PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HMK Motofest 2008 (5-8 Haziran) Sarıalan yaylası Bolu

aidikurt
13.Mayıs.2008, 20:48
http://img73.imageshack.us/img73/4856/hmksr1.jpg

Hmk Motofest 08
Sarıalan Dağevi işletmesi katkıları ile kulübümüz tarafından bu yıl ikinci kez düzenlenecek olan HMK MOTOFEST’08’ 5-6-7-8 Haziran 2008 tarihlerinde Bolu ilimizin güneydoğusundaki Kartalkaya yolu üzerinde bulunan Sarıalan Yaylasında gerçekleştirilecektir. Şenlik zamanı, Kartalkaya zirvesinden, Yaylaya adını veren, sarı bir ırmağı andıran çiçeklerin akışını yakalayabileceğiniz en iyi zamandır.

ULAŞIM:
Sarıalan yaylası, Ankara - Bolu yolu üzerinde Kartalkaya oteller sapağından girdikten sonra 20 km lik yolun 10.km de, yani yolu yarıladığınızda ulaşabileceğiniz bir düzlüktedir.
İstanbul yönünden gelecek olanlar, Bolu ilini geçtikten Çaydurt gişelerinden çıkış yaptıktan sonra 3km. sağa devam ederek, solda Kartalkaya oteller sapağından girerek şenlik alanına ulaşabilirler.
Ankara ve Karadeniz yönünden gelecek olanlar da yine Bolu’ya gelmeden, Çaydurt gişelerinden çıkış yaptıktan sonra 3km. sağa devam ederek, solda Kartalkaya oteller sapağından girerek şenlik alanına ulaşabilirler.
Bolu içinden gelecek olanlar ise, Bolu’yu çıktıktan 10km. sonra sağa Kartalkaya oteller sapağından girerek şenlik alanına ulaşabilirler.
İstanbul – Sarıalan Yaylası ——————- 280km.
Ankara – Sarıalan Yaylası ——————– 210km.
Yol süper, yavaş yavaş yükseliyor ve ilerledikçe müthiş orman içine dalmaya başlıyorsunuz.
Sarıalan yaylası düzlüğüne ulaştığımızda o geniş düzlüğü 360’ görebildiğimiz manzara oldukça etkileyici.

Sarıalanda yapabileceğiniz ve düzenleyeceğimiz aktiviteler:
• Enduro turları
• ATV Safari turları
• Konser
• Hediye çekilişleri
• Barkovizyon gösterisi
• Ödüllü Out-Door yarışmalar
• Doğa yürüyüşleri
• Dağ bisikleti
• Mini enduro yarışı
• Ankara KORLAS’tan Husqvarna test sürüşleri

Şenlik alanında;
• Girişte vereceğimiz promosyonlar karşılığı sembolik bir ücret alınacaktır ve geçtiğimiz yıl olduğu gibi karşılığında bir de çekiliş biletine sahip olacaksınız.
• Çadır kurmak isteyen arkadaşlarımız için şenlik alanında uygun yerler tahsis edilmiştir.Bunun için bir ücret talep edilmeyeceği gibi gece ve gündüz yapılacak tüm etkinlikler için de ekstra ücret alınmayacaktır.
• Tüm katılımcılar şenliğin yapılacağı yerdeki Sarıalan Dağevi işletmesi tarafından hazırlanacak yerlerden sabah açık büfe kahvaltı, öğlen ve akşam yemekleri için yararlanabilirler.
• Tesiste her türlü içecek ve yiyecek maddelerini piyasa fiyatlarına yakın olacak şekilde temin edebilme olanağınız vardır. Bu konuda katılımcı dostlarımız hiçbir şekilde mağdur olmayacaklardır.
• Şenlik alanında WC ve duş yerleri mevcuttur.
• Anlaşmaya varılan bir firma ile katılımcılara gerekli teknik destekler sağlanacaktır.
• Şenlik alanında güvenlik amacıyla jandarma bulunacaktır.
• Her hangi bir tıbbi gereksinim için şenlik sonuna kadar alanda ambulans bulundurulacaktır.
• Şenlik alanında yangın tehlikesine karşı belediyece itfaiye aracı bulundurulacaktır.
• Alanda cep telefonları çekmektedir.

Şenlik alanında dikkat edilmesi gerekenler ise:
• Çöplerimizi çöp poşetlerine koymak,
• Motosikletlerimizi önceden belirlenen yerlere park etmek,
• Yangın riskine karşı Orman Genel Müdürlüğü tarafından ateş yakılması yasaktır.
• Ormandaki canlılara ve endemik bitki örtüsüne zarar vermemek için enduro ve ATV safari turlarında orman yollarının kullanılmasına özen gösterilmesi,
• Şenlik alanındaki gölete girmek ise tehlikeli ve yasaktır.
Evet dostlar “yalnızca uyku tulumlarınız, çadırlarınızı ve fotoğraf makinelerinizi alın gelin” diyoruz. Burada ihtiyacınız olan her şey mevcut. Binin motosikletlerinize veya ailece gelmek istiyorsanız araçlarınıza Sarıalan Yaylasına gelin. Sizleri Hitit Motosiklet Kulübü olarak ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Kazasız belasız, sağlıkla gelip dönmeniz temennisiyle…

İSTANBUL EKİBİ

Buluşma Yeri:Kozyatağı Carrefour Önü
Buluşma Zamanı:7 Haziran 2008 Saat 08:30
Konaklama:Çadır

İSTANBUL EKİBİ

1-Tayfun
2-carvalho
3-BULL
4-crazyhorse

ANKARA EKİBİ

1- Aksu
2- Lunatic Ahmet
3- Rommel Bilgehan
4- Arnova Cihat
5- Kostak06 Ferhat
6- Ongun Mehmet
7- Dağcı Barış
8- Hilmi
9- Altuğ
10-M.Ali Koçaş
11-Çetin Çağlar
12-Leventse
13-MrQuanto Burak
14-Dinyeper Oktay
15-Raptiye Ekrem
16-Rigormortis Süleyman
17-Bedii Çağlayan
18-Atraks Rasim
19-Oturanbull Ömer
20-Kaleci Alper
21-Mustakilla Emre
22-Mkepez Murat
23-Byafd Ali Fuat
24-Ridetolive N.Çağlar
25-Drag64 Emin
26-Çağlar (kostak06 ın arkadaşı)
27-Koray61 Koray
28-Burak Kaynarca Afyon dan gelir.

Tayfun
13.Mayıs.2008, 21:01
Haydin hayırlısı arkadaşlar :p

aidikurt
13.Mayıs.2008, 21:07
arkadaslar gecen sene oldugu gıbı gene bu senede durmak yok.
RaptorRiders slagonımız bildiğiniz gibi biri bizi durdursun yavvvvvv
Durmak yok yol bekler :)

Tayfun
13.Mayıs.2008, 21:09
Bu seferlik istanbuldan 30 motor çıkmalı arkadaşlar, patchli nizami bir giriş yapmalıyız oraya, ankara ekibide katıldımı siler süpürürüz ortalığı, hadi bakalım listeeeeeeeeee

Katılımcılar
--------------
1- Tayfun

kaanka
13.Mayıs.2008, 21:11
ben acele davranmicam busefer adımı yazdırmim, neolur ne olmaz.
ama aksilik çıkmadığı sürece ben bu ekiple heryere giderim....:cheesy:

Tayfun
13.Mayıs.2008, 21:23
Ekibimiz gerçekten çok güzel ama ya, bu kadar aklı başında ama bir o kadarda deli adamı bir arada bulmak süper birşey :p

kaanka
13.Mayıs.2008, 21:41
Ekibimiz gerçekten çok güzel ama ya, bu kadar aklı başında ama bir o kadarda deli adamı bir arada bulmak süper birşey :p

hakikaten de öyle tayfun kardeşim. hafta içi eminim herkez işinde gücünde efendi efendi takılıyor. haftasonu motorun üstünde herkez çocuklar gibi şen şakrak samimi bu ortamı paylaşmayan arkadaşlar inan çok şeyler kaçırıyor ve kaybediyor....

BULL
13.Mayıs.2008, 21:46
bu ne kardeşim her hafta bi gezi :evil:
her hafta bi tantana :hırr:
bi haftada evde oturalım kafamızı dinleyelim yaawww :x

motorunmu var derdin var kardeşim... :cheesy:

aidikurt
13.Mayıs.2008, 22:07
BULL niye evde oturalım gezicez deliler gibi valla bosunamı motor aldık.

foreman
13.Mayıs.2008, 22:15
BULL niye duralımki niye evde oturalım gezicez deliler gibi valla bosunamı motor aldık.

konus konus hele bı '''juniorkurt''' gelsınde senı de gorcez....
tecrube konusuyoooo...:mrgreen:

Kisstanbul
13.Mayıs.2008, 23:00
Yaa abiler arkadaşlar ben bu gezilere katılmam için haftada 2 gün çalışabilcek bir iş yapmam lazım yaaa...
:cry:
o yüzden size iyi gezmeler. off off

Bu sırada bilgehanı gören varmı yaa bana lazımda onun motordan aldım dün. :?:

carvalho
14.Mayıs.2008, 10:22
Ben de varımmmm, bu cümbüş kaçmazzz!!!

Bu arada HMK'nın geçen seneki Tosya Dipsizgöl organizasyonu mükemmeldi. Çok seviyeli, saygın bir kulüp. Aynı titizlik yine olacaktır muhtemelen...

delibeygir
14.Mayıs.2008, 11:07
BULLcan sensiz olmaz kardiş oralar mangaldaki etler seni uykunda kabusun olur sonra allah göstermesin bitaraflarına bişey olur sonra şişer falan haksızmıyım adminim ve modlarım sen gel boşver hem evde ne yapcan kös kös oturup motorcu adamın oturacağı yer motorun selesidir kardeşim walla benden sana fazladan 2 kangal sucuk lan an.sını satayım hemde festival alanına vardığımızda direk elinde sucukların daha ne yapayım artık.

carvalho
14.Mayıs.2008, 11:19
Şimdi 4 kişi miyiz? Tayfun, bülu, delibeygir, ben????

Zafer nkardeşim geliyon dii mi ???

delibeygir
14.Mayıs.2008, 11:25
geliyorum tabiki selçuğum kardeşim gelmezmiyim abantta pişman oldum yeterince bundan sonrakilere sormadan yazın beni :cheesy:

Aksu
14.Mayıs.2008, 13:47
Alper aşağıda yazılı listeyi de konu başlığı altına ekleyebilirsin.

ŞENLİK ÇEKİLİŞ HEDİYELERİ
• 5 adet PANOLIN Chainlube Spray – ENKAR firması
• 1 adet Nitro kask – Ankara KORLAS
• 1 adet Berik kask – Kuruçayırlı Yamaha
• Motoart’tan 3 adet 150 YTL.lik hediye çeki
• 2 adet 200 ytl hediye çeki – Dainese Ankara
• 1 çift EVS dizlik – Rider
• 1 adet Full koruma – Rider
• 5 adet tshirt – Ankara KORLAS
• 3 adet gömlek – Ankara KORLAS
• 1 Takım Scoyco dizlik dirseklik – Onur Kuraner
• 1 çift yazlık Protech eldiven- Onur Kuraner
• Sarıalan Dağevinde 2 kişilik haftasonu konaklama
• Ege restoran’dan iki kişilik yemek
• Meşrep Meyhane’ den iki kişilik yemek
• Kasap Steak House’den iki kişilik yemek
• James Cook 2 kişilik akşam yemeği
• Rumeli Restaurant 2 adet 2’er kişilik yemek
• Old Town Cafe 2 kişilik yemek ve ilk içki
• Paintsign’dan iki kişilik hafta sonunda brunch
• Gölbaşı Büyülübahçe’den 2 kişilik brunch
• Kıtır Piliç-Çayyolu 2 kişilik Akşam Kokoreç Partisi
• OVERALL’dan 10 kişiye giriş davetiyesi
• Baykal bisikletten bir adet dağ bisikleti
• Man to Man’den 5 adet spor gömlek, sweat
• Sevilay-Tunalı Ertuğ Pasajı 6 adet bayan kıyafeti
• HMK Tişörtleri
• HMK Kupaları
• 1 kişiye Ağız-Diş Bakımı
• Angora rozet’ten 2 adet “Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi” plaketi
• 2 adet 100’er YTL araç bakımı Başarı Teknik Oto ( her marka araç )
• 4 adet 5’li DVD paketleri
• 2 adet 100’er YTL l’ik Dövme
• Koysepete com’dan DVD player, Saç kurutma mak, Mp3, Fritöz vs.
• 1 adet 20 çeşitli temizlik paketi SATEM
• 1 adet Dijitürk kurulum paketi
• Med-Lab 2 adet 250 YTL’ lik sağlık kontrol paketi
• Tommy ‘den 20 adet Sweat S.
• Network Music Center –Müzik CD’leri
• Festivale katılan herkese Red-Bull (Bu başka bull karıştırmayın)
Canlı müzik cumartesi akşamı olacak.

Ankara olarak 17 Mayıs cumartesi konuşacağız ve toplu olarak gelmek için plan yapacağız, sonra isim listesini yayınlarız. Diğer iller özellikle İstanbul listeleri sıkı tutun, hava da iyi olur inşallah. Bende plan hazır ama herkesin rızasını alarak çıkalım geziye. 07 Haziran sabahı erkenden çıkarız otoyoldan devam pazar günü de öğleden sonra dönüşe geçeriz.

(Tabii heryerde olduğu gibi İstanbul sabah kahvaltıdan sonra yola çıkacaktır eminim, sanki yatıya geliyorlar. Abant da bile Mudurnu da kalanları beklemeden pılıyı pırtıyı toplayıp kaçmışlardı, aynısı Kapıdağ da da öyle, Eskişehir de Allah dan kaçamadılar.)

Okan muhakkak gelecektir, yoksa votkasız kalırız.

foreman
14.Mayıs.2008, 13:53
Selçuk'tan sonra Bülent ile de tanışmak için sabırsızlanıyorum desem yine yanlış anlaşılır mıyım acaba:p

aaaaşııık aaaaşıııık...buuurak büloyaaaa aaaşııııık...:p:cheesy:

BULL
14.Mayıs.2008, 14:44
EVET kararımı verdim.
Aksu abimin açıkladığı listeyi istiyoyorum
yoksa giderim... :cheesy:

aidikurt
14.Mayıs.2008, 14:52
eeee aksu baba ne demişler erken kalkan erken yol alır.

carvalho
14.Mayıs.2008, 15:31
Anaaa, Aksu baba geçen sene ikimiz de uçak bileti kazanmıştık çekilişte.
Gerçi kullanmadım ben, o da ayrı mevzu...

Bu arada Bülo'yu sevmeyen bi Allahın kulu var mıdır şu dünyada cidden merak ediyorum...

TLGYLDZ
14.Mayıs.2008, 18:05
valla cok guzel bır eğlence olacağa benzıyor....hayırlısı sımdıden gıdecek arkadaslara ıyı eğlenceler

BULL
14.Mayıs.2008, 18:25
Bu arada Bülo'yu sevmeyen bi Allahın kulu var mıdır şu dünyada cidden merak ediyorum...
BENİ SEVMEYEN ÖLSÜN OLM :love::love::love:

Tayfun
14.Mayıs.2008, 18:35
Gırahhhhhhhh ölüyommmmmmmmm :?

BULL
14.Mayıs.2008, 18:44
Gırahhhhhhhh ölüyommmmmmmmm :?
öl tabi hakettin sen bunu... ben uyarımı yapmışım hiiiç tınmam... :x:p:cheesy:

Tayfun
14.Mayıs.2008, 18:51
TRT gibi maşrapayı koymuşsun gene ama bunun necefleri yok :p niye yayına ara verdin haberlermi başlıycak şimdi :p

BULL
14.Mayıs.2008, 21:57
al sana necefsiz maşrapa :x

Tayfun
14.Mayıs.2008, 23:17
al sana necefsiz maşrapa :x

Hehehe bide neceflisini yap bakim :x

carvalho
15.Mayıs.2008, 10:46
http://img258.imageshack.us/img258/9135/bulltq5.jpg (http://imageshack.us)
http://img258.imageshack.us/img258/9135/bulltq5.d3b764a7b5.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=258&i=bulltq5.jpg)

Bull'uma neceflisi yakışır...

BULL
15.Mayıs.2008, 18:16
necefi kim kaybetmişte biz bulalım be abii :?

Aksu
20.Mayıs.2008, 11:47
Ankara da arkadaşlar ile birebir görüşmemde sadece Aksu, Lunatic, Rommel kesin gideceğim dedi, diğer arkadaşlarda net karar verebilmiş değil. Ankara daki arkadaşlar gitmeyi düşünenler yazsınlar isimlerini de liste yapalım.

HMK BOLU SARIALAN YAYLASI LİSTESİ

1-Aksu
2-Lunatic
3-Rommel
4-Kaynarca (Afyonkarahisar)
5-Kostak06
6-Mustakilla
7-
8-
9-

Çıkış zamanı 07 HAziran Cumartesi sabah saat 08 de Ankara otoban gişeler önünden hareket. Herkes deposunu doldurmuş saat 08 de otoban gişelerden hareket edecek vaziyette hazır olsun.

Gidiş ve Dönüş güzergah ise Ankara otobandan Kartalkaya Sarıalan yaylası

Tüm Ankara da ki arkadaşları bu ve bundan sonraki gezilere bekliyorum.

(Afyon dan Burak Kaynarca da Ankara ya gelecek ve bizle devam edecek.)

dağcı
20.Mayıs.2008, 12:44
Ankara da arkadaşlar ile birebir görüşmemde sadece Aksu, Lunatic, Rommel kesin gideceğim dedi, diğer arkadaşlarda net karar verebilmiş değil. Ankara daki arkadaşlar gitmeyi düşünenler yazsınlar isimlerini de liste yapalım.

1-Aksu
2-Lunatic
3-Rommel
5-Kostak06
6-Mustakilla
7-
8-
9-

Çıkış zamanı 07 HAziran Cumartesi sabah saat 08 de Ankara otoban gişeler önünden hareket. Herkes deposunu doldurmuş saat 08 de otoban gişelerden hareket edecek vaziyette hazır olsun.

(Afyon dan Burak Kaynarca da Ankara ya gelecek ve bizle devam edecek.)

beni de ekle listeye abi, ayıp oluyo ama, bensiz olur mu hiç?

Aksu
20.Mayıs.2008, 13:02

1-Aksu + 1
2-Lunatic
3-Rommel
5-Kostak06
6-Mustakilla
7-Dağcı + 1
8-Kaleci
9-Altuğ

(Afyon dan Burak Kaynarca da Ankara ya gelecek ve bizle devam edecek

kıvılcım
20.Mayıs.2008, 15:20
arkadaşlar şu çocuklar ve hamileler için bir çözüm bulalım benim kız ben gelmezsem sizi yolamam diyor annesiyle resmen birbirine girdiler arada ben kaldım istanbuldan arabayla çıkıcak arkadaşlar şu çocuk ve hamile bayanlar için bir yer açsalar diyorum nacizane fikrim

carvalho
26.Mayıs.2008, 10:03

Gezicez de

hala yok ismin listede???

bari gezeceksiniz de :|

aidikurt
26.Mayıs.2008, 11:20
valla sakaryaya gelicem ama malesef dedigin gıbı buyuk olsalık hmk 'ya gelemicem.Malum hatun hamile 1'ine izin verdi bende sakaryayaı sectım gitmek için :cry:

carvalho
26.Mayıs.2008, 11:25
valla sakaryaya gelicem ama malesef dedigin gıbı buyuk olsalık hmk 'ya gelemicem.Malum hatun hamile 1'ine izin verdi bende sakaryayaı sectım gitmek için :cry:

Biliyorum kardeşim, takılıyorum sadece :|

Aksu
26.Mayıs.2008, 12:06

Yok öyle yan çizmek, madem gelmiyorsun İstanbul dan en az 20 motor yollamazsan darbe yapar adminliğini alırız haberin ola.

aidikurt
26.Mayıs.2008, 13:18
yan çizmiyorum be aksu abi beni bilirsin yol olsun taaa fizana bilem gelirim ama napalım bu sene boyle idare edicez.

gidikurt
26.Mayıs.2008, 15:34
aksu abi valla bu sene idare edin bizi iki arada bir derede bırakmayın adminimi de benide zaten gezilere katılamıyorum diye hep söylüyorum içim gidiyor alperin durumunu düşünemiyorum bile yaniii :):):):)

Aksu
26.Mayıs.2008, 15:41
aksu abi valla bu sene idare edin bizi iki arada bir derede bırakmayın adminimi de benide zaten gezilere katılamıyorum diye hep söylüyorum içim gidiyor alperin durumunu düşünemiyorum bile yaniii :):):):)

Bu işler hobi, vakti olan, durumu müsait olan gelir, görünen köy klavuz istemez, sizler sıkmayın canınızı, bizler işin biraz da şakasında ve de dalgasındayız. Sizleri görememek bizleri de memnun etmeyecek ama yapacak bişey yok.

