PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hep bir tanışma topiğim olsun istemiştim :)

aybiketa
13.Mart.2007, 18:33
Merhaba arkadaşlar :D

Daha geç olmadan bi tanışma topiği açayım dedim , çok özenmiştim de :mrgreen:

Bildiğiniz gibi ER grubunun süper üyesi, aynı zamanda RR grubunun yeni üyesiyim :)

Sizinle birlikte ilk organizasyonumuz çok keyifliydi, çok sıcak kanlı insanlarsınız vesselam :)

Daha çok güzel organizasyonlarda birlikte olmak dileğiyle..

Ben mi, hımm, 4 senedir ehliyetli olarak motosiklet kullanmaktayım. Doğduğumdan beri var sanırım bu tutuku, ne zaman başladığını hatırlamıyorum :) ve sanırım hiç bitmeyecek, gittikçe artıyor..

Bundan önce MZ 251 ve seyhan 250c kullandım, geçen sene eylül ayında motorumu satmak zorunda kaldım, o zamandan beri alemin artçısı benim :)
Ama daha fazla dayanamayacağım sanırım , hem bütçeme uygun olduğu için hem de duygusal olarak beni çektiği için Regal Raptor Class (T gidon olanından yani) almak istiyorum, tabii ki siyah :)

Çok uzattım di mi :mrgreen:

Sevgiyle selamlarım

emrahss
13.Mart.2007, 18:39
Hoşgeldin vesselaaaam...

carvalho
13.Mart.2007, 18:46
Hoşgeldin Aybike,

aslanburclu
13.Mart.2007, 18:57
Hoşgeldin Aybike cancazım

aybiketa
13.Mart.2007, 19:03
Hoşbuldummm :)

Derken aklıma geldi, ben gidiyorum ...

İstanbul'dan taşınıyorum.. İş için Çerkezköy'e yerleşiyorum. Artık bi motor şart oldu yani ama orda da bir sürü giderim olacağı için biraz hesap kitap yapmam lazım, ondan sonra da kredi alırım heralde.. Ooof of parasızlığın gözü kör olsun...

Çerkezköy taraflarına organizasyonlarımı bekleyiniz ve organizasyonlara katılınız :)

infinitedreams
13.Mart.2007, 19:09
Burnunu sokmadığın bir burası kalmıştı herhalde :)

Hoşgeldin diycem ama, olan olmayan heryerde benden eskiymişsin gibi hissediyorum nedense :)

Sen var ya sen... lan... ne diyeyim ki.
Regal'le daha bir güzel olacaksın
Regal de seninle...

GOKHAN
13.Mart.2007, 19:15
hoşgeldin mekana motor dostu bizimde dostumuz.

aidikurt
13.Mart.2007, 19:18
Aramıza hoşgeldin en kısa zamanda regaline kavuşman dileğiyle

aslanburclu
13.Mart.2007, 19:19
hayda
çerkesköyde ne iş yeri varyaw adından belli köy işte yoksam yoğurt fabrikası veya süt fabrikasımı veyahutta yumurta işimi allah allah anlamadım gitti

şaka şaka

aslında profilo holdingin yan sanayisi var .

ya bak şimdi bide şey var hani bekarsın zannedersem valla büyükk ve çok güzelde bir askeri birlik var içindede ne cevher çocuklar

hayda banada ne oluyo yaw bi çöpçatanlığım kalmıştı ama olsun ya senin gibi motor seven gelinlerimiz olsun

aybiketa
13.Mart.2007, 19:30
:) aslanburçlucum teşekkür ederim , tavsiyelerini yazıyorum bi kenara :)

ilaç firmasında çalışacağım artık gribe nezleye son :)

güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim :)

okan
13.Mart.2007, 19:42
aramıza hoş geldin ... ben VİP memnun oldum...randevusuz yazışamıcass artıkın böllee... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

emrahss
13.Mart.2007, 19:52
:) aslanburçlucum teşekkür ederim , tavsiyelerini yazıyorum bi kenara :)

ilaç firmasında çalışacağım artık gribe nezleye son :)

güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim :)

Çerkezköy iğrenç bi yer ya. Biz dört yıl kaldık orada. Neyse moral bozmiim.

agresus
13.Mart.2007, 19:55
Uleee.. adiiiiii... yaw nerden vip ettin adamı başımıza.. baba ba.. havaya bak... töbe estafirullaaaahhh.... :mrgreen:

