PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motorsuz motorcu

antiachos
04.Ekim.2007, 01:12
herkese selamlar! ben mustafa canakkale 18 mart uni. ogrencisiyim.japonca okuyorum.uzun zamandir hayallerimde olan motoru ararken bu siteye rastladim.uye olmak farz gibi bisey olmustu artik benim icin, sonuc olarak aranizdayim.
yas 22 olunca artik motor t-shirt leri giymenin yetmediginin farkina vardim. alip basimi gitmek istedigim zaman da otobusteki yan koltuk arkadaslari tat vermez oldular. simdi onun yerine arka koltugumda kiz arkdasimi alip gezmek istiyorum 8) ama gelin gorun ki ogrencilik hali... damdan duser gibi motor sahibi olamiyoruz :D ama durumumdan sikayetci oldugum soylenemez. cunku hayalimdeki regal 2. el bile olsa biraz zahmeti hak ediyor degil mi :mrgreen:
araniza yeni giren biri olarak motora sahib olmam konusunda yardimlarinizi bekliyorum. sonrasinda ruzgar nereden eserse iste...
hepinize tekrardan selamlar umarim forum icin benim de katkilarim olur. :cheesy: :mrgreen: 8)

gençer
04.Ekim.2007, 01:18
umarım en kısa zamanda regaline kavuşursun...

2. el satılık regal topiğimiz var orada şu anda güncel satılık ilanı varmı bilmiyorum ama oraya bir göz atmalısın . en azından fiyatlar açısından fikir verebilir.

japonca okuyormuşsun keşke çince olsaydı bizim kullanım klavuzlarının tercümesini yapardın::))

arkadaşım hoşgelmişsin .katılımcı olman dileğiyle..

yenikoylu_ua
04.Ekim.2007, 01:30
Aramıza hoşgeldin en kısa zamanda motoruna kavuşman dileğiyle

RoS
04.Ekim.2007, 01:46
hoş geldin

antiachos
04.Ekim.2007, 02:32
umarım en kısa zamanda regaline kavuşursun...

2. el satılık regal topiğimiz var orada şu anda güncel satılık ilanı varmı bilmiyorum ama oraya bir göz atmalısın . en azından fiyatlar açısından fikir verebilir.

japonca okuyormuşsun keşke çince olsaydı bizim kullanım klavuzlarının tercümesini yapardın::))

arkadaşım hoşgelmişsin .katılımcı olman dileğiyle..
kullanim klawuzlarinin ingilizcesi de wardir zannedersem onu da yapariz :mrgreen: olmadi sewgili forumum icin cine gider cince de ogrenirim :P
yanlis anlamayin yalakalik yapmiom sewimli olmaya calisiom 8)

emrahss
04.Ekim.2007, 08:50
Çok sevimlisin bilader, ben yannış annamadım şahsen..
Hoşgeldin, gelmişken kal bari.
RRyi de çok gözünde büyütme, bi motordur en nihayetinde. Allah gönlüne göre versin kardeşim..

speedygonzales
04.Ekim.2007, 09:28
Antiyakos, hoş geldin...

Madem motorun yok ama bu zehiri tatmak istiyorsun, zehirin bile bir içiş şekli var.
Zamanını boşa geçirme ve motosiklet sürüşü ile ilgili bir sürü harika yazı ve izahatlar var onlaardan çıktı alarak oku ve çalış derim.

O zaman bizi de , sokaktaki motosikletçiyi de daha iyi anlarsın...

sevgiler speedy...

(ulan ne konuştum yine beee...) Gören de 1500 senedir motorcu olmuş da akıl veriyo dicek...) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

okan
04.Ekim.2007, 09:32
aramıza hoşgeldin kardeşim...

kaanka
04.Ekim.2007, 09:42
Hoşgeldin dostum, umarım hayalindeki motorun sahibi olursun...

carvalho
04.Ekim.2007, 09:56
Hoşgeldin genç kardeşim, speedy'nin dediklerini dikkate al derim.

gecee
04.Ekim.2007, 10:46
hoş geldin arkadaşım aramıza ,
oda olur hemde ole gecer zaman sen bile anlamazsın ....
bi bakmışsın rüzgarla dans eder olmuşsun ...
he bu speedy hep doğru der yanlış yola sokmaz oku diyosa vardır bi bildiği ...

iakyurek
04.Ekim.2007, 11:15
hoşşş geldin kardeşim aramıza.

alper_tim
04.Ekim.2007, 12:38
ailemize hoşgeldin kardeş
en kısa zamanda motorunu alman dileğiyle

altug
04.Ekim.2007, 15:58
hoş geldiniz. inşallah gönlünüzde yatana kesenize uyana kısa zamanda kavursunuz.

antiachos
04.Ekim.2007, 17:10
Antiyakos, hoş geldin...

Madem motorun yok ama bu zehiri tatmak istiyorsun, zehirin bile bir içiş şekli var.
Zamanını boşa geçirme ve motosiklet sürüşü ile ilgili bir sürü harika yazı ve izahatlar var onlaardan çıktı alarak oku ve çalış derim.

O zaman bizi de , sokaktaki motosikletçiyi de daha iyi anlarsın...

sevgiler speedy...

(ulan ne konuştum yine beee...) Gören de 1500 senedir motorcu olmuş da akıl veriyo dicek...) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
tawsiyelerin icin saol speedy zaten sitedeki icerigi gordukten sonra onlara goz atmadan zaman gecirmek biraz zor...irtibati koparmayalim :mrgreen:

inci
04.Ekim.2007, 18:12
hoşgeldiniz

xerline
04.Ekim.2007, 18:39
Hoş geldin kardeşim

ARZUM
04.Ekim.2007, 21:56
hoş geldiniz...

tmr
04.Ekim.2007, 22:01
hoş geldin kardeş

GOKHAN
04.Ekim.2007, 22:06
HOSGELDİN KARDEŞ

rigormortis
05.Ekim.2007, 16:31
Ko-ni-çi-va ? :) kardeş.. en yakın zamanda RAPTORlu olman dileğiyle..

handojoe
06.Ekim.2007, 00:22
aha bir çekik göz... hoşgeldin genç dostum... motorunu en kısa zamanda alman dileği ile ayrıca nerelisin avatar bölümünde belirt lütfen

dağcı
06.Ekim.2007, 00:29
HOŞGELDİN KARDEŞ

technosat
06.Ekim.2007, 02:25
hoş geldin kardeşim!..,
Buranın ayrı bir havası var.o havayı tenefüs eden ,başka yerin havasına ihtiyacı yoktur...!

MotoJunior
15.Ekim.2007, 14:34
hoş geldin

rigormortis
15.Ekim.2007, 18:07
kardeş hoşgeldin ve bi o kadar da hızlı gittin valla :?

chopell
15.Ekim.2007, 22:22
hoşgeldiniz.. bu sitedeki tek motorsuz motorcu değilsiniz.. doğru yerdesiniz..
en kısa zamanda bi motor sahibi olabilmeniz dileğiyle..

barismert
15.Ekim.2007, 22:43
bende ilk geldigimde öleyim takıl biraz oda olur Hoşgeldin