PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 03-04 Mayis 2008 Abant Gölü çadir Kampi

Sayfa : 1 [2] 3

carvalho
28.Nisan.2008, 11:11
Dün paraya kıydım BArış KArdeş'in önerdiği Adrenalin mağazasında satışta olan çadırı gittim aldım. Çok kullanışlı görünüyor, çift tente olması büyük avantaj...

HAva gezi gününde açık olacakmış; gayrı kimse tutamaz bizi...

Şafak 5...

kaanka
28.Nisan.2008, 11:25
valla ben sabırsızlıkla bekliyorum bu geziyi, birnevi Ayvalığın provası olucak eminim süper geçicek...:cheesy:

dağcı
28.Nisan.2008, 12:48
Dün paraya kıydım BArış KArdeş'in önerdiği Adrenalin mağazasında satışta olan çadırı gittim aldım. Çok kullanışlı görünüyor, çift tente olması büyük avantaj...

HAva gezi gününde açık olacakmış; gayrı kimse tutamaz bizi...

Şafak 5...

güle güle kullan...
iyi bir seçim yaptığına emin olabilirsin. 5 gün sonra beraber kurarız inşallah...

müslüm baba
28.Nisan.2008, 13:32
Bu çadirlarin Hangisi Horlama Sesini Dişari Vermiyor.

Aksu
28.Nisan.2008, 13:54
http://www.weather.com/outlook/travel/businesstraveler/tenday/TUXX0032?from=36hr_topnav_business BOLU İÇİN

http://www.weather.com/outlook/travel/businesstraveler/tenday/TUXX0014?from=36hr_topnav_business İSTANBUL İÇİN

http://www.weather.com/outlook/travel/businesstraveler/tenday/TUXX0002?from=36hr_fcst10DayLink_business ANKARA İÇİN

Şimdiki duruma göre Bolu cumartesi pazar gündüz 17-18 derece gece ise 5 derece gösteriyo. Yağmur durumu parçalı bulutlu güneşli ama yağış ihtimali de var.

Perşembe günü netleşir, gitme ihtimalimiz % 70

Aksu
28.Nisan.2008, 14:00
Bu çadirlarin Hangisi Horlama Sesini Dişari Vermiyor.

Seni göle atacağımız için horlama sesi yerine glu glu glup sesi gelebilir, o da bir dakika sonra susacağından farketmez, çadıra boşa para verme.:cheesy::cheesy:

aidikurt
28.Nisan.2008, 16:27
İSTANBUL ÇIKIŞLI HAREKET
03 Mayıs Cumartesi günü saat 08,30 da yola çıkılacak şekilde İçerenköy Carrefoursa önünde - Boyner tarafında saat 08,00 de toplanılacaktır. Otobandan Bolu tüneli geçildikten sonra Abant turnikelerinden çıkılarak saat 12,00 de E5 Abant ayrımında olacak şekilde diğer katılımcı arkadaşlarla buluşulacaktır.

UYARI: Lütfen saat tam 8:00 gibi orda olun gelmeden önce mutlaka deponuzu doldurun.Saat tam 8:30 'da hareket edilecektir.8:30 'dan sonra kimse beklenmeyecektir.Lütfen zaman konusunda duyarlı olalım geç kalanlar artık yolda bize yetişmeye çalışır bilginize.

aidikurt
28.Nisan.2008, 16:35
arkadaşlar havayı cok kafaya takmayın hava guzel olucak merak etmeyin

Aksu
28.Nisan.2008, 16:40
Ankara olarak geliyoruz, son kararımız, yağmur yağsa da geliyoruz.

Ankara grubu cumartesi sabah saat 08,30 hareket, İstanbul yolu Jandarma kavşağına gelmeden sağda Shell benzin istasyonu.

Alper Gencer i de + 1 olarak listeye tekrar yazıyorum.

kaldera
28.Nisan.2008, 16:43
öncünün belirlediiği noktalarda örneğin sapanca ve düzce 15 er dakikalık ihtiyaç molası için uygun gibi..

arkadaşlar havayı cok kafaya takmayın hava guzel olucak merak etmeyin
yağış durumu şehir içi bir etkinlik ise değerlendirilebilr bence..ama uzun km li gezilerde bu ihtimal düşünülmez.. sebebi ise sakaryadan başlayıp artvine kadar yağış alan bir bölgedir buralar..

demek istediğim kısaca yağış ihtimali var ise ozaman karadenize hiç gidilmeyecektir..

daha öncede belirttiğim gibi önce mudurnuya gidebilirim..burada çok harika bir şey var...muhteşem..:alkis::alkis::alkis::pls:imkanı olan burayı görsün
http://img247.imageshack.us/img247/3004/hamamoy2.jpg (http://imageshack.us)
http://img516.imageshack.us/img516/1881/yazpf9.jpg (http://imageshack.us)

Rommel
28.Nisan.2008, 21:56
ANKARA 'LI ARKADAŞLAR !!!!!!

biraz önce düşünürken çıkan bir fikir üzerine cuma öğleden sonra 3-4 arası ABANT

yolculuğumuzu başlatıyoruz.... elbette öncelikte yol üstündeki yedigöllerde bir

gece kalarak :D cumartesi sabahtanda abanta gaz açacaz...

gelmek isteyenler olursa irtibata geçsin !!!!!

cumartesi gelecekelr için ayrı bir planlama hala mevcuttur...

Tayfun
28.Nisan.2008, 22:15
Haydin gari 4 gün kaldı...

BULL
28.Nisan.2008, 22:56
yağmur yağacak biliyorum...

malikocas
28.Nisan.2008, 22:58
Ben varım ...

Tayfun
28.Nisan.2008, 23:12
yağmur yağacak biliyorum...

Şom ağızlı :x

BULL
28.Nisan.2008, 23:21
şakırrr!!! şukurrrr!!! şaldırrrr!!! gümbürrrr!!!

BULL
28.Nisan.2008, 23:37
http://img219.imageshack.us/img219/383/umbrellashr7.jpg (http://imageshack.us)http://img219.imageshack.us/img219/7256/yamurgl0.jpg (http://imageshack.us/)
http://img219.imageshack.us/img219/597/aksamum0.png (http://imageshack.us/)
http://img219.imageshack.us/img219/1560/yagmurresimlerimz9.jpg (http://imageshack.us/)http://img219.imageshack.us/img219/6666/yagmursemsiyern2.jpg (http://imageshack.us/)

KIS KISS KISSS :p:p:p

lunatic
29.Nisan.2008, 00:46
YAndık. Yağışlar kısa süreli ve aralıklıysa bu da bizimkilere yolda sık sık durup sigara içmek için bahane olur. Tüh ve. Keşke sürekli yağsa idi. YAğmur tuzsuz olur de mi bull?. Ozaman tuzlu su motorcuları napar?

Rommel
29.Nisan.2008, 01:16
:):):):) amettt yağmurda 110 yaparız biz demi....

BULL
29.Nisan.2008, 01:24
YAğmur tuzsuz olur de mi bull?. Ozaman tuzlu su motorcuları napar?

TUZSUZ DELİ BEKİR
http://img219.imageshack.us/img219/696/tdbekirfo4.jpg (http://imageshack.us)

Tayfun
29.Nisan.2008, 01:37
:):):):) amettt yağmurda 110 yaparız biz demi....

Ahmet abi, yağmur ve 110 :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

malikocas
29.Nisan.2008, 01:44
Siz varsanız kar yağsın kim takar ...

gidikurt
29.Nisan.2008, 12:51
sanırım yağışlı olacak yağış olmasada çadırda yatanlar donacaklar benden söylemesi :)

kaldera
29.Nisan.2008, 13:22
sanırım yağışlı olacak yağış olmasada çadırda yatanlar donacaklar benden söylemesi :)

haydaa kavgada bile söylenmez bu:alkis:

istanbul katılımcılarıda hala belli değil bu arada ..

yenikoylu_ua
29.Nisan.2008, 18:19
Vay be otelde yer ayırtanlar çadırda yattıkları günleri unutmuşlar donmayız kimse merak etmesin yakarız bi ateş sabaha kadar muhabbet ederizde kamp yerini terketmeyiz:tr:

gençer
29.Nisan.2008, 18:46
yağmur çamur dediniz bir iki hafta ertelenir diye ne heveslenmiştim(mazeretli gelemiyorum.gelirim diye heveslenmiştim.) ama sanırım bu tuzlu su motorcuları çok çetin.bunlara kötü havada işlemedi.:( her hava koşulunda gitmeye kararlılar :( :( :(

RızaHoşgör
29.Nisan.2008, 19:42
sevgili arkadaşlar,Mehmet abi,
çok lazım olacakmı bilmem ama ticari araç kullanmada zorunlu hale getirilen SRC4 ve SRC2 psiko teknik kurslarım 03-04-10-11mayıs tarihlerinde gerçekleşeceği haberi henüz ulaştı.affiniza sıgınarak Abant a gelemeyeceğimi bildiririm :(

BULL
29.Nisan.2008, 20:03
çok lazım olacakmı bilmem ama ticari araç kullanmada zorunlu hale getirilen SRC4 ve SRC2 psiko teknik kurslarım 03-04-10-11mayıs tarihlerinde gerçekleşeceği haberi henüz ulaştı.affiniza sıgınarak Abant a gelemeyeceğimi bildiririm :(
YAAW bırak sen geçemezsin o kursları boşver gel mangal yapalım :p:p:p

kaanka
29.Nisan.2008, 20:04
ne pisikosu ne tekniği yawww bırak rıza abi sen gel abanta biz seni bağlarız pisikopata....:x

malikocas
29.Nisan.2008, 22:07
yağmur çamur dediniz bir iki hafta ertelenir diye ne heveslenmiştim(mazeretli gelemiyorum.gelirim diye heveslenmiştim.) ama sanırım bu tuzlu su motorcuları çok çetin.bunlara kötü havada işlemedi.:( her hava koşulunda gitmeye kararlılar :( :( :(

Evet dostum malesef sensiz olacak ama başka sefere diyelim artık.

utku
30.Nisan.2008, 00:08
Bugün Afyon çevre yolunda seyrederken bir Honda Shadow yanımdan geçti. Artçılıydı. Ben de hızlandım ve İkbal tesislerinde mola için durdular, tanıştık. Yeni almışlar motoru Ankara'dan geliyorlarmış. Motorun sahibi Utku adında eczacı bir arkadaş.. Abant gezisinden haberi olduğunu ve gidebileceğini söyledi. Sitemizi de ziyaret edecektir. Bilgilerinize.

Not: Shadow'u kullandım.. Keşke hiç sürmeseydim.. Çok moralim bozuldu çookkk...

arkadaşlar herkese selamlar,
sevgili dostumuz burak kardeşimize teşekkürlerimi sunuyorum. kendisi sıcak dostluğunu ve nazik evsahipliğini bizden esirgemedi. raptor riders grubu ve forumunu da tavsiye ederek kaliteli ve dost canlısı motorcu arkadaşlar edinme fırsatını da sunmuş oldu. kendisinin arkadaşları benim de arkadaşımdır, her konuda elimden gelen yardımı yapacağımı söyleyebilirim.

konuyla pek alakası olmadığı için kusura bakmayınız. ama burak dostumuz teşekkürü fazlasıyla hak ediyor.

kaanka
30.Nisan.2008, 00:27
dostum öncelikle senin için açılmış olan tanıtım kısmında kendini tanıtırsan çok seviniriz...

Aksu
30.Nisan.2008, 09:44

Rızacığım canın sağolsun, biliyoruz sende çok istiyorsun gelmeyi ama iş daha önemli, karar senin.

31 Mayıs 01 Haziranda Sakarya Poyrazlar motosiklet şenliği var, orada görüşürüz inşallah. Geçen senede hava şartları müsait değildi Sakarya ya katılım az oldu bizden. Bu sene güzel olursa inşallah hep beraber olma fırsatımızda olacak.

Aksu
30.Nisan.2008, 09:46

Gencer sen ne diyorsun tam anlamadım.

Şimdi sen ve Alper arabayla gelmiyormusunuz 2,5 + 2,5 = 5 kişi. Mudurnu da yer ayırtmadınızmı, yoksa ben rüyamda gördüklerimi mi yazıyorum.

Admin Alper ve Gencer den açıklama bekleniyor.

aslanburclu
30.Nisan.2008, 10:03
aksuuuuuuuuuuuuuuuu pazar günü dönüş kaçta ankaraya 111111111111111... abantın neresine göçeceksiniz 222222222222222222 arabayla gelebilirmiyim 333333333333333 hadi geldim sizleri nerede bulacağım 44444444444444444

yenikoylu_ua
30.Nisan.2008, 10:21

Nasıl yani otobüsçülüğemi yoksa kamyoculuğamı başlıyosun on parmagında on marifetmi oluyo yani almışken SRC 1 SRC 3 alsaydın

kaldera
30.Nisan.2008, 10:30

Şimdi sen ve Alper arabayla gelmiyormusunuz 2,5 + 2,5 = 5 kişi. Mudurnu da yer ayırtmadınızmı, yoksa ben rüyamda gördüklerimi mi yazıyorum.

bende o yüzden sorup duruyorum..
istanbul tayfası ne durumda diye...müslüm babanın önderliğindeki kayış atma operasyonu ile fireler artacak.hehehe:dil::dil:

aksuuuuuuuuuuuuuuuu pazar günü dönüş kaçta ankaraya 111111111111111... abantın neresine göçeceksiniz 222222222222222222 arabayla gelebilirmiyim 333333333333333 hadi geldim sizleri nerede bulacağım 44444444444444444

hadi aksu buba cevap veriniz ..hehe

Aksu
30.Nisan.2008, 10:48

Bak şimdi sen arabayla gelecen arkasına da römorku takacan, sonra römorkun üstüne de motoru atacan ve basacan otobandan gelecen, Abant sapağından otobandan çıkacan 20 km. sonra Abant gölü gişelerine varacan.

Oradaki orman memuruna kamp alanına geldim diyecen 7 YTL bayılacan ve içeri girer girmez solda gölü görecen ve hemen soldaki yola sola dönecen gölü sağına alacan ve 500 metre ileride hafif yüksek alanda kamp yerini görecen, zaten hava güneşli olursa beni de fark edersin parlar belki.

Sonra yanımıza gelecen s.a. diyecen bizde a.s. diyecez, nerde kaldın diye bizden de fırçayı yiyecen sonra da ne getirdiysen onu yiyecen. Pazar günü içinde öğleden sonra çıkarız yola, senin işin varsa istediğin zaman çıkarsın, burası askeriye değil komutan da yok sen de gari emeklisin istediğini yap, ye iç gez.

yenikoylu_ua
30.Nisan.2008, 11:02
İSTANBUL ÇIKIŞLI KATILIMCILAR:
1- Aidikurt + 1
2- Carvalho
3- Yeniköylüua + 1
4- Tayfun
5- Müslüm Baba + 1()
6- Bull
7- Kaanka + 1
8- Aslanburçlu + 1
9- İnci
10-Yeşilkapak
11-Kaldera + 1
12-Doğan
13-Alex + 1
14-Derkmen + 1
15- Rızahoşgör + 1
16- Gökhan + Rose
17- Polo
18- Gencer + 1

Kimler kıvırdı şimdi bu listeden

kaldera
30.Nisan.2008, 11:12
Bak şimdi sen arabayla gelecen arkasına da römorku takacan, sonra römorkun üstüne de motoru atacan ve basacan otobandan gelecen, Abant sapağından otobandan çıkacan 20 km. sonra Abant gölü gişelerine varacan.

Oradaki orman memuruna kamp alanına geldim diyecen 7 YTL bayılacan ve içeri girer girmez solda gölü görecen ve hemen soldaki yola sola dönecen gölü sağına alacan ve 500 metre ileride hafif yüksek alanda kamp yerini görecen, zaten hava güneşli olursa beni de fark edersin parlar belki.

Sonra yanımıza gelecen s.a. diyecen bizde a.s. diyecez, nerde kaldın diye bizden de fırçayı yiyecen sonra da ne getirdiysen onu yiyecen. Pazar günü içinde öğleden sonra çıkarız yola, senin işin varsa istediğin zaman çıkarsın, burası askeriye değil komutan da yok sen de gari emeklisin istediğini yap, ye iç gez.

emek verdiğiniz bu kadar detaylı bilgiye bizede teşekkür etmek düşer..
bence anlaşılmayan bir yönü kalmamış:mrgreen: budur.

Aksu
30.Nisan.2008, 11:12
İSTANBUL ÇIKIŞLI KATILIMCILAR:
1- Aidikurt + 1
2- Carvalho
3- Yeniköylüua + 1
4- Tayfun
5- Müslüm Baba + 1(yarışlar var gelemiyor)
6- Bull
7- Kaanka + 1
8- Aslanburçlu + 1
9- İnci
10-Yeşilkapak
11-Kaldera + 1
12-Doğan
13-Alex + 1
14-Derkmen + 1
15- Rızahoşgör + 1 (imtihan var gelemiyor)
16- Gökhan + Rose
17- Polo
18- Gencer + 1

Kimler kıvırdı şimdi bu listeden

2 mazeretli var 16 + 9 = 25 kişi geliyor.

gençer
30.Nisan.2008, 18:58

gençer kullanıcısından bir hafta önceki yazıdan alıntı;

arkadaşlar ; bu anlatacağım durum 3 gün önce belli oldu ve ben üç gündür içim içimi yer vaziyette durumu size yazmamak için kendimle mücadele ediyorum..bir mucize olur diye umup geçiktiriyorum sürekli ama sanırım olmayacak::::(((((

dersane zamanlarından tanıştığım bir kız arkadaşımla üniversitede karşılaştık(K.T.Ü.). aynı üniversitede farklı bölümleri kazanmış olduğumuzu öğrendik. ve görüşmemiz gerektiğini söyleyerek ayrıldık.. taaa ki bir sene sonra tesadüfen tekrar karşılaşana dek birbirimizle görüşmediğimizin farkına bile varamadık. bu ikinci karşılaşmamızdı ve yanında dünyalar güzeli bir hatun duruyordu.atıl kurt pozisyonu alan gencer bundan sonra o eski arkadaşla ve ev arkadaşı olduğunu öğrendiğim dünyalar güzeliyle sık sık görüşmeye başladı. o eski dersane arkadaşımın ev arkadaşı olan güzel eşim Sibel oluyor.. kurt atıldı ve avını evine getirdi::D)) bu arkadaş eşimle benim tanışmama vesile olmakla beraber düğünüme ,kına gecesine ve önemli bilumum aile toplantılarına katılmıştır. veee şimdi sıra ona gelmiş.... evleniyor.. tarihimi??? 3 mayıs kına gecesi 4 mayıs düğün varmış.. kahroluyorum arkadaşlar gelemeyecek olmama dayanamıyorum. evet haince bir hareket biliyorum ama itiraf etmeliyim ki düğüne gitmemenin yollarınıda düşündüm. ama bunu ona yapamam saygısızlığın daniskası olur.. orada(gezide) olmayı nekadar çok istediğimi anlatmak güç. ama tahmin edebileceğinizi umuyorum.. üzülerek söylüyorum ki biz gelemiyeceğiz malesef.3 gündür bu konuyu düşünüyorum bir mucize olmazsa durum bundan ibaret. üzgünüm..

evet problem değil takma kafana demesi kolay nasılsa daha çok gezi olacak değilmi? bilmiyorum .. bence hiçte öyle değil..neyse bu gezi için bana yazdıklarınızı okumak düşecek..

aksu baba sanırım yukardaki mesajım gözden kaçmış. alperle beraber bir arabayla 2.5+2.5 = 5 kişi olarak gelecektik ama yukardaki olay patlak verindi..

mudurnuda yer ayırtan kaanka(alper).. ehh olur okadar, ''Allah allah bu kaanka ile genceri nasıl karıştırdım ben yaşlanıyormuyum yoksa'' diye düşünme sakın.. çok enteresan ama herhangi bir benzelik olmamasına rağmen kaankayla beni daha önce bir başkası da karıştırmıştı.. durum normal yani.. yaşlılık değil::))

lunatic
30.Nisan.2008, 19:00
http://www.weather.com/outlook/travel/businesstraveler/tenday/TUXX0032?from=36hr_topnav_business
durum iyi görünmüyor. Yedigöller yatar. Doğru Abant'a

kaanka
30.Nisan.2008, 19:11
gençer kardeşim sende karıştırdın sanırım ben DERKMEN ile birlikte mudurnuda değil öğretmen evinde yer ayıttım...8)

gidikurt
30.Nisan.2008, 20:08
ah gencer ah nerden çıktı şimdi bu düğün işi ne güzel gelecektiniz ne diyelim kısmetten ötesi yok

kaanka
30.Nisan.2008, 21:18
ya arkadaşlar gezi zamanı iyice yaklaştı. benim merak ettiğim yanınıza neler alıyorsunuz? Yiyecek, içecek, giyecek, yatacak.... ıvr zıvır ne varsa.
Neler getirmeliyiz? fikirleri olan lütfen yardımcı olsun...

Aksu
30.Nisan.2008, 23:24
Bu karışıklığı ancak Alper İdikurt çözer, ALper bana 2 gün önce telefonda arabayla geleceğini söyledi, ben gencerle beraber gelecek anladım. En iyisi doğrusu neyse Alper yazsın kimle aynı arabada geleceğini.

Herkesin merakı da giderilmiş olur, olmadı Abant da görürler kim geldi kim kaldı.

yenikoylu_ua
01.Mayıs.2008, 00:55
Gencerle gelicekti ama gencer vazgeçti bi aksilik olmazsa beraber gelicez ama ben çadırımı getiriyorum dede onlar otele gelicek ama

Tayfun
01.Mayıs.2008, 02:13
Kaldı 2 günnnnnnn:p

carvalho
01.Mayıs.2008, 09:09
Gencerle gelicekti ama gencer vazgeçti bi aksilik olmazsa beraber gelicez ama ben çadırımı getiriyorum dede onlar otele gelicek ama

Aha kelebek yakaladım. Admin mod kelebek, siteye bak. Aksu baba modların şerefinini kurtarmak Tayfun'la bana kaldı artık.

Darbe zamanı geldi diyorum dedeler cuntası şşşşşş :lol::lol::mrgreen:

Aksu
01.Mayıs.2008, 09:50
Aha kelebek yakaladım. Admin mod kelebek, siteye bak. Aksu baba modların şerefinini kurtarmak Tayfun'la bana kaldı artık.

Darbe zamanı geldi diyorum dedeler cuntası şşşşşş :lol::lol::mrgreen:

Evet bu konuyu müsait bir zamanda görüşmek lazım, ama dedelerden de kayış atanlar var dolayısıyla darbe işi de suya düşer, siz biraz daha bekarlığa talim edin.

Çadırların üzerine kılıf gibi naylon kapatsak hem yağmuru hemde soğuğu keser, ben en kısa zamanda metre işi naylon alayımda yedekte dursun.

Bir tane motorlu bile olsa sitenim şerefi kurtulur merak etmeyin bizden de motorla gelecekler var.

yenikoylu_ua
01.Mayıs.2008, 15:06
Selcuk iyileştinmi kardeşim hala ağrıların varsa arabada yer var alırız senide

carvalho
01.Mayıs.2008, 16:16

Aslında tam iyileşmedi ama otobanda sıkıntı çıkacağını sanmam. Motorla gelmeyi çok istiyorum...

Bir de sabah ekibine katılamama ihtimalim de var iş nedeniyle. Öğleden sonra basıp tek teker gelebilirim belki...

kaanka
01.Mayıs.2008, 16:54

Kubilay abi kendin kelebek oldun birde başkalarının kanına girmeye çalışıyorsun :p
Ne oluyor modlarımıza yawww:x (Tayfun kardeşime çok iş düşücek bu geziden sonra sanırım)

yenikoylu_ua
01.Mayıs.2008, 23:22
güzel hayvandır kelebek severim

aidikurt
01.Mayıs.2008, 23:28
ya selcuk yuh dıyorum baslarım secıme gel valla konusmam hep bahane hep bahane sabah gel oyle tek gellme ogleden sonra

Tayfun
01.Mayıs.2008, 23:48
Abiler ablalar kelebeğe bağlamayalım, motorlarınızın siboplarını söktürtmeyin bana bak, resimlerini afiş afiş basarım heeeee.

yenikoylu_ua
01.Mayıs.2008, 23:55
yaa o diilde cumartesi yağmurlu gözüküyo orda sığınacak yer bulabilecekmiyiz...Aksu dede bilirsin sen oraları varmı en azından çardak benzeri yerler

Tayfun
02.Mayıs.2008, 00:13
İnşallah yağmaz orada, yoksa çok maceralı olacak çoook :p

aslanburclu
02.Mayıs.2008, 00:34
ne macerası ya resmen rezillik olacak çadırların altından sular girecek

hey milletttttttt

gelin şu işi bir hafta sonraya erteleyelimmmmmmmmmmmmmmmmm

çünkü bundan sonraki hafta açık gözüküyor gelin bir hafta sonraya erteleyelim ağız tadıyla bir hafta sonu gezisi yapalım

hadi ben evet diyorummmmmm.

kaldera
02.Mayıs.2008, 08:40
arkadaşlar eğer gelmek istemiyorsanız gelmeyin..ama gelecek olanların yada gelmek isteyenleride fikrinden caydırmaya çalışmayın..
nedemek o yaa..
son gün olmuş millet planını 3 mayısa yapmış.. iptal edelim erteleyelim.. tabii siz emeklisiniz vaktiniz bol..
ayrıca yağmuru düşünüyorsanız uzun yol gezileri size uygun değil..çünkü bu ihtimal hep vardır..yolda mutlaka bir noktada yağmurla karşılaşılır...
korkuyormusunuz ,ürküyormusunuz anlamadım gitti. tecrübenizmi yok nedir..? yeterli uygun koşuları bünyesinde görmeyenler gelmezler efendim..ama katılımcılar organizasyonu iptal etmezler..
eğer anadolu yakası buluşma noktasına gelen olmayacaksa bildirin buradan .. l
bende boşuna ters istikamete gelmeyim.. direk yola çıkarım..

carvalho
02.Mayıs.2008, 08:46
ya selcuk yuh dıyorum baslarım secıme gel valla konusmam hep bahane hep bahane sabah gel oyle tek gellme ogleden sonra

Aslan kardeşim benim, gel benim patronla sen konuş o zaman...
Yav gelmişken maaşa zam da istesene :mrgreen:

Ayarlamaya çalışacam sabah için. Ben de istiyorum tabii ki toplu gitmeyi, sanki keyfimizden gecikiyoruz adminspor :x

aslanburclu
02.Mayıs.2008, 08:51
kaldera kardeşim
benim niyetim caydırmak değil geçmişimi artık hiç hatırlamak ve o günlerimi hele hiç birdaha benzerini bile yaşamak ve düşünmek istemiyorum.... yani böyle havalarda çok yaşadım ...bilirim zorluğunu ve rezilliğini ....

benim demek istediğim yağmurlu havada 2 şer kişi çadırlarda zırıldamaksa açık havada yıldızların altında çam kokuları ve bol oksijenle güzel bir kamp ateşi etrafında çevrelenip sabaha kadar kaynaşmak ve muhabbet etmek diyorum ama tabii herkesin anlayışına ve takdirine bırakıyorum ...

kaldera
02.Mayıs.2008, 08:58
kaldera kardeşim
benim niyetim caydırmak değil geçmişimi artık hiç hatırlamak ve o günlerimi hele hiç birdaha benzerini bile yaşamak ve düşünmek istemiyorum.... yani böyle havalarda çok yaşadım ...bilirim zorluğunu ve rezilliğini ....

benim demek istediğim yağmurlu havada 2 şer kişi çadırlarda zırıldamaksa açık havada yıldızların altında çam kokuları ve bol oksijenle güzel bir kamp ateşi etrafında çevrelenip sabaha kadar kaynaşmak ve muhabbet etmek diyorum ama tabii herkesin anlayışına ve takdirine bırakıyorum ...

anasını satayım kırk yılda bir fırsat yakaladım..sizlerle tanışmak için..sanki bizim için hayat çok kolay..işimin ne kadar zor olduğunu bu fırsatı yaratmak için ne kızılderili büyüleri tütsüleri yaptığımı bileniniz yok tabii..
kaç sene oldu hala yüzyüze gelmediklerimiz var..
ama gerçekten bu tür gezilerde yağmur ihtimali vardır..yağmayacak belkide bende baktım ..hafif yağmurlu diyo adı üstünde hafif işte:mrgreen: yahu bolu burası hep yağar ..hehehe

aidikurt
02.Mayıs.2008, 09:00
yarın hava super olucak ben size demiştim cok guzel bır haftasonu geçiricez merak etmeyin.Erteeme falan yok baska zamanada baska organızasyonlarımız olacak hersey super merak etmeyın yagmurdan korkan doluya tutulsun emi :)

carvalho
02.Mayıs.2008, 09:02
yarın hava super olucak ben size demiştim cok guzel bır haftasonu geçiricez merak etmeyin.Erteeme falan yok baska zamanada baska organızasyonlarımız olacak hersey super merak etmeyın yagmurdan korkan doluya tutulsun emi :)

Sen sus minik kelebek :mrgreen:

Abiler ablalar kelebeğe bağlamayalım, motorlarınızın siboplarını söktürtmeyin bana bak, resimlerini afiş afiş basarım heeeee.

Tayfunum anlaşılan o ki hafta sonuna "haftanın kelebeği" adayları arasından seçim yapmak çok zor olacak. Seç seç beğen fotoşopla....

dağcı
02.Mayıs.2008, 09:03
http://www.accuweather.com/world-forecast.asp?partner=accuweather&traveler=0&locCode=MEA|TR|TU019|BOLU&metric=1
cumartesi akşam dolu var... çok eğlenicez çoook...

carvalho
02.Mayıs.2008, 09:05
BArış kardeşim bizim çadırlar doluyu geçirir mi :)

kaanka
02.Mayıs.2008, 09:10
kaldera abi ismini bilmiyorun kusura bakma belki sizden daha fazla da gezinin olmasını istiyorum, fakat ben yaşar komutanıma katılıyorum. Biz oraya sonuçta gezmeye kamp ateşinin etrafında sabaha kadar sohbet etmeye gidicez. Boluyu nekadar tanıyorsunuz bilmiyorum ama eğer hava bir bozarsa bırakın sohbeti muhabbeti çadırdan burnumuzu çıkaramaz donarız sonra yolda ıslanırsak ayrı bir rezillik olur nerde kurulanıp elbiseleri kurutucaz sonra Pazartesi bu halde nasıl işe gidicez biz oraya sitres atmaya giderken sitres olup birde hasta olarak dönersek ne anlamı kalır. Bencede bir hafta gerekirse iki hafta erteleyip havaların durumuna göre gitmek daha mantıklı olur....

kaanka
02.Mayıs.2008, 09:12
DERKMEN + 1 iptal oldu. Deniz kardeşimin patronu tatile çıktı, işleri ona yıktı Cumarteside çalışıcak gelemiyor.

kaldera
02.Mayıs.2008, 09:22
herkezi anlayışla karşılıyorum tabii.ki..
ama sadece mazeretinizi yazar izninizle gelemiyorum dersiniz..uygun olan budur.. yoksa iptal edelim bir başka tarihte gidelim demek doğru değil.
tek dileğim şu buluşma noktasına kimler geliyor yada gelmiyor..hiç kimsede gelmesede aksu baba ile birlikte bu organizeyi gerçekleştireceğiz site adına..

sorun değil..katılımın çok olup olmaması...

Aksu
02.Mayıs.2008, 09:37
Abant gezisi sizlerin yoğun talebi üzerine düzenlendi. Taleplerin çoğu Nisan ayı içerisindeydi ancak havaların soğuk olcağını düşünerek en ileri 3-4 Mayıs tarihine alabildik.

Bu gezi için otel rezervasyonu yapan arkadaşlarımızda var, işyerinden izinlerini ona göre ayarlayan arkadaşlarımızda var, yağmurda gitmek isteyen istemeyenlerde var.

Bu duruma göre benim düşüncem gitmek yönünde. Şimdi gelen gelir demekle de olmaz. İlk gezimizde olması açısından çok niyetlenen arkadaşlar da var, dolayısıyla gelmek isteyen, biraz da macera yaşamak isteyen arkadaşlar gelsin, ama yağmurda ben yapamam, gece üşürüm vs. diye düşünen arkadaşlarda gelmesin.

Şimdi bu gelip gelmeme hususunda kimse kimseye küsmesin, herkesin kendi tercihi, yine sonuçta hepimiz arkadaşız kardeşiz.

2. Raptorrıders toplantısı olan 27-29 Haziran tarihine kadar bir gezi daha yaparız, mesela 31 Mayıs 01 Haziran tarihlerinde Sakarya Poyrazlar motosiklet festivali var orada buluşuruz.

Birbirimizin kalbini kırmayalım, biz çoluk çocuğun doluştuğu, çerden çöpten meseleler yüzünden birbirleriyle kavga eden site de değiliz öyle insanlar da değiliz. İptal olsun diyen arkadaşlarda olmasın gideceğiz diyen arkadaşlarda kesinlikle iyi niyetli yazmışlardır, pişmiş aşa su katmak niyetiyle kesinlikle yazmazlar.

Gelebilen müsait olan arkadaşlar Abant da buluşmak üzere, selamlar.

X_FREERIDER_X
02.Mayıs.2008, 10:24
Arkadaşlar , her ne kadar aranıza katılamayacak olsam da; yağmur, çamur, soğukta biraz zorluk çekecebilrsiniz ama bugünleri bir daha trilyon verseniz geri getiremezsiniz... Ben , şartlarınızı biraz zorlayın derim, bu toplanmanın en rezil hali bile, katılmamaktan iyidir..."Rağmen"lere rağmen bişeyler yaşamak daha ayrıcalıktır. Hem "zor güzeldir" , unutmayın...

Hadi size biraz gaz vereyim...

http://img146.imageshack.us/img146/9725/ukrajinamrse9.jpg
http://img146.imageshack.us/img146/6569/3108071601721694oy3.jpg
http://img227.imageshack.us/img227/7881/img13246f73e82ee39bkr3.jpg (http://imageshack.us)

http://img227.imageshack.us/img227/2126/02hogs600kv0.jpg

http://img390.imageshack.us/img390/3504/forweb1c76365mq0sh8.jpg

http://img390.imageshack.us/img390/5163/arizona2002uq0.jpg

BAKIN O GÜNLERİNİZ NE GÜZELMİŞ ! KISKANDIM VALLA !
http://img390.imageshack.us/img390/6800/img0624wa8.jpg

doğan
02.Mayıs.2008, 10:25
güzel hayvandır kelebek severim
bende :) :) :)

carvalho
02.Mayıs.2008, 10:37
bende :) :) :)

Sen de mi Doğanım...

Aslında 2. Raptor buluşmamızı Ayvalık değil de Kelebekler Vadisi'nde mi yapsaydık :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

aidikurt
02.Mayıs.2008, 10:37
kaldera abi ismini bilmiyorun kusura bakma belki sizden daha fazla da gezinin olmasını istiyorum, fakat ben yaşar komutanıma katılıyorum. Biz oraya sonuçta gezmeye kamp ateşinin etrafında sabaha kadar sohbet etmeye gidicez. Boluyu nekadar tanıyorsunuz bilmiyorum ama eğer hava bir bozarsa bırakın sohbeti muhabbeti çadırdan burnumuzu çıkaramaz donarız sonra yolda ıslanırsak ayrı bir rezillik olur nerde kurulanıp elbiseleri kurutucaz sonra Pazartesi bu halde nasıl işe gidicez biz oraya sitres atmaya giderken sitres olup birde hasta olarak dönersek ne anlamı kalır. Bencede bir hafta gerekirse iki hafta erteleyip havaların durumuna göre gitmek daha mantıklı olur....

baba valla olabilecek tum olmusuzlukarı yazmıssın :cheesy:

bende olumlu yonlerı ı soyleyım barı
hava super olucak korkuldugu gıbı yagmur falan yagmayacak sırf bu rıske gırıp gelmeyn arkadaslar resımlerı gorunce kafayı duvara vuracak.aksam atesın etrafından hos bes sohbetler yapılacak pazar gunu kalkılıp kahvaltı ve ardından cadırlar toplanıp herkes evıne mutlu bır sekilde gidecek bide bu yonden bakın olaylara.

arkdaslar bu dunya olumlu dunya gezip tozmaya bakın detaylara cok takılmayın bırakın hayat sızı yonlendırmesın sız hayatınızı yonlendırın.
Saygılar sevgiler.

doğan
02.Mayıs.2008, 10:52
Sen de mi Doğanım...

Aslında 2. Raptor buluşmamızı Ayvalık değil de Kelebekler Vadisi'nde mi yapsaydık :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Valla ben de selçuk ama kelebek de olsak yarın sabah buluşma yerinde hazır olucaz. Kaçırmam bu geziyi.

doğan
02.Mayıs.2008, 10:54
baba valla olabilecek tum olmusuzlukarı yazmıssın :cheesy:

bende olumlu yonlerı ı soyleyım barı
hava super olucak korkuldugu gıbı yagmur falan yagmayacak sırf bu rıske gırıp gelmeyn arkadaslar resımlerı gorunce kafayı duvara vuracak.aksam atesın etrafından hos bes sohbetler yapılacak pazar gunu kalkılıp kahvaltı ve ardından cadırlar toplanıp herkes evıne mutlu bır sekilde gidecek bide bu yonden bakın olaylara.

arkdaslar bu dunya olumlu dunya gezip tozmaya bakın detaylara cok takılmayın bırakın hayat sızı yonlendırmesın sız hayatınızı yonlendırın.
Saygılar sevgiler.

geçen sene poyrazlar gezisinde de yağmur yağmıştı ama biz genede çok eğlenmiştik. bir çadıra 5-6 kişi doluşup muhabbet etmiştik. O günü hala gülümseyerek hatırlıyorum...

kaldera
02.Mayıs.2008, 10:58
Arkadaşlar , her ne kadar aranıza katılamayacak olsam da; yağmur, çamur, soğukta biraz zorluk çekecebilrsiniz ama bugünleri bir daha trilyon verseniz geri getiremezsiniz... Ben , şartlarınızı biraz zorlayın derim, bu toplanmanın en rezil hali bile, katılmamaktan iyidir..."Rağmen"lere rağmen bişeyler yaşamak daha ayrıcalıktır. Hem "zor güzeldir" , unutmayın...

Hadi size biraz gaz vereyim...

BAKIN O GÜNLERİNİZ NE GÜZELMİŞ ! KISKANDIM VALLA !

bazı şeyler anlatılamazya iş te bu fotolar anlatmış.. teşekkürler tekrar..

doğan
02.Mayıs.2008, 10:58
işte o resimlerden biri. bu resim karesinde görünmeyen 3 kişi daha vardı o çadırda ve dışarda deli gibi yağmur yağıyordu
http://img156.imageshack.us/img156/6854/s6001051py7.jpg (http://imageshack.us)
http://img156.imageshack.us/img156/6854/s6001051py7.3e07876dea.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=156&i=s6001051py7.jpg)

kaanka
02.Mayıs.2008, 11:01
bende yarın sabahki hava durumuna göre iyi olursa morotla, kötü olursa kelebek olurum artık napalım, kader utansın ben ne utanıcam...:x

carvalho
02.Mayıs.2008, 11:35
Bu lisedeki isimler en azından gelmeyeceğim demedi. Potansiyel olarak sayımız aşağıdaki şekilde. Gelmeyecek arkadaşlar lüffen gelemeyeceklerini belirtsinler ki yarın sabah gereksiz yere beklemeyelim.

YAğmur polemiğinden sonra İnci-Yeşilkapak-Polo-Gökhan-Alex sesiniz çıkmadı. Gençer gelmiyor sanırım, emin olmadığım için silmedim...

İSTANBUL ÇIKIŞLI KATILIMCILAR (Carrefour İçerenköy-Boyner kapısı 8:00)
1- Aidikurt + 1
2- Carvalho
3- Yeniköylüua + 1
4- Tayfun
5- Müslüm Baba + 1
6- Bull
7- Kaanka + 1
8- Aslanburçlu + 1
9- İnci
10-Yeşilkapak
11-Kaldera + 1
12-Doğan
13-Alex + 1
14- Gökhan + Rose
15- Polo
16- Gencer + 1

Tayfun
02.Mayıs.2008, 11:46
Ya kurbanlar koca kış geçti bıkmadınız hala evde yatmaya, kalkın bi silkelenin ya, hani sizin motorculuğunuz, hani özgür ruhunuz, nerde maceracılığınız, yağmur yağsa ne olur yağmasa ne olur. İnsanlar karla kaplı dağlara yürüyerek ve bir ton alet edevatla tırmanıyorlar ve bu günlerce sürüyor, o kadar zorluğa rağmen tek amaçları zirveye varmak oluyor ve çadırlarınıda kurmayı ihmal etmiyorlar, 200 km yol yapıp biraz macera yaşamak çokmu zor size.

Çadırınız uyku tulumunuz mu yok, yağmurda giyecek yağmurluğunuz mu yok, bir çadır kuracak kadar kabiliyetiniz demi yok, nasıl motorcusunuz o zaman bir düşünün, verilen nefes geri gelmez, kaçan zaman geri gelmez, gidilmeyen yollar size gelmez bunları unutmayın...

kaanka
02.Mayıs.2008, 11:49
Dün Rıza abiyle konuştuk o gelemicek pisiko teknikmi nevarmış ona gitmek zorundaymış.

carvalho
02.Mayıs.2008, 11:56
Dün Rıza abiyle konuştuk o gelemicek pisiko teknikmi nevarmış ona gitmek zorundaymış.

Doğru yav, söylemişti, ben atlamışım...

yenikoylu_ua
02.Mayıs.2008, 11:59
İSTANBUL ÇIKIŞLI KATILIMCILAR (Carrefour İçerenköy-Boyner kapısı 8:00)
1- Aidikurt + 1
2- Carvalho
3- Yeniköylüua + 1
4- Tayfun
5- Müslüm Baba + 1 GELMİYO YARIŞ VAR
6- Bull
7- Kaanka + 1
8- Aslanburçlu + 1 KIVIRMAYA ÇALIŞIYO
9- İnci GELMİYO YARIŞ VAR
10-Yeşilkapak
11-Kaldera + 1
12-Doğan
13-Alex + 1
14- Rızahoşgör + 1 GELMİYO KAMYONCU OLACAK
15- Gökhan + Rose
16- Polo
17- Gencer + 1 GELMİYO MAZERETİ VAR ASABİYMİŞ O

GERİSİ GELİYO KARIŞMAM

dağcı
02.Mayıs.2008, 12:00
Ya kurbanlar koca kış geçti bıkmadınız hala evde yatmaya, kalkın bi silkelenin ya, hani sizin motorculuğunuz, hani özgür ruhunuz, nerde maceracılığınız, yağmur yağsa ne olur yağmasa ne olur. İnsanlar karla kaplı dağlara yürüyerek ve bir ton alet edevatla tırmanıyorlar ve bu günlerce sürüyor, o kadar zorluğa rağmen tek amaçları zirveye varmak oluyor ve çadırlarınıda kurmayı ihmal etmiyorlar, 200 km yol yapıp biraz macera yaşamak çokmu zor size.

Çadırınız uyku tulumunuz mu yok, yağmurda giyecek yağmurluğunuz mu yok, bir çadır kuracak kadar kabiliyetiniz demi yok, nasıl motorcusunuz o zaman bir düşünün, verilen nefes geri gelmez, kaçan zaman geri gelmez, gidilmeyen yollar size gelmez bunları unutmayın...

:alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis:: alkis::alkis::alkis::alkis::alkis:
işte budur... çok iyi demişsin... yaşa...

carvalho
02.Mayıs.2008, 12:01
İçerenköy-Boyner kapısı 8:00)
1- Aidikurt + 1
2- Carvalho
3- Yeniköylüua + 1
4- Tayfun
5- Bull
6- Kaanka + 1
7- Aslanburçlu + 1
8- Yeşilkapak
9- Kaldera + 1
10-Doğan
11-Alex + 1
12- Gökhan + Rose
13- Polo

dağcı
02.Mayıs.2008, 12:08
Başkan, Ankara listesi ne durumda?

kaanka
02.Mayıs.2008, 12:10
selçuk kardeşim ankara gurubu akşam buluşup pilanlama felan yapıcak biz neden buluşup neler yapıcağımızı kimlerin gelip gelmeyeceğini nerelerde mola verilicek nasıl gidilicek YANIMIZA NELER ALMAMIZ GERKLİ vs... gibi konuları oturup konuşmuyoruz...

carvalho
02.Mayıs.2008, 12:25
selçuk kardeşim ankara gurubu akşam buluşup pilanlama felan yapıcak biz neden buluşup neler yapıcağımızı kimlerin gelip gelmeyeceğini nerelerde mola verilicek nasıl gidilicek YANIMIZA NELER ALMAMIZ GERKLİ vs... gibi konuları oturup konuşmuyoruz...

Alper kardeşim konuşacak ne var ki? Çadır kuracak olanlar kendi alet edevatlarını alacak, çadır kurmayanlar için böyle bir sorun yok zaten. Köfte mangal et cız bız olayını herkes münferit getirecek, oraya yakın bir yerlerden alınacak…

Yol planı her gezide olduğu gibi bunda da toplanma yerinde anlatılacak; sürüş şekli, öncüler artçılar falan…

Senin tereddüt ettiğin ne var, aklına takılan? Her şey çok net…

kaanka
02.Mayıs.2008, 12:32
motorla gidersek mola yerlerini ve yiyecek içeceği nereden tedarik edicez bunları merak etmiştim. neyse yolda biyerden alırız diyorsun öyle yaparız ozaman. çadırı madırıda bugün Bülentle gidip alıcaz, hadi hayırlısı bakalım...

aidikurt
02.Mayıs.2008, 12:51
motorla gidersek mola yerlerini ve yiyecek içeceği nereden tedarik edicez bunları merak etmiştim. neyse yolda biyerden alırız diyorsun öyle yaparız ozaman. çadırı madırıda bugün Bülentle gidip alıcaz, hadi hayırlısı bakalım...
kardeşim sen rahat ol allah büyüktür hepsini hallederiz bizler bu konuda tecrubeliyiz herseye bır cozum buluruz merak etme sen gel yeter.

Sadece bir hatırlatma yapıcam mangalı olan varsa getırsın lazım olacak

aidikurt
02.Mayıs.2008, 12:56

:alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis:: alkis::alkis::alkis::alkis:

kaanka
02.Mayıs.2008, 13:04
ben arabayla gelirsem normal bir mangal getiririm, motorla gelirsem migros'taki ufak mangallardan alırım yanıma...

Aksu
02.Mayıs.2008, 14:53
ANKARA ÇIKIŞLI KATILIMCILAR:
1- Aksu + 2 Araba ile
2- Lunatic
3- Rommel
Hilmi + 1 ( Kayış attı)
4- Arnova + 1
5- Kostak06
6- Ongun + 1
7- Dağcı
Koray61 + 1 (Motoru sattı gelemiyor)
8- Malikoçaş
MRQuanto ( Kayış attı)

Yarın 8 kalemde 12 kişi geliyoruz. Görüşmek üzere.

dağcı
02.Mayıs.2008, 17:50
1- Aksu + 2 Araba ile
2- Lunatic
3- Rommel
Hilmi + 1 ( Kayış attı)
4- Arnova + 1
5- Kostak06
6- Ongun + 1
7- Dağcı
Koray61 + 1 (Motoru sattı gelemiyor)
8- Malikoçaş
MRQuanto ( Kayış attı)

Yarın 8 kalemde 12 kişi geliyoruz. Görüşmek üzere.

:cheesy::cheesy::cheesy::alkis::alkis::alkis::alki s::alkis::cheesy::cheesy::cheesy:

BULL
02.Mayıs.2008, 18:12
güneş kayboldu... hava soğudu... rüzgar çıktı...

ne oluyor??? yağmurmu yağacak??? :?:[smilie=greencolorz::x

carvalho
02.Mayıs.2008, 18:18
güneş kayboldu... hava soğudu... rüzgar çıktı...

ne oluyor??? yağmurmu yağacak??? :?:[smilie=greencolorz::x

Yağmur yağacak seller akacak
İnönü Fenere mezar olacak :x:x:x

aidikurt
02.Mayıs.2008, 18:27
yarın hava 24 derece boluda siz neden bahsedıyorsunuz :) hala aynı taş aynı hamam

carvalho
02.Mayıs.2008, 18:36
yarın hava 24 derece boluda siz neden bahsedıyorsunuz :) hala aynı taş aynı hamam

Reklam kokan hareketler bunlar :mrgreen:
KAdro tamamdır, gelen gelecektir,
Ben mesela; sabaki grupla çıkacağım muhtemelen.

İstanbul'dan en az 10 motor+araba olacağız gibi... Fena bir sayı değil...
YAğmur da yağacak üşüyeceğiz de belki ama bu da böyle bir tad olarak kalacak işte...
24 derece Bolu şehrinin gündüzmaksimum sıcaklığ değerli admincim. Gece Abnt 5-6 derecelere düşer, gelirken tedarikli gelin. Ben termal içliklerimi getirecem, hazır sizin araba var battaniye de getirecem anasını satayım.

Gelirken iskambil kaadı falan da getiricem, çadır keyfi yaparız, king falan oynarız kıç kadar çadırın içinde :)

Abant bir yana ben yol yapmayı özledim, ıslak ya da kuru o kıvıl kıvıl yollardan gitmek için sabırsızlanıyorum...

Sıçana dönsek de :mrgreen:

kaldera
02.Mayıs.2008, 18:41
sabah 08-00 ile 08-15 arası boyner kapısının bulunduğu yere geleceğim.

aidikurt
02.Mayıs.2008, 18:55
İSTANBUL EKİBİ SON UYARI!!!

İSTANBUL ÇIKIŞLI HAREKET
03 Mayıs Cumartesi günü saat 08,30 da yola çıkılacak şekilde İçerenköy Carrefoursa önünde - Boyner tarafında saat 08,00 de toplanılacaktır. Otobandan Bolu tüneli geçildikten sonra Abant turnikelerinden çıkılarak saat 12,00 de E5 Abant ayrımında olacak şekilde diğer katılımcı arkadaşlarla buluşulacaktır.

UYARI: Lütfen saat tam 8:00 gibi orda olun gelmeden önce mutlaka deponuzu doldurun.Saat tam 8:30 'da hareket edilecektir.8:30 'dan sonra kimse beklenmeyecektir.Lütfen zaman konusunda duyarlı olalım geç kalanlar artık yolda bize yetişmeye çalışır bilginize.

matemmatik
02.Mayıs.2008, 19:48
Hadi bakalım arkadaşlar. Allah yolunuzu açık etsin. Kazasız belasız fotoğraflarınızı bekliyoruz...

Tayfun
02.Mayıs.2008, 21:16
Akşam oldu hava karardı yağmur yağdı, varmı bakim cayan yollardan :p

Aksu
02.Mayıs.2008, 21:24
1- Aksu + 2
2- Lunatic
3- Rommel
4- Arnova + 1
5- Kostak06
6- Ongun + 1
7- Dağcı + 1
8- Malikoçaş

Yarın 8 kalemde 13 kişi geliyoruz. Görüşmek üzere.

Drag64 Emin e mesaj attık belki o da gelecek.

aidikurt
02.Mayıs.2008, 22:33
hava cok guzel su an hafifi yagmur var ama sabaha bısey kalmaz ne demistim yagmurdan korkan doluya tutulsun erimeyiz ya arabada :)

BULL
02.Mayıs.2008, 22:41
arabadamııııı hihohahahaaa :p:p:p

Tayfun
02.Mayıs.2008, 22:46
Arabayla gelenin kafası kuru tabe, konuş başkanım konuş :p

aidikurt
02.Mayıs.2008, 22:49
tabi olum soguk koymaz bize oda kaloriferliymiş :) ya şaka maka iyki hatun hamile :)

yenikoylu_ua
02.Mayıs.2008, 23:03
çadırımı uyku tulumumu hazırladım doğaya gidiyoruz oteldemi kalcaz

aidikurt
02.Mayıs.2008, 23:06
olum doga daha ıyı tabı 8)

alex
02.Mayıs.2008, 23:15
arkadaşlar gelemiyorum....:(hepine ii eğlenceler..yanınızda naylon bulundurun...:cheesy:yağmur ve rüzgarda gerekli olacak
:D

Tayfun
02.Mayıs.2008, 23:32
Kelebekler uçmaya başladı, hadi hayırlısı olsun bakalım :p

kaldera
03.Mayıs.2008, 00:24
Kelebekler uçmaya başladı, hadi hayırlısı olsun bakalım :p
tuhaf bir durum gibi duruyor..arkadaşlar motorlarına sanki tesadüfen sahip olmuşlar gibi.yani hiç istemeden..
başka oluşumlarda, gruplarda ciddi sınırlamaları yaptırımları var bu konunun..dikkatinizi çekerim..

aidikurt
03.Mayıs.2008, 07:22
hava cok guzel arkadaslar camı acıp dısarı bakın gelmeyenlere her zamankı gıbı kafasını duvara vuracak.

aslanburclu
03.Mayıs.2008, 07:53
bu gezinin yolu var .... bolusu var.......abantı var..... abantın yağmuru var....akşamı var.... akşamın yağmuru var.....inşallah yağmaz...yağıpta arkadaşlar ıslanmaz....

matemmatik
03.Mayıs.2008, 14:43
Aaaah ahh... Acaba şimdi ne yapıyorsunuz? Siz götürün orda mangalları ooohh biz de burda pc başında :( neyse hadi sağsalim bir gelin de anlatın bakalım ne yaptığınızı...

X__utku__X
03.Mayıs.2008, 15:11
valla ne güzel yol yapıyolardır şimdi.millet abanta gitti sitede in cin top oynuyo.4 kayıtlı 12 misafir var şu an.bugün bizim burda hava çok kötü.yağmur ,rüzgar,soğuk.inşallah oralar öle deyildir. akşam çadırda donmazlar.

okan
03.Mayıs.2008, 19:03
:duvar:1 saat önce aradım mangalı yakmaya uğraşıyolarmış... kubi sigara çekip dumanı üflüyomuş...selçukta sucuklarla uğraşıyomuş.. Aksu dedem canlı yayın akışında anlattı...Cihat dedem ,Kostak dedem alayı ordaymış... yavv içim eridi gidemedim diye...:duvar:

kaldera
03.Mayıs.2008, 19:37
heheh gezgincilerden ilk önce ben mesaj atayım ..
sabah söz konusu saatte buluştuk. 3 araç ve 4 motorduk. akyazı sapağından kuzuluk şerefiye dokurcun yolunu takip ederek..mudurnuya vardık. yol daha öncede bahsettiğim gibi harika bir doğa manzaralı yeşillikler içinde trafikten uzak bir yolculuk oldu..bir yığın fotolar çekildi.ben şu anda kaldığım abdullahlar konağından nete girdim. mudurnuda kaldım yani..aksu baba lar yağmura yakalanmışlar. ama biz henüz yağmuru hiç bir yerde görmedik şuana kadar.aksu babada bu konağa gelecek.

gençer
03.Mayıs.2008, 21:22
bende iki dakika önce görüştüm.mangal faslı bitmiş sanırım,artık yavaş yavaş kafalar güzelleşmeye başlamış, hafif çakır keyiflik bi durum sezdim::))) arka fondan koro halinde şarkılar türküler geliyordu.. dayanamadım.selam söyleyip kapattım.. aslında aramam hataydı ne diye durup dururken canınnı çektiriyosun ki adamın..

Aksu
03.Mayıs.2008, 23:19
Raptorrıders ne yapıyorsunuz. biz iyiyiz keyifler yerinde gelmeyenler çatlasın hehehe
Yaşar sen yazmaya devam bolu nun yağmuru abantın soğuğu mudurnunu tavuğu diye Angara ya gelecen elime düşecen

Rommel ile Lunatic sizle de ayrı hesabım var ceza çok büyük ona göre haberiniz ola kayış attırıcıların Ankara elemanları

Şimdi mudurnu da tarihi konaktayız diğer arkadaşlar da çadırları başında herşey çok iyi ve güzel. Gelenler kazandı gelmeyenler kaybetti.

Yarın burada kahvaltıdan sonra çıkarız biraz şehiri dolaştıktan sonra tekrar Abant gölüne gideriz ateşleriz mangalı.

Uzun lafın kısası hepinize selamlar. Aksu-Kaldera-Arnova.

aslanburclu
04.Mayıs.2008, 00:05
ya aksu sen anla bari valla bir sürü problem var gerçi alpere söyledim istanbul esnafıyla uğraşıyoz işte yarın gelecektim ordan ankaraya devam edecektim sizlerle ama adamlar sözünde durmadı teslimat salıya kaldı yani ankarayada anlıyacağın geliş salıya kaldı sizlere iyi eylenceler arkadaşlara selamlar muhabetiniz bol havanız ılık dönüş yolunuz açık ve temiz kazasız belasız olsun

carvalho
04.Mayıs.2008, 17:06
Kazasız belasız döndük :)

Detaylı olarak yazacağız resimleyeceğiz zaten geziyi ama çok net olarak şunu söyleyeyim, şimdiye kadar yaptığımız gezilerin içinde en şahanesiydi8) Bomba bomba üstüne :mrgreen:

Bizim gidiş yolculuğu kupkuru geçti, gece de yağmur yağmadı, sabah kahvaltısında çisenti bir yağmur vardı, çok rahatsız etmeyen. Dönüş yolunda bir ara ıslandık, sonra hava açtı İstanbul'a kupkuru döndük...

Sabah 8'de CFour'da toplandık; 8:30 gibi çıktık üç araba (KAanka +eşi+yeğeni//yeşilkapak MEtin abi+Yeniköylü_ua kubi+ eşi ŞEmsi// Doğan+Seda+Admin+Gülçin) 4 motor (carvalho+tayfun+Bull+KAldera ve eşleri) ...

Daha önce gittiğimiz kahvaltı mekanına gideceğiz diye Berceste'yi geçtik ama mekan Akyazı ayrımından sonra olduğu için kahvaltıyı Kuzuluk'ta yaptık; açık havada nefis bir kahvaltı, gözlemeler falan... Oradan nefis manzaralı yol boyunca Mudurnu'ya geçtik. Uğur abi ve eşi Mudurnu'da bizden ayrıldı, biz mangal alışverişini yaptık (gezinin ilk bombası (antrikot) admin tarafından burada patlatıldı :mrgreen:, detaylar Bull'da)

Alışverişten sonra Abant gölü kenarındaki kamp alanına gittik, İstanbuldan Polo Ankara tayfası (Aksu Abi, eşleri, oğlu, Ferhat abi, Cihat abi ve eşleri, Dağcı BArış, MAlikocas) bizden önce gitmiş ve bize harika bir sofra hazırlamışlardı. ÇAdırları kurduk, ağaçların altında mangal ve yemek organizasyonunu yaptık yedik içtik, otel tayfasını Mudurnu'ya gönderdik...

KAlan tayfa ateş başında gece 2'ye kadar şarkı türkü muhabbet süper zaman geçirdik. Seda Güzelses ve Karga Riders Vokal, gece 2'ye kadar susmadı; söylerken Cihat abimizi pek sık andık, keşke burada olsaydı diye :)

Çadırlara geçildi, ateş başında ısınan bedenler o sıcaklıkla uykuya daldı ama Abant ayazı uykudan yarım saat sonra vücutta vibrasyona başlattı herkesi :) Sabah çivi gibi uyandık valla...

Sabah Metin abi, Şemsi, Kubi harika bir kahvaltı sofrası hazırladılar, menemene kadar vardı masada... Karınlar doydu, malzemeler toplandı ve dönüş...

Ankara ekibi İstanbul ekibinden daha makaraymış :) Aksu abiyi zaten tanıyorduk, Ferhat, Cihat dedeler, MAlikocas, Barış sizlerle tanıştığımıza çok memnun olduk. Aynı hızla Ayvalık 8)

Anlatılmaz, yaşanır bir geziydi, hatıralara harika bir çentik daha atıldı 8)

Yeni gezilere hep beraber inş....

Not: Ben resim çekmedim, arkadaşlar ekleyeceklerdir...

Sevgi, saygı.....

Kaynarca
04.Mayıs.2008, 17:38
Çok mutlu edici.. Kazasız belasız ve keyifli bir gezi geçirmenize çok sevindim.

Aksu
04.Mayıs.2008, 19:08
Selçuğun dediği gibi çok güzel bir gezi oldu.

Ankara dan yağmurla çıktık ve yağmurla Ankara ya geri döndük. Cankurtaran da yağmur çok şiddetli yağıyordu. Bir ara kar başladı rakım 1580 olunca normal dedik ama yola devam. Çektim resimleri yolda karda giderken.

Ankara ekibi sağ salim vardık, herkese teşekkürler, yenisine inşallah.

Resimler detaylar hafta içi yazarım.

bozkurt
04.Mayıs.2008, 19:47
Arkadaşlar yediğiniz içtiğiniz sizin olsun.(Zaten olmuş)Gördüklerinizide anlatacaksınız inşallah.Canınız sağolsun.Kazasız sürüşler.
Sağlıcakla kalın.

doğan
04.Mayıs.2008, 20:06
Abant gezimizi selçuk gayet güzel özetlemiş tekrar aynı şeyleri anlatmaya gerek yok. Çok eğlendik. yedik, içtik, güldük, şarkılar söyledik. Katılan tüm arkadaşlara teşekkürler. gelemeyenler için üzüldük ama bizde gezi bitmez . Biz abanttan istanbula dönerken benim memleketim olan sakaryanın hendek ilçesine uğradık. orada öğle yemeğimizi yedik. teyzemde çayımızı içtik ve tekrar yola düştük. izmit otogarından sedayı bindirdik ve Admin ve gülçini de evlerine bıraktıktan sonra bende evime vardım. Az önce resimleri pc ye yükledim. birazdan siteye de atıcam.

doğan
04.Mayıs.2008, 20:28
Buluşma yerinden kareler...
http://img183.imageshack.us/img183/9087/s6002631id5.jpg (http://imageshack.us)
http://img183.imageshack.us/img183/9087/s6002631id5.5b62e86065.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=183&i=s6002631id5.jpg)
http://img183.imageshack.us/img183/4788/s6002635cg8.jpg (http://imageshack.us)
http://img183.imageshack.us/img183/4788/s6002635cg8.0bd170be3c.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=183&i=s6002635cg8.jpg)
http://img183.imageshack.us/img183/5057/s6002640pt0.jpg (http://imageshack.us)
http://img183.imageshack.us/img183/5057/s6002640pt0.81e20e200a.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=183&i=s6002640pt0.jpg)
http://img183.imageshack.us/img183/1889/s6002642lj6.jpg (http://imageshack.us)
http://img183.imageshack.us/img183/1889/s6002642lj6.2340ece8e3.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=183&i=s6002642lj6.jpg)
http://img183.imageshack.us/img183/4599/s6002643uh1.jpg (http://imageshack.us)
[IMG]http://img183.imageshack.us/img183/8785/s6002647ro6.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=183&i=s6002643uh1.jpg)

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/1836/s6002686ma1.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=183&i=s6002647ro6.jpg)
http://img230.imageshack.us/img230/1836/s6002686ma1.646e97905e.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=230&i=s6002686ma1.jpg)
http://img230.imageshack.us/img230/1016/s6002667fp4.jpg (http://imageshack.us)
http://img230.imageshack.us/img230/1016/s6002667fp4.207411caad.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=230&i=s6002667fp4.jpg)
http://img230.imageshack.us/img230/452/s6002689ki3.jpg (http://imageshack.us)
http://img230.imageshack.us/img230/452/s6002689ki3.373adfb1d9.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=230&i=s6002689ki3.jpg)
http://img230.imageshack.us/img230/3271/s6002655fv8.jpg (http://imageshack.us)

kuzulukta mola...
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/6763/s6002669ns3.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=230&i=s6002655fv8.jpg)
http://img230.imageshack.us/img230/6763/s6002669ns3.33083467e4.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=230&i=s6002669ns3.jpg)
Ve abant resimleri...
http://img230.imageshack.us/img230/1594/s6002692jd6.jpg (http://imageshack.us)
http://img230.imageshack.us/img230/1594/s6002692jd6.f32f95444e.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=230&i=s6002692jd6.jpg)
http://img230.imageshack.us/img230/5126/s6002696fi7.jpg (http://imageshack.us)
http://img230.imageshack.us/img230/5126/s6002696fi7.b74a64bf6d.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=230&i=s6002696fi7.jpg)

doğan
04.Mayıs.2008, 20:35
Abant resimleri devam...

http://img440.imageshack.us/img440/9044/s6002697pd3.jpg (http://imageshack.us)
http://img440.imageshack.us/img440/3049/s6002698oj6.jpg (http://imageshack.us)
http://img440.imageshack.us/img440/4154/s6002700if2.jpg (http://imageshack.us)
http://img440.imageshack.us/img440/7957/s6002702hr3.jpg (http://imageshack.us)
http://img440.imageshack.us/img440/8527/s6002707ja0.jpg (http://imageshack.us)

doğan
04.Mayıs.2008, 20:39
bendeki resimler bu kadar. diğer arkadaşlarda ekleyeceklerdir zaten.

yenikoylu_ua
04.Mayıs.2008, 21:10
Süper çıkmışız kelebek kelebek ehehehehe genede çok eğlendik katılan bütün arkadaşlara abilere dedelere teşekkürlerimi sunarım iyiki varsınız birdahaki gezide buluşmak üzere

BULL
04.Mayıs.2008, 21:18
resimler süper... devamı Kaankadan gelecektir (istemediğiniz kadar :p
gezi süperdi yaaw... bu sezonuda muhteşem bir şekilde açmış olduk.
gelebilen, katılabilen herkese teşekkürlerimi iletmek isterim
bu kadar sancılı ve endişeli bir hazırlık dönemi içeren bir geziye katılmak büyük iştir... :cheesy: katılımcıları kutlarım yeniden 8)

evet Selçuğum Carvalho'mun bana attığı pası değerlendireyim, size gezinin bomba enstantanesini anlatayım:
mudurnuya vardık. yeme, içme, mangal alışverişimizi yapmak üzere bir dükkana girdik. Selçuk, ben ve Tayfun
beraber karar verelim ortak bişeyler alalım dedik. ancak üçümüzünde bu et-süt olaylarında fazla bilgisi olmadığından
kararsız kaldık. tavukmu alalım, etmi, butmu derken Adminimiz Alperimiz hemen olaya el attı :x önce elinde ne
varsa bize onu satmaya çalışan tezgahtar adama fırça atar gibi bir edayla "bi dakka abi, ben etin iyisinden anlarım.
etin en iyi yeri antrikottur. mangalda da süper olur dedi... antrikot yokmu sizde? diye sordu... (bu arada dükkandaki
et reyonunun önünde duruyoruz ve bütün etler orada...) adam gayet sakin "vaar" dedi... bunun üzerine Alper reyona
eğilerek: "bunlardan hangisi antrikot dediiii" :p:p:p
tabii biz hemen oracığa yığılıverdik gülmekten... e be adam madem antrikot ne bilmiyorsun ne diye sazan gibi atlıyorsun puuhahahaha :p:p:p

arnova
04.Mayıs.2008, 22:01
Selçuk Kardeşim Abant gezimizi çok güzel özetlemiş ,aslında ilave edecek daha ne olabilir diye düşünüyorum ; Çok mutluyum ki, bu motor sevdası bana bu kadar güzel dostluklar kazandırdı diye...Sevgili dostlarım,iyi ki varsınız ve iyi ki sizlerle tanışma ve birlikte olabilme zevkine ulaşatım...Herkese sevgiler..........

Kostak Ferhat Abant'a doğru direksiyon sallıyor..

http://img138.imageshack.us/img138/3694/03052008123cd1.jpg (http://imageshack.us)
http://img138.imageshack.us/img138/3694/03052008123cd1.29fba1c86c.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=138&i=03052008123cd1.jpg)

Aksu,Eşi Nilüfer ,Yakışıklı oğlu Çağlar ve Eşim Vicdan Abant ta sofra hazırlıyorlar

http://img363.imageshack.us/img363/6126/03052008126lq1.jpg (http://imageshack.us)
http://img363.imageshack.us/img363/6126/03052008126lq1.0835ce0910.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=363&i=03052008126lq1.jpg)

Dağcı Barış,Malikoçaş MehmetAli,İstanbul grubundan ilk ulaşan Erol kardeşimiz

http://img530.imageshack.us/img530/6476/03052008127dg6.jpg (http://imageshack.us)
http://img530.imageshack.us/img530/6476/03052008127dg6.298df94c1f.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=530&i=03052008127dg6.jpg)

devamı gelecek....

RızaHoşgör
04.Mayıs.2008, 22:20
atnayın len şu resimleri uyuz oldum yaw.ne zaman bı b.. katılamazsak inadına en çapıcı resimler geliyo.o haaa yani

Tayfun
04.Mayıs.2008, 22:24
Abi varya suyu çamuru kılı tüyü bahane edip gelmeyen herkes büyük enayilik yaptı(zaruri işleri olanlar hariçtir) bomba bir gezi bomba bir hafta sonu oldu, şans gerçektende bizden yanaydı, ufak tefek aksaklıklar olsada geldiğine pişman kimse yok.

Dumanlı dağlar, dumanlı göl manzarası, şehirden izole bir orman, kuş sesleri, temiz hava, mutluluk, dostluk, paylaşım, sevinç herşey fazlasıyla vardı. Akşamın 6 sında ateş yakıp gecenin ikisine kadar hiç söndürmeden harlı bir şekilde yaktık. Öyle bir alışveriş yapılmışki etler kızart kızart bitmedi, kedilere köpeklere attık genede bitmedi ne bereketti valla ya.

Gülmekten karnımız bağırarak şarkı söylemekten boğazlarımız ağrıdı artık, kamp ateşinin etrafında sildik bütün dünyayı sorunları kederleri, tekrar söylüyorum kelebeklik yapanlar çok yanlış yaptı, parayla bile böyle şeyleri bulamazsınız hayatta haberiniz yok. Koskoca 2 gün gittik geldik öldükmü, yada şekerdik eridikmi, kurtlarmı kaptı bizi, gördüğünüz gibi hiçbirşey olmadı ve evmizdeyiz ama tek bir farkla biz güzel bir hafta sonu geçirip tarih yazdık, siz naaptınız peki???

Geziye katılan herkese çok teşkkür ediyorum, ankara gurubuyla iyice kaynaşmış olduk ve çok makara insanlar olduklarını öğrenmiş olduk.
Ankara başkanı aksu abimize :)
Enduro alıp 4 tekerlekle gelen arnova abimize :)
Gece boyunca aynı şarkıyı bozuk plak gibi söyleyen öali kardeşimize :)
Kamp ateşimizi bir an olsun söndürmeyen kostak abimize :)
Bütün gün ve gece boyunca elinden mug bardağı düşürmeyen dağcı kardeşimize
ve
İstanbul tayfasındaki
Meze ve alkol ekibine :) (onlar kendini biliyo)
Kaanka alpere karşı büyük duman savaşı veren doğan kardeşime :)
Bizi kırmayıp 2. abdülhamitin hediye fotoğraf makinesiyle katılan seda hanfendiye :)
Yolda giderken yaptığımız tüm sollamaların rahat olmasını sağlayan ve arkamıza duvar ören 4 tekerlekli tail gunner alpere ve bize yolda giderken camdan şeker verip kan şekerimizin düşmeden eforlu bir sürüş yapmamıza yardımcı olan eşine :)
Artık 2 can taşıyan first lady ve bu yüzden birşey diyemediğimiz sayın başkanımız kelebekkurta :)
Ve son olarakta en ıslak raptorcu polo abimize kocaman kocaman teşekkür ediyorum :p
İsmini unuttuğum varsa ismini yazdırsın bana nihahaha ;)

aslanburclu
04.Mayıs.2008, 22:36
ne diyon la gıcıkmı veriyon ....

bizde çalıştık boşmu oturduk evde paso eşya sardık ........

aidikurt
04.Mayıs.2008, 23:22
arkadaşlar herzamanki gibi ratorriders farkıyla bir gezi daha yapıldı hatta efsane bir gezi oldu hernekadar motorsuz olsakta cadırda kalamasakta içimiz gitmedi değil hayırlısıyla su ufaklık dunyaya gelsede tekrar eski günlerimize dönsek :)
etin iyisi antrikottur 8)

Her türlü olumsuzluga rağmen yağmur çamur dinlemeden gelen herkese cok cok teşekkürler.

kaanka
05.Mayıs.2008, 08:31
Arkadaşlar gerçekten çok güzel bir gezi oldu. Benden önce yazan arkadaşlar herşeyi çok güzel özetlemişler. Bende geziye katılan bütün herkeze bu güzel anıları bize yaşattıkları için çok teşekkür ediyorum lafı fazla uzatmadan resim olayına başlamak istiyorum herkeze saygılar sevgiler...:D

kaanka
05.Mayıs.2008, 09:07
evet arkadaşlar ilk buluşma yeri kozyatağı carrefour önü;

http://img89.imageshack.us/img89/5171/dsc05065bn6.jpg (http://imageshack.us)

http://img135.imageshack.us/img135/1209/dsc05066ae7.jpg (http://imageshack.us)

http://img89.imageshack.us/img89/7607/dsc05068ba3.jpg (http://imageshack.us)

nekadar kelebek olarak gelsekde geziye Metin abimde de görüldüğü gibi ruhumuz hep motorcu.

http://img354.imageshack.us/img354/171/dsc05070oj1.jpg (http://imageshack.us)

kaanka
05.Mayıs.2008, 09:38
http://img247.imageshack.us/img247/8331/dsc05071ls6.jpg (http://imageshack.us)

http://img80.imageshack.us/img80/4639/dsc05074vb2.jpg (http://imageshack.us)

http://img89.imageshack.us/img89/5251/dsc05075vi5.jpg (http://imageshack.us)

http://img212.imageshack.us/img212/3038/dsc05081up9.jpg (http://imageshack.us)

kaanka
05.Mayıs.2008, 10:04
http://img530.imageshack.us/img530/813/dsc05083gc2.jpg (http://imageshack.us)

http://img244.imageshack.us/img244/650/dsc05084qg7.jpg (http://imageshack.us)

http://img137.imageshack.us/img137/6417/dsc05085lv2.jpg (http://imageshack.us)

http://img244.imageshack.us/img244/1879/dsc05086jv6.jpg (http://imageshack.us)

X_FREERIDER_X
05.Mayıs.2008, 10:41
Tekerinize sağlıkk !8)8)8)

müslüm baba
05.Mayıs.2008, 10:53
Abant fatihleri hoş gittiniz hoş geldiniz, resimlerden güzel geçtiği belli ama aramızda ne kadar kelebek varmış da haberimiz yokmuş, bu ne ya söyleseydiniz size minibüs verirdim, gezi mahalle pikniğine dönerdi.

Aksu senden hiç resim yokmu, birde Uğurun dediği o tarihi mekan neresi ordan hiç resim yokmu, biraz detaylandırın şu geziyi.

Angara grubundan fazla İstanbul da kelebek varmış şaşırdım, Aksu demekki iyi çalışmış.

Neyse şaka bi yana, yarışlarda çok güzel geçti, yine dereler taştı ortalık çamur deryasına döndü, ama çok zevkliydi.

kaanka
05.Mayıs.2008, 11:34
http://img132.imageshack.us/img132/8427/dsc05087ls7.jpg (http://imageshack.us)

işte çifte kumrular elele...

http://img89.imageshack.us/img89/9723/dsc05088lf8.jpg (http://imageshack.us)

http://img132.imageshack.us/img132/2946/dsc05089sd9.jpg (http://imageshack.us)

bülent ve tayfun yolda akrobasiye başladılar;

http://img208.imageshack.us/img208/661/dsc05090qr1.jpg (http://imageshack.us)

kaanka
05.Mayıs.2008, 12:18
http://img301.imageshack.us/img301/4885/dsc05091oz0.jpg (http://imageshack.us)

http://img265.imageshack.us/img265/1349/dsc05092bn5.jpg (http://imageshack.us)

http://img187.imageshack.us/img187/1949/dsc05093ob0.jpg (http://imageshack.us)

http://img149.imageshack.us/img149/2261/dsc05095mx7.jpg (http://imageshack.us)

kaanka
05.Mayıs.2008, 13:06
burasıda kahvaltı yaptığımız mekan. tahminimden çok daha hızlıydı servisi 8)

http://img89.imageshack.us/img89/1384/dsc05096vz5.jpg (http://imageshack.us)

http://img212.imageshack.us/img212/4450/dsc05097cn8.jpg (http://imageshack.us)

http://img148.imageshack.us/img148/6518/dsc05099qk2.jpg (http://imageshack.us)

http://img137.imageshack.us/img137/2390/dsc05100ib2.jpg (http://imageshack.us)

herkez yemeğini yedi kalktı ama bizim bilo hala masada alamıyoruz adamı masanın başından herşeyi sildi süpürdü...:p

http://img262.imageshack.us/img262/371/dsc05102bm3.jpg (http://imageshack.us)

bülent kardeşimle tayfun çok yakından ilgileniyor, görüldüğü gibi servisi kendi elleriyle yapıyor...

http://img208.imageshack.us/img208/6602/dsc05103xn6.jpg (http://imageshack.us)

dağcı
05.Mayıs.2008, 13:06
Arkadaşlar, biz Ankara ekibi olarak yağmurla gittik yağmurla döndük. Donduk donduk...
Bizim için güzel bir tecrübe olmasının yanısıra çok eğlenceli ve sıcak bir buluşma oldu (Mali ile ben titriyoduk ama ortam ve muhabbet sayesinde donmaktan kurtulduk).
Başta malzeme (özellikle ayakkabı) desteklerinden dolayı Kubilay abi ve eşine, Ferhat abi ve Bilgehan'a; Gıda desteğinden ötürü Kubilay abi, eşi ve Metin abiye; Akşamki güzel eğlence için koroya; Eskortluğu için Aksu ve Ferhat abiye ve katılan herkese sonsuz teşekkürler ediyorum...

gidikurt
05.Mayıs.2008, 13:24
çok keyifli bir gezi oldu hernekadar çadırda kalmak isteyip kalamasakta güzeldi keyvanlar konağıda harikaydı tabiiii:)

carvalho
05.Mayıs.2008, 13:34
Arkadaşlar, biz Ankara ekibi olarak yağmurla gittik yağmurla döndük. Donduk donduk...
Bizim için güzel bir tecrübe olmasının yanısıra çok eğlenceli ve sıcak bir buluşma oldu (Mali ile ben titriyoduk ama ortam ve muhabbet sayesinde donmaktan kurtulduk).
Başta malzeme (özellikle ayakkabı) desteklerinden dolayı Kubilay abi ve eşine, Ferhat abi ve Bilgehan'a; Gıda desteğinden ötürü Kubilay abi, eşi ve Metin abiye; Akşamki güzel eğlence için koroya; Eskortluğu için Aksu ve Ferhat abiye ve katılan herkese sonsuz teşekkürler ediyorum...

Barış kardeşim, yabanmersini toplamaya ne zaman gideceğiz :mrgreen:

kaanka
05.Mayıs.2008, 13:38
evet arkadaşlar burda da ben eşim ve yeğenim;
http://img228.imageshack.us/img228/2444/dsc05101rj7.jpg (http://imageshack.us)

admin'imiz, eşi ve her nekadar görünmese de bizimle geziye katılan ufaklığın resimleri;

http://img413.imageshack.us/img413/4566/dsc05104dv1.jpg (http://imageshack.us)

http://img404.imageshack.us/img404/7870/dsc05105kw2.jpg (http://imageshack.us)

http://img337.imageshack.us/img337/260/dsc05106tj3.jpg (http://imageshack.us)

kostak06
05.Mayıs.2008, 14:19
RR ABANT HİSSİ HİKAYE 32 KISIM TEKMİLİ BİR ARADA ...PEK YAKINDA...

http://img125.imageshack.us/img125/8587/forforpq6.jpg (http://imageshack.us)
http://img125.imageshack.us/img125/8587/forforpq6.3df05a8b96.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=125&i=forforpq6.jpg)

kaanka
05.Mayıs.2008, 14:33
kahvaltı bitti ve yola devam....
bülent yol esnasında hiç boş durmadı

http://img146.imageshack.us/img146/9418/dsc05107uq2.jpg (http://imageshack.us)

http://img228.imageshack.us/img228/2769/dsc05108gw0.jpg (http://imageshack.us)

http://img91.imageshack.us/img91/12/dsc05109aj8.jpg (http://imageshack.us)

http://img233.imageshack.us/img233/3522/dsc05110cv7.jpg (http://imageshack.us)

http://img401.imageshack.us/img401/89/dsc05111ci9.jpg (http://imageshack.us)

kaanka
05.Mayıs.2008, 15:13
http://img257.imageshack.us/img257/3544/dsc05112nx5.jpg (http://imageshack.us)

http://img136.imageshack.us/img136/6467/dsc05113vv0.jpg (http://imageshack.us)

http://img112.imageshack.us/img112/2800/dsc05115jl5.jpg (http://imageshack.us)

http://img118.imageshack.us/img118/2986/dsc05118cm3.jpg (http://imageshack.us)

bugünlük bukadar arkadaşlar devamı yarın artık....:cheesy:

doğan
05.Mayıs.2008, 15:16

http://img125.imageshack.us/img125/8587/forforpq6.3df05a8b96.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=125&i=forforpq6.jpg)

Abi ne yaptın sen. koskoca RR ailesine bi tane Bull yetiyordu. doyamasakda bişiler atıştırabiliyoduk. Bukadar çok bull umuz olursa hepimiz açlıktan ölürüz gezilerde. Kabus gibi , abant ı bull lar basmış. hemide gölün üstünde yürüyolar :p

carvalho
05.Mayıs.2008, 15:52
4'lü sürüş disiplinine dikkat çekerim, kimse kimseyi sollamamış peehhh....

atakanbatu
05.Mayıs.2008, 16:04
T.B.M.M. Lİ SON OTURUMUNDA MUDURNU VE ÇEVRE İLÇELERİN.
4 MAYIS 2008 TARİHİNDE KURTULUŞ GÜNÜ İLAN EDİLMESİ İÇİN GENSORU SUNULMUŞ (yALNCIKTAN):evil:

SEBEBİ BULL KARDEŞİMİZ OLABİLİRMİ.?

KIZILAY YARDIM ÇADIRI VE SEYYAR MUTFAK GÖNDERMEK İÇİN HAZIRLIĞA BAŞLAMIŞ.

TEKERİNİZE SAĞLIK(GÖNLÜNÜZ)

PAYLAŞIMINIZ İÇİN. gitmesekte gördük teşekkürler.:cheesy:

bozkurt
05.Mayıs.2008, 17:17
Resimler de çok güzel çıkmış.Elinize sağlık.Herşeyi anlatıyorlar.Allah neşenizi eksik etmesin.Kazasız sürüşler.
Sağlıcakla kalın.

okan
05.Mayıs.2008, 17:30
iyi gezmişiniz be uşaklar...helal olsun size...

BULL
05.Mayıs.2008, 18:42

KOSTAK YERİ YEERİİİ :p8):cheesy:

abem şu resmin 3'lü olanının orjinalinide atda millet 3 motorşörleri bi görsün

loberdee loberdeee

Tayfun
05.Mayıs.2008, 18:48
Abi resimlere baktım tekrar aynı keyfi aldım ya, gelmeyenlere oh olsun :p

kostak06
05.Mayıs.2008, 19:08
Orjinalidir valla

http://img232.imageshack.us/img232/2001/3rrresizeov2.jpg (http://imageshack.us)
http://img232.imageshack.us/img232/2001/3rrresizeov2.1d7b3eb55a.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=232&i=3rrresizeov2.jpg)

Tayfun
05.Mayıs.2008, 19:12
Orjinalidir valla

http://img232.imageshack.us/img232/2001/3rrresizeov2.jpg (http://imageshack.us)
http://img232.imageshack.us/img232/2001/3rrresizeov2.1d7b3eb55a.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=232&i=3rrresizeov2.jpg)

İşte bu resim ya, 3 motorşörler olarak gene attık imzamızı olaya :cheesy:

carvalho
05.Mayıs.2008, 19:14
Peeeehh 3 Motorşörler Abant....

Loberdee loberdeee

chopell
05.Mayıs.2008, 19:49
çok güzel özetlemişsiniz.. :) kesinlikle gelmeyenler üzülür.. :)
yağmurdan erinmiyormuş.. :) denedik biz.. :) süpeer bi gezi idi..
hepinizi tanıdığım için çok memnunum.. :)

chopell
05.Mayıs.2008, 19:59
süper manzaralarla başlayalım.. :)
http://img442.imageshack.us/img442/2414/photo0077vo2.jpg (http://imageshack.us)
http://img442.imageshack.us/img442/2414/photo0077vo2.31ea5f7962.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=442&i=photo0077vo2.jpg)

chopell
05.Mayıs.2008, 20:05
http://img393.imageshack.us/img393/8165/photo0078ow4.jpg (http://imageshack.us)
http://img393.imageshack.us/img393/8165/photo0078ow4.be49d57ed8.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=393&i=photo0078ow4.jpg)
http://img393.imageshack.us/img393/8479/photo0079gg6.jpg (http://imageshack.us)
http://img393.imageshack.us/img393/8479/photo0079gg6.b078e332c1.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=393&i=photo0079gg6.jpg)
http://img393.imageshack.us/img393/7885/photo0080xq0.jpg (http://imageshack.us)
http://img393.imageshack.us/img393/7885/photo0080xq0.78e4235888.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=393&i=photo0080xq0.jpg)

chopell
05.Mayıs.2008, 20:10
korkarım antrikot bombası geliyor.. :) :cheesy: :mrgreen: 8)

http://img442.imageshack.us/img442/9808/photo0083qf8.jpg (http://imageshack.us)
http://img442.imageshack.us/img442/9808/photo0083qf8.4b92b95836.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=442&i=photo0083qf8.jpg)

chopell
05.Mayıs.2008, 20:12
bu arada aslında bence bu özel başlık ister ama.. neyse.. :) :p
adminin varmış bir bildiği..:? :) saygılarımla sunarım.. :) :cheesy:

http://www.uzmantv.com/antrikot-nasil-bir-ettir

:p8):cheesy:

chopell
05.Mayıs.2008, 20:23
http://img442.imageshack.us/img442/2671/photo0084xr8.jpg (http://imageshack.us)
http://img442.imageshack.us/img442/2671/photo0084xr8.50996c549d.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=442&i=photo0084xr8.jpg)

http://img442.imageshack.us/img442/5378/photo0085bf5.jpg (http://imageshack.us)
http://img442.imageshack.us/img442/5378/photo0085bf5.6264db918f.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=442&i=photo0085bf5.jpg)

http://img442.imageshack.us/img442/8051/photo0086bv8.jpg (http://imageshack.us)
http://img442.imageshack.us/img442/8051/photo0086bv8.230542076a.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=442&i=photo0086bv8.jpg)

chopell
05.Mayıs.2008, 20:43
http://img393.imageshack.us/img393/4338/photo0087fq1.jpg (http://imageshack.us)
http://img393.imageshack.us/img393/4338/photo0087fq1.6cf4672037.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=393&i=photo0087fq1.jpg)

http://img393.imageshack.us/img393/8273/photo0088qi9.jpg (http://imageshack.us)
http://img393.imageshack.us/img393/8273/photo0088qi9.29954c5b10.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=393&i=photo0088qi9.jpg)

http://img393.imageshack.us/img393/8669/photo0089vo8.jpg (http://imageshack.us)
http://img393.imageshack.us/img393/8669/photo0089vo8.707bf0b8ac.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=393&i=photo0089vo8.jpg)

http://img393.imageshack.us/img393/8647/photo0090ck3.jpg (http://imageshack.us)
http://img393.imageshack.us/img393/8647/photo0090ck3.1cca6ecff4.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=393&i=photo0090ck3.jpg)

chopell
05.Mayıs.2008, 20:51
http://img393.imageshack.us/img393/8775/photo0091nj2.jpg (http://imageshack.us)
http://img393.imageshack.us/img393/8775/photo0091nj2.3112c22b63.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=393&i=photo0091nj2.jpg)

sabah kahvaltı sonrası.. toparlanma hazırlıkları..

http://img393.imageshack.us/img393/6437/photo0092oz1.jpg (http://imageshack.us)
http://img393.imageshack.us/img393/6437/photo0092oz1.e6164bd57d.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=393&i=photo0092oz1.jpg)

http://img393.imageshack.us/img393/7801/photo0093ha0.jpg (http://imageshack.us)
http://img393.imageshack.us/img393/7801/photo0093ha0.8860cd34ad.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=393&i=photo0093ha0.jpg)

arnova
05.Mayıs.2008, 20:56
Abant macerasına devamm......

Malikoçaş .....

http://img230.imageshack.us/img230/6914/03052008129hn6.jpg (http://imageshack.us)
http://img230.imageshack.us/img230/6914/03052008129hn6.4abf0948df.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=230&i=03052008129hn6.jpg)

Mekanın gerçek sahiplerinden biri :)

http://img524.imageshack.us/img524/9766/03052008130id9.jpg (http://imageshack.us)
http://img524.imageshack.us/img524/9766/03052008130id9.65e0f84c4d.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=524&i=03052008130id9.jpg)

İstanbul RR geliyor...,

http://img356.imageshack.us/img356/3438/03052008132mg3.jpg (http://imageshack.us)
http://img356.imageshack.us/img356/3438/03052008132mg3.4873b0378e.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=356&i=03052008132mg3.jpg)

Bir sonraki resimdekine bakıyorlar :)

http://img230.imageshack.us/img230/6280/03052008135mc3.jpg (http://imageshack.us)
http://img230.imageshack.us/img230/6280/03052008135mc3.c3df323734.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=230&i=03052008135mc3.jpg)

Veee çıplak ayaklı Dağcı,hava o kadar güzel ki !!!!!!!!

http://img356.imageshack.us/img356/1886/03052008136qe1.jpg (http://imageshack.us)
http://img356.imageshack.us/img356/1886/03052008136qe1.4dfd1cd416.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=356&i=03052008136qe1.jpg)

Antrikot sucukları :):):) ve değerli Admin'imiz...

http://img230.imageshack.us/img230/6482/03052008137yf9.jpg (http://imageshack.us)
http://img230.imageshack.us/img230/6482/03052008137yf9.3f12e07120.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=230&i=03052008137yf9.jpg)

İstanbul takımı faaliyette.........

http://img230.imageshack.us/img230/4088/03052008138ee0.jpg (http://imageshack.us)
http://img230.imageshack.us/img230/4088/03052008138ee0.42e9c5dee3.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=230&i=03052008138ee0.jpg)

En çalişkan istanbullu ateş yakıyor..

http://img230.imageshack.us/img230/8109/03052008139tc0.jpg (http://imageshack.us)
http://img230.imageshack.us/img230/8109/03052008139tc0.fe5638d856.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=230&i=03052008139tc0.jpg)

http://img522.imageshack.us/img522/7381/03052008140wu3.jpg (http://imageshack.us)
http://img522.imageshack.us/img522/7381/03052008140wu3.7e8d910e73.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=522&i=03052008140wu3.jpg)

http://img230.imageshack.us/img230/3867/03052008141il4.jpg (http://imageshack.us)
http://img230.imageshack.us/img230/3867/03052008141il4.f048bff2d1.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=230&i=03052008141il4.jpg)

http://img230.imageshack.us/img230/7585/03052008142ct5.jpg (http://imageshack.us)
http://img230.imageshack.us/img230/7585/03052008142ct5.448cffbafc.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=230&i=03052008142ct5.jpg)

http://img293.imageshack.us/img293/4010/03052008294ar5.jpg (http://imageshack.us)
http://img293.imageshack.us/img293/4010/03052008294ar5.9ec94310fc.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=293&i=03052008294ar5.jpg)

http://img293.imageshack.us/img293/889/03052008299ve2.jpg (http://imageshack.us)
http://img293.imageshack.us/img293/889/03052008299ve2.a6e65c86c6.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=293&i=03052008299ve2.jpg)

Daha sonra da dönüş yolculuğu gelecek...:cheesy:

chopell
05.Mayıs.2008, 20:58
inanılır gibi değil..[smilie=greencolorz: işte bull un tüm eşyası.. onlara sığabiliyo..:? geri kalan herşeyi yemeye meyledebilir.. :p:mrgreen:

http://img393.imageshack.us/img393/7389/photo0094pc5.jpg (http://imageshack.us)
http://img393.imageshack.us/img393/7389/photo0094pc5.3ddc6039d8.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=393&i=photo0094pc5.jpg)

selçuk motorunu temizlerken.. :) bu arada şu yaban mersini olayını kapatsanız diyorum artık he.. :lol:

http://img393.imageshack.us/img393/1793/photo0095yr1.jpg (http://imageshack.us)
http://img393.imageshack.us/img393/1793/photo0095yr1.e500966cea.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=393&i=photo0095yr1.jpg)

chopell
05.Mayıs.2008, 21:17
http://img442.imageshack.us/img442/2766/photo0097ju3.jpg (http://imageshack.us)
http://img442.imageshack.us/img442/2766/photo0097ju3.83aeeaede7.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=442&i=photo0097ju3.jpg)

http://img442.imageshack.us/img442/2629/photo0096gv3.jpg (http://imageshack.us)
http://img442.imageshack.us/img442/2629/photo0096gv3.559ffc56b7.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=442&i=photo0096gv3.jpg)

deli zabit kıymetlisinin önünde ava hazırlanırken.. :?

http://img442.imageshack.us/img442/4071/photo0098vw5.jpg (http://imageshack.us)
http://img442.imageshack.us/img442/4071/photo0098vw5.7cde62132a.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=442&i=photo0098vw5.jpg)

ve hazıırrr.. :x

http://img442.imageshack.us/img442/309/photo0099xe6.jpg (http://imageshack.us)
http://img442.imageshack.us/img442/309/photo0099xe6.2628cbdffd.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=442&i=photo0099xe6.jpg)

chopell
05.Mayıs.2008, 21:25
http://img301.imageshack.us/img301/1166/photo0100ki1.jpg (http://imageshack.us)
http://img301.imageshack.us/img301/1166/photo0100ki1.bfb802402c.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=301&i=photo0100ki1.jpg)

http://img301.imageshack.us/img301/1131/photo0101ad4.jpg (http://imageshack.us)
http://img301.imageshack.us/img301/1131/photo0101ad4.00e16f8fd5.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=301&i=photo0101ad4.jpg)

manzarayı daha da güzelleştirenler.. :mrgreen:

http://img301.imageshack.us/img301/505/photo0101vi0.jpg (http://imageshack.us)
http://img301.imageshack.us/img301/505/photo0101vi0.6dadb75bb5.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=301&i=photo0101vi0.jpg)

kaldera
05.Mayıs.2008, 21:41
arkadaşlar ben hala yollardayım..bendede var biraz resim ama daha sonra atarım.ben yavaş yavaş geziyorum heheh8)

chopell
05.Mayıs.2008, 22:08
http://img301.imageshack.us/img301/3852/photo0107az8.jpg (http://imageshack.us)
http://img301.imageshack.us/img301/3852/photo0107az8.baeaf20fe1.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=301&i=photo0107az8.jpg)

http://img393.imageshack.us/img393/4400/photo0106bc1.jpg (http://imageshack.us)
http://img393.imageshack.us/img393/4400/photo0106bc1.9e967f2626.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=393&i=photo0106bc1.jpg)

http://img393.imageshack.us/img393/4365/photo0107dl5.jpg (http://imageshack.us)
http://img393.imageshack.us/img393/4365/photo0107dl5.18d192e8c6.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=393&i=photo0107dl5.jpg)

http://img393.imageshack.us/img393/7294/photo0108uy4.jpg (http://imageshack.us)
http://img393.imageshack.us/img393/7294/photo0108uy4.6fa4df1d71.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=393&i=photo0108uy4.jpg)

http://img393.imageshack.us/img393/1790/photo0109hh4.jpg (http://imageshack.us)
http://img393.imageshack.us/img393/1790/photo0109hh4.979eb30bc9.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=393&i=photo0109hh4.jpg)

http://img393.imageshack.us/img393/7005/photo0110jl2.jpg (http://imageshack.us)
http://img393.imageshack.us/img393/7005/photo0110jl2.3ab11bf617.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=393&i=photo0110jl2.jpg)

(http://imageshack.us)
[img=http://img393.imageshack.us/img393/5016/photo0111ll7.a59184c281.jpg] (http://g.imageshack.us/g.php?h=393&i=photo0111ll7.jpg)

[IMG]http://img393.imageshack.us/img393/7443/photo0112if1.jpg (http://imageshack.us)
http://img393.imageshack.us/img393/7443/photo0112if1.5da8611492.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=393&i=photo0112if1.jpg)

http://img393.imageshack.us/img393/3568/photo0113bd5.jpg (http://imageshack.us)
http://img393.imageshack.us/img393/3568/photo0113bd5.a1596020d8.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=393&i=photo0113bd5.jpg)

http://img393.imageshack.us/img393/3315/photo0114nj4.jpg (http://imageshack.us)
http://img393.imageshack.us/img393/3315/photo0114nj4.b88267dc27.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=393&i=photo0114nj4.jpg)

vee son foto.. alperim adminim iice yorulmuş.. :) 3 ü de uyuyor.. ;) :)

http://img393.imageshack.us/img393/6127/photo0115rp5.jpg (http://imageshack.us)
http://img393.imageshack.us/img393/6127/photo0115rp5.470bc64c76.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=393&i=photo0115rp5.jpg)

yenikoylu_ua
05.Mayıs.2008, 22:10
Evet yola çıktık ilk sırada Kaldera Ugur abi ve eşi

http://img397.imageshack.us/img397/7361/1011236rk1.jpg (http://imageshack.us)
http://img397.imageshack.us/img397/7361/1011236rk1.c6313d3fbd.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=397&i=1011236rk1.jpg)

Aksu
05.Mayıs.2008, 22:19
Bendeki resimleri yarın yayınlayacağım, işler yoğun akşam evde kopyaladım, resim yüklemek de dert olduğu için gündüz işyerinde atarım.

Arkadaşların yayınladıkları resimler çok güzel ve her havadan var, bendekiler de artık kaymağı mı olsun cilasımı olsun ne kabul ederseniz.

yenikoylu_ua
05.Mayıs.2008, 22:20
http://img397.imageshack.us/img397/7107/1011237er8.jpg (http://imageshack.us)
http://img397.imageshack.us/img397/7107/1011237er8.962da00ede.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=397&i=1011237er8.jpg)
http://img397.imageshack.us/img397/3981/1011238zl2.jpg (http://imageshack.us)
http://img397.imageshack.us/img397/3981/1011238zl2.6f9398de23.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=397&i=1011238zl2.jpg)
http://img397.imageshack.us/img397/2467/1011239fo3.jpg (http://imageshack.us)
http://img397.imageshack.us/img397/2467/1011239fo3.970d24bddd.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=397&i=1011239fo3.jpg)
http://img397.imageshack.us/img397/6167/1011241gz4.jpg (http://imageshack.us)
http://img397.imageshack.us/img397/6167/1011241gz4.2f87d9c3b3.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=397&i=1011241gz4.jpg)
http://img397.imageshack.us/img397/916/1011242qd5.jpg (http://imageshack.us)
http://img397.imageshack.us/img397/916/1011242qd5.2faf9bf779.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=397&i=1011242qd5.jpg)

yenikoylu_ua
05.Mayıs.2008, 22:28
Yoldan manzaralar köy resimleri
http://img141.imageshack.us/img141/7828/1011243kv8.jpg (http://imageshack.us)
http://img141.imageshack.us/img141/7828/1011243kv8.0859183c92.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=141&i=1011243kv8.jpg)
http://img141.imageshack.us/img141/6295/1011244qy4.jpg (http://imageshack.us)
http://img141.imageshack.us/img141/6295/1011244qy4.918202e3d3.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=141&i=1011244qy4.jpg)
http://img141.imageshack.us/img141/5950/1011248mz8.jpg (http://imageshack.us)
http://img141.imageshack.us/img141/5950/1011248mz8.cf87b1ab8b.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=141&i=1011248mz8.jpg)
http://img141.imageshack.us/img141/4738/1011249qa9.jpg (http://imageshack.us)
http://img141.imageshack.us/img141/4738/1011249qa9.1545d80e0e.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=141&i=1011249qa9.jpg)
http://img141.imageshack.us/img141/8105/1011251xi8.jpg (http://imageshack.us)
http://img141.imageshack.us/img141/8105/1011251xi8.024d65a4a3.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=141&i=1011251xi8.jpg)
http://img141.imageshack.us/img141/1033/1011252kl4.jpg (http://imageshack.us)
http://img141.imageshack.us/img141/1033/1011252kl4.b3cc02ad55.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=141&i=1011252kl4.jpg)

lunatic
05.Mayıs.2008, 22:33
MAşallah tüü tüü tüü. Neyse birdahakine biz de oluruz inşallah...

chopell
05.Mayıs.2008, 22:36
fotolar süper ellerinize sağlık.. :)
benim 2. abdülhamit hediyesi olan makineden yayınlar daha sonra gelecek.. :)

yenikoylu_ua
05.Mayıs.2008, 22:39
Bunlar nereye bakıyor

http://img395.imageshack.us/img395/8662/1011253ky9.jpg (http://imageshack.us)
http://img395.imageshack.us/img395/8662/1011253ky9.ea3561563c.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=395&i=1011253ky9.jpg)
http://img395.imageshack.us/img395/8736/1011254ij2.jpg (http://imageshack.us)
http://img395.imageshack.us/img395/8736/1011254ij2.4302e44f75.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=395&i=1011254ij2.jpg)
http://img395.imageshack.us/img395/6053/1011255ub7.jpg (http://imageshack.us)
http://img395.imageshack.us/img395/6053/1011255ub7.0e17f2e15b.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=395&i=1011255ub7.jpg)
http://img395.imageshack.us/img395/1403/1011256ia3.jpg (http://imageshack.us)
http://img395.imageshack.us/img395/1403/1011256ia3.c408466067.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=395&i=1011256ia3.jpg)
http://img395.imageshack.us/img395/6230/1011257vl6.jpg (http://imageshack.us)
http://img395.imageshack.us/img395/6230/1011257vl6.cbd8286669.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=395&i=1011257vl6.jpg)

yenikoylu_ua
05.Mayıs.2008, 22:45
http://img395.imageshack.us/img395/1211/1011258mj0.jpg (http://imageshack.us)
http://img395.imageshack.us/img395/1211/1011258mj0.44db62a892.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=395&i=1011258mj0.jpg)
http://img395.imageshack.us/img395/936/1011259vq2.jpg (http://imageshack.us)
http://img395.imageshack.us/img395/936/1011259vq2.e8eda645cd.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=395&i=1011259vq2.jpg)
http://img395.imageshack.us/img395/2292/1011260or3.jpg (http://imageshack.us)
http://img395.imageshack.us/img395/2292/1011260or3.dd2600ef1f.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=395&i=1011260or3.jpg)
http://img395.imageshack.us/img395/1741/1011261ad4.jpg (http://imageshack.us)
http://img395.imageshack.us/img395/1741/1011261ad4.4cbf1e79e3.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=395&i=1011261ad4.jpg)
http://img395.imageshack.us/img395/7098/1011262gb7.jpg (http://imageshack.us)
http://img395.imageshack.us/img395/7098/1011262gb7.db58bc73cf.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=395&i=1011262gb7.jpg)

ugurcuk
05.Mayıs.2008, 22:48
çok guzel gezmişsiniz son ana kadar takip ettim ayarlaya bilsem motorla değil (birazcık arızalıda :D ) de arabayla kesin gelecektim ama ayarlayamadım malesef

yenikoylu_ua
05.Mayıs.2008, 22:51
http://img395.imageshack.us/img395/9234/1011263di2.jpg (http://imageshack.us)
http://img395.imageshack.us/img395/9234/1011263di2.1a80d50d1c.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=395&i=1011263di2.jpg)
http://img395.imageshack.us/img395/7091/1011264du5.jpg (http://imageshack.us)
http://img395.imageshack.us/img395/7091/1011264du5.4e8091a54c.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=395&i=1011264du5.jpg)
http://img222.imageshack.us/img222/8122/1011265cs8.jpg (http://imageshack.us)
http://img222.imageshack.us/img222/8122/1011265cs8.ae7f34e7bd.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=222&i=1011265cs8.jpg)
http://img222.imageshack.us/img222/636/1011266os3.jpg (http://imageshack.us)
http://img222.imageshack.us/img222/636/1011266os3.bdd2620308.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=222&i=1011266os3.jpg)

yenikoylu_ua
05.Mayıs.2008, 23:01
Ve Abantgölü tepeden bakış
http://img222.imageshack.us/img222/3489/1011267oh6.jpg (http://imageshack.us)
http://img222.imageshack.us/img222/3489/1011267oh6.67bb0c4306.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=222&i=1011267oh6.jpg)
http://img222.imageshack.us/img222/204/1011268wq9.jpg (http://imageshack.us)
http://img222.imageshack.us/img222/204/1011268wq9.419adfd985.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=222&i=1011268wq9.jpg)
http://img222.imageshack.us/img222/5661/1011269zg4.jpg (http://imageshack.us)
http://img222.imageshack.us/img222/5661/1011269zg4.5a8d1b6a77.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=222&i=1011269zg4.jpg)
http://img222.imageshack.us/img222/8342/1011270im8.jpg (http://imageshack.us)
http://img222.imageshack.us/img222/8342/1011270im8.8d42523d86.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=222&i=1011270im8.jpg)
http://img222.imageshack.us/img222/3895/1011271zx4.jpg (http://imageshack.us)
http://img222.imageshack.us/img222/3895/1011271zx4.93c47bc119.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=222&i=1011271zx4.jpg)
The End

RoS
05.Mayıs.2008, 23:19
valla süper yer iyi gezmişsiniz :) resimler şahane bak bak doyulmuyor :)

ARZUM
05.Mayıs.2008, 23:31
siz beni unuttunuz iyicene ya bu ne ya gezmişsiniz bol bol hani ben nerdeyim ...

of of hafta sonu çalışmak ne kötü bişey...

Tayfun
05.Mayıs.2008, 23:46
Alın bunlarda benden olsun az ama idare edin ;)

http://img522.imageshack.us/img522/1549/imag0032nv7.jpg

http://img155.imageshack.us/img155/1343/imag0031rk4.jpg

http://img413.imageshack.us/img413/9229/imag0029pf8.jpg

http://img209.imageshack.us/img209/4280/imag0028oe9.jpg

http://img155.imageshack.us/img155/1296/imag0027gg9.jpg

http://img89.imageshack.us/img89/4273/imag0026lk6.jpg

http://img155.imageshack.us/img155/5381/imag0025qi1.jpg

http://img413.imageshack.us/img413/2486/imag0024co0.jpg

http://img155.imageshack.us/img155/5858/imag0023el3.jpg

http://img89.imageshack.us/img89/1607/imag0022ol9.jpg

http://img352.imageshack.us/img352/3317/imag0021zs4.jpg

http://img155.imageshack.us/img155/2333/imag0020ug4.jpg

http://img209.imageshack.us/img209/2289/imag0019wt3.jpg

http://img209.imageshack.us/img209/9580/imag0018yh2.jpg

http://img89.imageshack.us/img89/1628/imag0017oh5.jpg

http://img209.imageshack.us/img209/5416/imag0016xo7.jpg

http://img522.imageshack.us/img522/4518/imag0015um6.jpg

http://img209.imageshack.us/img209/4619/imag0014jc5.jpg

http://img209.imageshack.us/img209/4933/imag0013rc7.jpg

http://img413.imageshack.us/img413/2060/imag0011qy3.jpg

http://img155.imageshack.us/img155/779/imag0010uq2.jpg

http://img155.imageshack.us/img155/3936/imag0009qp6.jpg

http://img136.imageshack.us/img136/9519/imag0008kf6.jpg

http://img89.imageshack.us/img89/1860/imag0007sj7.jpg

http://img522.imageshack.us/img522/9162/imag0006cb3.jpg

http://img136.imageshack.us/img136/5486/imag0004qq2.jpg

http://img89.imageshack.us/img89/1576/imag0003tv6.jpg

http://img209.imageshack.us/img209/861/imag0002of9.jpg

http://img209.imageshack.us/img209/1672/imag0001nv9.jpg

http://img120.imageshack.us/img120/316/imag0033pb5.jpg

Aksu
06.Mayıs.2008, 09:11
Ankara dan arabalarla saat 10 çıktık yola, geldik otoban gişeleri geçtik ve saat 10,30 a doğru gişelerde 2 saat bekleyen arkadaşları yani Dağcı Barış İle Mehmet Ali Koçaş ı yakaladık ve beraberce devam ettik. Tabii Ankara dan yağmurla çıktık ve Bolu Abant sapağına 5 km. kalana kadar yağmurla geldik. M.Ali de hafif kuru yolu bulunca gaza geldi ve bastı 180 km. hızda iken km teli koptu. (Kawa EN500)

http://img375.imageshack.us/img375/8497/s5000647sr9.jpg (http://imageshack.us)
http://img375.imageshack.us/img375/8497/s5000647sr9.ddb7482809.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=375&i=s5000647sr9.jpg)

Yukarıdaki resim Abant yoluna saptıktan sonra çekilmiştir.

http://img80.imageshack.us/img80/626/s5000649ua0.jpg (http://imageshack.us)
http://img80.imageshack.us/img80/626/s5000649ua0.9e3999fc36.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=80&i=s5000649ua0.jpg)

Abant gişelere geldik ve önde ben varım arabayla arkamda motorlar ve en arkada Transporter de Cihat abi eşi ve Ferhat abi var. Gişe görevlisi şöyle bir baktı üç kişi altı lira dedi bende dedim ben MUdurnu ya gidiyorum, o zaman serbest geçebilirsiniz dedi ve beleş daldım içeri, bu arada kamp alanını sordum 15 Mayıs da hizmete giriyor ama madem ki arkadaşlar geldi içeri geçsinler kapı açık dediler. Bizde önce göl kenarında yarım saat mola verdik, sağa sola bakarken birde ne göreyim bir adet siyah Regal ufaktan bakına bakına gidiyo hemen ezbere el kol işaret bağırtı falan o da bahane arıyor ya durmak için hemen döndü geldi, beni tanıdı dedi ben Polo-Erol. Resim market derken dolaştık gölü ve kamp alanına geldik.

http://img146.imageshack.us/img146/952/s5000654sf0.jpg (http://imageshack.us)
http://img146.imageshack.us/img146/952/s5000654sf0.4e0aaf9482.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=146&i=s5000654sf0.jpg)

Kamp alanına geldik ahşap kaıpdan içeri girdik çamurda başladık kaymaya ve yukarı düzlüğe çıktık, kenarıda çimlerin üzerine park ettik, bu arada motorları biraz itekledik.

http://img216.imageshack.us/img216/7939/s5000656qs9.jpg (http://imageshack.us)
http://img216.imageshack.us/img216/7939/s5000656qs9.98b8a8a4c5.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=216&i=s5000656qs9.jpg)

Biz yavaş yavaş arabayı boşaltmaya, motorlarla gelen arkadaşlarda üstlerini çıkarmaya, ıslanmamış yerleri yok ki hangi birini çıkarsınlar. Onlar kendi derdinde bizde masa hazırlama ve aç karnımızı doyurma derdine düştük.

http://img530.imageshack.us/img530/6907/s5000657ma1.jpg (http://imageshack.us)
http://img530.imageshack.us/img530/6907/s5000657ma1.784ea87fae.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=530&i=s5000657ma1.jpg)

carvalho
06.Mayıs.2008, 09:28
Şahane resimler yav. Abant olayını geleneksel yapalım ve kamp sezonu açılmadan önce olsun yine. Sonbaharda da Yedigöller...

aidikurt
06.Mayıs.2008, 09:38
seneye tam tayfa gidelim baya kalabalık olalım bak o zaman cok daha keyifli olur

Aksu
06.Mayıs.2008, 09:40
Biz mangal keyfi yapmaya çalışırken, bu arada da tel ile İstanbul ekibine ulaşmaya nerde kaldıklarını öğrenmeye çalışıyorduk.

http://img530.imageshack.us/img530/8858/s5000660kf1.jpg (http://imageshack.us)
http://img530.imageshack.us/img530/8858/s5000660kf1.99ce05da68.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=530&i=s5000660kf1.jpg)

http://img214.imageshack.us/img214/7118/s5000663gf7.jpg (http://imageshack.us)
http://img214.imageshack.us/img214/7118/s5000663gf7.7d171191cf.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=214&i=s5000663gf7.jpg)

http://img222.imageshack.us/img222/3905/s5000664qa6.jpg (http://imageshack.us)
http://img222.imageshack.us/img222/3905/s5000664qa6.4e1b3c6920.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=222&i=s5000664qa6.jpg)

İstanbul grubu da geldi ve hoşbeş den sonra herkes çadır derdine düştü, tabii Alper derdi daha büyük bir yandan hanımına bakıyo bir yandan çadıra bir yandan da biralara yan gözle bakıyor.

http://img222.imageshack.us/img222/1171/s5000665mr0.jpg (http://imageshack.us)
http://img222.imageshack.us/img222/1171/s5000665mr0.c45d0e4aa9.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=222&i=s5000665mr0.jpg)

http://img233.imageshack.us/img233/5431/s5000666xl8.jpg (http://imageshack.us)
http://img233.imageshack.us/img233/5431/s5000666xl8.7d00c348c7.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=233&i=s5000666xl8.jpg)

http://img214.imageshack.us/img214/9955/s5000667ph3.jpg (http://imageshack.us)
http://img214.imageshack.us/img214/9955/s5000667ph3.0a6a70f072.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=214&i=s5000667ph3.jpg)

aidikurt
06.Mayıs.2008, 09:43
http://img155.imageshack.us/img155/1343/imag0031rk4.jpg

Arkadaşlar biri bana bu resmi açıklayabilirmi
seda şemsi ve bülent kardeşim neden gozleri faltaşı gibi açılmış??? neden anlamsızca bakıyorlar :?

carvalho
06.Mayıs.2008, 09:49
seneye tam tayfa gidelim baya kalabalık olalım bak o zaman cok daha keyifli olur

Ayvalık'ta tam takım olacağız inşallah... İzmir ekibi de gelecek tam olacak...

Kino
06.Mayıs.2008, 09:55
dağcı değil mi o mangal üstü ayak

bırak bu ayaklar dağcı bu ayaklardan paça olmaz :mrgreen:

valla ne güzel olmuş bu geziniz... imrenmemek elde değil..
zaten o yerler güzel birde sizlerle daha da güzel olmuş.8)

neyse sizle ayvalıkta buluşacaz artık herhalde biz gibi uzak yerdekiler.

fotograflar için herkesin ellerine sağlık.

Aksu
06.Mayıs.2008, 10:08
Bizim çaylar da demlendi, hava da serin ya çay da ne gidiyor valla.

http://img216.imageshack.us/img216/4416/s5000668cf6.jpg (http://imageshack.us)
http://img216.imageshack.us/img216/4416/s5000668cf6.c6e4120c9c.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=216&i=s5000668cf6.jpg)

http://img214.imageshack.us/img214/3719/s5000669hc5.jpg (http://imageshack.us)
http://img214.imageshack.us/img214/3719/s5000669hc5.730cf8b2ee.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=214&i=s5000669hc5.jpg)

http://img530.imageshack.us/img530/3729/s5000672ls1.jpg (http://imageshack.us)
http://img530.imageshack.us/img530/3729/s5000672ls1.b1036c882a.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=530&i=s5000672ls1.jpg)

http://img530.imageshack.us/img530/7706/s5000673en1.jpg (http://imageshack.us)
http://img530.imageshack.us/img530/7706/s5000673en1.315981e355.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=530&i=s5000673en1.jpg)

okan
06.Mayıs.2008, 10:14
alayınıza helal olsun bee... valla dibim düştü...:mrgreen:
yanlız Gülçin bacımı hep üşürken gördüm...hasta olmamıştır inşallah...

Aksu
06.Mayıs.2008, 10:38
AKşam oldu dedik yağmurda ıslandık biraz da kuru yerde kalalım ve bastık geceleyeceğimiz yere yani Mudurnu ya gittik. Orada Kaldera Uğur ve eşi ile de görüştük, çünkü aynı konak da kaldık. Çok güzel ve tarihi bir kasaba olan Mudurnu da 1378 de Yıldırım Beyazıt tarafından yapılan camii yi ve Hamam ı gördük ertesi gün resim çekeriz bir daha gezeriz dedik ama nafile yağış izin vermedi.

http://img233.imageshack.us/img233/6081/s5000676uv7.jpg (http://imageshack.us)
http://img233.imageshack.us/img233/6081/s5000676uv7.530c17bdba.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=233&i=s5000676uv7.jpg)

Mudurnu da giderayak birkaç resim çektim

http://img214.imageshack.us/img214/8400/s5000680qm8.jpg (http://imageshack.us)
http://img214.imageshack.us/img214/8400/s5000680qm8.ee0e4f5d36.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=214&i=s5000680qm8.jpg)

http://img530.imageshack.us/img530/1409/s5000681pp8.jpg (http://imageshack.us)
http://img530.imageshack.us/img530/1409/s5000681pp8.b7d5f4d59f.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=530&i=s5000681pp8.jpg)

http://img214.imageshack.us/img214/2305/s5000682xu8.jpg (http://imageshack.us)
http://img214.imageshack.us/img214/2305/s5000682xu8.841933f087.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=214&i=s5000682xu8.jpg)

http://img530.imageshack.us/img530/4527/s5000683sy9.jpg (http://imageshack.us)
http://img530.imageshack.us/img530/4527/s5000683sy9.7d4abea99c.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=530&i=s5000683sy9.jpg)

Uğur un da resmini aldıktan sonra geldik Abant gölüne ancak İstanbul yatıya geldiği için hemen uçuşa geçmişler, kimse kalmamış, bizim Kostak06 Ferhat abi toparlamış ortalığı buluştuk çıkışa yakın yerde, ayaküstü sohbetten sonra baktık tekrar mangal çay olayı zor gibi yağış nedeniyle

http://img214.imageshack.us/img214/8728/s5000684ud3.jpg (http://imageshack.us)
http://img214.imageshack.us/img214/8728/s5000684ud3.0add39ca96.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=214&i=s5000684ud3.jpg)

altug
06.Mayıs.2008, 10:44
hepinizin eline gönlüne tekerine sağlık. İşlerim nedeni ile yanınızda olamasamda gönlüm hep sizinleydi.

Helal olsun hepinize....

aidikurt
06.Mayıs.2008, 11:10

yok abi ben ona gayet iyi baktım aksamda cok gece kalmadan direkt konaga gittik konakta cok ama cok sıcaktı cok usumedi hasta olmadan kurtardık :)

kaldera
06.Mayıs.2008, 11:19
güzel fotolar elinize sağlık...

Aksu
06.Mayıs.2008, 11:34
Yağmur müsaade etmeyince dedik bizde çıkalım, motorlar önden çıktı bizde peşlerinden çıktık, Uğur ve eşi orada biraz daha kaldıktan sonra Düzce ye geçeceklerdi.

http://img390.imageshack.us/img390/6306/s5000688kv9.jpg (http://imageshack.us)
http://img390.imageshack.us/img390/6306/s5000688kv9.93031197ea.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=390&i=s5000688kv9.jpg)

Yağan yağmur Cankurtaran da kar a dönüştü ne de olsa rakım 1580 olunca.

http://img59.imageshack.us/img59/8702/s5000692uc3.jpg (http://imageshack.us)
http://img59.imageshack.us/img59/8702/s5000692uc3.216ed52bb8.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=59&i=s5000692uc3.jpg)

Resim çok da bunlar özeti, katılan tüm arkadaşlara, emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

Aksu
06.Mayıs.2008, 11:45
Şahane resimler yav. Abant olayını geleneksel yapalım ve kamp sezonu açılmadan önce olsun yine. Sonbaharda da Yedigöller...

Olur olur çamuru yağmuru çok sevdiniz anlaşılan. Yine aynı ekip gelsin istiyorsan olur bak seneye aynı zamanda, nasıl olsa diğerleri gelmez:cheesy:

Aksu
06.Mayıs.2008, 11:48
dağcı değil mi o mangal üstü ayak

bırak bu ayaklar dağcı bu ayaklardan paça olmaz :mrgreen:

valla ne güzel olmuş bu geziniz... imrenmemek elde değil..
zaten o yerler güzel birde sizlerle daha da güzel olmuş.8)

neyse sizle ayvalıkta buluşacaz artık herhalde biz gibi uzak yerdekiler.

fotograflar için herkesin ellerine sağlık.

Kino baba, Dağcı Barış ve MAli nin botların içinden birer bardak da su çıktı, adamlar botları mı kurutsun, çorapları mı ayaklarımı, :cheesy:

gidikurt
06.Mayıs.2008, 14:19

çok üşüdüm çok şimdide evde hasta yatıyorum fazla birşeyim yok ama ayaklardan fena üşütmüşüm bugün kötüyüm alperimin bile haberi yok daha garibim iyi baktı gerçekten.Arkadaşlar yinede herşeye rağmen gittim oralara kadar bunada şükür geçer nasıl olsa. Zaten bu katıldığım son geziydi:( bundan sonra sizler benim yerime gezersiniz

matemmatik
06.Mayıs.2008, 16:34
Arkadaşlar ben fotoğraflara bakmaya doyamadım:cheesy: siz nasıl doyupta geri dönebildiniz hayret doğrusu:?: Ayvalığa gidene dek boooool bol anlatırsınız ama Ayvalık çok daha güzel ve neşeli olur heralde8) Sizlerle biran önce tanışıp muhabbetin dibine vurmayı iple çekiyorum:|Hadi hayırlısı bakalım...:cheesy:

haluka28
06.Mayıs.2008, 17:17
ayağınıza sağlık nasıl da güzel olmuş gezi. abant da çok güzel bir yermiş.

doğan
06.Mayıs.2008, 18:29
abant a gidip ditmeme konusunda çok kararsızdım ama şimdi iyiki gitmişim diyorum. harika zaman geçirdik. hele şimdi bütün resimlere baktıkça keyfim dörtköşe oluyor valla. Arayı açmayalım. yol bizi bekler :cheesy:

kaanka
06.Mayıs.2008, 19:42
evet bendeki resimlere devam...

http://img261.imageshack.us/img261/5937/dsc05119tx1.jpg (http://imageshack.us)

http://img386.imageshack.us/img386/3262/dsc05120jf1.jpg (http://imageshack.us)

http://img90.imageshack.us/img90/6107/dsc05125ye4.jpg (http://imageshack.us)

http://img227.imageshack.us/img227/6075/dsc05126hh4.jpg (http://imageshack.us)

http://img228.imageshack.us/img228/5292/dsc05127tl7.jpg (http://imageshack.us)

http://img373.imageshack.us/img373/3054/dsc05128qk6.jpg (http://imageshack.us)

http://img377.imageshack.us/img377/2456/dsc05129db8.jpg (http://imageshack.us)

Tayfun
06.Mayıs.2008, 20:04
Resimlere boğulduk ya resmen, varmı arttıran haydin bakim :)

doğan
06.Mayıs.2008, 20:13
yüklemeyin bu kadar resim arkadaşlar. Gelen var, gelemeyen var gezilere :p

kaanka
06.Mayıs.2008, 20:15
http://img241.imageshack.us/img241/7249/dsc05131dn7.jpg (http://imageshack.us)

http://img227.imageshack.us/img227/1990/dsc05133dx4.jpg (http://imageshack.us)

http://img291.imageshack.us/img291/8919/dsc05133dz4.jpg (http://imageshack.us)

http://img169.imageshack.us/img169/2483/dsc05135iz0.jpg (http://imageshack.us)

http://img170.imageshack.us/img170/651/dsc05136hc2.jpg (http://imageshack.us)

http://img366.imageshack.us/img366/3127/dsc05138sk8.jpg (http://imageshack.us)

Tayfun
06.Mayıs.2008, 20:32
Hey yavrum beeee, yemek için yaratılmış insan bülo iş başında :D

kaanka
06.Mayıs.2008, 20:33
http://img183.imageshack.us/img183/3723/dsc05139xt4.jpg (http://imageshack.us)

http://img81.imageshack.us/img81/4273/dsc05141ng0.jpg (http://imageshack.us)

http://img377.imageshack.us/img377/9135/dsc05143ks2.jpg (http://imageshack.us)

http://img397.imageshack.us/img397/8374/dsc05146wz9.jpg (http://imageshack.us)

http://img361.imageshack.us/img361/6144/dsc05147eu0.jpg (http://imageshack.us)

http://img329.imageshack.us/img329/9977/dsc05148hv6.jpg (http://imageshack.us)

kaanka
06.Mayıs.2008, 20:45
http://img294.imageshack.us/img294/3996/dsc05153uo7.jpg (http://imageshack.us)

http://img170.imageshack.us/img170/6210/dsc05154fg2.jpg (http://imageshack.us)

http://img393.imageshack.us/img393/6923/dsc05155js1.jpg (http://imageshack.us)

http://img171.imageshack.us/img171/9655/dsc05156za5.jpg (http://imageshack.us)

kaanka
06.Mayıs.2008, 21:08
bizim mudurnu'da kaldığımız konak...

http://img374.imageshack.us/img374/9830/dsc05181gf1.jpg (http://imageshack.us)
bunlar da yan konağın sahipleri:p

http://img261.imageshack.us/img261/3933/dsc05179wc1.jpg (http://imageshack.us)

evet buda bizim kahvaltı soframız...

http://img137.imageshack.us/img137/4697/dsc05166bo0.jpg (http://imageshack.us)

http://img391.imageshack.us/img391/8655/dsc05167gb5.jpg (http://imageshack.us)

http://img517.imageshack.us/img517/2323/dsc05170pl4.jpg (http://imageshack.us)

ve dönüş yolu...
http://img393.imageshack.us/img393/3828/dsc05187hk2.jpg (http://imageshack.us)

http://img353.imageshack.us/img353/4088/dsc05189jk2.jpg (http://imageshack.us)

http://img393.imageshack.us/img393/9315/dsc05190xg8.jpg (http://imageshack.us)

arkadaşlar benden bukadar bendeki resimler bitti:(
katılan herkeze tekrar tekrar teşekkürler süper bir gezi oldu :cheesy:

Tayfun
06.Mayıs.2008, 21:36
Daha ne olsun be alper, fotoğraf değil video sanki, hepsini arka arkaya eklesek baştan sona seyretmiş oluyoruz olayı zati :p

kaanka
06.Mayıs.2008, 21:48
valla tayfun kardeşim elimde videolarda varda onları eklemeyi bilmediğim için bende saklı kalıyor...:cheesy:

kostak06
07.Mayıs.2008, 01:47
Bizde Ankara ekibi olarak bazılarımız motorla bazılarımız uçarak gittik Abanta KEL_EBEKLER team ve motor team

http://img231.imageshack.us/img231/2167/kelebeklerrresizefr0.jpg (http://imageshack.us)
http://img231.imageshack.us/img231/2167/kelebeklerrresizefr0.2aa4c83e3c.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=231&i=kelebeklerrresizefr0.jpg)

İsatanbul ekibi geldi mangallar yandı ama kapan kaptı kapamayan aç kaldı

http://img231.imageshack.us/img231/3456/mangalna6.jpg (http://imageshack.us)
http://img231.imageshack.us/img231/3456/mangalna6.d6f11d1bd8.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=231&i=mangalna6.jpg)

http://img231.imageshack.us/img231/4947/yourtsv3.jpg (http://imageshack.us)
http://img231.imageshack.us/img231/4947/yourtsv3.9911c1d4b2.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=231&i=yourtsv3.jpg)
http://img227.imageshack.us/img227/9513/sucukqo3.jpg (http://imageshack.us)
http://img227.imageshack.us/img227/9513/sucukqo3.bcbe4b63db.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=227&i=sucukqo3.jpg)

Köpeee kandırıp bi antrikot çekiim dedim yemedi it bende salyangoz kurbaa bacaa ot kökle survival yaptım

http://img227.imageshack.us/img227/3913/itoj9.jpg (http://imageshack.us)
http://img227.imageshack.us/img227/3913/itoj9.63257203a9.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=227&i=itoj9.jpg)
http://img227.imageshack.us/img227/4837/salyangozez9.jpg (http://imageshack.us)
http://img227.imageshack.us/img227/4837/salyangozez9.0dec4fae0b.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=227&i=salyangozez9.jpg)

Bu arada Kubi Algidanın sponsorluğunu almış ama bol bol yeni rakı reklamı yaptı

http://img227.imageshack.us/img227/3080/kubizu2.jpg (http://imageshack.us)
http://img227.imageshack.us/img227/3080/kubizu2.2db68777ce.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=227&i=kubizu2.jpg)

Ama bol eylendik oynadık şarkı söyledik geziye özel şarkı Löberde olarak aklımızda kaldı

http://img227.imageshack.us/img227/3113/lberdewp4.jpg (http://imageshack.us)
http://img227.imageshack.us/img227/3113/lberdewp4.5da9a14dbf.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=227&i=lberdewp4.jpg)

Şaka bir yana bol yedik içtik eylendik tanıştık kaynaştık sağ ol RR

Tayfun
07.Mayıs.2008, 02:07
Ferhat abi öldrdün bizi ya, fotoroman yapmışsın resmen bizi, ankara ekibini istanbula transfer etmek lazımmmmmm :p

carvalho
07.Mayıs.2008, 08:32
Ferhat abi, koparttın bizi:p:p:p

aidikurt
07.Mayıs.2008, 09:26
ferhat abi kelebekler guzel olmus tam afişlik 8)

okan
07.Mayıs.2008, 12:45
Alem adamsın Kostak dedem yavv... valla çok güldüm...KEL_ EBEKLER .... huhuahahahhaahahh.....:cheesy:

gidikurt
07.Mayıs.2008, 12:49
herşey süper olmuş çok güldürdün bizi sağol ferhat abicim :)

BULL
07.Mayıs.2008, 13:31
Tayfun Zabitiii bakta öğren fotoşop nasıl yapılıyomuşşş

Kostak abim ellerine sağlık :p:p:p

ama fotoromanda bir rol kapamamışız yuh olsun bize :(

Kostak yeerii yeriiii...

yenikoylu_ua
07.Mayıs.2008, 14:37
Eline sağlık Ferhat dede çok güzel olmuş arayı soğutmayalım gene görüşelim

carvalho
07.Mayıs.2008, 14:46
Tayfun Zabitiii bakta öğren fotoşop nasıl yapılıyomuşşş

Kostak abim ellerine sağlık :p:p:p

ama fotoromanda bir rol kapamamışız yuh olsun bize :(

Kostak yeerii yeriiii...

Evet abicim, rejisörden rol kapamamışız. Yadigar Ejder, Cevat Kurtuluş tadında figürasyon yapmışız (Toprakları bol olsun)

Aksu
07.Mayıs.2008, 14:46
Eline sağlık Ferhat dede çok güzel olmuş arayı soğutmayalım gene görüşelim

Ara soğumaz merak etmeyin, bu ay sonu görüşeceğiz inşallah ve sonra ikincisi Haziran ilk haftası ve üçüncü olarak da Haziran sonu Ayvalık da.

İlk buluşma yağmura denk geldi de böyle oldu, bizde daha ne numaralar var.

kaldera
07.Mayıs.2008, 15:06
mudurnuda alışverişe gidenleri beklerken..yöre halkı motorlar hakkında yorum yapıyorlar..
http://img376.imageshack.us/img376/8895/dsc00010ji9.jpg (http://imageshack.us)
http://img376.imageshack.us/img376/8895/dsc00010ji9.610ae2279e.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=376&i=dsc00010ji9.jpg)
http://img369.imageshack.us/img369/4245/dsc00012nb7.jpg (http://imageshack.us)http://img369.imageshack.us/img369/4245/dsc00012nb7.a39df77ee2.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=369&i=dsc00012nb7.jpg)
http://img502.imageshack.us/img502/1383/dsc00011hi6.jpg (http://imageshack.us)

mudurnudan bir kaç kare ve yöre halkı..
Osmanlı kokuludur mudurnu. Osmanlılardan bugüne ulaşmış bir fısıltı gibi duran kasabaya Şeyh-ül Ümran tepesinden baktığınızda; aşağıda eski beyaz boyalı evlerin, bahçelerin, camilerin kucaklaştığını görürsünüz. Derenin yakınında bir horoz da ötmese, Saat Kulesinin altında zamanın kımıldamadan durduğunu düşünür insan. Oysa, Cumartesi günleri sabahtan akşama kadar kasabadan insan sesleri yükselir. Mudurnu pazarı kurulmuştur çünkü. Mevsimine göre, Kanlıca mantarından iri taneli bomba fasulyeye, ekşimik peynirinden Saray helvasına kadar yerel birçok yiyeceği buradan alabilirsiniz. Pazarın en önemli özelliği, kadınların ürettikleri peynir, yoğurt, reçel, Korova şurubu gibi ürünleri kendi elleriyle satmalarıdır. Yerel giysileriyle, kendilerine özgü şiveleriyle, hoşsohbet yaklaşımlarıyla Mudurnulu kadınlar artık yokolmakta olan bir geleneğin Batı Karadeniz Bölgesindeki son temsilcileri olarak kabul edilebilirler.

http://img397.imageshack.us/img397/232/dsc00014dg4.jpg (http://imageshack.us)
Sararmış fotoğraflar renkli fotoğraflardan daha değerlidir Mudurnuda. İş bulmak için kentlere giden çocukların ve orada doğan torunların ilkokul önlüklü fotoğrafları da komodinlerin üzerinde, eski fotoğrafların yanında durur. Bahçelerinde meyva ağaçları, yıldızçiçekleri, sıcak duygular yetişen; geceleri hala sobaların üzerinde mısırların patladığı, anneannelerin torunlarına masallar anlattıkları kasabadır Mudurnu. Fasulyelerin kurutulmak için kaldırımlara serildiği, camilerden çıkan insanların kanaryalı berberlerde oturup sohbet ettiği, sincapların topladıkları cevizleri telefon tellerinin üzerinde cambazlık yaparak yolun karşısındaki yuvalarına taşıdığı kasabadır. Geçmişte bir ipekböceği gibi hayatı örerken, bugün bir kıyıda unutulmuşluğun hüznüyle, arnavut kaldırımlarını sessiz insanların adımladığı kasabadır Mudurnu

http://img129.imageshack.us/img129/227/dsc00015wt4.jpg (http://imageshack.us)

http://img413.imageshack.us/img413/1553/dsc00020xx3.jpg (http://imageshack.us)
Mudurnu evlerinden birine konuk olup kahve içerken, söz dönüp dolaşıp köşede duran üzeri el işiyle süslenmiş sandığa geldiğinde, ev sahibi sizi kendine yakın bulursa onu açar ve el emeği, göz nurlarını gözünüzün önüne serer. O bindallılarda, oyalarda, dantel işlerinde Mudurnulu gelinlerin dile getirilemeyen öyküleri yazılıdır. Giyilmemiş çamaşırlar nasıl kokar bilirsin - Sandık odalarında diye başlar ya hani Kapalıçarşı adlı şiirinde Orhan Velinin.. Mudurnulu genç kızlar da, annelerinin çeyiz sandığını açarken o kokuyu duyarlar. Sandıktan çıkan uçkurlar, göynekler, oya yemeniler, yağlıklar ve diğerleri oraya yüz elli yıl önce konmuştur. Göz gönenir, el öğünür bu emeğin karşısında
http://img129.imageshack.us/img129/3218/dsc00021ag7.jpg (http://imageshack.us)
Kasabayı gezerken Armutçular, Hacı Abdullahlar ,Yarışkaşı, Keyvanlar ve Haytalar Konağı size anılarını anlatmaya çalışabilirler. Ya da Yavuz Sultan Selim Camiinin yoldaşı Kanuni Sultan Süleyman Camii size yanındaki yatırların söylencelerinden söz edebilir. Hepsini, herkesi dinleyin Mudurnuda; demircileri, bakır ustalarını, saç soba imalatçılarını, kızılcık reçeli yapan yaşlı kadınları, ağaçları, kuşları da
bu köpek sürekli buradan bakıyor galiba bütün fotolarda var..
http://img129.imageshack.us/img129/8470/dsc00023ie5.jpg (http://imageshack.us)
buradaki tüm eski evler koruma altına alınmış. farklı yapılaşmaya izin verilmiyor.
ancak aslına birebir uygun olmak üzere restorasyonuna müsaade var. ama buda maliyetleri çok arttırdığı için yöre halkı biraz şikayetçiler.
Mudurnuya gelenler yolda yürürken karşılaştıkları, tanımadıkları insanların kendilerini sıcak bir gülümseyişle selamlayışlarına şaşırıyorlar. Her ne kadar Mudurnulular bahçelere kilimlerin serildiği, samanyolunun altında çaydanlıkların fokurdadığı, mahallelinin cümbür cemaat geceyi karşıladığı eski günleri unutamıyorlarsa da; kentlilere, karşılık beklenmeksizin verilen bir selam bile yetiyor
http://img129.imageshack.us/img129/4834/dsc00026ly3.jpg (http://imageshack.us)
yıldırım beyazıt ın yaptırmış olduğu tarihi hamam.
http://img382.imageshack.us/img382/2119/dsc00025ul7.jpg (http://imageshack.us)

hamam hakkında bilgi almak için açılış-kapanış saati ücreti vs vs gibi bu oturan şahıslara yetkilisi kimdir buranın nerdedir gibi sorular sordum ama bir türlü cevap alamadım...:dil::dil: meğer bu arkadaşlar mankenmiş..yaşlandıkmı nedir:dil::dil: ama dışardan içeri girince belki yanılmam normal olabilir...bilmiyorum artık.

http://img354.imageshack.us/img354/5689/dsc00017hw0.jpg (http://imageshack.us)
http://img502.imageshack.us/img502/9791/dsc00018na4.jpg (http://imageshack.us)
daha sonra abanta geçtim ama istanbul ekibi yola çıkmıştı..ankara ekibinide yolcu ettikten sonra

yalnız kaldım abantta..

http://img362.imageshack.us/img362/7135/dsc00031sg5.jpg (http://imageshack.us)
http://img374.imageshack.us/img374/4210/dsc00032gk2.jpg (http://imageshack.us)

kaanka
07.Mayıs.2008, 16:53
Ferhat abi bombayı patlatmışsın valla eline sağlık...:cheesy:

okan
07.Mayıs.2008, 16:53
Uğur abi neettin yavv.. çok duygusal kaçmış yazdıkların, içim burkuldu valla...

chopell
07.Mayıs.2008, 18:37
fehat abi süper olmuş fotolar.. :) ellerinize sağlık..
çok memnunum sizlerle tanıştığım için..
hepinizi ösledim bile yaf.. :([smilie=greencolorz:

kostak06
07.Mayıs.2008, 22:13
Sevgili İstanbul ekibi sizlerle birlikte olmak süperdi hepinizi ayrı ayrı çok sevdik yemin ederim yıllardır bu kadar çok eylenmemiş ve gülmemiştim gece artık gülmekten harap düşmüşken Zeki Alasya Metin Akpınar parodileri ile yırtıldım valla hepinize ayrı ayrı ayrı teşekkürler

RR yeriii yeriiii
Yalnız gece 2 de karanlıkta pişirdiğiniz antrıkotun bir parçasını yedim sonra kalanını tayfun köpeğe verdi o yemedi bi anlam çıkaramadım hala onu düşünüyorum

BULL
07.Mayıs.2008, 22:23
Sevgili İstanbul ekibi sizlerle birlikte olmak süperdi hepinizi ayrı ayrı çok sevdik yemin ederim yıllardır bu kadar çok eylenmemiş ve gülmemiştim gece artık gülmekten harap düşmüşken Zeki Alasya Metin Akpınar parodileri ile yırtıldım valla hepinize ayrı ayrı ayrı teşekkürler

RR yeriii yeriiii
Yalnız gece 2 de karanlıkta pişirdiğiniz antrıkotun bir parçasını yedim sonra kalanını tayfun köpeğe verdi o yemedi bi anlam çıkaramadım hala onu düşünüyorum
kadın sanyo diyemiyür saniye diyür, vestel olsa vasviyemi olacaadııı :p:p:p

Aksu
07.Mayıs.2008, 22:24

RR yeriii yeriiii

Herif bizi iki dakkada sattı adamı bir gece bıraktık ya dağda İstanbul lularla, Birazda Angara sayfasına yazsana, Sabret şurda 19 mayıs a ne kaldı sonra 30-31 mayıs 01 Haziran a Sakarya da daha çok eğleneceğiz.

05-08 Haziran Bolu Kartalkaya Sarıalan yaylası Hitit Motosiklet festivalinde çok eğleneceğiz.

27-29 Haziran da Ayvalık da çok eğleneceğiz.

03-06 Temmuz da EMOK Bilecik Pazaryeri festivalinde yine çok acayip eğleneceğiz.

17-10 Temmuz da Yalova motofest de çok eğleneceğiz.

Kolum yoruldu yazmaktan, haydi kostak yeriiiii yeriiiiii.

yenikoylu_ua
07.Mayıs.2008, 22:28
Aksu dedem boşunamı tşörtlerimizde alışkanlık yapar yazıyo

Aksu
07.Mayıs.2008, 22:32
Aksu dedem boşunamı tşörtlerimizde alışkanlık yapar yazıyo

Bu adamın kanında hakiki Ankara lılık var da ondan böyle. Şimdi biz 18-19 Mayıs da Ilgaz yapalım da çadırlı, artık sabaha kadar yatmayız sohbet koyu olur, biz güleriz dağdaki tilkiler güler biz güleriz kurtlar güler derken sabah olur erken.

aslanburclu
07.Mayıs.2008, 22:58
kostak yeriii yeriii ni dimek yaw ben bu dili biyerlerden hatırlıycam gibi gibi

ya yoksa kırşehirce olmasın

kostak06
07.Mayıs.2008, 23:48
kostak yeriii yeriii ni dimek yaw ben bu dili biyerlerden hatırlıycam gibi gibi

ya yoksa kırşehirce olmasın

ONU BULL A SOR BUTUN GECE BU TURKÜYÜ SÖYLEDİ TAKILDIĞI YERDEDE LÖBERDE NAKARAT OLDU

kostak06
07.Mayıs.2008, 23:50
kadın sanyo diyemiyür saniye diyür, vestel olsa vasviyemi olacaadııı :p:p:p

EVET YAA SÜPERDİNİZ AMA BAK DEMEDİ DEME Bİ DAHAKİ GEZİYE KADAR BUTUN DEVEKUŞU KABERE OYUNLARINI EZBERLEYİP GELECEM

Tayfun
08.Mayıs.2008, 00:33
EVET YAA SÜPERDİNİZ AMA BAK DEMEDİ DEME Bİ DAHAKİ GEZİYE KADAR BUTUN DEVEKUŞU KABERE OYUNLARINI EZBERLEYİP GELECEM

Eyvah ki ne eyvah, sedye falan lazım kriz geçiricez yoksa.

Bize 500.000 serpuşt lazım abi :mrgreen:

Ammam yeri yeri
Serpuşt yeri yeri :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

carvalho
08.Mayıs.2008, 15:43
Eyvah ki ne eyvah, sedye falan lazım kriz geçiricez yoksa.

Bize 500.000 serpuşt lazım abi :mrgreen:

Ammam yeri yeri
Serpuşt yeri yeri :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ceddin dedeeeeen neeslin baban (aman arkayı kolla :)

Tayfun
08.Mayıs.2008, 16:55
Zuhahahahahahahahaha

BULL
08.Mayıs.2008, 18:35
evet yaaw o da süperdi :cheesy::cheesy::cheesy:

doğan
08.Mayıs.2008, 23:18
Elimde Abantta kaydettiğim RR orkestrası'nın bir şarkısı var ama youtube kapalı olduğu için ekleyemiyorum. Yayınlayabileceğimiz başka bir paylaşım yöntemi bilen varsa söylesin.