Aybikecim bakma sen bu okana... randevu mandevu takma sen... yaz sen bize... çerkezköy dediğin şurası.. sen haber uçur.. gelin de yeter.. dimi gomtanım..... geliriz... :cheesy:

okan
13.Mart.2007, 19:59
Pardon tanıyamadım... agresus hıımmmm... hiç yabancı gelmiyo ama....valla çıkaramadım... arkadaşş nerdendiniz siz.....isminizde uzaylı ismi kibin....agresus...... :P

agresus
13.Mart.2007, 20:02
şinciii böölee oldu dimi??... Eyfallah... uleee vip sen nelere kadirsin... bana samsun farz oldu... du şu işleri bi toparliim de geliim artık.. olmıycak bööleeee... :duvar: :mrgreen:

aslanburclu
13.Mart.2007, 20:03
ne demekkkk

üfff desinler yeter
şu dünyada ne işimiz kaldı artık yiyip içip gezecez .

bastıkmı gaza saatte mi gideriz artık bilmem yav çerkezköyü ben biliyommmmmmmm.

çok güzel insanları ve doğa harikası biyer kışı kış yazıda yaz hani hele bide girişi ormanlık falan yav şimdidenmi gitsek
yok yok aybike bi işe başlasın hani yolda molda üşütürsek bu arada fabrikada ilaçlarını dener aybikenin aracılığı ile bizim üzerimizde

bak yaw yine sinekten yağ çıkarmaya başladım bende az değilim haaaaaa.

aybiketa
13.Mart.2007, 23:43
Hava ne zaman düzelir kestiremiyorum artık ama en yakın zamanda beklerim walla , piknik yaparız :)

aslanburclu
13.Mart.2007, 23:55
aynen ordayız

gezme olsun ziyaret olsun muhabbet olsun hep ordayız

agresus
14.Mart.2007, 02:08
Gomtanım, gıymatlım... mangalda güssel olur beaa... nisan ortası olmadı mayıs başı... gidelim beaaahh...

aslanburclu
14.Mart.2007, 08:51
tamam koçum ben başlıyorum yol hazırlıklarına

eh nede olsa ihtiyarlık ancaaaaa

emrahss
14.Mart.2007, 10:21
Yaşar Baba, çok romantik adamsın vesselam, Çerkezköy ile tarifin arasında çok fark var yaw. İğrenç bi şehirleşme, her taraftan göç, serseri tayfası, orman nerede. Sen kışla civarından bahsediyon herhal :mrgreen:

alper_tim
14.Mart.2007, 11:55
aybikim öncelikle sitemize hoşgeldin diyorum
yeni yaşam yerinde ve de hayatında başarılar diliyorum
gerçi bu siteler sayesinde hiç ayrılmamış gibi olcaz seninle onun tesellisi war
inş. gezilerimizde yanına uğrucaz
tekrar hayırlı olsun

azelia
14.Mart.2007, 12:51
hosgeldin dicem ama...komik olucak sanki.... :D
güselim merak etme oralara dogru piknige gelicez sık sık.... :cheesy:
bende bu hafta motoruma kavusur kavusmaz bi tanısma topigi aciim bari kendime... :mrgreen:

alper_tim
14.Mart.2007, 15:17
hosgeldin dicem ama...komik olucak sanki.... :D
güselim merak etme oralara dogru piknige gelicez sık sık.... :cheesy:
bende bu hafta motoruma kavusur kavusmaz bi tanısma topigi aciim bari kendime... :mrgreen:

sende mi regal alıyosun yoksa bilgecimm
:cheesy:
walla aklın yolu bir demekk ki :cheesy:
şimdiden hayırlı olsun

BULL
15.Mart.2007, 00:48
ne demekkkk

üfff desinler yeter
şu dünyada ne işimiz kaldı artık yiyip içip gezecez .

bastıkmı gaza saatte mi gideriz artık bilmem yav çerkezköyü ben biliyommmmmmmm.

çok güzel insanları ve doğa harikası biyer kışı kış yazıda yaz hani hele bide girişi ormanlık falan yav şimdidenmi gitsek

komtanım orda kuşbahçe diye biyer var sen bilirsin orayı... süper piknik olur oralarda...

aslanburclu
15.Mart.2007, 01:23
tamam ya gideriz kuşbahçeyede gideriz bulamazsak sorar öğrenir yine gideriz

ÇeLeBi MuRaT
15.Mart.2007, 09:49
Bekleyin bizi bu sene her yere gidiyoz..

aslanburclu
15.Mart.2007, 23:44
dalga dalga akacağız inşaallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah