PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : svetlo ,RaptorRiders Ailesine'e Hoşgeldiniz...

aidikurt
09.Mayıs.2008, 10:58
Aramıza hoşgeldiniz Sayın svetlo!

Dostluğun tek adresi olan Raptorriders Motosiklet Kulübü’ne üye olduğunuz için teşekkür ederiz.

Üyelerimizin sizi daha yakından tanıması için lütfen burdan kendinizi detaylı olarak tanıtan bir yazı yazınız.

Umarız eğlenceli vakit geçirirsiniz.

Katılımcı olmanız dileğiyle.

Sevgiler, saygılar…

RaptorRiders Yönetim.

(NOT: Lütfen üye kendini tanıtmadan herhangibir mesaj yazmayınız)

svetlo
14.Mayıs.2008, 23:36
Aramıza hoşgeldiniz Sayın svetlo!

Dostluğun tek adresi olan Raptorriders Motosiklet Kulübü’ne üye olduğunuz için teşekkür ederiz.

Üyelerimizin sizi daha yakından tanıması için lütfen burdan kendinizi detaylı olarak tanıtan bir yazı yazınız.

Umarız eğlenceli vakit geçirirsiniz.

Katılımcı olmanız dileğiyle.

Sevgiler, saygılar…

RaptorRiders Yönetim.

(NOT: Lütfen üye kendini tanıtmadan herhangibir mesaj yazmayınız)

Hoşgördük,,,,
Ankarada 2006 kırmızı regali olan bir arkadaşınızım. Otomotiv (Kamyon ve Otobüs) sektöründeyim,satış bölümü. İlk motorum ve motorlar hakkınnda pek bişey bildiğim söylenemez. 29 yaşında evliyim. Motorumla bu yaz Bodrum -Çeşme falan bi tatil yapmayı düşünüyorum. İnşallah sizlerin bilgilerinden birşeyler öğrenmeyi ve güzel muhabbetler kurmayı palnlıyorum. Siteyi çok beğendiğimi söylemek isterim.Özellikle Ankaradaki arkadaşlardan bu acemi motorcudan bir motorcu yapma konusunda yardım bekliyorum.

carvalho
15.Mayıs.2008, 09:13
Hoşeldin Salih,

Ankara buluşmaları topiğini takip edersen sen de buluşmalara katılırsın... Ankara ekibi sıkıdır ...

kaanka
15.Mayıs.2008, 09:23
aramıza hoş geldin....:)

yeşilkapak
15.Mayıs.2008, 09:25
Aramıza hoş geldin...

vatansever
15.Mayıs.2008, 09:33
canıgönülden hoşgeldin.

okan
15.Mayıs.2008, 09:49
Salih hoşgeldin.. Ankara ekibine yaklaş.. zaten hepsi acemi....:cheesy: