PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbuldaki arkadaşlar yardım

dinyeper
04.Ocak.2008, 17:29
arkadaşlar bu aşağıdaki motor dikkatimi çekti.sizin bu motorla ilgili bilginiz var mı?teşekkürler.

http://www.sahibinden.com/20_07_2007_trafige_cikisli_3000_km_de_ejderha_rega lWQQaXQQ5195497WQQpXQQdisplayitem

RızaHoşgör
04.Ocak.2008, 17:52
arkadaşım git gör.sahibinin ismini sor.gittiği servisler bellidir.hayatını sana dökeriz.ayrıca km dogruysa zaten fazla düşünme hemen al derim

Kino
04.Ocak.2008, 18:39
güzelmiş

rıza dostuma katılıyorum

ama sanki atakan68 yabancı değil gibi bana geliyor yani bizim siteden olabilirmi ki acaba??

yenikoylu_ua
04.Ocak.2008, 19:13
Motor Mehmetten çıkma bakımlarıda orda yapılmış çok titiz bi arkadaş ama daha siteye üye değil sisle camıda daha iki hafta önce taktırdı niye satışa çıkardı anlamadım motor hakkında daha detaylı bilgiyi motojunior Mehmetten alabilirsiniz

dinyeper
04.Ocak.2008, 19:22
arkadaşlar birde unicorn satıyor gri class-b.bu biraz eknomik geldi bana.ve bana daha uygun gibi.bu konuda bilginiz var mı?
http://www.sahibinden.com/2006_regal_raptor_dd250e-_9b_unicorn_WQQaXQQ4923566WQQpXQQdisplayitem
ilanı ekte.motor büyükçekmecede .ben arkadaşla özelden bi kaç şey sordum cevap bekliyorum.

yenikoylu_ua
04.Ocak.2008, 19:27
arkadaşlar birde unicorn satıyor gri class-b.bu biraz eknomik geldi bana.ve bana daha uygun gibi.bu konuda bilginiz var mı?
http://www.sahibinden.com/2006_regal_raptor_dd250e-_9b_unicorn_WQQaXQQ4923566WQQpXQQdisplayitem
ilanı ekte.motor büyükçekmecede .ben arkadaşla özelden bi kaç şey sordum cevap bekliyorum.

Bu arkadaş bizim siteden bir buluşmayada gelmişti ama motor hakkında bir bilgim yok bakmak baktırmak lazım fiyat makul duruyor

dinyeper
04.Ocak.2008, 19:45
var mı o tarafta oturan bilen bi arkadaş ki hocam?

yenikoylu_ua
04.Ocak.2008, 19:47
O arkadaş büyükçekmece tarafında oturuyordu bize biraz uzak ama vardır mutlaka yada en azından bakımlarını kimde yaptığını öğrenirsen ustasıylada irtibata geçeriz....

Kendide sitede şu an ..Kardeşim biraz bilgi arkadaşıda motorlandıralım

Batis
04.Ocak.2008, 23:29
Gri Class temiz görünüyor , satan arkadaş da siteden.Motorunu değiştirmek istiyordu sanırım , fiyatı uygun gerçekten.

Tayfun
04.Ocak.2008, 23:52
Birinci ilandaki arkadaş kimmiş acaba hemde fatihten, buralarda hiç regale rastlamadım doğrusu, buradan bi motordaş motorunu satıyor demekki...

RızaHoşgör
05.Ocak.2008, 01:39
Birinci ilandaki arkadaş kimmiş acaba hemde fatihten, buralarda hiç regale rastlamadım doğrusu, buradan bi motordaş motorunu satıyor demekki...

zabit im tayfun um sen mod oldun bi hoş oldun.ben nerdenim.fatih kardeş nerden bi düşün bakalım :))

Tayfun
05.Ocak.2008, 02:42
Abooooooooooooo doğru diyon rıza abim, ben kırmızı motor olaraktan dediydim benden başka :P

okan
05.Ocak.2008, 12:19

zabit im tayfun um sen mod oldun bi hoş oldun.ben nerdenim.fatih kardeş nerden bi düşün bakalım :))deli zabit diye boşuna dememişler demekki Rızam hoşgörüm...hafızası da gel-git yapıyo demekki....

:mrgreen: şşşşş... zabitttttt..... :mrgreen:

Tayfun
05.Ocak.2008, 14:20
Hade lem, bundan prim çıkarmaya uğraşma, kumpas kurarım sana sonra, bizi boşver sabah ne yediğini bile unutursun sonra ;)

dağcı
05.Ocak.2008, 16:58
gri class benim de dikkatimi çekmişti...

gidelim istanbul a bakalım, beğenirsek alıp gelelim kardeş...