PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dirtysanchez hoşgeldiniz

aidikurt
19.Mart.2008, 12:33
Aramıza hoşgeldiniz Sayın dirtysanchez!

Dostluğun tek adresi olan Raptorriders Motosiklet Kulübü’ne üye olduğunuz için teşekkür ederiz.

Üyelerimizin sizi daha yakından tanıması için lütfen burdan kendinizi detaylı olarak tanıtan bir yazı yazınız.

Umarız eğlenceli vakit geçirirsiniz.

Katılımcı olmanız dileğiyle.

Sevgiler, saygılar…

RaptorRiders Yönetim.

dirtysanchez
19.Mart.2008, 12:35
SİTEYE YENİ ÜYE OLDUM, ÖNCELİKLE KENDİMİ TANITAYIM.
KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ YÜKSEK LİSANS ÖĞRENCİSİYİM. ASLEN İSTANBUL'LUYUM.
3000-4000 YTL CİVARI Bİ RAKAM İLE CRUİSER BİR MOTOR ALMAK İSTİYORUM. KÜÇÜK BİR ARAŞTIRMAMAM GÖRE BU FİYATA ANCAK ÇİN, KOREA MENŞEİLİ MOTORLAR BULABİLİRİM. SIFIR ALABİLİRSEM SIFIR, ALAMAZSAM MİNİMUM 2006 MODEL , AZ KİLOMETRE YAPMIŞ BANA SORUN ÇIKARMAYACAK BİRŞEY İSTİYORUM. REGAL RAPTOR LAR İLGİMİ ÇEKTİ ... http://www.motordelisi.com/modules/Forums/images/smiles/gul.gif
REGAL RAPTOR LARIN ARTILARI EKSİLERİ DE NELERDİR?
BU KONUDA BANA YARDIMI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

Tayfun
19.Mart.2008, 12:36
Abooo shancezler 2 oldu, hoşgeldin dostum kendini tanıtırsan seviniriz...

kaanka
19.Mart.2008, 12:38
öncelikle aramıza hoşgeldin... merak ettiğin herşey sitemizde daha önce konuşulmuş tartışılmış şeyler. biraz gezinirsen tüm sorularının cevaplarını bulucaksın...

carvalho
19.Mart.2008, 12:38
Hoşgeldin Alper öncelikle...
Sitemize bir Alper daha eklendi :)

O dediğin fiyat aralığında gayet güzel 2. el RR bulabilirsin.
Ama bana kalırsa 4000 peşin verip kalanı taksitlendirerek 0 km RR almanı tavsiye ederim. MAddi durumunu bilemiyorum tabii...

RR ile ilgili herşeyi bu forumda bulacaksın. güzelce bir taramanı tavsiye ederim.

Not: tanışma topiğiyle birleştirdim konuyu...

dirtysanchez
19.Mart.2008, 12:50
şimdiden Teşekkürler, Cevaplari Görünce şaşirdim Biraz :) Daha Siteye üye Olali 4-5 Dk Olmuştu :) Forumu Kurcalayacağim Dediğiniz Gibi... 4000'in üstünü Taksit Fikri Olabilir. çünkü Birgün Model Değiştirmek Istersem Ilk Sahibi Ben Olduğum Bir Motoru Herhalde Satarken Daha Rahat Ederim.
Ilk Motorum Olucak Hayirlisiyla, Gerçi Kendi Kendime Gelin Güvey Oluyorum Belki Ama, Parayi Babadan Isteyeceğim çünkü :) Bi Motor Bulursam Emri Vaki Yapabilirim Diye Düşündüm :) şimdiden Kolay Gelsin Bana

kaanka
19.Mart.2008, 13:03
hadi kolay gelsin ozaman sana.8) umarım enkısa zamanda istediğin motorun sahibi olursun...:cheesy:

emresahin
19.Mart.2008, 15:08
Öncelikle hoşgeldin...umarım istediğin motoru bulursun...iş babalara kalınca biraz zor olur bu işler,aileler pek sıcak bakmazlar motora..ama hayırlısı belki senin baba farklı bakar..
:)

yeşilkapak
19.Mart.2008, 15:50
Arkadaşım aramıza hoş geldin umarım en kısa zamanda gönlündeki demir atınada kavuşursun......

Daha iyisini yapana kadar çinli kardeşler şu an en iyisi RR 250 hadi hayırlısı........

orkun
19.Mart.2008, 23:10
aramıza hoş geldin bence çin malı motorlarda sorunsuz bir ikinci el motor sıfırından daha kıymetlidir