PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sıra RR ye gelecek...

bargün
26.Eylül.2007, 07:22
herkese iyi dilekleri için teşekkürler.
Normal birisi önce ehliyet alır, sonra gider bir motor alır en sonunda da kafasına uyan bir siteye üye olur. Ama bu kardeşiniz işe en sondan başladı. Önce siteye üye oldu, şimdi sırada ehliyet işini çözmek kaldı. Onunda çalışmaları tamam Ekim ayı içinde ehliyetimize kavuşuyoruz :cheesy:
En sona en önemli işi bırakmış olacağız böylece. Bir RR sahibi olmak...Çok uzakta değil, sıra ona da gelecek...:))

Aksu
26.Eylül.2007, 09:34
Haydi hayırlısı. Sonuçta farketmiyo, hepsini toplarsan ehliyetli ve motosikletli bir sürücü oluyorsun. Kulağını tut da nasıl tutarsan tut misali.

emrahss
26.Eylül.2007, 10:05
Hayırlısı bilader, hele bi ön tekeri al, yavaş yavaş gerisi gelir, hehehe. Şaka şaka..

gecee
26.Eylül.2007, 10:15
hadi bakalım bargün arkadaşım işallah....
Bizle birlikte şöle bi bıhhh de hayırlısı ile ...

carvalho
26.Eylül.2007, 10:36
Eğer ikinci el alacaksan maddi olarak da sıkıntın yoksa şu anda fiyatlar gayet makul. Uşak'lı bir arkadaş 3.000 YTl'ye fıstık gibi regalini satıyordu mesela...

İlkbahar döneminde fiyatlar biraz artar, haberin olsun arkadaşım... Gerçi biliyorsundur...

talkie
26.Eylül.2007, 12:32
O Uşak"lı arkadaş benim :) :)
Denizli Uşak"a yakın almayı düşünürsen ilanım satılıklar bölümünde yer alıyor.

carvalho
26.Eylül.2007, 12:34
Talkie, kusura bakma alelacele yazarken adını hatırlayamadım...

deep-impact
26.Eylül.2007, 12:36
evet bargün bence o talkie'nin makinası güzel bir düşün derim.

Deli çerkes
26.Eylül.2007, 13:19
Normal birisi önce ehliyet alır, sonra gider bir motor alır en sonunda da kafasına uyan bir siteye üye olur. Ama bu kardeşiniz işe en sondan başladı. Önce siteye üye oldu, şimdi sırada ehliyet işini çözmek kaldı. Onunda çalışmaları tamam Ekim ayı içinde ehliyetimize kavuşuyoruz :cheesy:
En sona en önemli işi bırakmış olacağız böylece. Bir RR sahibi olmak...Çok uzakta değil, sıra ona da gelecek...:))

Aramıza hoşgeldiniz sevgili Bargün , Bende aynısını yaptım. Önce buraya üye oldum . sonra gittim ehliyet aldım. şu an motor arama safhasındayım . demek ki biz normal değiliz. biz deliyiz. ( bu arada insanlar hep bana deli diye hitap ediyor . neden acaba ???? :) :) )

innocentbystander
26.Eylül.2007, 13:24
Arkadaşlar bargün'ü her gün arayıp taciz ediyorum 'hadi gidip motor bakalım' diye. Toothbrush'in E-9'u var Afyon'da, bir de Talkie'nin gri 9B si çıktı şimdi. Bakalım Barış'la kış girmeden Tavas'ta pide, Kızılcabölük'te oğlak kebabı, Uşak Karahallı'da ekmek arası ciğer sote yemek kısmet olacak mı. Niyetli arkadaşlar ne olur affetsin beni, inanın benim de ağzımın suyu aktı klavyenin üstüne :oops: Bi de Şirincesi var tabii bunun, inşallah İzmir tayfasıyla buluşup çantaları şarapla doldurucaz. 8)

carvalho
26.Eylül.2007, 13:31
Kızılcabölük deyince bir durdum şöyle...

Hiç gitmişliğim yoktur Kızılcabölüğe, ancak her bayramda, kandillerde Kızılcabölük belediye başkanı Sn. Mehmet Aydınlık'tan bana kutlama mesajları gelirdi. Sanırım database'lerine yanlışlıkla eklenmiş benim numara. Gayet de hoşuma giderdi mesajlar. Sonra sn. başkan'ın kendi özel numarasından bir mesaj geldi bana, ben de kendilerini aradım sohbet ettik bir güzel.

