PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Regal Raptor Fuardan Toplu Alım Listesi

aidikurt
14.Ocak.2007, 02:06
Arkadaşlar Regal Raptor sahibi olmak için 29 Mart 1 Nisan arasında yapılacak MotoShov motosiklet fuarından toplu alınırsa pazarlık etme şansımız olur.Böylece aramıza katılıcak yeni dostlarımızda uygun koşullarda Regal Raptor Sahibi olurlar.

Regal Raptor Fuardan Toplu Alım Listesi
1-madasret
2-El_Mariachi
3-emrahkucukgirgin
4- MaRaNtZz

El_Mariachi
15.Ocak.2007, 01:36
abi yaz beni de ben de varım ben de alacağım :)

aidikurt
15.Ocak.2007, 01:40
abi yaz beni de ben de varım ben de alacağım :)
Evet listeye başlıyoruz aramıza katılıcak dostlarımıza şimdiden hayırlı olsun.

1-El_Mariachi

emrahkucukgirgin
15.Ocak.2007, 11:24
Selamlar Hepinize...

Ben Henüz asya kullanıyorum ama Gerçek bir Regal hayranıyım...

Eğer Spyder yetişirse beni de listeye ekleyiniz...

Spyder gibisi yok...

aidikurt
15.Ocak.2007, 13:37
Selamlar Hepinize...

Ben Henüz asya kullanıyorum ama Gerçek bir Regal hayranıyım...

Eğer Spyder yetişirse beni de listeye ekleyiniz...

Spyder gibisi yok...

Bu arada spyder gelmezse regal almıcanmı yani?

1-El_Mariachi (DD250)
2-emrahkucukgirgin (Spyder)

emrahkucukgirgin
15.Ocak.2007, 13:43
:-) Regal'in üstüne yok... Orası kesin ama Spyder da 1 numara olacak göreceksiniz... Softtail, yepyeni design, biliyorsunuz Amerikalı bir choppercının tasarımı... Amerikan chopper geni taşıyan tek Çinli... Herşeyden önemlisi Regal... Kimine göre Hyosung en iyisi ama ben katılmıyorum... Onun ruhu yok... Regali yolda görünce insanın içi gidiyor... Tasarımı harika... Tek kötü özelliği üzerindeki gri alev desenleri... Zaten alırsam hemen boyatırım...

En kısa zamanda Regalci olmak dileğiyle...

aidikurt
15.Ocak.2007, 13:49
:-) Regal'in üstüne yok... Orası kesin ama Spyder da 1 numara olacak göreceksiniz... Softtail, yepyeni design, biliyorsunuz Amerikalı bir choppercının tasarımı... Amerikan chopper geni taşıyan tek Çinli... Herşeyden önemlisi Regal... Kimine göre Hyosung en iyisi ama ben katılmıyorum... Onun ruhu yok... Regali yolda görünce insanın içi gidiyor... Tasarımı harika... Tek kötü özelliği üzerindeki gri alev desenleri... Zaten alırsam hemen boyatırım...

En kısa zamanda Regalci olmak dileğiyle...
Bende spyder tasarımına bayılıyorum ama şehiriçi trafiğinde ve türkiye yollarında biraz zor bir alet yoksa design süper.Bişey daha eklicem ya bencede depodaki kartal ve alev desenleri çok hoş görünüyor.Ama istemezsen dediğin gibi ya boyatırsın yada cıkartırsın.

emrahkucukgirgin
15.Ocak.2007, 13:55
Alper di değil mi?

Alpercim o desenler üstten yapıştırma mı?

Bir de bişey sorucam... hiç Regale binmedim, sadece yolda gördüm... Acaba boyutları biraz küçük mü? 250 cc yetiyor mu? kaçışı nasıl.. max hız düz yolda nasıl? iki kişi yokuşlarda zorlanıyor mu?

aidikurt
15.Ocak.2007, 14:00
Evet kardeşim Alper
Desenler üstüne yapıştırm sticker ama gayet kaliteli sticker deforme falan olmuyor sanki depoyla bir bütün gibi.Zaten üstüne binsen emin ol hiç inmek istemezsin ben üstüne bindim ve ertesi gün aldım hiç aklmaıda yokken.250 cc gayet iyi biz eşimle 2 kişi heryere gidiyoruz bursa ankara falan gayette iyi banamısın demıyor.130 km gorduk 2 kısı duz yolda egım yok tek basıma ıkende ben 135-140 arasına kadar cıktım.Cruser içinde gayet makul bır hız.2 kişi yokusta hıc zorlanmıyor 17 hp rahat rahat yetıyor.

emrahkucukgirgin
15.Ocak.2007, 14:04
Çok teşekkürler Alpercim...

Kesinlikle verdiğin skorlar gayet yeterli...

Peki gerçekten hiç paslanma olmuyor mu? Mesela benim asya125t var elimi üzerinden çektiğim anda paslanıyor. Kar yağdığı zaman tüm metal aksamı söküp kroma vericem... Bildiğin iyi kromcu var mı?

Teşekkürler...

innocentbystander
15.Ocak.2007, 19:57
O alev desenleri beni de uyuz ediyor, 'nasilsa cikar, sticker alt tarafi' diyordum ama gecen gun soyle bir yokladim, gelmedi. Sanirim yapistirip ustune cila midir, vernik midir (amma attim) bir sekil yapmislar. Bir care bulan suraya yazsin da kurtulayim alevden.

madasret
15.Ocak.2007, 20:01
valla ben biraz parayı doğrulttuktan sonra güzel şekiller yaptırmayı düşünüyorum. alsancakta bir iki yer var airbrush denen bi zımbırtıyla süper resimler yapıyolar çalışmalarını gördüm. baya sağlam. orjinaldeki alev desenlerini ben de sevmiyorum

aidikurt
15.Ocak.2007, 23:58
valla ben biraz parayı doğrulttuktan sonra güzel şekiller yaptırmayı düşünüyorum. alsancakta bir iki yer var airbrush denen bi zımbırtıyla süper resimler yapıyolar çalışmalarını gördüm. baya sağlam. orjinaldeki alev desenlerini ben de sevmiyorum
Allah allah bir tek benmi seviyorum alev desenini :)
Airbrush olayı bende dusunuyorum ama bılgım yok ne kadara patlar falan bılıyormusun?

emrahkucukgirgin
16.Ocak.2007, 10:48
Airbrush 200-300 arasına patlıyor, eğer bütün motor boyanmayacaksa... eğer tamamı boyanacaksa o zmaan 500-800 gibi ben çok araştırdım...

El_Mariachi
16.Ocak.2007, 15:23
arkadaşlar merhaba,

bence de alevler cok şık duruyor, öyle abesle iştikal bi durum değil bence ama tabi herkesin zevki ayrı. ben motorun orjinalliğinin bozulmaması taraftarıyım aslında, ufak eklemeler olabilir ama alet zaten kendi başına güzel. DD250E-9 serisinin gri rengi olsa süper olurdu bence ama siyah da çok şık. :wink:

aidikurt
18.Ocak.2007, 01:03
arkadaşlar merhaba,

bence de alevler cok şık duruyor, öyle abesle iştikal bi durum değil bence ama tabi herkesin zevki ayrı. ben motorun orjinalliğinin bozulmaması taraftarıyım aslında, ufak eklemeler olabilir ama alet zaten kendi başına güzel. DD250E-9 serisinin gri rengi olsa süper olurdu bence ama siyah da çok şık. :wink:
oh be en sonunda alevleri seven biri :lol:

MaRaNtZz
19.Ocak.2007, 00:08
Arkadaşlar bu toplu Regal alımına beni de ekleyebilirsiniz.Tabi bu konuda msn'si olan birisiyle akılbirliği de yapmak isterim kafama takılan bazı şeyler var... :P

aidikurt
19.Ocak.2007, 03:15
Arkadaşlar bu toplu Regal alımına beni de ekleyebilirsiniz.Tabi bu konuda msn'si olan birisiyle akılbirliği de yapmak isterim kafama takılan bazı şeyler var... :P
Listeye Ekledim kardeş.
FanClub üye ol bilgilerini yola ben seni ararım konusuruz.

Deli Dumrul
19.Ocak.2007, 03:28
desenleri bende seviyom walla ya.orjinalliğini bozmayın bence motorun.iyi usta bulmak zoorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.düzelteyim derken düzeltilemez hale getiriyolar :frown:

madasret
19.Ocak.2007, 14:49
orjinalliğini bozmayalım da bu yaz ürgüpte 50 tane raptorun arasında kendiminkini bulmak için tek tek plakalara bakmaktan korkuyorum :)

aslanburclu
21.Ocak.2007, 19:26
spyder 'in şekli şemali özelliği neymiş resmi olan bi zahmet göndersin

madasret
21.Ocak.2007, 19:56
regal raptor modelleri başlığına bakarsan regal raptor dd300e modeli adı altında görebilirsin kardeş

aidikurt
22.Ocak.2007, 02:47
spyder 'in şekli şemali özelliği neymiş resmi olan bi zahmet göndersin
Regal Raptor modellerinde var kardeşim 300 lüğü ve 350 liği bak gayet hoş

aslanburclu
23.Ocak.2007, 00:15
ya arkadaşlar o desenle bana herkes abi harleymi diyor sonra yan çantalar dikkatlerini çekince ha çinmiş diyorlar bende yan daki tankırtılı çantaları çıkardım gördüğünüz gibi deri taktım.yanlız motorda sorun var 2 nci silindirde takurtukur yatak sesi geliyor ve şimdi serviste bakalım ne olacak sizlerdende böyle bir ses gelen varmı

innocentbystander
23.Ocak.2007, 10:37
Bende henuz ses filan yok tabii de meraktan soruyorum, hangi silindire ikinci silindir diyorsun? Sancak tarafindaki mi iskele tarafindaki mi?

madasret
23.Ocak.2007, 12:50
bende de artıçıyla beraber bindiğimizde sanki ön taraftan patır kütür sesler geliyor (gibime geliyor daha doğrusu)

aidikurt
28.Ocak.2007, 15:36
ya arkadaşlar o desenle bana herkes abi harleymi diyor sonra yan çantalar dikkatlerini çekince ha çinmiş diyorlar bende yan daki tankırtılı çantaları çıkardım gördüğünüz gibi deri taktım.yanlız motorda sorun var 2 nci silindirde takurtukur yatak sesi geliyor ve şimdi serviste bakalım ne olacak sizlerdende böyle bir ses gelen varmı
valla bende yok ama mutlaka acil baktır yoksa sorun cok pahalıya malolabılır sılındır ve yataklar dağalabilir o zman cık cıkabılırsen ısın ıcınden.

yasinsubay
29.Ocak.2007, 00:51
Bence de desenler gayet hos oyle basit durmuyor ben akunun orada duran DD250 yazısını soktum hic hosuma gitmedi orada durusu altında sadece ufak bir yapıstırıcı izi kaldı onuda biraz suyla falan ugrassam cıkar,fazla ugrasmadım zaten binecek vaktim bile zor oluyor en son 30 aralıkt abindim o gunden beri yatıyor valla

aidikurt
02.Şubat.2007, 00:18
yaa şu fuar gelsede hem aramıza yeni regalcileri katsak hemde raptorcular olarak bir boy gösterisi yapsak

El_Mariachi
02.Şubat.2007, 16:27
yaa şu fuar gelsede hem aramıza yeni regalcileri katsak hemde raptorcular olarak bir boy gösterisi yapsak

eveeeettt :mrgreen: şu fuarı sabırsızlıkla bekliyorum, yeni modelleri çok merak ediyorum..
harika bir boy gösterisi olacak fuarda 8)

aidikurt
03.Şubat.2007, 14:03
valla bence yeni model falan gelmeyecek.

El_Mariachi
03.Şubat.2007, 18:45
arkadaşlar fuardan toplu alım olyını nasıl yapacağız? fuar günü orada mı yapacaklar direk satışı, yoksa bir bayiye mi yönlendirecekler??

Anonymous
04.Şubat.2007, 04:19
pazarlık şansımız olursa aşağı yukarı ne kadar bir indirim söz konusu olabilir ?? tahmini olan var mı ??

aidikurt
04.Şubat.2007, 14:43
pazarlık şansımız olursa aşağı yukarı ne kadar bir indirim söz konusu olabilir ?? tahmini olan var mı ??
Tahmini fiyat vermemiz imkansız ancak konusunca öğrenebiliriz.Sonucta toplu alımlarda bayi fiyatından verirler

promote
10.Şubat.2007, 06:29
peki fuarda kaça getirebilirsiniz fiatı belli mi

aidikurt
10.Şubat.2007, 13:55
belli değil fuarda konusulucak

El_Mariachi
10.Şubat.2007, 17:24
ya patronnn, sarıkayalardan gelen mail.e göre fuara katılmayacaklarmış :?:

şimdi toplu alım olayı yalan oldu mu diyoruz :cry:

aidikurt
12.Şubat.2007, 02:43
ya patronnn, sarıkayalardan gelen mail.e göre fuara katılmayacaklarmış :?:

şimdi toplu alım olayı yalan oldu mu diyoruz :cry:
merak etme sen emre ltd fuarda olucakmıs hemde baya saglam sekılde hazırlanmışlar onlarla konusur alırız baya bi alıcak olucak

El_Mariachi
12.Şubat.2007, 04:20
oo süper o zaman.. bi an üzülmüştüm.. arkadaşlar haydi toplu alım için isimleri yazdırmaya devam.. :idea:

herkese saygılar :)

MaRaNtZz
17.Şubat.2007, 15:07
Yaww arkadaşlar kredi olayını ayarlaya bilirsem benide listeye ekleyebilirsiniz.Tabi tam olarak belli deil.

aidikurt
19.Şubat.2007, 00:51
Yaww arkadaşlar kredi olayını ayarlaya bilirsem benide listeye ekleyebilirsiniz.Tabi tam olarak belli deil.
ekledim kardeşim sen gel takıl bize ayarlarız sanada merak etme

aidikurt
19.Şubat.2007, 02:44
Yanlız arkadaşlar Emre LTD 29 mart 1 nisan tarihleri arasında yapılacak olan Motoshow fuarında olacaklar bilginize.
Motosiklet 2007 fuarında malesef regal raptor göremicez.

emrahkucukgirgin
23.Şubat.2007, 14:25
Bu listede böylece patlar...

aidikurt
24.Şubat.2007, 16:33
Bu listede böylece patlar...
Neden patlasın kardeşim sadece motosiklet 2007 regal olmuyacak motoshov 2007 var orda olucak regal raptor oradan alırız
bu kadar negatif olma :D

drssk41
24.Şubat.2007, 23:20
yellowrock RR distribütörlüğü'nü bırakıcak mı ne ?

aidikurt
25.Şubat.2007, 16:09
valla pek sanmıyorum cunku bu kadar tutan bir motorun distirütorlugunu bırakmak enayilik olur

emrahkucukgirgin
26.Şubat.2007, 10:40
Ben de öyle düşünüyorum... Yellow Rock çok pasifleşti... Bırakabilir...

madasret
26.Şubat.2007, 16:33
arkadaşlar distrübitörlük yapmak için büyük teminatlar veriliyor. ha deyince bırakılmıyor yani. firmanın iflas filan etmesi lazım.

aidikurt
27.Şubat.2007, 01:26
merak etmeyin siz onlar bırakırsa ben lırım distrübitörlüğünü :)

BULL
05.Mart.2007, 03:32
peki beyler bu aletin (DD250 E-9) şu anki fiyatı ne? emre ltd.sitesinde 4.600 diyor ben başka biyerde sordum 5.000 dedi. nedir son durum bilen varmı? bide fuarda ne yaparlar acaba?

aidikurt
05.Mart.2007, 12:58
emre ltd 4600 diğer sordugun yer sarıkayaların bayisidir o yuzden fiyatlar farklı

BULL
06.Mart.2007, 00:33
niye aynı motor değilmi? kalite farkı varmıdırki?

aidikurt
06.Mart.2007, 13:00
bu motoru türkiyeye getiren 2 ayrı firma var biri sarıkayalar biride emre ltd .
Motorlar aynı hiçbir farkı yok

MaRaNtZz
06.Mart.2007, 15:14
Hehe benim ilk motorum olacak ve ehliyet almaya gidiyorum hemen.Bu fuar işini ne yapıyoruz.Son durum nedir.Ayrıca Aidikurt dostum teşekkürler listeye eklemişsin...

BULL
06.Mart.2007, 22:48
bu motoru türkiyeye getiren 2 ayrı firma var biri sarıkayalar biride emre ltd .
Motorlar aynı hiçbir farkı yok

Ok dir o zaman Emre'den bakacağız demekki. Ağaçtan toplamıyoruz değilmi bizde paraları :) Fuarada gelecekler nasıl olsa. Hadi bakalım hayırlısı.

thoraman
06.Mart.2007, 23:30
emre ltd de de uyanıklık yapıp fuardan önce yapmış zammı kaşla göz arasında:) yeni gördüm daha... fuarda toplu alım olursada indirim falan aynı fiyata denk getirecekler yani

BULL
06.Mart.2007, 23:41
AAA oldumu şimdi yaa ayıp oluyor ama...

thoraman
06.Mart.2007, 23:47
vallahi sinirlerim laçka oldu tam herşeyi ayarladım kuruşukuruşuna denk getiriyorum adamlar zam yapıyor ya:) git al mondial 250 mct yi diyo kör şeytan

BULL
06.Mart.2007, 23:53
bence yinede umudumuzu yitirmeyelim
sevgili yöneticimiz aidikurt bu duruma bi el koyar
site sakinleri olarak bizde arkasında yer alırız
sitemizin güçlü komuoyu desteğiyle işi bitiririz gibi geliyor bana
siz ne dersiniz???

Anonymous
10.Mart.2007, 18:42
Arkadaşlar merhaba,

ben DD250 E - 9 almak istiyorum, benide listeye ekleyin. DD250 E - 9 kullanan ve hakkında bilgi verecek arkadaş var ise msn mi ekleyip bana anlatırsa sevinirim... uzun yol mümkünmü DD250 E - 9 ile sorun çıkarırmı.. deneyimleriniz nedir ?

Özgür
Mecidiyeköy
ozgurerkek@hotmail.com

aslanburclu
10.Mart.2007, 20:40
ya arkadaşlar takmayın kafanıza
adamlar oraya açmış standını ithal mallarını satmak için herkes malını veya ithal ettiği malını satmak için tabiki az bir karda olsa satacaklar .orda çinliler yok daha ne motorlar var tabii bizim tek arzumuz su soğutmalı olmaları.saten emre ticaret 250 lik makinalarda sadece E9 u ithal etmiş B9 yok hayır bide demezlermi B9 larda problem var diye işe bak ya insan utanır.ardaki tek fark
1.. radyatör E9 da yatay B9 da dikey buda E9 yere daha düşük onun için iyi hava alsın diye yan yapmışlar
2.. E9 larda direksiyon ay şeklinde B9 larda ise T şeklinde uzun yol daha bir rahat bana göre
3.. şaseler B9 un E9 a göre daha yani 20 veya 25 santim daha uzun ayrıca arka amortisörler biraz daha yatay ve kapalı

işte hepsi bu

bi de arkadaşım uzun yolu çok rahat ve güvenli ben ankaradan 225 inci km.de bir mola ve benzin alarak ist.girdim.
tek kontak 223 km.ist.dan edirneye girdim hiç durmadan ve depoda 26 ytl.doldu yani 223.km.dede 26.ytl benzin yaktı artık bu kadar bilgi yeter sana hadi hayırlısı olsun

benden tavsiye B9 al derim kim ne derse desin. ben kullanıcısıyım
bak sana aşağıda benim B9 un gücümüzce aksesuarlanmış hali.

http://upload7.postimage.org/132187/_zel11.jpg (http://upload7.postimage.org/132187/photo_hosting.html)

aidikurt
13.Mart.2007, 19:36
Valla doğruyu söylemek gerekirse E9 kullanıcısı olarak benimde T gidon olan B9 daha çok hoşuma gidiyor.

polo34
27.Mart.2007, 21:57
fiyat emre ltd.'nin 4600 ytl'sinden kaça düşer sizce? 4000 mümkün mü?

thoraman
27.Mart.2007, 22:06
sence mümkünmü :D

aslanburclu
27.Mart.2007, 22:11
valla polo kardeş sen şu anda 4600 e alırsan ne ala derim bide yan çantasız

Tayfun
27.Mart.2007, 23:01
Aykon tüm motorları yan çanta ile sattı, emre ltd niye böyle yapıyor, sarıkayaların buna bir müdahalesi olamaz mı, bu bir nevi kandırmaca çünki.

aslanburclu
27.Mart.2007, 23:06
sarıkayalar dikilitaş servisi ali ustaya satması için bir adet e9 göndermiş belki b9 da gönderir gidip bir konuşun

polo34
27.Mart.2007, 23:46
valla ben hangi çinliyi alacağımı geçen sene zamana bırakmıştım, zaman hangi motorun iyi olduğunu ortaya çıkaracaktı, tespitime göre regal raptor her yönüyle birinci çıktı, ama bu seferde aç gözlü, fırsatçı türk esnafının hışmına uğradık, sürekli zam yapma telaşı, fırsatı içindeler, ne diiyelim haram olsun...
keeway ss 250 de de aynı komedi var, nazilliden biri getimiş, heroway demiş, fiyat 3000 ytl, motomax 3800 ytl, monero daha pahalı, bisan 4300 mü neydi, tıpatıp aynı motor, insaf yani, almayacağım ya da alamayacağım bu gidişle:)

shiga
28.Mart.2007, 00:07
dün sordum sarıkayalar 4.850 diyor, iki ay önce zam yapmışlardı, emre ltd. bu arada iki kez artışla (4.600 ve son olarak 4.900) sarıkayaları geçti.

aslanburclu
28.Mart.2007, 00:50
dün sordum sarıkayalar 4.850 diyor, iki ay önce zam yapmışlardı, emre ltd. bu arada iki kez artışla (4.600 ve son olarak 4.900) sarıkayaları geçti.

E9 larmı B9 larmı bu fiat

shiga
28.Mart.2007, 02:28

E9 larmı B9 larmı bu fiat

bu fiyatlar E9 için...
emre E9B satmıyor sanırım, sitesinde görmedim

Tayfun
28.Mart.2007, 23:19
2. el satıcıları için prim yapmış oldu ama yeni alacaklar için zor bir durum bu gerçekten. bu Motorun fiyatı 6 milyara dayanırsa zaten kimse almaz, 1 milyar daha fazla verir kız gibi 250 cc yamaha veya daha üst cc de çok temiz japon motoru alınır. En kötü ihtimal sıfır GV250 alınır ve taş gibi motor oda.

aslanburclu
28.Mart.2007, 23:44
arkadaşlar motoshow 'a sarıkayalar gelmemiş ama istanbul bayilerinden 3 firma katılmış Ayrıca b9 larıda var yan çantaları ile beraber

Tayfun
28.Mart.2007, 23:53
Sarıkayalar yok demek, nasıl iştir bu ya, adamlar bizdenmi korktular nedir :)

Engin
29.Mart.2007, 00:22
Daha dün sarıkayalara sordum, ellerinde sadece 250E-9 var. Fiyat olarak 4.850 dedi. Taksit yaptırıncada bindirdikçe bindiriyor. Sarıkayaların fabrikası Denizli de bende Denizli liyim ama hemşeri filan dinlemiyor.

Vişne çürüğü renginde 1 yıl kullanılmış 250 buldum. 3000 YTL ye verecek gibi, sanırım onu alacağım. Sarıkayalar zaten 15 gün içinde yeni bir zam yapacak gibi, bana hemen al fiyatlar artacak dedi.

İthalatcılar bizim gibi R&R hayranlarını görünce ve hergün sayımızın arttığınıda görünce fiyatlarını uçuruyorlar heralde.

aslanburclu
29.Mart.2007, 00:24
aman kardeşim makinayı iyi kontrol et ve öyle al hatta şöyle rampaya falan tam gaz yap motorun sesini dinle

Tayfun
29.Mart.2007, 00:33
:D baba sütten azğın yandı bi kere ince noktayı uyandırıyorsun hemen, aslında o makineye sen bakabilsen daha iyi olurdu arkadaşımız için.

Engin
29.Mart.2007, 00:40
Benimde tek sıkıntım o, motoru çok fazla kullanmıyormuş, paraya sıkıştığı için satacak dediler ama haklısınız iyi kontrol etmek lazım. Sitede Denizli den 2 arkadaşla tanıştım, olmazsa onlara gösteririm motoru. Ama motor iyiyse bu fiyata çok iyi gelecek bana.

Ben şu ana kadar hiç vites li motor kullanmadım. Hatta bu ilk motorum olacak. Sizin gibi ustalara yakın olmak vardı.
Olmazsa Denizli deki servislere götürür gösteririm.

İlginiz için teşekkürler.

aslanburclu
29.Mart.2007, 00:46
kocum daha kapı gibi garantisi var ya yapcaklar yada yapacaklar yaaaaa olmadı yenisini takacaklar

odamı olmadı burası türkiye mahkemesi varrrr
avukatı varr
hakimi var
savcısı varrrrr

odamı olmadı aslangibi bizim site var sizler varsınız

yoksa ben o motorun anasını bile bellerim ama sonra adamların eline koz veririm bu motor ellenmiş garanti dışı diye belki onlarda bunu bekliyor yemezlerrrrrrr

Engin
29.Mart.2007, 00:53
Bende zaten garantisine güveniyorum. Bir sorun çıkarsa dediğin gibi bi şekilde yapacaklar.
Yarın göreceğim motoru, o zaman belli olur herşey.

agresus
29.Mart.2007, 03:25
kardeşimm.. iice kontrol et makinayı gomtanımın dediği gibi... eğer harbiden orjinal km ise zati kaçırma.. bu gün emre ltdye gittim bi abimize alacaktık... agamlar 4900den bi gıdım aşaaa inmiyolar... peşin fiyatına da bonusa 4 e bölüyolar... 12 ay vadelisi 6000 liraya falan geliyo... afedersin bi hava bi hava annatamam.. harley de bile daha çok ilgilendiler falla... 3000 lira çok ii fiyat ... özellikle o km de bi makina için... İnşallah şimdiden hayırlı olsun...

carvalho
29.Mart.2007, 11:44
3.000 YTL çok iyi fiyat hakkaten... Sorunsuzsa, kaçırma derim ben de...

