PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İDİKURTa TEŞEKKÜR

gezgin murat
14.Mart.2008, 17:20
ALPER İDİKURTa tişörtümü bana kavuşturdugu için emeklerinden dolayı teşekkür ederim bu arada tişörtümüz bir numara bu tişörtlerde emegi geçen herkese teşekkürlerimi iletirim emin olun mersinde gururla giyecegim hatta bu akşam bizim kulübün toplantısına bunu giyipte gidecem :):):)

aidikurt
14.Mart.2008, 17:45
kardeşim ne demek begenmene sevindim iyi günlerde kullan.Bizi oralarda RaptorRiders'a yakısır sekılde temsil et kardeşim.Yolun ve farın hep acık olsun.

dinyeper
14.Mart.2008, 19:18
alper şu t-shirt işini fuarda bi konuşsak.ben reklamları günde 15 defa tıklıyorum.indirim % kaç olur bana?hehe

haluka28
15.Mart.2008, 00:23
ALPER İDİKURTa tişörtümü bana kavuşturdugu için emeklerinden dolayı teşekkür ederim bu arada tişörtümüz bir numara bu tişörtlerde emegi geçen herkese teşekkürlerimi iletirim emin olun mersinde gururla giyecegim hatta bu akşam bizim kulübün toplantısına bunu giyipte gidecem :):):)

güle güle giy murat bu arada ne kulübü merak ettim..

gezgin murat
15.Mart.2008, 01:46
güle güle giy murat bu arada ne kulübü merak ettim..

abicik bende mersinde üyesi oldugum mersin motor kulübündenim ayrıca mersin motor kulüp üyesi vede regal rabtor üyesi olan arkadaşlarımız ben yani --- gezgin murat --- orcun ---- saffet ---- kino baba ---

haluka28
15.Mart.2008, 22:51
anladım teşekkürler. motosiklet.net dimi zaten biraz önce bakıyordm da bizim üyelerin çoğu motosiklet.nete de üye. anladım bir ara fırsatını bulduğumda ziyaretinize gelmeyi düşünüyorum. bende adanadayım kino babaylada tanışmak isterim.