PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yardımlarınıızı bekliyorum BMW F 650 GS

arnova
29.Mart.2008, 00:23
Değerli Arkadaşlarım,
Biraz daha dik oturabilmek maksadıyla,çok sevdiğim RR mi bugün bir genç kardeşime sattım ve bir an önce de BMW F650 GS almam gerek..Eşinizde dostunuzda temiz kullanılmış sözünü ettiğim motordan varsa vede satmayı düşünüyorsa bana haber vererek yardımcı olursanız çok memnun olurum..Bu arada belirtmeliyim ki hangi motoru alırsam alayım,her zaman raptor ridersli olarak kalacağım..Zira tüm sevdiğim dostlarım burada....İlgilerinizi bekliyorum...

aslanburclu
29.Mart.2008, 00:27
vay cihat abim enduru ha hadihayırlı olsun gönlüne göre bulursun artık

Aksu
29.Mart.2008, 10:46
Dört gözle arıyoruz abi. Bulamasak bile sen yolda birini beğen sahibini satmaya ikna ederiz :x:x Hatta fiyatı da uygun olur % 50 indirimli, :cheesy::cheesy:

altug
29.Mart.2008, 11:30
hayırlı olsun cihat abi. Bakalım bir ne var ortalıkta.

müslüm baba
29.Mart.2008, 12:28
Hayırlı olsun bu motorlar biliyorsun rotax motorlu, yani tamiri biraz uzman ister alırken bi BMW servisine mutlaka göster ve rapor al, sakata gelme, bende buralarda araştırıyorum ama bütçeni de söylesen ona göre baksak kaç model istiyorsun bunlar önemli.

Aksu
29.Mart.2008, 12:49
Bütçe 8-10 arası model de 2000 üzeri.

müslüm baba
29.Mart.2008, 13:00
Bütçe 8-10 arası model de 2000 üzeri.

Naaptın ya 2000 modeller zaten 11-12 ytl

arnova
30.Mart.2008, 00:34
Dostlarım, hepinize iyi dilekleriniz ve çabalarınız için çok teşekkür ederim.10.000 ytl cıvarında alabileceğim en üst model ve en az km si olanı tercih edeceğim tabii ki.Eminim bu kadar arkadaşımdan mutlaka iyi birşeyler çıkacaktır...

aslanburclu
30.Mart.2008, 00:38
abi şu adrese bir bak satıcı çok iddalı ve makinada bana göre hesaplı model önemli değil makina iyi duruyor ha beğenmessen aksuya pas et

http://www.hemalhemsat.com/Shop/Auctions/AuctionDetails.aspx?AuctionId=4561383&RN=3&SOrder=asc&SType=FinishDate

matemmatik
30.Mart.2008, 01:43
Hocam www.sahibinden.com (http://www.sahibinden.com) adresinde bmw f 650 gs diye arattırdığımda 7000 ytl den başlayan fiyatlarla çok alımlı 2000 model motosikletler gördüm. Fakat siz sanırım illa ki tanıdıkdan olsun diyorsunuz...

arnova
30.Mart.2008, 01:52
Hocam www.sahibinden.com (http://www.sahibinden.com) adresinde bmw f 650 gs diye arattırdığımda 7000 ytl den başlayan fiyatlarla çok alımlı 2000 model motosikletler gördüm. Fakat siz sanırım illa ki tanıdıkdan olsun diyorsunuz...

Şart değil tabii ki ,ama içimiz rahat etsin ve motorla uğraşmak yerine gezmeğe daha fazla zaman kalmasını sağlayacak bir motor olmasını arzu ediyorum..İlginize çok teşekkürler...Görüşmek dileğiyle...

arnova
30.Mart.2008, 01:57
abi şu adrese bir bak satıcı çok iddalı ve makinada bana göre hesaplı model önemli değil makina iyi duruyor ha beğenmessen aksuya pas et

http://www.hemalhemsat.com/Shop/Auctions/AuctionDetails.aspx?AuctionId=4561383&RN=3&SOrder=asc&SType=FinishDate

Yaşarım komutanım,teşekkürler , ama illa da BMW olsun istiyorum...Sağolasın..

kostak06
30.Mart.2008, 14:37
Müslüm baba (Baba dediğime bakma benim nüfus kaydı eski türkçe) çihatın başı sıkışmış ama seni aramamış yaa Neyse Bu arada gönderdiğin farlardan biride bana düştü sağolsın dunde cihatla monte ettik ufak bir elektrık hatası dışında süper oldu senin ankaradan bi arzun isteğin varmı kardeşim bazlama gözleme ankara armudu keçisi tiftiği vs :cheesy::cheesy:

inci
30.Mart.2008, 15:51
herks bir gün endurocu olurmuş öyle diyorlar doğrumu ama ben nasıl endurocu olurum ki :(

kostak06
30.Mart.2008, 15:57
Dört gözle arıyoruz abi. Bulamasak bile sen yolda birini beğen sahibini satmaya ikna ederiz :x:x Hatta fiyatı da uygun olur % 50 indirimli, :cheesy::cheesy:
Bu fikrini beğendim başkanım o zaman hemen bir ekip kurup işe başlayalım başka motor almak isteyenlerde vardır biz sadece %10 komisyon alalım %40 indirimde iyi yaa baya ikna edici 8)

müslüm baba
30.Mart.2008, 16:08
Müslüm baba (Baba dediğime bakma benim nüfus kaydı eski türkçe) çihatın başı sıkışmış ama seni aramamış yaa Neyse Bu arada gönderdiğin farlardan biride bana düştü sağolsın dunde cihatla monte ettik ufak bir elektrık hatası dışında süper oldu senin ankaradan bi arzun isteğin varmı kardeşim bazlama gözleme ankara armudu keçisi tiftiği vs :cheesy::cheesy:

Neyse ya ben dedelikten kurtuldum dedelik bundan sonra sana geçti, far önemli değil başka elimden ne gelirse söyleyin, ö dediğin şeyleride Ankaraya geldiğimde artık yeriz.

müslüm baba
30.Mart.2008, 16:11
herks bir gün endurocu olurmuş öyle diyorlar doğrumu ama ben nasıl endurocu olurum ki :(

İnci sende bu azim varken yakında kendine uygun bi enduro da bulursun, sen eskiden bu suzukiyide kullanamam diyordun.

lunatic
30.Mart.2008, 16:17
Neeetttin Abi. Bari ledleri sökeydin. Hiç olmazsa sinyal ledlerini sökeydin de normal ampül takaydın. Şimdi çocuk dönmesin peşimde nerde bunun kontrol devre ne zaman yapacan diye! :)

kostak06
30.Mart.2008, 16:21
Neyse ya ben dedelikten kurtuldum dedelik bundan sonra sana geçti, far önemli değil başka elimden ne gelirse söyleyin, ö dediğin şeyleride Ankaraya geldiğimde artık yeriz.Nick imi kostak dede olarakdeğiştiririm ama müsade almam gerek benden daha eski nufus kaydı olanda var boş ver ben yaşanmamışları geceleri birde tatilleri saymıyorum o zaman 30-35 e düşüyo 8) Yemek işi kolay hele bi gelinde Angara ya inşallah

kostak06
30.Mart.2008, 16:24
Neeetttin Abi. Bari ledleri sökeydin. Hiç olmazsa sinyal ledlerini sökeydin de normal ampül takaydın. Şimdi çocuk dönmesin peşimde nerde bunun kontrol devre ne zaman yapacan diye! :)

Yandın lunatıc hoş ben deri çanta taktım ama yinede ne biliiim işte bi kıyaaan olurmu olomazmı ne kadar olur cep telefonunda yokki kardeşim telefonla taciz edelim dün epey aradık seni iş ev telefonundan bulamadık Cihat kardeşimle

Aksu
30.Mart.2008, 16:25
Hahaha, yakında Ahmet i de kaçıracağız.
Ahmet daha ne istiyon motor satılmış, sen sağ, Cihat abi selamet, daha ne karıştırıyon alan düşünsün. Hehehe
Sen otur da kendi motorunu adam etmeye bak, ne öyle çantanın biri yok, lambası yanar yanmaz, tamam artık seni azlettik bu işlerden çık ortaya, korkma kimse ek iş istemez senden. Geziler başlayacak motorunu hazırla.

lunatic
30.Mart.2008, 16:31
aksu abi dur gitme telini bulursam arayacağım

Aksu
30.Mart.2008, 16:52
aksu abi dur gitme telini bulursam arayacağım
Ahmet sana özel den mesaj attım tel orda var. Ben seni aradım ama açan yok.

kaanka
30.Mart.2008, 19:27
abi bide şu motorabak istersen...

http://www.sahibinden.com/ihtiyac_fazlasi_oldugundan_cok_hesapliWQQaXQQ54280 73WQQpXQQdisplayitem

sahibinden.com adresinde istediğin tarz ve fiyatta çok motorvar.

http://www.sahibinden.com/temiz_hatasiz_kompile_yeni_kasaya_cevrildi_kazasi_ yokWQQaXQQ7085431WQQpXQQdisplayitem

arnova
03.Nisan.2008, 01:32
abi bide şu motorabak istersen...

http://www.sahibinden.com/ihtiyac_fazlasi_oldugundan_cok_hesapliWQQaXQQ54280 73WQQpXQQdisplayitem

sahibinden.com adresinde istediğin tarz ve fiyatta çok motorvar.

http://www.sahibinden.com/temiz_hatasiz_kompile_yeni_kasaya_cevrildi_kazasi_ yokWQQaXQQ7085431WQQpXQQdisplayitem

Teşekkürler Kaanka,baktım onlara aslında uygun fiatları ama biraz daha yüksek model olsa diye düşünüyorum..
Birde düşündükçe SUZIKI V-STROM DL 650 bana daha iyi uyacak gibi.Güzel makinalarda var baya sahibinden com da,çoğu da İstanbulda...
Duydunuzmu İstanbullu dostlarım BMW yerine temiz bir SUZIKI V-STROM DL 650 daha da hoşuma gider 12000 ye kadar çıkarım...Haydi sevgili dostlar eşe dosta haber salın bakalım...:)
Ha Müslüm Baba laf aramızda ben ferhat(Kostak06 ) nın da üç yaş büyüğüyüm.Takvimsel olarak sanırım EN BÜYÜK BENİM. Gerçi buna bende pek inanmıyorum ama napalım ki öyle...Herkese sevgiler...8)

matemmatik
03.Nisan.2008, 02:09
http://www.raptorriders.net/forums/showthread.php?t=2690&page=3

Sanırım bu topic kararınızı değiştirmeye sebep oldu. Gerçekten de bunları okuduktan sonra insanın v-strom alası geliyor :D

aslanburclu
03.Nisan.2008, 09:40
abi burayı bi izledinmi
http://www.sahibinden.com/satiyorum_2001_f_650_gsWQQaXQQ4585574WQQpXQQdispla yitem

http://www.sahibinden.com/bmwWQQaXQQ4573826WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/f_650_gsWQQaXQQ4399829WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/bmw_diyoruz_iste!_bedava_mi_verelim_WQQaXQQ2597367 WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/bmw_diyoruz_iste!_bedava_mi_verelim_WQQaXQQ2597367 WQQpXQQdisplayitem

gençer
03.Nisan.2008, 10:37
görüntü açısından---->>> sanırım BMV nin ön amortisörlerinin daha açıkta, daha görünür olduğundan BMV bana daha bir enduro gibi geliyor..

suzikinin sanki BMV nin yanında birazdaha spor bir görüntüsü var.amortisörlerinin daha gizli ve boyunun 11-12 cm uzun olmasından kaynaklanıyor sanırım(ikisi arasında).

nino
03.Nisan.2008, 21:17
sayın ankaralı heMŞerim, dl650 kararın son noktadır.içtenlikle söyleyebilirimki keyfine doyamıyacağın bir makine.benim de ilk fırsatta alacağım makinedir.sahibibden com da antalyada bir iki makine gözüme çarpmıştı......baksan fena olmaz. bol şans

mastakilla
04.Nisan.2008, 18:56

kontrol devresini nerden bulcağımı buldum sanırım :D

ee abi nezaman takarız kontrol devresini sen nezaman uygunsan ben atlar gelirim gece gündüz farketmez bide cep numarını alsam 8)8):p

buarda cihat abim sana özelden mesaj attım ama bir hafta oldu dönüş yapmadın msn ye ekledim seni ama engelledinmi naptın hiç online gözükmüyosun walla çok başını ağrıtmıcam bikaç soru öneri alcam okadar :D

Aksu
04.Nisan.2008, 18:59
:x:x:xBenden alabilirsin o arkadaşın cep ev işyeri hatta ev adresini:x:x:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:

mastakilla
04.Nisan.2008, 19:04
şaka bi yana ben arkadaşın başına ekşiyecek gibiyim:D

bari özelden alıym abi numarayı iice yakmayalım onuda :p

Tayfun
04.Nisan.2008, 19:14
Abicim bu yaştan sonra al bitane custom chopper yap karizmanı sonuna kadar, napıcan enduroyu, dik oturmak için yaparsın sürücü sisi barı al sana keyif işte ;)

lunatic
04.Nisan.2008, 23:34
:x:x:xBenden alabilirsin o arkadaşın cep ev işyeri hatta ev adresini:x:x:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy: Yaktın beni abiii yaaa.
Kostak abi sen bana şu orijinal çantalarını ver ben sana bi iyilik düşünürüm. Stop lambasından başlarız. İstersen bi de xenon takarız sana. Beni cepten ara
(532) 555-1716 hehehe Yakında işlerim azalıyor (biliyorum 6 aydır aynı hikaye ama bu sefer gerçekten azalıyor. Burakıyorum Koordinatörlüğü (aramızda kalsın daha söylemedim). Sonra hepinize bir kontrol devresi yapıcam ve hepinizi kontrol edicem muhahahaha muhahaha.YArın ilk işim bir ositm yapıp motoru kostak abinin çantalarına yakışır bir arka korıuma demiri yaptıracam (hhehe). Sonra da ledler xenon. Benim RR küllerinden yeniden doğacak muhahahah muhahah. Cozuttum mu ne.

arnova
06.Nisan.2008, 12:43
sayın ankaralı heMŞerim, dl650 kararın son noktadır.içtenlikle söyleyebilirimki keyfine doyamıyacağın bir makine.benim de ilk fırsatta alacağım makinedir.sahibibden com da antalyada bir iki makine gözüme çarpmıştı......baksan fena olmaz. bol şans

Ben de o makinalarla ilgileniyordum,teşekkürler...

okan
06.Nisan.2008, 13:33
Cihat dede senin adına çok sevindim .. çok iyi bi karar almışsın..

BMW F650 GS lerde kullanılan motor rotax motordur müslüm dedem de söylemiş zaten ama yanlış söylemiş..
motorları çok sağlam ve asla öldüremeyeceğin bi sisteme sahiptir...biraz gürültülü çalışırlar ama asla yolsa bırakmaz...
Şimdi size bi tavsiyem daha olacak .. BMW ile Aprila pegaso aynı motorları

kullanıyor.. ve pegasoların viraj denge kabiliyeti BMW lerden çok üstün..arazi

kabiliyetide öyle..fiyat olarakda her zaman BMW den 3 000 ytl aşşağıda bulabilirsin..bide öyle arattır istersen dede...

arnova
09.Nisan.2008, 01:56
Cihat dede senin adına çok sevindim .. çok iyi bi karar almışsın..

BMW F650 GS lerde kullanılan motor rotax motordur müslüm dedem de söylemiş zaten ama yanlış söylemiş..
motorları çok sağlam ve asla öldüremeyeceğin bi sisteme sahiptir...biraz gürültülü çalışırlar ama asla yolsa bırakmaz...
Şimdi size bi tavsiyem daha olacak .. BMW ile Aprila pegaso aynı motorları

kullanıyor.. ve pegasoların viraj denge kabiliyeti BMW lerden çok üstün..arazi

kabiliyetide öyle..fiyat olarakda her zaman BMW den 3 000 ytl aşşağıda bulabilirsin..bide öyle arattır istersen dede...

Okan'cım
İlgine teşekkür ederim.Ancak ben SUZİKİ DL 650 nin bana daha uygun olacağına hükmettim ve bi aksilik olmazsa bu hafta sonu almak üzere büyük oranda anlaştığım makinayı getirmek için ANYALYA'ya gideceğim.

arnova
09.Nisan.2008, 02:11

İnci Kardeş,senin motorunda pek cici vede sana yakışıyor..Halinden memnunsan arayışa hiç gerek yok bence.Ben Regale biraz iri kalıyorum vede omurgam yay vaziyetinde oluyor.O yüzden de bir an önce enduro ya geçmek istedim...Bir de 2 yıl Raptor yeter dedim,biraz daha güçlü ve kalıba yakışanı bulmak çabam açıkçası..Ama şu da bir gerçek ki, makinam BMW de olsa SUZIKI DL 650 de olsa ben hala raptor gurbunda olma niyetindeyim bu böyle biline....

leventse
09.Nisan.2008, 02:21
Makine değişir raptor ailesi kalır :)

bende hıc raptor almayacak olmama ragmen raptor riders ailesinden vazgecmek gıbı nıyetım yok :)

kısmetse bende onumuzdekı kış sizi benzer bir başlıkla honda cbr 1000 rr için ayaklandıracagım

arnova
09.Nisan.2008, 02:47
Makine değişir raptor ailesi kalır :)

bende hıc raptor almayacak olmama ragmen raptor riders ailesinden vazgecmek gıbı nıyetım yok :)

kısmetse bende onumuzdekı kış sizi benzer bir başlıkla honda cbr 1000 rr için ayaklandıracagım

Çok güzel söyledin levent...Hayırlı olur cbr inşallah...

arnova
10.Nisan.2008, 00:24
Abicim bu yaştan sonra al bitane custom chopper yap karizmanı sonuna kadar, napıcan enduroyu, dik oturmak için yaparsın sürücü sisi barı al sana keyif işte ;)

Sağolasın Tayfun'cum, bu yaştan sonra yapılacak daha çok seylerin olabileceğini,inşallah sende göreceksin..Ama düşündüğün ve fikrini yazdığın için çok teşekkürler.Yazmakta geç kaldım kusura bakma anca bakabildim...Şimdi yine fikrini istiyorum; BMW F650 GS ten vazgeçip SUZIKI V-STROM DL 650 ye karar verdim ve 2006 model buldum ve bu hafta sonu alıyorum inşallah.İncelemelerime göre BMW den daha iyi ,daha konforlu vede daha hızlı bir makina...Ne dersin ?
Düşünceni sabirsizlikla bekliyorum..Görüşmek üzere..:)

okan
10.Nisan.2008, 10:01
Cihat abiciim ben en iisi yarın akşamki toplantınıza geliim de, sen şu benim capoyu bi incele...8)

arnova
10.Nisan.2008, 22:43
Cihat abiciim ben en iisi yarın akşamki toplantınıza geliim de, sen şu benim capoyu bi incele...8)

Okan'cım iki saat sonra Antalya'ya hareket ediyorum DL650 yi almak üzere.Anladığıma göre Ankara'ya geliyormuşsun..Umarım cumartesi de burada olursun da görüşürüz..Bi ara Capo da düşündüğüm bi makina idi ama DL biraz daha hoşuma gitti,sanki şehir içi için Capodan biraz daha kullanışlı gibi geldi..Hayırlısı olsun diyelim..Görüşmek dileğiyle.K:İ:B.

lunatic
10.Nisan.2008, 22:52
kayışlı mı abicim bu dl650 yoksa. aman dikkat et sonra biliyorsun durumları hehe

gençer
11.Nisan.2008, 00:45
Antalya'dan hayırlı haberlerini bekliyoruz..

arnova
15.Nisan.2008, 01:58
Sevgili Dostlarım,

Sorunuma gösterdiğiniz ilgiye,içten yorumlarınıza ve iyi niyetli fikirlerinize sonsuz teşekkürler...... Nihayet samurayıma ( v-strom DL 650 ) kavuştum...İşte resmim...

(http://img528.imageshack.us/my.php?image=13042008078dt6.jpg)

[IMG]http://img528.imageshack.us/img528/4907/13042008078dt6.th.jpg (http://img528.imageshack.us/my.php?image=13042008078dt6.jpg)

Mr.Quanta
15.Nisan.2008, 03:13
abi hayırlı ugurlu olsun. baklava zamanı :D

kaanka
15.Nisan.2008, 09:01
abi hayırlı, uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin...
gerçekten süper bir makina almışsın...8)

dağcı
15.Nisan.2008, 10:05
hayırlı uğurlu olsun abi. güle güle, kazasız belasız kullan...
sen artık bizle de takılmazsın abi kesmeyiz biz seni...

bilgihan
15.Nisan.2008, 10:08
Hayırlı olsun...Canavar gibi maşallah...

okan
15.Nisan.2008, 10:27
Dede hayırlı olsun .. nası kullandığına ilk ben şahidim...allah kaza bela vermesin...
bi resim çekinmemeşiz telaştan... tüh yahuu...:?

carvalho
15.Nisan.2008, 10:42
Hayırlı uğurlu olsun Cihat ağabey. Nice keyifli yoculuklara....

mastakilla
15.Nisan.2008, 11:05
tekrar hayırlı olsun abi..

spydx
15.Nisan.2008, 11:18
hayırlı olsun iyi günlerde kullan
acaba kaç model ve kaça aldın?? bende çok istiyorum bir dl650 ama.... :( daha zamanı var eşimi kandırma yolları arıyorum yok o makina çok büyük bizimki şöleee güzel bööleee güzel bakalım kandırabilirsem ....

müslüm baba
15.Nisan.2008, 13:10
hayırlı olsun iyi günlerde kullan
acaba kaç model ve kaça aldın?? bende çok istiyorum bir dl650 ama.... :( daha zamanı var eşimi kandırma yolları arıyorum yok o makina çok büyük bizimki şöleee güzel bööleee güzel bakalım kandırabilirsem ....

Nedir bu hanımlardan çektiğimiz aynı dert bizdede var.

Cihat kardeşim hayırlı olsun inşallay Abanta geldiğimizde görürüz bu kartal pençesini, en çok beğendiğim makinalardan biridir DL650 ALLAH KAZA BELA VERMESİN.

lunatic
16.Nisan.2008, 00:01
Yok abi cihat abi herkesi kandırıyor. Almamış motor filan bozuntuya vermemek için sallıyo. Okan'a da bulmuş ucuza bir kayış vermiş o da yalana ortak. Daha resmi bile yok. Hani tuvalete giderken bile cep ile internete bağlı olan, GPS'i ile övünen, takada tukada resim çeken Cihat abi, yeni motorunun remini çekip photoshopla düzeltip buraya koymayacak öyle mi? Peh! Söylenti bunlar söylenti...

HONEY
16.Nisan.2008, 01:56
cihat abi hayırlı olsun

bugun telefonla sizinle görüşmüştük telefonla verdiğiniz bilgiler ve ilginiz için teşekkürler

sizinle görüştükten sonra izmirdeki satıcıyı aradım butcemi çok zorlasada okleyip aldım sayılır şimdi sıra izmirde güvenilir birine ekspertiz ettirip cuma günü makinayı teslim almak için çabalıyorum

arnova
16.Nisan.2008, 02:08
Sevgili Dostlar,
özellikle masaj yazarak sevincime ortak olan ;
Gençer
mr.quanta
kaanka
dağcı
bilgihan
Okan
carvalho
mastakilla
spydx
lunatic
müslüm baba
dostlarıma ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum...Ne mutluluktur ki , bu gibi sevinçleri,heyecanları paylaşabileceğimiz arkadaşlarımızın varlığı...İnsanın birşeylere sahip olması,ancak sevenleri ve bu duyguları paylaşacağı kimseler varsa güzel ve anlamlı oluyor...Çok teşekkürler sevgili dostlarım...Daha iyileri sizlerin olsun....

(Adını yazmayı unuttuğum varsa lütfen affedin)

http://img528.imageshack.us/img528/4907/13042008078dt6.th.jpg (http://img528.imageshack.us/my.php?image=13042008078dt6.jpg)

altug
16.Nisan.2008, 10:52
iş yoğunluğundan siteye pek bakamıyorum kusura bakmayın, gerçi cihat abimin motorunu fuarda kutlamıştım .

allah kaza bela vermesin, çok yakışmış maşallah....

dinyeper
16.Nisan.2008, 18:47
Abi Yakindan Da Bi Görsek şu Makinayi Hafta Sonu!tekrar Hayirli Olsun Cihat Abi!
Nice Keyifli Gezilere....

emresahin
17.Nisan.2008, 12:28
hayırlı olsun...çok güzel bir motor...güle güle kullanın.
darısı başımıza:)

nino
18.Nisan.2008, 00:14
gerçekten çok yakışmış.kazasız sürüşler dileğiyle.ve darısı başımıza .ekim gibi raptorum satılıktır şimdiden haberiniz ola...

DERKMEN
18.Nisan.2008, 01:26
Allah Kaza bela vermesin ve guzel gunlerde kullaninmotorunuzu.
Darisi tum enduro hayalcilerinin basina..
Amin !!!

matemmatik
18.Nisan.2008, 01:29
Yakışıııır.... Abi Allah kaza bela vermesin, Maşallah... Hakikaten yakışmış... Şu an ilk hedefim 650cc bir enduro ve düşündüklerim arasında v-strom da var. Gerçekten iyi bir seçim...

Tayfun
18.Nisan.2008, 01:53
Cihat abi, bu motor üzerine ceket gibi oturdu valla, bmw alsaydın bu kadar hoş durmazdı bence. Allah kaza bela vermesin, arızasız sorunsuz uzun yollar gitmeyi nasip etsin inşallah...

kaleci
18.Nisan.2008, 18:58
ABicim biraz geç oldu ama allah kazadan beladan esirgesin süper valla. Allah bizlerde nasip eder inşallah.

arnova
18.Nisan.2008, 19:32
cihat abi hayırlı olsun

bugun telefonla sizinle görüşmüştük telefonla verdiğiniz bilgiler ve ilginiz için teşekkürler

sizinle görüştükten sonra izmirdeki satıcıyı aradım butcemi çok zorlasada okleyip aldım sayılır şimdi sıra izmirde güvenilir birine ekspertiz ettirip cuma günü makinayı teslim almak için çabalıyorum

Çok sevindim sizin adınıza,inşallah bir sorun çıkmaz da hayırlısıyla alır, iyi günlerde kullanırsınız.Kimse yanlış anlamasın lütfen ama , DL ye bindikten sonra hele hele 250 lik makinaların meğer hiç birşey olduğunu anlıyor insan..Yanlız çok dikkat edin ,özellikle ilk günlerde altınızdan kaçıverir mazallah.Zira bi acaip gidişi var...:cheesy::cheesy::cheesy:

arnova
18.Nisan.2008, 19:35
Cihat abi, bu motor üzerine ceket gibi oturdu valla, bmw alsaydın bu kadar hoş durmazdı bence. Allah kaza bela vermesin, arızasız sorunsuz uzun yollar gitmeyi nasip etsin inşallah...

Yakışıklı Moderatörüm benim,
Çok teşekkürler,allah sana çok daha iyilerini ,en keyifli şekilde uzun uzun kullanmayı nasip eder inşallah.İyi dileklerin hepimiz için olur dilerim..

arnova
18.Nisan.2008, 19:38
Yakışıııır.... Abi Allah kaza bela vermesin, Maşallah... Hakikaten yakışmış... Şu an ilk hedefim 650cc bir enduro ve düşündüklerim arasında v-strom da var. Gerçekten iyi bir seçim...

Sana da tavsiye ederim hararetle..İnsan motora bindiğini anlıyor...Samimi ve sıcak düşüncelerin için çok teşekkürler...

arnova
18.Nisan.2008, 19:40
Allah Kaza bela vermesin ve guzel gunlerde kullaninmotorunuzu.
Darisi tum enduro hayalcilerinin basina..
Amin !!!

Amiiiiiiiiinnn,çok teşekkürler...

gata
18.Nisan.2008, 20:18
Abi Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. Güle güle kullan...
Maaaşşalllahh maaşallaahhh... Çok güzel motor nazar değmesin

nino
18.Nisan.2008, 21:31
cihat bey , full depo ile kaç km yapıldığını bizlerle paylaşırsanız çok memnun oluruz. tşk.tabi kaç lt olduğunu da tabiiki..

mastakilla
18.Nisan.2008, 22:18
Çok sevindim sizin adınıza,inşallah bir sorun çıkmaz da hayırlısıyla alır, iyi günlerde kullanırsınız.Kimse yanlış anlamasın lütfen ama , DL ye bindikten sonra hele hele 250 lik makinaların meğer hiç birşey olduğunu anlıyor insan..Yanlız çok dikkat edin ,özellikle ilk günlerde altınızdan kaçıverir mazallah.Zira bi acaip gidişi var...:cheesy::cheesy::cheesy:

ayıp oluyo ama cihat abi öve öve verdin bize rr yi şimdide meğer hiçbişeymiş diyosun yanlış anlıyoruz:evil:

hehe şaka biyana abi ben bu tip motorları beyenmem ama gercekten inanılmaz yakışmış sana kazasız belasız güle güle bin işallah tekrardan hayırlı olsun8)

arnova
23.Nisan.2008, 00:51
cihat bey , full depo ile kaç km yapıldığını bizlerle paylaşırsanız çok memnun oluruz. tşk.tabi kaç lt olduğunu da tabiiki..

Çok milimetrik olmasa da şehir içinde 100 km de 4.8 lt gibi hesapladım.Şimdiki depoda daha hassas bir ölçüm elde edersem yine yazarım...

okan
23.Nisan.2008, 10:02
yanlışlık var dede.. o kadar az yakamazsın şehir içinde...
7 litrenin altına düşmez...ama uzun yolda da 5,5 litre yakarsın...

carvalho
23.Nisan.2008, 11:23

Aşağı yukarı doğrudur Okan. Benim 800'lük Suzi şehir içinde tam tamına 100 km de 5 lt yakıyor. Uzun yol performansını hesaplamadım henüz. DL 650 daha az yakabilir...

müslüm baba
23.Nisan.2008, 11:28

Okan sende abarttın yani 1000 lik değil bu 650 cc lik bir makina 5 lt normaldir, ama sen 10 litrede yaktırırsın,deli gibi basma şu motorlara.

okan
23.Nisan.2008, 11:54
geçen perşembe bi deneme yapim dedim .. radarı gördüm frenledim ama 192 km ile 237 ytl dütlediler...
ayrıca..
Selçuk senin makine devirsiz çalışma prensibine sahip az yakması doğal vn800 kullanan arkadaşlarım var regallerden daha az yakıyorlar..hani tor tor tor vaziyetleri...
transalp bile uzun yolda 7 litrenin altına düşmüyo...ama Cihat dedem şehir içi 4,8 demiş eğer öyleyse çok çok iyi...

aslanburclu
23.Nisan.2008, 12:05
:evil::evil::evil: benim makina 100 km.de 2.18 lt. yakıyor kardeşim inanmıyan alır bakar:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::chee sy::cheesy::cheesy:

bilgihan
23.Nisan.2008, 12:15
benim motoru ilk aldığımda 30 ytl lik benzinle 200 km yapabildim :(

carvalho
23.Nisan.2008, 12:18
:evil::evil::evil: benim makina 100 km.de 2.18 lt. yakıyor kardeşim inanmıyan alır bakar:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::chee sy::cheesy::cheesy:

Regallerin deposu 13 litre
100 km'de 2.18 litre

YAni bir depoyla 596 km :p

YAşar abi bu biraz fantazi oldu gibi geldi bana ama :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Yoksa tüp mü taktırdın

lunatic
23.Nisan.2008, 12:30
Regallerin deposu 13 litre
100 km'de 2.18 litre

YAni bir depoyla 596 km :p

YAşar abi bu biraz fantazi oldu gibi geldi bana ama :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Yoksa tüp mü taktırdın
Yok havagazı ile çalışıyor anlarsın ya....

aslanburclu
23.Nisan.2008, 12:52
benim motoru ilk aldığımda 30 ytl lik benzinle 200 km yapabildim :(

kardeş seninki çift silindir ya biri tam biri boş yakıyoda ondan :cheesy::cheesy::cheesy: senin şu makinayı bi incelemek nasip olmıycak ya:?::?:hala kafama takıntı oldu

aslanburclu
23.Nisan.2008, 12:55
Yok havagazı ile çalışıyor anlarsın ya....
:evil::evil::evil::lol::lol: inanmıyan alır dener kardeşim :cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy: değiştirin karbüratörlerinizi ayarlayın siboblarınızı 0,5'e alın zincir boşlıuklarınızı. atın depoya 250cc katkı ... yağınızada yüksek performans kaydırıcı (marka vermiyom reklama girer. takın debriyaja ^350 lik JAWA balatalarını tekerlere basın 32 havayı ,, kromlarada hava sürtünmesini azaltmak için alçıyla güzelce silin ....... haydi kim tutar artık sizi:cheesy::cheesy::cheesy:

carvalho
23.Nisan.2008, 13:06
:evil::evil::evil::lol::lol: inanmıyan alır dener kardeşim :cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy: değiştirin karbüratörlerinizi ayarlayın siboblarınızı 0,5'e alın zincir boşlıuklarınızı. atın depoya 250cc katkı ... yağınızada yüksek performans kaydırıcı (marka vermiyom reklama girer. takın debriyaja ^350 lik JAWA balatalarını tekerlere basın 32 havayı ,, kromlarada hava sürtünmesini azaltmak için alçıyla güzelce silin ....... haydi kim tutar artık sizi:cheesy::cheesy::cheesy:

Abi gel 100 km de 2.98 lt de anlaşalım... Bak bi depoyla 436 km.. mis... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

lunatic
23.Nisan.2008, 13:22
Kask takmayıp saçı da müslüm abi tarzı tararsak belki olur :cheesy:

Tayfun
23.Nisan.2008, 13:23

KOMTANIM LASTİKLEREDE SABUN SÜRELİM Mİ :p

okan
23.Nisan.2008, 13:24
Kask takmayıp saçı da müslüm abi tarzı tararsak belki olur :cheesy:
huhuhuahauhuahuahaa....
sırma saçlı dedem benim....

aslanburclu
23.Nisan.2008, 13:30
:lol::lol: bi dakka matemetik kardeşin tavsiyesi olan WAZELIN'i unutuyorsunuz kaymayı kaydırnayı kolaylaştırır :cheesy::cheesy::Dmakaram seri bağlar oy oy oy :cheesy::cheesy:

arnova
25.Nisan.2008, 01:16
Ya Dostlar
Muhabbet çok iyi gerçekten,bu kadar esprili yazıların hangisine yazayım şaşırdım kaldım.

Şu benzin işini bu muhabbetin üzerine çok daha dikkatli bir şekilde izleyip,son durumu yazacağım..Ama çok ciddi bir değişiklik olacağını da beklemiyorum doğrusu..Ha bu arada dün artçımla (eşim) biraz topukladım çevre yolunda,5. viteste 180 gördüm..Daha fazla zorlamaya yol kalmadı...Merak ediyorum doğrusu 6. vitesle daha ne kadar daha hızlanır acaba ? Tabii aynı makina ile deneyimi olan varsa yazsın lütfen...

arnova
25.Nisan.2008, 01:26
geçen perşembe bi deneme yapim dedim .. radarı gördüm frenledim ama 192 km ile 237 ytl dütlediler...
ayrıca..
Selçuk senin makine devirsiz çalışma prensibine sahip az yakması doğal vn800 kullanan arkadaşlarım var regallerden daha az yakıyorlar..hani tor tor tor vaziyetleri...
transalp bile uzun yolda 7 litrenin altına düşmüyo...ama Cihat dedem şehir içi 4,8 demiş eğer öyleyse çok çok iyi...

Okan'cım

Sanırım Transalp karbüratörlü ve eski teknoloji bir makina,DL ise enjektörlü ve daha yeni bir makina.Fark buradan kaynaklanıyor olabilirmi ?

matemmatik
25.Nisan.2008, 02:23
:lol::lol: bi dakka matemetik kardeşin tavsiyesi olan WAZELIN'i unutuyorsunuz kaymayı kaydırnayı kolaylaştırır :cheesy::cheesy::Dmakaram seri bağlar oy oy oy :cheesy::cheesy:
Abi alem adamsın haa :cheesy::cheesy: Ne güldüm yaw... :cheesy::cheesy:

okan
25.Nisan.2008, 13:08
Ya Dostlar
Muhabbet çok iyi gerçekten,bu kadar esprili yazıların hangisine yazayım şaşırdım kaldım.

Şu benzin işini bu muhabbetin üzerine çok daha dikkatli bir şekilde izleyip,son durumu yazacağım..Ama çok ciddi bir değişiklik olacağını da beklemiyorum doğrusu..Ha bu arada dün artçımla (eşim) biraz topukladım çevre yolunda,5. viteste 180 gördüm..Daha fazla zorlamaya yol kalmadı...Merak ediyorum doğrusu 6. vitesle daha ne kadar daha hızlanır acaba ? Tabii aynı makina ile deneyimi olan varsa yazsın lütfen...
Cihat dede.. 5, te bas ama 6 da stabil kal...yani hızlanma ve asılma vitesin 5 olsun..6. vites ise satabil ve iktisatlı gitmek için kullan.. hatta benim gibi yap 6. vitesi unut..8)

arnova
28.Nisan.2008, 00:32
Cihat dede.. 5, te bas ama 6 da stabil kal...yani hızlanma ve asılma vitesin 5 olsun..6. vites ise satabil ve iktisatlı gitmek için kullan.. hatta benim gibi yap 6. vitesi unut..8)
,

Sağolasın Evladım,biraz daha açıklasan da,daha iyi anlasaydım..:D:D:D

Bu gün depoyu doldurdum; 16,030 lt benzin aldı, daha önce de full yaptığımı düşünürsek,yaptığım km de 309,1 km olmuş,

16,030 lt/ 309,1 km X 100 km = 5,1860 lt (100km/lt)
demek ki bu depoyu bitirirken gaza biraz fazla asılmışım...

Lira cinsinden hesaplarsak ; 54,02 ytl / 309,1 km = 0,174765... ytl kilometre de harcıyorum....Bu nasıl bir sonuç arkadaşlar...Bu aşamada pek fikrim yok ta tecrübeli ve bu konuda bilgisi olanların düşüncelerini duymak isterim...

gitarist murat
28.Nisan.2008, 00:56
satışta hayırlı olsun umarım alacağınız motorda keyifli ve sorunsuz olur... iyi sürüşler...

okan
28.Nisan.2008, 11:13
,

Bu gün depoyu doldurdum; 16,030 lt benzin aldı, daha önce de full yaptığımı düşünürsek,yaptığım km de 309,1 km olmuş,

Lira cinsinden hesaplarsak ; 54,02 ytl / 309,1 km = 0,174765... ytl kilometre de harcıyorum....Bu nasıl bir sonuç arkadaşlar...Bu aşamada pek fikrim yok ta tecrübeli ve bu konuda bilgisi olanların düşüncelerini duymak isterim...
çok iyi bence dede.. motorun huyunu suyunu öğrendikçe litre olarak daha az yaktıracağına eminim.. ama bu zamlardan sonra bi aldığın benzini bi daha aynı fiyata alamayacağın için lira cinsi her geçen gün yükselecektir....:mrgreen:bende karışık olarak 6 litre yakıyorum ..
ama hep şehir içi olursa 9 litreyi buluyo...
uzun yol 5,5 litre...

carvalho
28.Nisan.2008, 12:00
,

800 cc intruder ile eşdeğer bir sonuç çıkmış. V-Strom'un intruder'a göre daha yüksek devirlerde maksimum tork ürettiğini hesaba katarsak aynı teknolojide üretilen 650 cc ile 800 cc nin aynı yakması normal.

veriler gayet mantıklı :cheesy:

arnova
28.Nisan.2008, 18:13
çok iyi bence dede.. motorun huyunu suyunu öğrendikçe litre olarak daha az yaktıracağına eminim.. ama bu zamlardan sonra bi aldığın benzini bi daha aynı fiyata alamayacağın için lira cinsi her geçen gün yükselecektir....:mrgreen:bende karışık olarak 6 litre yakıyorum ..
ama hep şehir içi olursa 9 litreyi buluyo...
uzun yol 5,5 litre...

Okan'ım yakışıklım,
Seninle konuştukça daha da rahatlıyor ve DL aldığıma seviniyorum,veriler iyi demişsin Carvalho kardeşte aynı doğrultuda fikrini söylemiş .Hepinize ayrı ayrı teşekkür ve sevgilerimi iletiyorum...Lütfen kendinize ; Bu memleket,aileniz ve yakınlarınız vede motorcu arkadaşlarınız için iyi bakın....

müslüm baba
28.Nisan.2008, 18:38
Ohaaaa bu ne yaw, 5 lt yok 6 lt olmadı 9 lt ben regali satmıyorum ve başkada bi motor almıyorum, km de 3,5-4 litre.

arnova
28.Nisan.2008, 19:20
Ohaaaa bu ne yaw, 5 lt yok 6 lt olmadı 9 lt ben regali satmıyorum ve başkada bi motor almıyorum, km de 3,5-4 litre.

Müslüm kardeş,

Sen "km de 3,5-4 litre" harcıyormuşsun.....Biz 100 km de 5 lt den bahsediyoruz...Heh heh he....(şaka tabii herhalde yanlışlıkla yazdın)...

Eğer tek kriterimiz yakıt harcama ise haklı olabilirsin...Ben Regalimi gerçekten severek aldım ve iki yıl da severek kullandım..Fakat bir gerçek varki,özellikle de boy meselesi,oturuş şekli,hele hele yoğun bir trafikten kurtulma yada araç sollamaların da DL 650 ile (ben bunda yaşadığım için) o kadar çok şey farklı ve güven verici ki,bunu ancak yaşayarak anlıyabilir insan...Aslında aynı özellikler otomobil kullanımı için de geçerli..