Kino
29.Mart.2007, 12:52
iyide arkadasım rengine vişne cürüğü diyor yaa bizim RR larde vişne çürüğü varmı ? :?

kırmızı - siyah ve de metalik gri mi ne var değilmi :?: bu yeniden boyanmış mıdır acaba ?

bu arada garanti dediniz de ahaaa benim sağ fan motoru sizlere ömür
şimdi getiriyorlar sarıkayalardan galiba, garantiden bakalım ne olacak şimdilik sadece sol ile idare ediyoruz.

okan
29.Mart.2007, 12:54
boş ver kino baba takma kafana uçaklar bilem zorda kaınca tek motorla uçuyo...... :mrgreen:

Engin
29.Mart.2007, 13:05
Ben internetten baktım vişne çürüğü renginde motor var mı diye, 2 tane resim buldum, bugün motoru gidip göreceğim.

İnternetten bulduğum resimler bunlar:

http://upload7.postimage.org/440994/DD250E_Visne.jpg (http://upload7.postimage.org/440994/photo_hosting.html)

http://upload7.postimage.org/440999/DD250E_VisneCurugu.jpg (http://upload7.postimage.org/440999/photo_hosting.html)

Sadece deponun üstende var sanırım vişne çürüğü rengi.

Arkadaşlar, hiçbiriniz görmediniz mi bu rente bir R&R ?

agresus
29.Mart.2007, 13:13
hayır canım benim... bööleee bi renk yok...en azından dün emre ltd yoktu... zati emrenin makinalar eski tip egsostlu eski makinalardan(ben onları daha çok seviyorum)....kaçlık bu 150'lik mi?... yoksam hava soğutmalı 250'lik mi?...

Engin
29.Mart.2007, 13:32
Ben size alacağım motorum resmini çeker yollarım o zaman daha iyi olacak.
Alacagım motor zaten emre nin Denizli deki bayilerinin (artık bayisi degil) birinden alacagım.
Motor 250 su soğutmalı.

Bugün bi göreyim motoru akşama size daha ayrıntılı yazarım.

Arkadaşlar çok teşekkürler...

Engin
30.Mart.2007, 02:12
Arkadaşlar, bugün motoru gördüm. Size vişne çürüğü falan demiştim ya öyle degilmiş. Bildigimiz R&R 250 Su sogutmalı kırmızı renkli motor. 1 yıl kullanmış, 4000 km yapmış. Cumartesi motoru alıp kontrol ettireceğim servisine. 3000 YTL için iyi bir motor olduğunu düşünüyorum. Size cumartesi fotograflarınıda yayınlayıp, servisin söylediklerini size aktarırım. Sizin yorumlarınız ile pazartesi alıp almayacağıma karar veririm.

-------------------------------------------
Artık bende motorlu R&R li olacağım.
Sadece sanal takılmak istemiyorum.

Tayfun
30.Mart.2007, 20:08
Belki motorun güneşten rengi döndü vişne çürüğüne olamas mı yane :)

aidikurt
31.Mart.2007, 02:32
siyah ve kırmızı ve gri renk haricinde yok vişne çürüğüde neymiş :)

ethanol
31.Mart.2007, 19:36
motor alıcaksan özellikle rr servisine götür ben motorun ilk sahibini çok araştırtmışdım atill adiye bir arkadaş sabah gazetesinde çalışıyor zaten motor hep aykona gitmiş tüm bakımları orda yaptırlımış ali ustada motorugörünce tanıdı bu motor çok temiz dedi almakla iyi etmişin dedi bir km saati değişmiş onuda alırken bilgim vardı zaten :)

Engin
31.Mart.2007, 20:11
Bende servise götüreceğim almadan önce, hatta servisle konuşmaya gittim, ben motordan anlamıyorum, ilk defa alacağım, siz kontrol edebilirmisiniz diye, onlar hemen kimin motoru dediler, bende söyleyince o motor temiz ama sen yine getir bakalım dediler, servisler biliyorlar bölgelerindeki motorların durumunu.

Almadan önce 2 tane servise götüreceğim motoru, içim öyle rahat edecek. 2.el motor almak ne zor şeymiş öyle. :frown:

Tayfun
31.Mart.2007, 22:22
Hastasından alırsan pek zor iş değil, motora ihtiyaç olarak binen adamın motoru alınmaz, ama hastalık olarak binen adamın motorunu rahatlıkla alailirsin bence.

ethanol
31.Mart.2007, 23:10
evet öyle benim motorun sahibi dragstar almış bunu satıp erdem diye bir arkadaşa vermiş oda bmw motor alıcakdı motor her keze uğurlu gelniş bakalım bize ne kadar uğurlu gelicek

El_Mariachi
01.Nisan.2007, 00:02
arkadaşlar....:lol: artık bende küheylanıma kavustum..:cheesy:
bugun aldım, katrancıya gittim, 4800 ytl artı plaka+ruhsat
salı sabah teslim alacağım.. acayip heyecanlıyım yaa :lol:
aylar spnra yavukluma küheylanıma kavuşacağım..
yanınızda bana da yer açın arkadaşlar :mrgreen:

herkese kazasız sürüşler, rüzgarınız bol olsun..

Engin
01.Nisan.2007, 00:10
kardeş güle güle kullan, senin yaşadığın heyecanı yaşamak diğer R&R si olmayan arkadaşların başına.

aidikurt
01.Nisan.2007, 00:13

ooooo kardeşim çok sevindim valla artık tam olarak bir regalci oldun aramıza tekrar hoşgeldin.

okan
01.Nisan.2007, 15:20

herkese kazasız sürüşler, rüzgarınız bol olsun.. güle güle kullan kardeşim... allah kaza bela vermesin...

Kino
01.Nisan.2007, 17:36
El Mariachi
dostum hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan allah kaza bela vermesin

ne aldın 250 cc mi 100cc class mı , ne renk?

Engin dostum o vişne cürüğü herhalde agresusun dediği gibi hava sogutmalı 150 cc lik neyse sonunda görmüssün kırmızılara hoşgeldin sende diyeceğiz yanii senin ki class mı ? yoksa sen yazdın da ben gözden mi kacırdım ?

Engin
01.Nisan.2007, 17:47
Ben 3. şahsın ağzından duyunca ve acemisi olunca bu işin vişne çürüğü diye bi laf ortaya koyduk ama harbi kırmızı renkli, 250cc , su soğutmalı, Class degil normal R&R. Bu hafta servise gösterip (servis zaten motoru biliyor ve iyi motor diyor ama ben yine göstereyim), inşallah hayırlısıyla perşembe günü maaşımı alıp üzerime alacagım motoru.

Ama bende siyah hayranlığı var bu fiyata (3000 YTL) iyi bir motor bulduğuma inanıyorum. Hemde acemi olduğum için almaya kararlıyım.

drssk41
02.Nisan.2007, 01:08
aidi.kardeş merak ettim bugün fuardan toplu alım yapabildinizmi kimler motorlandı?ben motoru henüz almadığım için ve ist.dışında oturduğumdan başka bir şekilde dün(cumartesi) günü katıldım fuara RR sadece sarıkaya ve emrede vardı fuar indirimi en fazla 4700 class ise 4900 dendi.yani beklentiler boş çıktı daha 3 ay önce emrenin sitesinde 4200 iken ne oldu da fiatlar havalandı anlayamadık.Çünkü dolar kuru dahada düştü o günlere nazaran

Tayfun
02.Nisan.2007, 03:23
Buna camiada bahar bindirimi diyorlar ;)

emrahss
02.Nisan.2007, 11:48

Kardeş çok sevindim. İyi günlerde kullan. Artık o oturan avatarın değişir herhalde :D Çok bedbaht çıkmışsın o resimde ya. Şöyle motorun üzerinde fiyakalı bi resim çektir de görelim. Hayırlı olsun.

El_Mariachi
02.Nisan.2007, 12:41
arkadaşlar, herkese toptan teşekkürler iyi dilekleri için..
emrahss kardeşim, motoru alana kadar neler çektim, bedbahttım :wink:
yarın sabah serdar katrancı'dan motorumu teslim alacağım. ilk deneyimlerimi sizlerle paylaşşmak için sabırsızlanıyorum
motoru 4850 ytl'ye aldım. artı 200 ytl plaka,ruhsat.
siyah renk DD250E-9 2007 model. bu modelin egzosu kesikmiş.
bazı arkadaşlar kestirmişti, bunlar kesik geliyormuş ve susturucular sökülebilir cinstenmiş.
arıca karbüratörde mi ne bi yerinde yeni bişey varmış, daha az yakıyormuş. öyle dediler :?
dedim aza çoka balmayın arkadaşım, verin motoru gideyim. :D aylardır bugünü bekliyorum ben ehehehehe :roll:

arkadaşlar yarın motorumu alınca girip ilk deneyimlerimi sizlerle paylaşacağım.
herkese kucak dolusu sevgiler, esen kalın :lol:

carvalho
02.Nisan.2007, 19:19
El Mariachi dostum, güle güle kullan... Kazasız belasız inşallah...

Motora kavuşma heyecanı var ya, anlatılmaz hakikaten. Motor resimlerine bakarsın, gözlerin yollarda hep motor arar, motosiklet mağazalarından çıkmazsın, ılık ılık heyecan :)

Hayırlı uğurlu olsun tekrar...

Tayfun
02.Nisan.2007, 19:24
Gitarınıda al yanına, senden bi desperadoyu dinlemesek olmas dimi yani ;)

El_Mariachi
03.Nisan.2007, 23:15
tabi kardeşim yaa, gitarı da alırız atarız kendimizi yollara... ehehehe

Tayfun
04.Nisan.2007, 01:26
Ben söylemem ama baştan söyliyim, türkiyedeki tüm kuş tebası olduğu gibi kaçmasın diye yani ;)

okan
04.Nisan.2007, 01:48
sesim çok güsselmi demek istedin....ben anlarım haa sesten.. bilhassa sanat müzüsünden felan... biz eşimle konserlerde tanıştık.. ben ud çalıyodum.. o da solistlik yapıyodu.. hey gidi günler heeeeyyy... :lol: :lol:

Tayfun
04.Nisan.2007, 01:54
Çok romantik be baba yaaaa :love: allah evliliğinize gölge düşürtmesin hiçbir zaman, şimdi efkar bastı valla udi okan abimizin yokki bi kaseti çalalımda efkarlanalım biraz, senin kadar olamasada zeki mürenle idare edicem artık napıyım :P

okan
04.Nisan.2007, 01:56
geç dalganı bakalım... bu sefer yakalayamadım seni fuarda.. ama en yakın zamanda elim yakanda.. hep not alıyom bunnarı haberin ossun.. :P

Tayfun
04.Nisan.2007, 02:00
Fazla fazla yaz abicim, yazki hasreti sağlam gideririz goley goley bırakmazsın beni o zaman ;)

okan
04.Nisan.2007, 02:03
valla ne diim sanki 40 yıldır tanışıyomuşuz gibi bi his var içimde... gerçekten şaka bi yana çok sıcak ortamımız var...allah nazarlardan esirgesin.. :cheesy:

carvalho
04.Nisan.2007, 09:10
http://www.herice.com/mail/3080/

Okan toprağım, sana kaset yapalım... Aha da üstteki adresten beğen bir albüm kapağı, benden olsun :)

okan
04.Nisan.2007, 11:18
http://www.herice.com/mail/3080/

Okan toprağım, sana kaset yapalım... Aha da üstteki adresten beğen bir albüm kapağı, benden olsun :) adamım o ilk baştaki seref talaşçı varya onun kaset balıının beendim.. ondan yapalım carvalhom prodiksiyon amirim..... :mrgreen:

carvalho
04.Nisan.2007, 11:22
Ben kareteci bekir güneş'i düşünmüştüm ama, kaset senin, ne diyorsan o :)

Paşam, İstanbul'a gelişlerini şöyle hafta sonuna denk getir de Regal camiası olarak hep birlikte fasıla gidelim...

Tayfun
04.Nisan.2007, 11:26
Valla ben okan babaya uyacak bir kapak seçtim, durumun anlam ve ehemmiyetini iyi anlatıyor çünki, sevmezsen beni kırarım kafanı hesabı :D

http://img182.imageshack.us/img182/16/10ng6.jpg (http://imageshack.us)

Bu resmide arkadaşa çektirdim çalışırken denk geldi, lavuk aynı ben ya bu kadar mı olur :D arkadaşlar her akşam love story bara bekliyorum sizi :P :P :P

http://img295.imageshack.us/img295/8004/dsc00087cw0.jpg (http://imageshack.us)

okan
04.Nisan.2007, 11:32
anaaaaaa. tayfunum zaptiyem tependeki herife naggadar benzion hayret bişi yaa.....bide glark geybıl kibin bakıyon yaa.. hasta oluyom daaa .. o bakışlarına .... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
carvalhom asil adamım.. fasılı kendimis de yaparısbeaaa....kafanı takma.... :lol:

Tayfun
04.Nisan.2007, 11:35
Ben kareteci bekir güneş'i düşünmüştüm ama, kaset senin, ne diyorsan o :)

Paşam, İstanbul'a gelişlerini şöyle hafta sonuna denk getir de Regal camiası olarak hep birlikte fasıla gidelim...

Baba ya zevklerimiz aynı valla, ikimizde aynı adamda karar kılmışısız ;) fasıl işi harbiden çok güzel olur ama çok güzel organize olmamız lazım.

carvalho
04.Nisan.2007, 11:38
Tayfunum zaptiyem, oraların ağası sensin 8) . Mekanlar senden soruluyor. Organizasyon da sana düşer artık...
Ben katılırım her durumda... Hafta içi, hafta sonu fark etmessss

Tayfun
04.Nisan.2007, 11:42
Bi ayar gayar çekeriz artık, okan baba uzak kalacak işte canlı yayın mı yapsan ona nedir yaf :P

Kino
04.Nisan.2007, 11:48
ya yazmadan gecemiyecem konu dışı biliyorum ama carvalho ya sen bir alemsin abicim nerden buldun bu linki herice falan

bu kaset kapağı ne iş ya yangın söndürücü falan bu arada kimin motorda yangın söndürücü var bakim hıııı ıııııı?

http://upload7.postimage.org/539128/4.jpg (http://upload7.postimage.org/539128/photo_hosting.html)

Tayfun
04.Nisan.2007, 12:23
Kino baba neden gerçekleri giliyorsun bizden ya, ben devlet adamıyım elim uzundur hafiyelerim var heryerde, az çok unkapanına girip çıkmış adamız, bu resme ne diycen peki şimdi, bir feryat mı yoksa intizarmı bu :D :D :D :D :D

http://img245.imageshack.us/img245/3016/kinojh3.jpg (http://imageshack.us)

carvalho
04.Nisan.2007, 12:26
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tayfun Allah iyiliğini versin senin e mi, koltuktan düşüyordum az daha...

Kino baba'nın hoşgörüsüne sığınarak gülüyorum tabii... Baba, afedersin ama resim çok karizma be :)
Sarıkayalar'a şikayetim var :):):)

Tayfun
04.Nisan.2007, 12:43
Baba dayanamadım yeni topik açtım valla geyik bölümüne, kino babayı tüm türkiye tanıyacak inşallah o bir regal starrrrr :D