Sn.Aydınlık İstanbul'a ziyaret ettiği bir gezisinde sağolsun çalıştığı işyerine kadar gelerek güzel bir jestle beni ziyaret etti, yanında nazik hediyeleriyle birlikte. Ben de kandisine söz vermiştim muhakkak Kızılcabölük'e geleceğim ve kendisini ziyaret edeceğime dair...

Maalesef henüz gidemedim ancak gideceğim. Regal'imle gideceğim. Belki birlikte gideriz olmaz mı Denizli'li arkadaşlar???

innocentbystander
26.Eylül.2007, 13:43
Olma mı moderatorüm? Çok güzel olur hem de. RR ile olmasa da yazın tatile matile giderken yolu biraz uzatıp Antalya'ya Dinar'dan değil de Denizli'den dönülürse yine olur.

RoS
26.Eylül.2007, 14:11
bargun bende senin gibi başladım yaws :) ilk once böle siteleri geziordum sonra ehliyeti aldım sıra motorda kaldı :)

HoŞ GeLdiN... :)

MaRaNtZz
26.Eylül.2007, 14:14

Aramıza hoşgeldin bargün...

Bende aynı sıralamayı yaptım fakat son aşamada biraz takıldım.Umarım sende daha çabuk davranırsın...

bargün
26.Eylül.2007, 15:22
Talkie nin motorundan haberdarım. Hatta sağolsun Aydın benden daha fazla motor arar oldu bana. Ama ne yazıkki bir sözüm var o yüzden parmağımı kıpırdatamıyorum şimdilik :(. Talkie nin motorunun satılmasını istiyorum işini görsün, istemiyorum ben alayım:) ama dediğim gibi bir sözüm var...Simdilik sadece A-2 sonra sıra RR ye de gelecek...

inci
26.Eylül.2007, 15:33
ooo selçuk"çuğum, bizsiz mi gidiveriyon gari oralara
arkadaşım hoşgeldiniz ,

carvalho
26.Eylül.2007, 15:35
İnciciim, beraber gidelim diycem ama senin canavara benim düldül yetişemez şimdi :=)
Nazar değmesin, canavar gibi olmuş makinan...

inci
26.Eylül.2007, 15:42
amma yaptın be selçuk...ben taylarla yarışırım ancak ....sizinkiler birer yarış atı...benimkinin esamesi okunmaz sizinkiler yanında ...bakma sen benimkisi züğürt tesellisi...ama kendi cürümü kadar yeri de iyi yakar gibime geliyo

müslüm baba
26.Eylül.2007, 15:49
Kardeşim sıralaman iyi aslında fakat motoruda bir an önce alıp trafiğe kapalı alanlarda elini alıştırman gerek, ama galiba sen motoruda sırayla alacaksın önce gidonu sonra deposu falan :mrgreen:

bargün
27.Eylül.2007, 07:32
yok müslüm baba niyetim motoru toptan almak :D ama söylediklerinde haklısın elimi alıştırmam lazım. Bu konuda yardımcı olacak bir arkadaş tanıyorum ama düşersem beni kaldırır mı onu da kestiremiyorum... :mrgreen: ( herhalde motoru da beni de olduğumuz gibi bırakır. Sen caanım motoru al, gül gibi bak, aksesuar yap sonra elin acemisi gelsin yerlerde sürünsün.Ben olsam bırakırım herhalde :D )

emrahss
27.Eylül.2007, 08:16
amma yaptın be selçuk...ben taylarla yarışırım ancak ....sizinkiler birer yarış atı...benimkinin esamesi okunmaz sizinkiler yanında ...bakma sen benimkisi züğürt tesellisi...ama kendi cürümü kadar yeri de iyi yakar gibime geliyo

Hocam hocam, duygu sömürüsü yapma, biz mi dedik guccük motörü al deye.. :cheesy: Allahtan Yaşar Baba temirhanesine girdi de çalışıyo alet :shock: :evil: 8) :cheesy: :| :cheesy: :cheesy: :cheesy:

kaanka
27.Eylül.2007, 19:41
Bende senin gibiyim önce siteye üye oldum, şimdi ehliyet almaya çalışıyorum.
Şubat sonu gibi motoruda almak istiyorum nasipse.
Sende Hoşgeldin..... Demekki tek normal olmayan sen değilsin. :cheesy:

sancezz
27.Eylül.2007, 20:45
dostum hadı hayırlısı ısın ucundan kapmısın artık gerı donusu yok yaa rr cı olursun ya rr cı :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: