PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara'da satılık Regal Raptor arıyorum

svetlo
09.Mayıs.2008, 11:08
Selam arkadaşlar.
Ben Ankarada temiz (Tercihim siyah) Regal raptor arıyorum. Satan arkadaşlar veya bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.8)

Kaynarca
09.Mayıs.2008, 12:30
Aksu başkana müracaat edebilirsin. Bu arada motor renk tercihinle font rengi tercihin aynı. Ama siyah motorda güzel duruyorken forumda okunamıyor. 8) (Genelde siyah tema kullanılmakta)

Mr.Quanta
09.Mayıs.2008, 15:43
dostum butceni soylersen yardimci olacak olan cikar elbet.

aslanburclu
09.Mayıs.2008, 21:35
Selam arkadaşlar.
Ben Ankarada temiz (Tercihim siyah) Regal raptor arıyorum. Satan arkadaşlar veya bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.8)

eeee birader evet ankarada istanbuldan gelecek adres teslimide olabilir siyah raptor hem satıyorum hem biliyorum ne olcak şimdi ne yapabilecen alabilecenmi hadi bakalım :cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:evet senin vardır üç krş.. bizim mal 5 krş. niitçen şimdi

Jack_the_Ripper
10.Mayıs.2008, 02:22
Ankarada Raptor satan yok gibi hele siyahı hiç yok..

svetlo
10.Mayıs.2008, 23:52
Arkadaşlar. Kendimi tanıtmadım, afedersiniz. Forumlar konusunda pek bi tecrübem yok.Ankaradayım,Otomotiv sektöründeyim. Motor olayına yeni başlıyorum. Bir arkadaşımın Raptorunu kullandıktan sonra dedim benim de olmalı ve araştırırken bu siteyi gördüm,Hoşuma gitti üye oldum. Motor alma konusundaki bütçem 3000 - 3500 civarı. Ama bi tane buldum yarın bakmaya gidicem olursa inşallah haftaya benim de Raptorum olucak. :cheesy:

aslanburclu
10.Mayıs.2008, 23:53
hadi rastgele

Rommel
11.Mayıs.2008, 01:11
Ankarada Raptor satan yok gibi hele siyahı hiç yok..

düşünen war ama 8)

netbocegi
09.Ekim.2008, 23:02
dostum kırmızı arasan sana yardımcı olabilirim bütçen ne kadar . dd 250 e-9 kırmızı

kıvılcım
10.Ekim.2008, 12:44
Arkadaşlar. Kendimi tanıtmadım, afedersiniz. Forumlar konusunda pek bi tecrübem yok.Ankaradayım,Otomotiv sektöründeyim. Motor olayına yeni başlıyorum. Bir arkadaşımın Raptorunu kullandıktan sonra dedim benim de olmalı ve araştırırken bu siteyi gördüm,Hoşuma gitti üye oldum. Motor alma konusundaki bütçem 3000 - 3500 civarı. Ama bi tane buldum yarın bakmaya gidicem olursa inşallah haftaya benim de Raptorum olucak. :cheesy:
arkadaşım aramıza hoş geldin tam yerindesin inşallah motoruna en kısa zamanda kavuşursun

aslanburclu
10.Ekim.2008, 13:44
ya bu başlık tam 5 ay önce açılmış niye hortlattınız saten arkadaşta 5 ay önce bulduğunu söylüyor ayrıca ankarada başta benimki olmak üzere çakılı regal var ..arayana sahinbinden comda RR ankara yazsa hepsi çıkar..

carvalho
10.Ekim.2008, 14:45
:) HAklısın Yaşar abi. Arkadaş 5 ay önce hoş gelmiş zaten, motoruna da kavuşmuş. MEsaj tarihine bakmadan topik hortlatmakta üzerimize yok...

kaanka
10.Ekim.2008, 15:30
Canım kardeşim şu eski topiklere biri el atsada kitlese boşuna hortlamasa birdaha olmamıııııı:mrgreen:

carvalho
10.Ekim.2008, 15:53
yok be kankam, herkes bilinçli kullanıcı olursa yasaklara, kilitlere gerek kalmaz.

akşam akşam baydım sanırım...

dur kendimi kilitleyeyim

uni_matematikci
09.Şubat.2009, 13:29
kardeş ben kırıkkaleliyim elimde siyah dd100e var.alıcıysan konuşalım
uni_matematikci@hotmail.com

carvalho
09.Şubat.2009, 14:32
Topik hortlatmayalım lütfen.

Konu kilitlenmiştir.