PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ses ayarı

FurkanSalı
19.Eylül.2018, 02:54
Arkadaşlar 2011 spyder motosikletim var ve sesinden pek memnun değilim daha seyrek ve vuruşları daha net çıksın istiyorum bunu nasıl yapabilirim
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180918/b20ea88d5dd0fd3c2d8bfb2fb7e30c09.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

CELİL
19.Eylül.2018, 09:45
Merhaba Furkan aramıza hoş geldin :)
Özel egsoz yaptırırsan profesyonel iş yapan yerler istediğin tonlamayı verebiliyor ama çok yüksek rakamlar tutuyor ses yükseltmek için en ucuz yol egsozların çıkış ucundaki kapakları söktürmek veya egsosuzun içini boşaltmak kolay gelsin 8)

cicada
19.Eylül.2018, 10:48
Merhaba aramıza hoşgeldin.
Boru egzos deneyebilirsin. CELİL başkanım gerekli tüm açıklamayı yapmış. Bursa da bu işi yapan usta bulman daha kolay olacaktır.

Raci06
21.Eylül.2018, 00:54
Selamlar .. benim En500 de cik sessiz ve ben bugun delme isine giristim. Egsozun sonundaki kalaga 3 er adet 12 mm delim delecegim. Yarin aksam islem tamam olacak .yazarim sonuclari.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cicada
21.Eylül.2018, 01:23
Selamlar .. benim En500 de cik sessiz ve ben bugun delme isine giristim. Egsozun sonundaki kalaga 3 er adet 12 mm delim delecegim. Yarin aksam islem tamam olacak .yazarim sonuclari.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kolay gelsin. İnceden aklına doğru del. Hoşuna giden seste durursun...

Alpkaan52
10.Ekim.2018, 23:33
Ben de bu uygulamayı yaptırmak için gezmediğim motorcu kalmadı ama kimse sorumluluğa girip birşey yapamadı daha sonra kendim egzoz açma işlemi yapmaya karar verdim sanayide en dıştaki susturucuyu egzozu bozmadan kestirdim sesi yine yetmedi ben de egzozları söküp levye ve çekiç ile tersten vurarak susturucularını çıkarttım düz boru egzoz haline getirdim istediğim hale geldi sesi gür ve tok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi