PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SELAM !RÜZGAR IN KARDEŞLERİ

apachi
30.Kasım.2007, 18:59
Öncelikle bu siteyi hazırlarken emegi geçen herkese teşekkür ve tebriklerimi söylemek zorundayım .ben bu gün üye oldum ve kendi
mi tanıtmak istiyorum .adım selçuk antalya side de yaşıyorum,turizimde çalışıyorum animatörüm .29 yaşındayım ve yaklaşık 13 yıldır iki tekerli kullanıyorum zaten bu süre içerisinde kapalı araçlar bana aleji yapıyor . yaklaşık 89 yıl önce EASY RİDER adlı filmi izlemiştim ve evet işte bu bir tane chopper benimde olmalı dedim bir çok motor kullandım ancak rr benim son ve en uzun kullandıgım motorum oldu gecen kış aldım ve 6 ayda 30 bin km yaptım gerisini siz düşünün bir çok motor kulüpleri
yle gezilere katıldım benim için bir servet olan milyarlık motorlarla ( harley honda yamaha vs) hepsiyle ve bu motorların hiçbirisinden geri kalmadım onların hararet yaptıgınıda gördüm arıza yaptıgınıda ,anlayacagınız ben bu regali sevdim be:::::: her neyse umarım sizlerle birgün yollarda gaz çekme fırsatım olur bunu istiyorum .evet ben buyum .taş üstünde uyuyabilen yag kokusunu parfümü yapan üşümekten zevk alan (motor tepesinde ama)bir deli işte . TEKRAR HERKESE SEVGİ VE SELAMLAR APACHİ

foreman
30.Kasım.2007, 19:14
aramıza hos geldın kardesım...
umarım nıce 30 bınlerı hep beraber tekrar yaparız...
sayende R&R ı bırkez daha sevdım... 8)

aslanburclu
30.Kasım.2007, 19:53
hoş geldin birader kalıcı ve katılımcı olman temennisiyle

Batis
30.Kasım.2007, 19:56
Hoş gelgin.

Yaşayan en eski dillerden biri olan Türkçe'yi kullanırken , bence , daha dikkatli olmalıyız.

gençer
30.Kasım.2007, 19:58
aramıza hoş geldin.. hem animatör hem motorcu ..kim tutar seni?!! sen yaşlanmazsın arkadaş::))) rüzgarın bol olsun..

orkun
30.Kasım.2007, 20:42
aramıza hoş geldiniz..

RoS
30.Kasım.2007, 21:23
aleykum selamm hoş geldin...

lordskeldan
01.Aralık.2007, 05:29
aileye hoşgeldin kardeş

MaRaNtZz
01.Aralık.2007, 17:13
Aramıza hoşgeldin dostum....

okan
03.Aralık.2007, 03:31
hoşgeldin kardeş..
6 ayda 30 000 km...
89 yıl önce seyretiğin film...
rakamlarda bi yanlışlığın olmasın her ikisindede... :?
geçen kış aldığınn motor... o zaman 12 ayda 60 000 oldun desene... :mrgreen:
biraz daha bahsetsen .. mesela kaç sefer zincir değiştin ... lastik değiştin...

alper_tim
03.Aralık.2007, 12:22
aileye hoşgeldin dostum
umarım kalıcı ve katılımcı olursun
sanırım en uzun km görmüş kişi aramızda sensin RR ıyla
walla tebrikler

kaanka
03.Aralık.2007, 13:52
hoş geldin...

gezgin murat
04.Aralık.2007, 13:11
bu amcam tam benim kafamdan baksanıza onada durmak benim gibi allerjiye sebep oluyor gez baba birdaha bu dünyaya gelipte demir at sürecek halimiz yok yaa ÖYLE DEYİLMİ DEMİR ATLILAR

Dewil&Rose
04.Aralık.2007, 15:07
HELAL SANA ANTALYALI KARDEŞİM
MOTORCU DEDİĞİN BÖLE OLACAK
SAYGILAR HOŞGELDİN ......!

apachi
06.Aralık.2007, 18:08
öncelikle yazı hatalarından dolayı özür dilerim .dogrusunu söylemek gerekirse teknolojiyle pek aram iyi degil uyarıları dikkate almaya çalışacagım. evet 6 ayda 28000 yapmışım aslında bende şaşırdım ama yaz aylarında çalışıyorum kışın geziyorum .kapatokya pamukkale fethiye her yer. birazda apartmışım galiba . 4 defa zincir degiştirdim ama bakımını sık sık yapıyorum özellikle yag ve hava filtresi bakımını sık sık.zaten regali sevmemin bir nedenide biraz nazlı bir makina olması fazla ilgi istiyor. örnegin her gezi sonunda vidalar somunlar sıkıştırılmalı ben bakıyorum ki geziyom .ve motoru iyi açtım eger motor iyi açılıyorsa ömrü ve performansı çok iyi oluyor .sevgilerle

apachi
07.Aralık.2007, 21:43
evet içime dert oldu bu hatalı yazılar hadi ben hatalıyım , hadi ben bilgisayar özürlüyüm neden üstüme geliyorsunuz ki 89 yıl önce olmadıgı kesin ama her halde sekiz dokuz yıl demek istedi diye bir düşünsek mantıklı bir şeyler çıkarabiliriz evet motoru alalı 12 ay oldu ama ben yazın kullanmıyorum motorumu kışın yaptım o 30.000 km . ayrıca 6 ayda 30.000 km o kadarda abartılacak bir durum olmadıgını düşünüyorum bütün kış boyunca sürdüm sürdüm sadece sürdüm. şaka bir tarafa yazımı bende okudum ve hatam çok

handojoe
10.Aralık.2007, 22:52
aha bir apachi hoşgeldin arkadaş...

bakalım nickinin ağırlığını taşıyormusun?