PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kocamustafapaşa servisi

kıvılcım
09.Ocak.2008, 02:20
arkadaşlar daha önce 2007 sonu 2008 başı gibi kocamustafapaşa servisi açılıcak diye bir yazı duymuştum bir haber varmı acaba avrupa yakasında büyük servis sıkıntısı çekiyoruz herkezede motorsiklet emanet edilmiyor italacımız uyuyormu :twisted:

yenikoylu_ua
09.Ocak.2008, 13:37
Netarafa yakınsın bilemiyorum ama sefaköy Burhan usta Beşiktaş Ali usta ikisinede emanet edip çıkabilirsin.

gençer
09.Ocak.2008, 15:37
kocamustafapaşa servisi deyince birden bende işyerlerinde çalışanları taşıyan servislerden bahsettiğinizi sandım. kubilay abinin mesajını okuyunca uyandım....

ama aslında servislere söylemek lazım gezici servis kursunlar, mesela bir minibüsü servis aracına çevirip hertürlü alet edevat bulunduran bi araç yapsınlar . buda gezici servis olsun. acil durumlarda hizmet versin.arıza olay yerinde çözülemeyecek bişey ise gerektiğinde motoru yüklesin minibüse servise götürsün. aksatmadan bu hizmeti versin fiyatta varsın servistekinden 10% pahalı olsun.. motoru servise götürürse nakliye parası alsın.. vayyyy be birden kendimi harley davidson sahibi sandım::)))

yenikoylu_ua
09.Ocak.2008, 16:02
Şşşş uyandırmayın bizde bunları istiyoruz ama öle herşeye ücret olmasın... Zaten bunu yapan servis tercih sebebi olacak ve fazlasıyla müşteri kazanacak.İş potansiyeli artacak bide nakliye için paramı alacak bunu yapanlar var zaten ama ne derece menun insanlar tartışılır.

carvalho
09.Ocak.2008, 16:13
kocamustafapaşa servisi deyince birden bende işyerlerinde çalışanları taşıyan servislerden bahsettiğinizi sandım. kubilay abinin mesajını okuyunca uyandım....

ama aslında servislere söylemek lazım gezici servis kursunlar, mesela bir minibüsü servis aracına çevirip hertürlü alet edevat bulunduran bi araç yapsınlar . buda gezici servis olsun. acil durumlarda hizmet versin.arıza olay yerinde çözülemeyecek bişey ise gerektiğinde motoru yüklesin minibüse servise götürsün. aksatmadan bu hizmeti versin fiyatta varsın servistekinden 10% pahalı olsun.. motoru servise götürürse nakliye parası alsın.. vayyyy be birden kendimi harley davidson sahibi sandım::)))

E bizimki de Çinli Harley, kısaca Charley diyebiliriz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tayfun
09.Ocak.2008, 16:15
Ali ustanın krokili anlatımı vardı bi yerlerde ama nerde :)

okan
09.Ocak.2008, 16:20
charley ..... :mrgreen: çok iidi yaa... :mrgreen: seni allah davul etmesin emi selçuk.... :P

Tayfun
09.Ocak.2008, 16:43
Charley Ravidson :P

Buraxdj
18.Şubat.2008, 19:57
Hüner motor var. Fındıkzade de ... Oraya gittim 300km bakımı için. Gayet ilgililer ;)

Tayfun
18.Şubat.2008, 20:57
Yüzeysel bakımda ilgi bir yere kadar, motorun içindeki sorunlarla bşa çıkabiliyorlarsa başımızın üzerinde yerleri var valla...

kıvılcım
19.Şubat.2008, 01:24
yahu arkadaşlar adam gibi bir servis istiyorum ben usta var usta var ben şu ana kadar avrupa yakasında usta saysam 2 tane var bunların birden çogu arkadaşımız şikayetçi birde kendi italatçısının servisi var ama bize merkezi bir yerde servis lazım hepimizde bunu biliyoruz lütfen elinizi vicdanınıza koyup cevap verin motorun arıza yapmasımı sizi üzüyor yoksas ustaya verip acaba başka neresi bozylacakmı diye siz silerken bile aman çizilmesin içiniz giderken usta bana güme vurup toksa vidaları yalama yapmasınamı bu arada ben bakıma götürüpte çok ustayla karakolluk oldugumu biliyorum

Tayfun
19.Şubat.2008, 04:14
Valla promosyon olmasın ama avrupa yakasının en iyi servisi bana göre dikilitaş ali ustadır, regali ilk söken usta odur ve artık söke taka kurdu ordu diyebilirim, istanbuldaki bir çok servis arıza tespitinde ali ustayı aramakta bunu biliyorum.

aslanburclu
19.Şubat.2008, 11:12
beyler bir boğaz toplantısında hatırlarsanız MOTOJUNIOR ve dikilitaş servisi ALİ USTA ya bu palavracı kardeşler hani ücretsiz yol yardım servisi yapacaklardı noldu bu sözlere hani görürseniz hatırlatın

siyahus
19.Şubat.2008, 18:08
valla çapada bi tane sarıkayalarla anlaşmalı servis var , onunda adı Ali. Ancak Allah korusun götürmeyin o adama. Hüner o servismi bilmiyorum. Daha doğrusu servisin adını unuttum. Adam motora binmeye tövbe etmiş. (niyeyse bide nası motor ustasıysa motora binmekten korkuyo). 1 tane vites dişlim değişecekti komple takımı değiştirdi. Üstüne kazık atmaya kalktı. Yemedim ama komple dişli parasını geçirdi tabii. Adamın biri bi ATV ile geldi ben ordayken.Abi naptın ATV'me 5 santimlik kaldırıma bile çıkmıyo hiç çekmiyo diye ağladı . Adama eskimiş senin motorun git değiştir dedi. Adam yaw 2 gün önce sana bıraktığımda heryere çıkıyodu gidiyodu bu motor bari eski haline getir dedi . Adamı yok bu böyleydi diye savdı. Allah korusun böyle ustalardan.

Buraxdj
19.Şubat.2008, 19:17
Benim alet şuan Zeytinburnu nda Şafak Motor da yatıyor. Bir arkadaşımın çok yoğun tavsiyesi ile oraya götürdüm. Motoru geri alınca izlenimlerimi yazarım. Dikilitaş taki usta yı da merak etmiyor değilim fakat 1000 km bakımında soluğu direk Emre yedek parça da alacağım .

Tayfun
19.Şubat.2008, 20:18
valla çapada bi tane sarıkayalarla anlaşmalı servis var , onunda adı Ali. Ancak Allah korusun götürmeyin o adama. Hüner o servismi bilmiyorum. Daha doğrusu servisin adını unuttum. Adam motora binmeye tövbe etmiş. (niyeyse bide nası motor ustasıysa motora binmekten korkuyo). 1 tane vites dişlim değişecekti komple takımı değiştirdi. Üstüne kazık atmaya kalktı. Yemedim ama komple dişli parasını geçirdi tabii. Adamın biri bi ATV ile geldi ben ordayken.Abi naptın ATV'me 5 santimlik kaldırıma bile çıkmıyo hiç çekmiyo diye ağladı . Adama eskimiş senin motorun git değiştir dedi. Adam yaw 2 gün önce sana bıraktığımda heryere çıkıyodu gidiyodu bu motor bari eski haline getir dedi . Adamı yok bu böyleydi diye savdı. Allah korusun böyle ustalardan.

Müslüm babanın uyuz olduğu ali bu alimi acaba :mrgreen: