmeden işin sırrını kapmışsın bizede öğret şunuda bir senedir uğraşıyoruz daha 600 ü geçemedik

estafurullah baba biz senden çok şey öğrenicez asıl..Allah nasip etsede tanışsak bigün