Sizlerin yokluğunu aratmayacağız inşallah, dipsiz gölden daha şenlikli olacak ve olacağız bu sene. Kendinize iyi bakın, selamlar Ankara dan.

polo
26.Mayıs.2008, 22:29
sakaryada inşallah görüşürüz

Aksu
27.Mayıs.2008, 13:22
Sevgili dostlar, şenlikten sonraki hafta 13 Haziran Cuma günü, şenliğin fotoğraflarının Ankara da Tunalı Dip Sahnede sunumu vardır. Girişler bizlerden alabileceğiniz davetiyeler ile ücretsizdir. Yalnız o günle kalmayıp, bir başka gece içinde o davetiyelerden yararlanma olanağınız olacaktır. Davetiye almak isteyen dostlarımız davetiyelerini Can Mazlumoğlu ve Başkan Kubilay beyden temin edebilirler.
http://img109.mytextgraphics.com/photolava/2008/05/27/arka-4an8pkmxo.jpeg
http://img702.mytextgraphics.com/photolava/2008/05/27/flyeron-4an8r85xg.jpeg

altug
30.Mayıs.2008, 10:35
Başkanım , çetoyu yazmamışsın listeye. Ne oldu içindeki insan sevgisine.....

Aksu
30.Mayıs.2008, 11:56
Alper, aşağıdaki listeyi aynen ekliyorsun abicim ana sayfaya, kise yan çizmesin Ankara dan.
7-8 Haziran da Hitit Motosikletin Sarıalan yaylasında düzenleyeceği şenliğe tüm Ankara RR üyelerinin gelmelerini istiyorum. O zaman kadar ehliyet problemi de izin problemi de kalmayacaktır inşallah.
1- Aksu
2- Lunatic Ahmet
3- Rommel Bilgehan
4- Arnova Cihat
5- Kostak06 Ferhat
6- Ongun Mehmet
7- Dağcı Barış
8- Hilmi
9- Altuğ
10-M.Ali Koçaş
11-Çetin Çağlar
12-Leventse
13-MrQuanto Burak
14-Dinyeper Oktay
15-Raptiye Ekrem
16-Rigormortis Süleyman
17-Bedii Çağlayan
18-Atraks Rasim
19-Oturanbull Ömer
20-Kaleci Alper
21-Mustakilla Emre
22-Mkepez Murat
23-Byafd Ali Fuat
24-Ridetolive N.Çağlar
25-Drag64 Emin
27-Koray61 Koray
29-İsmini hatırlayamadığım diğer arkadaşlar (kafadan yazdım listeyi hatalar unutma olabilir) hepinizi bekliyoruz aryçılar çocuklar ailece gelin motor şart değil araba ile de gelebilirsiniz Sarıalan yaylasına, yapalım Ankara toplantısını yaylada.

okan
02.Haziran.2008, 13:30
bende geleyimmi yavv....???? he dede ne dersin...:?:

aidikurt
02.Haziran.2008, 13:36
GÜNCEL LİSTE

İSTANBUL EKİBİ

1-Tayfun
2-carvalho
3-BULL
4-crazyhorse

ANKARA EKİBİ

1- Aksu
2- Lunatic Ahmet
3- Rommel Bilgehan
4- Arnova Cihat
5- Kostak06 Ferhat
6- Ongun Mehmet
7- Dağcı Barış
8- Hilmi
9- Altuğ
10-M.Ali Koçaş
11-Çetin Çağlar
12-Leventse
13-MrQuanto Burak
14-Dinyeper Oktay
15-Raptiye Ekrem
16-Rigormortis Süleyman
17-Bedii Çağlayan
18-Atraks Rasim
19-Oturanbull Ömer
20-Kaleci Alper
21-Mustakilla Emre
22-Mkepez Murat
23-Byafd Ali Fuat
24-Ridetolive N.Çağlar
25-Drag64 Emin
27-Koray61 Koray

BULL
02.Haziran.2008, 18:13
İstanbul ekibide sağlammış haa :p:p:p

Maaşallah :cheesy:

Tayfun
02.Haziran.2008, 19:04
Bizde olmasak istanbul ekibi yalan olacak heralde :p

Kaynarca
02.Haziran.2008, 19:28
Heyt be Ankara ekibine bak ! Eğer listedeki herkes motorla gelirse 28 motor.. Daha artar o rakam en az 40 motor oluruz. Toplu sürüşü düşünemiyorum bile, çok zevkli olacak çokkk.. İnşallah bi aksilik olmaz..

Tayfun
02.Haziran.2008, 20:45
Heyt be Ankara ekibine bak ! Eğer listedeki herkes motorla gelirse 28 motor.. Daha artar o rakam en az 40 motor oluruz. Toplu sürüşü düşünemiyorum bile, çok zevkli olacak çokkk.. İnşallah bi aksilik olmaz..

Toplu sürüşü aklından çıkar dostum, maksimum 4 motorluk onunda aralığı 100 metreyi bulan 2x2 gurup halinde sürün, uzun yolda araçların toplu sürüşe tahammülleri yok ve araya dalmaktan hiç çekinmiyorlar, yol almak gibi bir durum olamayacağı için yol vereceksiniz mecburen, bu hayati bir durumdur.

Kaynarca
02.Haziran.2008, 22:19
Toplu sürüşü aklından çıkar dostum, maksimum 4 motorluk onunda aralığı 100 metreyi bulan 2x2 gurup halinde sürün, uzun yolda araçların toplu sürüşe tahammülleri yok ve araya dalmaktan hiç çekinmiyorlar, yol almak gibi bir durum olamayacağı için yol vereceksiniz mecburen, bu hayati bir durumdur.

Doğru söylüyorsun.. O kadar motor yolda tehlike arzedebilir. Bakalım Aksu başkan neye karar verecek.

Kino
02.Haziran.2008, 22:35
ankara grubuna hastayımmmm

helal olsunnn sizlere :cheesy::cheesy::cheesy:

lunatic
03.Haziran.2008, 00:02
Doğru söylüyorsun.. O kadar motor yolda tehlike arzedebilir. Bakalım Aksu başkan neye karar verecek.
Otobandan gidilirse sorun olmaz. Zaten Cuma akşamı Cumartesi sabah ve Cumartesi öğledeb sonra olmak üzere ayrılmalar olacak. Dert etmeyin. Zaten bizim grup sürüşleri başta gurup başlar sonra dağılırız. Gerçi Sakarya gidiş ve dönüş fena değildi uzun bir süre.

altug
03.Haziran.2008, 10:02
dağılırız diyene bak. Alıp başını giden kim acaba?:cheesy::cheesy::cheesy:

Tayfun
03.Haziran.2008, 10:06
Bütün gurupların sorunu bu, düzenli formasyonla başlayan sürüş belli kilometre sonra dağılmaya başlıyor, gurup lideri ve komutları takip edilmiyor, sürüş esnasında sıçramalar ve yer değiştirmeler oluyor, öndeki ile sabit mesafe boş yolda bile korunamıyor, eksik çok ve eğitim şart .........

Kaynarca
03.Haziran.2008, 10:22
Valla ben Raptorriders'ın bu kurallara uyacağını düşünmekteyim. Bolu için hayalimdeki grup sürüşü; nizami, kimsenin -saçma sapan motor performansını göstermek amaçlı yada nasıl usta sürücü olduğunu kanıtlamak istercesine- sollamalarda bulunmadan, güvenliği ön planda tutan, sabırlı ve keyifli bir sürüştür. Ehliyetsizlik sebebiyle sadece 2 kere grup sürüşü (?!) yapabildim. Bir tanesi motosiklet.net'in Afyon üzeri gittikleri bir gezisiydi. Ben de katıldım. Özdilek'ten çıktık 20km. iyiydi sonra millet birbirini cep telefonlarıyla zor bulabildi. Neymiş efendim birinin ki BMW imiş bizim gittiğimiz son sürati 2.vitesiyle yapıyormuş, falan filan.. O zaman aynı cc.deki BMW'cilerle gezeceksin !
Diğeri ise kısa mesafe yerel bir geziydi. Onu hiç saymıyorum resmen bir faciaydı. Her tip motor vardı. Gruptaki düşük cc.li scooterı olan bile cayır cayır solluyordu filan. Mayına basmamak için gösterilen çaba gibi sağdan soldan gelenlere dikkat edebilmek için ter dökmüştüm resmen.
Ancak RaptorRiders bu anlamda farklıdır diye ümid etmekteyim.

Tayfun
03.Haziran.2008, 10:30
Sürüşümüz dağınık ama serseri sürüşü asla değil, sürüş nizami olmasada yapılan hareketler genede aklı başında oluyor, bende birkaç ayrı gurupla sürüş yaptım felaketti resmen bırrrrrr :?

Aksu
03.Haziran.2008, 11:20
Cumartesi günü Sakarya ya gidene kadar çok güzel di üstelik o dağ yollarında bile kopöalar ve grupdan dağılmalar olmadı. Sakarya dan sonra 5 motor devam ettik Karasu ve Akçakoca dan Düzce den Otoban a girdik ve Ankara dan bizi karşılamaya gelen ve o bahaneyle yol yapan arkadaşlarla buluştuğumuz benzinliğe kadar çok güzel grup olarak dağ viraj ve zor bir parkurdan geldik.

Ne olduysa ondan sonra oldu, her 10 km. de bir anlaşılmaz bir sebeple durduk, kimin ne yaptığı belli olmayan bir sürüş oldu, neden oldu grubun başında birden fazla lider olunca çorba şürüşü yaptık.

Ankara tayfası kim ne zaman Sarıalan için yola çıkacaksa, ben Ankara sayfasında takip edeceğim, oraya herkes yazsın ne zaman çıkmak istediğini, ona göre gruplar yapacağız ve öncü ile artçıyı belirleyeceğim.

Tayfun
03.Haziran.2008, 11:31
Cumartesi günü Sakarya ya gidene kadar çok güzel di üstelik o dağ yollarında bile kopöalar ve grupdan dağılmalar olmadı. Sakarya dan sonra 5 motor devam ettik Karasu ve Akçakoca dan Düzce den Otoban a girdik ve Ankara dan bizi karşılamaya gelen ve o bahaneyle yol yapan arkadaşlarla buluştuğumuz benzinliğe kadar çok güzel grup olarak dağ viraj ve zor bir parkurdan geldik.

Ne olduysa ondan sonra oldu, her 10 km. de bir anlaşılmaz bir sebeple durduk, kimin ne yaptığı belli olmayan bir sürüş oldu, neden oldu grubun başında birden fazla lider olunca çorba şürüşü yaptık.

Ankara tayfası kim ne zaman Sarıalan için yola çıkacaksa, ben Ankara sayfasında takip edeceğim, oraya herkes yazsın ne zaman çıkmak istediğini, ona göre gruplar yapacağız ve öncü ile artçıyı belirleyeceğim.

Heyyyyyt beeeeeee, aksu baba değneği eline aldı, kaskı olmayanın kafası yarılır bende söylemesi hehehe :x

Tayfun
03.Haziran.2008, 11:45
Eeee istanbul hala 4 kişimi bolu tayfası olarak :?

carvalho
03.Haziran.2008, 11:54
Eeee istanbul hala 4 kişimi bolu tayfası olarak :?

Artos Portos Aramis ve Dartanyan :mrgreen:

Tayfun
03.Haziran.2008, 11:55
Artos Portos Aramis ve Dartanyan :mrgreen:

Abi nikah kıyalım bari birbirimize, gül gibi geçinip gidiyoruz yollarda baksana :cheesy:

Aksu
03.Haziran.2008, 12:08
Tayfun sıkmayın canınızı gelen gelir kazançlı çıkar sohbet muhabbet, gelmeyenler de çok şey kaçırmış olur, motorcuyum diye de ortalıkda gezmesinler, mahalledeki çocuklarla ara sokakta bisiklet motosiklet sürsünler daha iyi olur. (Mazareti olanlar hariç.)

okan
03.Haziran.2008, 18:56
bu ne yaa ....:evil: yaz gelmeyecek galiba ...
http://img122.imageshack.us/img122/899/haritatahminkucukgun4tl5.gif (http://imageshack.us)
http://img122.imageshack.us/img122/899/haritatahminkucukgun4tl5.51aa27327a.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=122&i=haritatahminkucukgun4tl5.gif)

Tayfun
03.Haziran.2008, 19:02
Tayfun sıkmayın canınızı gelen gelir kazançlı çıkar sohbet muhabbet, gelmeyenler de çok şey kaçırmış olur, motorcuyum diye de ortalıkda gezmesinler, mahalledeki çocuklarla ara sokakta bisiklet motosiklet sürsünler daha iyi olur. (Mazareti olanlar hariç.)

Valla kendi düşen ağlamaz aksu baba, sakaryayada çok gelmek istedim ama el bileğim müsade etmedi buna ve hala ağırıyor ama boluyu kaçırmayacağım. Birde şu motorcuyum diye geçinen cücükler için sağlam bir topik patlatıcam yakında...:x

carvalho
03.Haziran.2008, 19:09
Valla kendi düşen ağlamaz aksu baba, sakaryayada çok gelmek istedim ama el bileğim müsade etmedi buna ve hala ağırıyor ama boluyu kaçırmayacağım. Birde şu motorcuyum diye geçinen cücükler için sağlam bir topik patlatıcam yakında...:x

3 Ayvalık gazisi bir futbol gazisi, 4 kişiyiz, gerçi Bülo'dan ses çıkmadı, bull pavyon tadilatı bitti mi acaba? Led'leri olmadan yola çıkmaz baba...

gençer
03.Haziran.2008, 19:45
benim ayın 5 i maaş günü ve ayın 5 i kredi kartı hesap kesim tarihi.. yani herşey ayın 5'inde belli oluyor. bütçeyi aşmamışsak perşembe günü adımı listeye yazdırabilirim.

listede adını göremedim !!! :)

lunatic
03.Haziran.2008, 19:54
http://www.meteor.gov.tr/2006/tahmin/tahmin-iller.aspx?m=BOLU
Havadurumu parlak gözükmüyor... Ormanı yakmak kolay olmayacak. Çekirdeği bol getirelim yardımcı olabilir. :mrgreen:

Tayfun
03.Haziran.2008, 20:07
3 Ayvalık gazisi bir futbol gazisi, 4 kişiyiz, gerçi Bülo'dan ses çıkmadı, bull pavyon tadilatı bitti mi acaba? Led'leri olmadan yola çıkmaz baba...

Gelir o gelir, bunu kaçırmaz bence, önceden pavyonmu vardır yaw :p

BULL
03.Haziran.2008, 22:42
çıkmam tabi baba onlar benim şanım şöhretim :cheesy:

bu hafta motorla hiç ilgilenemeyeceğim

dolayısı ile de ledleride yapamayacağım...

amaaaa bu gelmeyeceğim anlamına gelmez

bu alemde "kelebeklik" diye bir durum var dimi baba?

yokmu şu kardeşini Boluya kadar atacak bi kelebek başı??? :p :p :p

eşi, çocuu, motorla taa oralara kadar sürüklemek olmaz dimi kardeşlerim

hadi doluşalım arabalara güle oynaya gidelim boluya :mrgreen:

hem havada yağmurlumuymuş ne?

yağmurda ıslanıp ..çana dönecek olanlara dahada fazla güleriz he? he? hee?

Kaanka? Gencer? Kubi? Yeşilkapak?

Kaynarca
03.Haziran.2008, 22:48
http://www.weather.com/outlook/travel/businesstraveler/tenday/TUXX0032?from=search_10day

Bu yıl yaz gelmicek sanırım.:(
Ama bu katılmayacağımız anlamına gelmiyor8)

Tayfun
03.Haziran.2008, 22:50
Sende sat motoru bülo :p 1 yattın kelebek oldun hemen valla :p

BULL
03.Haziran.2008, 23:01
Sende sat motoru bülo :p 1 yattın kelebek oldun hemen valla :p
kelebeklik iiidir, kelebeklik güzeldiiir, kelebeklik rahattııır :cheesy::cheesy::cheesy:

carvalho
04.Haziran.2008, 14:12
Umarım kamp alanında bi televizyon vardır. Türkye'nin maçı var. Eğer bulamazsam gecenin körü medeniyetin olduğu bir yere gidip orada izleyecem maçı... Ne geziden geçerim ne maçtan...

Aksu
04.Haziran.2008, 14:22
Büyük ekran tv ayarlayacaklardı, zaten koca otel var orda muhakkak olur.

altug
04.Haziran.2008, 14:25
Umarım kamp alanında bi televizyon vardır. Türkye'nin maçı var. Eğer bulamazsam gecenin körü medeniyetin olduğu bir yere gidip orada izleyecem maçı... Ne geziden geçerim ne maçtan...
hep beraber izleriz zaten.Merak etme en kötü bir kave buluruz boluda kardeş.

MKEPEZ
04.Haziran.2008, 15:36

+1 isterlersen bedava raptor dağıtsınlar, yine de gider maçı izlerim ben

Aksu
04.Haziran.2008, 17:02
YOL TARİFİ

Ankara'dan giderken Bolu ya girmeden otoban ilk çıkıştan (Doğu) çıkıp, sağa Bolu-İstanbul yönüne 3 km devam edip, solda Kartalkaya tabelasını takip edeceksiniz yaklaşık 10 km sonra Sarıalan Yaylası çıkacak, yolda yön levhaları da olacak. http://hmk.org.tr/modules.php?name=News&file=article&sid=122&mode=&order=0&thold=0 (http://hmk.org.tr/modules.php?name=News&file=article&sid=122&mode=&order=0&thold=0)
ULAŞIM:
Sarıalan yaylası, Ankara - Bolu yolu üzerinde Kartalkaya oteller sapağından girdikten sonra 20 km lik yolun 10.km de, yani yolu yarıladığınızda ulaşabileceğiniz bir düzlüktedir.

İstanbul yönünden gelecek olanlar, Bolu ilini geçtikten Çaydurt gişelerinden çıkış yaptıktan sonra 3km. sağa devam ederek, solda Kartalkaya oteller sapağından girerek şenlik alanına ulaşabilirler.

Ankara ve Karadeniz yönünden gelecek olanlar da yine Bolu’ya gelmeden, Çaydurt gişelerinden çıkış yaptıktan sonra 3km. sağa devam ederek, solda Kartalkaya oteller sapağından girerek şenlik alanına ulaşabilirler.

İstanbul – Sarıalan Yaylası----280km.
Ankara – Sarıalan Yaylası -----210km.

Festival haberi Hürriyet Otoyaşam'da...
http://img108.mytextgraphics.com/photolava/2008/06/04/fest-4aqgob1i8.jpeg

ŞENLİK ÇEKİLİŞ HEDİYELERİNDE SON DURUM:

• 5 adet PANOLIN Chainlube Spray – ENKAR firması
• Vadi Petrolden bir depo benzin
• 1 adet Nitro kask – Ankara KORLAS
• 1 adet Berik kask – Kuruçayırlı Yamaha
• Motoart’tan 3 adet 150 YTL.lik hediye çeki
• 2 adet 200 ytl hediye çeki – Dainese Ankara
• Ulusan Motor'dan 1 adet İXS yazlık mont
• Ulusan Motor'dan 1 adet İXS depo üstü çanta
• 1 çift EVS dizlik – Rider
• 1 adet Full koruma – Rider
• 1 Takım Scoyco dizlik dirseklik – Onur Kuraner
• 1 çift yazlık Protech eldiven- Onur Kuraner
• 5 adet tshirt – Ankara KORLAS
• 3 adet gömlek – Ankara KORLAS
• Motokanka'dan 5 adet t-shirt
• Motokanka'dan 5 adet boyun anahtarlığı
• Man to Man’den 5 adet spor gömlek, sweat
• Sevilay-Tunalı Ertuğ Pasajı 6 adet bayan kıyafeti
• HMK Tişörtleri
• Tommy ‘den 20 adet Sweat S.
• Angels Tekstilden 1 kişiye 2 adet tshirt
• Sarıalan Dağevinde 2 kişilik haftasonu konaklama
• Baykal bisikletten bir adet dağ bisikleti
• 1 adet Dijitürk kurulum paketi
• Koysepete com’dan DVD player, Saç kurutma mak, Mp3
• Bir adet LG275 cep telefonu - Paksu
• Med-Lab 2 adet 250 YTL’ lik sağlık kontrol paketi
• 1 kişiye Ağız-Diş Bakımı
• Mey'den tüm out door yarışmalara ödül olarak Votka
• Ottimo Cafe'den 2 kişilik yemek davetiyesi
• Ege restoran’dan iki kişilik yemek
• Meşrep Meyhane’ den iki kişilik yemek
• Peppermill’den 2 kişilik akşam yemeği
• Rumeli Restaurant 2 adet 2’er kişilik yemek
• Old Town Cafe 2 kişilik yemek ve ilk içki
• Acıktım' dan 5 adet 2 kişilik yemek
• Paintsign’dan iki kişilik hafta sonunda brunch
• Gölbaşı Büyülübahçe’den 2 kişilik brunch
• Kıtır Piliç-Çayyolu 2 kişilik Akşam Kokoreç Partisi
• Ottimo cafe’den 2 kişilik 2 yemek
• Zodiac Bar’da 1 şişe votka
• 1 adet kolye – Koray Kiriş’ten (damadın amcası olur kendisi)http://www.hmk.org.tr/modules/Forums/images/smiles/icon_smile.gif Teşekkürler Koray
• Paris kuaförden 3 kişilik promosyon
• Zeyn Jewellery’den 100 YTL’lik hediye çeki
• OVERALL’dan 5 adet 2 kişilik giriş davetiyesi
• HMK Kupaları
• 5 ADET Termoslu Genrise Ürün Paketi
• 10 Adet Havlu Paketi
• 5 Adet 2’li Genrise Ürün Paketi
• Angora rozet’ten 2 adet “Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi” plaketi
• 2 adet 100’er YTL araç bakımı Başarı Teknik Oto ( her marka araç )
• 3 adet 3’lü DVD paketleri
• Network Music Center –Müzik CD’leri
• Ceren bilgisayardan VCD seti
• 2 adet 100’er YTL l’ik Dövme
• 1 adet 20 çeşitli temizlik paketi SATEM
• Fakse erkek kuaföründen bakım seti
• Festivale katılan herkese Powarade

carvalho
04.Haziran.2008, 17:23
Kuşlar kulağıma fısıldadı, İstanbul'da 4-5 kişilik bir kelebek organizasyonu planlanıyor, 3 motorcuya ek olarak :mrgreen:

doğan
04.Haziran.2008, 17:51
:mrgreen:........

aidikurt
04.Haziran.2008, 18:06
valla super bir organizasyon olacak gelemeyecek olmam cok kotu içim gidiyor valla içimmmmmmmm

BULL
04.Haziran.2008, 20:21
bende geleyimmi yavv....???? he dede ne dersin...:?:
gel tabi Okanım gel 8)

gelirkene geçen sene senin buzdolabına koyduğumuz binboğayıda getir

iyice soğumuştur artıkın :p

yenikoylu_ua
04.Haziran.2008, 21:54
Bi haftada oturun be hep gezi hep gezi

okan
05.Haziran.2008, 00:39
gel tabi Okanım gel 8)

gelirkene geçen sene senin buzdolabına koyduğumuz binboğayıda getir

iyice soğumuştur artıkın :p
o bitti olm.. jack daniels var...

BULL
05.Haziran.2008, 01:33
o bitti olm.. jack daniels var...
ehh o da idare eder 8)

leventse
05.Haziran.2008, 01:34
benim ayın 5 i maaş günü ve ayın 5 i kredi kartı hesap kesim tarihi.. yani herşey ayın 5'inde belli oluyor. bütçeyi aşmamışsak perşembe günü adımı listeye yazdırabilirim.

listede adını göremedim !!! :)
gencer abı senın patron da gelecek mı yıne onu da beklerız :)

carvalho
05.Haziran.2008, 11:28
İstanbul Tayfası son durum, delicarvi ben -delibeygir Zafer, delizabit Tayfun midur???

Bi de kelebek tayfası

Tayfun
05.Haziran.2008, 11:32
Abi bu kelebek tayfası kim yaw, isim saysana bana bi sen :?

carvalho
05.Haziran.2008, 11:39
İki kelebek belli, diğerleri belirsiz.

konteksten çıkartırsın rahat :)

carvalho
05.Haziran.2008, 11:40
Bi haftada oturun be hep gezi hep gezi

Bi hafta da gezin be hep otur hep otur :mrgreen:

Tayfun
05.Haziran.2008, 11:41
Bi haftada düşün be, hep sürün sürün :)

yenikoyluartcı
05.Haziran.2008, 11:46
Bi hafta da gezin be hep otur hep otur :mrgreen:

Kendisi şu an Afyon yollarında olduğundan ben cevap yazayım ki kendisi geçen hafta Poyrazlarda idi siz nerdeydiniz.:) Üstelik yol yapmak için dönüş yollarını değiştirip gün boyu at sürdüler hatırlatayım istedim.:mrgreen:

Tayfun
05.Haziran.2008, 11:52
Kendisi şu an Afyon yollarında olduğundan ben cevap yazayım ki kendisi geçen hafta Poyrazlarda idi siz nerdeydiniz.:) Üstelik yol yapmak için dönüş yollarını değiştirip gün boyu at sürdüler hatırlatayım istedim.:mrgreen:

Şemsi yinge benim mazaratım var, doktordan izin almıştımmm :mrgreen:

carvalho
05.Haziran.2008, 11:53

Oo Şemsi'den kontra :shock:

Bi Poyrazlarla bitmez iş, söyliim... Geçen seneki performansını mumla aratıyor moddaşım...

Geçen haftaya gelince, ayağımı ovuşturuyordum, şiş ve sarılı ayakla poyrazlara gitmenin planını kuruyordum ama olmadı ...

yenikoyluartcı
05.Haziran.2008, 12:01
Bir Ayvalık ön geziyi atladı oda Ankarada idi başka nereye gelmediki. Geçen hafta doğumgününde bizi buralarda bırakıpta gitti haksızlık etmeyin sevgili eşime lütfen :evil:

Amma bahane yaptınız oram ağrıyo buram sızlıyo illaki motorla gelin diyen varmı size. Biz kelebekliği göz alıp her şartta geliyoruz. Şaka bir yana büyük geçmiş olsun. Bu yazda ama motorla ama kelebek biz her yere uyarız. Uymadığımız her gezide bir kaza oluyo zaten benim gözüm mü kalıyo nedir :twisted::twisted:

carvalho
05.Haziran.2008, 12:13
Bir Ayvalık ön geziyi atladı oda Ankarada idi başka nereye gelmediki. Geçen hafta doğumgününde bizi buralarda bırakıpta gitti haksızlık etmeyin sevgili eşime lütfen :evil:

Amma bahane yaptınız oram ağrıyo buram sızlıyo illaki motorla gelin diyen varmı size. Biz kelebekliği göz alıp her şartta geliyoruz. Şaka bir yana büyük geçmiş olsun. Bu yazda ama motorla ama kelebek biz her yere uyarız. Uymadığımız her gezide bir kaza oluyo zaten benim gözüm mü kalıyo nedir :twisted::twisted:

Bahane değil yav, adam nasıl bir hırsla vurmuşsa bileğe 3 gün üzerine basmadım yeminle. Yoksa kaçırır mıydım muhabbeti :cry:

Sizin kelebek gelmeniz bizim için daha iyi aslında. Ortaya müthiş kahvaltı masaları çıkıyo birdenbire, Abant neydi öyle, menemene kadar herşey vardı... Valla aynı kahvaltı masasını Dikili'de ben hazırlayacağım size 8)

BULL
05.Haziran.2008, 14:04
:alkis::alkis::alkis::alkis::alkis:

gençer
05.Haziran.2008, 17:20
dün Doğan'la msn den konuştuk. biz Bülent'le arabayla gidicez, şimdilik iki kişiyiz arabamızda yer var eşinle(hala duymayanlar için söyliyeyim eşim hamile motora binemiyor) sende bizimle gelmek istermisin dedi. bende akşam hatunla konuşup okey alınca sabah Bülent'i arayıp biz geliyoruz geliceğimizi Doğanada haber ver dedim. sonra Bülent mesaj attı , arabayla gelecek 6 kişi olduk iki kişi daha bulup 2 araba gidelim diye.. bende buraya yazıyorum.kimseyi motorsuz gezmeye gitmeye teşvik etmek gibi bir niyetim yok ama motoruyla gelemeyen ve arabayla olursa gelirim, ben bu geziyi kaçırmak istemiyorum diyen varsa söylesin 2. arabada hazır. iki kişilikte kontenjanımız var.

okan
05.Haziran.2008, 17:33
ben gelemiiicem galiba...hem 3 gün boyunca yağmur hemde katılım çok düşük....
içinden mıçı yemedi diyenlerde olabilir .. saygı duyuyorum...:mrgreen:

BULL
05.Haziran.2008, 17:53
AAAA yağmur yağarsa bende gelmem abiii :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Tayfun
05.Haziran.2008, 19:04
Valla kızcam gelmiycem şimdi he hırrrrrrrrrrrrrr....

carvalho
05.Haziran.2008, 19:27
Ben-suzi ve yağmurluğumla yola hazırım....
Hatta sabırsızlık durumları da mevcut...

Geçen seneki en derli toplu festival HMK'nın organizasyonuydu. BU sene de öyle olacaktır eminim.

İki damla yağmur durduramaz bizi. Tuzdan değiliz şekerden değiliz, erimeyiz...

YOL YAPALIM YOL!!!!!

http://www.feyizoglu.com/alisveris/product.php?pID=44703

Bu arada linkteki yağmurluğu aldım, beklediğimden çok daha kaliteli. Öyle fazla para bayılmaya gerek yok yağmurluk çin. Hepi topu 19 YTL...

BULL
05.Haziran.2008, 21:36
ama malum şahsım çok şeker bi insan olduğum için erime tehlikem var :mrgreen:

OLM çaktırmayın milleti vazgeçirip orada yapılacak çekilişlerde kazanma şansımı arttırıcam :x

geçen sene 1 şişe Binboğa kazanmıştım, ama içemediydik... :?:?:?

yenikoylu_ua
05.Haziran.2008, 22:35
ben gelemiiicem galiba...hem 3 gün boyunca yağmur hemde katılım çok düşük....
içinden mıçı yemedi diyenlerde olabilir .. saygı duyuyorum...:mrgreen:

Olmadı şimdi Dikiliye gelemiyorsun sırf seni görelim diye bütün planlarımı değiştirdim şimdide sen gelmiyosun ... napçaz sensiz al yengemide gel kıvırmak yok....Oya yenge bişi de şu kocana yaw

Aksu
05.Haziran.2008, 23:22
Alayınız gelin bende Kino Babayı alıp gelmezsem o zaman konuşun, aha buraya çiziyom------------------(çizdim) Herkes gelsin bende Kino babayı alıp gelecem, biz Angaralıyız sözümüzde dururuz. AKSU

yenikoylu_ua
05.Haziran.2008, 23:46
yürü be dedem Kino babayıda çok özlemiştik cumartesi ordayız eksik görmeyelim

doğan
06.Haziran.2008, 09:41
Kelebek tayfası 2 araba 6 kişi olarak cumartesi geliyor. Bize katılmak isteyen 2 kişiyi daha alabiliriz. gelmek isteyenlerin bilgisi olsun. Gene çok eğlenicez yaww.... :cheesy:

okan
06.Haziran.2008, 09:49
Olmadı şimdi Dikiliye gelemiyorsun sırf seni görelim diye bütün planlarımı değiştirdim şimdide sen gelmiyosun ... napçaz sensiz al yengemide gel kıvırmak yok....Oya yenge bişi de şu kocana yaw
yavv Kubim has adamım.... bundada vardır bi hayır diyelim...3 gün boyunca pazar günüde dahil işi babama bırakacaktım...onun keyifsiz oluşu (grip olacak galiba) ve 3 gün boyunca havanın yağmurlu olacağı beni caydırdı bu işten... gönüller bir olsun... sağlık olsun biz her zaman bi araya geliriz...
VEYA SİZ BU TARAFA GELİRSİNİZ.......:|

Tayfun
06.Haziran.2008, 11:13
Evet abi raptorriders adını silip KELEBEKRİDERS olarak değiştirme zamanı geldi, aramızda ne kadar motorcu olmayan adam varmış yaw :p

Düşmez kalkmaz bir ALLAH
Hem düşerim hem giderim :p

carvalho
06.Haziran.2008, 13:19
Kubi kardeşim geliyorsun gibi sezinledim, doğru mudur???

Eğer Kubi de gelirse 3 kişilik süper toplu sürüş yapacağız :mrgreen:

Mazereti olanlar eyvallah da o dağ yollarına arabayla gidilir mi hiç yav? Valla düşünürken bunaldım... İyice soğumuşuz 4 tekerden...

leventse
06.Haziran.2008, 13:33
hakkaten 4 tekerle bu ısın tadı cıkmaz oldu dusundum de gecenkı poyrazlar gezısıne araba ıle gıtseydım kesınlıkle bu kadar keyıf almayacaktım

BULL
06.Haziran.2008, 13:46
Kubi kardeşim geliyorsun gibi sezinledim, doğru mudur???

Eğer Kubi de gelirse 3 kişilik süper toplu sürüş yapacağız :mrgreen:

Mazereti olanlar eyvallah da o dağ yollarına arabayla gidilir mi hiç yav? Valla düşünürken bunaldım... İyice soğumuşuz 4 tekerden...
Carviciğim, Kubi geliyor ama o da bizim kelebekriders grubumuza üye :cheesy:

Aksu
06.Haziran.2008, 13:54
İstanbul RR neye karar verdiyseniz net olarak sıralayın isimleri ve yanlarına geliş şekillerini de bilelim. Araba mı at mı kelebekle mi sinekle mi böcekle mi.
CUMARTESİ SABAH ARABAYLA GELECEKLER
1- Kubilay
2- Bull
3- Gençer
4- Doğan
5-
6-
7-

CUMARTESİ SABAHDAN MOTORLA GELECEKLER
1- Carvalho Selçuk
2- Tayfun
3-
4-
5-
6-
7-

Liste yanlış olabilir doğrusunu sıralayın arkadaşlar.

carvalho
06.Haziran.2008, 14:20
Liste 2 kelebek eksiğiyle böyle.

Yarın ve Pazar günü yağmur varmış, sürüş süper zevkli geçecek yani.. Şar şar gidicez, neffizzzz...

Islanmak önemli değil de HMK'nın titizlikle hazırladığı organizasyon yağmur yüzünden sıkıntıya uğrarsa HMK için üzülürüm. Mükemmel organizasyon yapıyor abiler...

Yarın 8.30'da Tayfunum zabitimle teker döner. Kelebekler siz istediğiniz zaman uçabilirsiniz :)

Aksu
06.Haziran.2008, 14:32
Evet ya valla bu yağmur işi iyi olmadı, Allah eksik etmesin yağmuru ama biz fani kullar işte ne yaparsın.

Aksu
06.Haziran.2008, 16:02
Ankara dan ilk grup birazdan yani saat 16,30 gibi yola çıkıyor, Lunatic Ahmet, Rommel Bilgehan, Altuğ Ve Atraks Rasim, motorla çıkıyorlar yola.

Kino
06.Haziran.2008, 17:40
Alayınız gelin bende Kino Babayı alıp gelmezsem o zaman konuşun, aha buraya çiziyom------------------(çizdim) Herkes gelsin bende Kino babayı alıp gelecem, biz Angaralıyız sözümüzde dururuz. AKSU

Aksu babadan korkulur vallaha yahu haberim yokken beni götürürmü götürür
şimdi kendimden şüpheye düştüm hayırlısı

kubi bende sizleri özledim alında amma güzel olurdu haa:|
ama işte bildiğiniz gibi nerden nereye:(

sizlere iyi eğlenceler diliyorum herkese iyi yolculuklar amman yavaş temkinli arkadaşlar lütfen.. benim yerime de eğlenin lütfen.

Aksu
06.Haziran.2008, 17:45
Kino Baba sen Konya yoluna çık, köşeye ben Konya yönünden gelecem arabayla, seni ordan alırım saat 18,20 gibi beştepe AOÇ yönüne döner gideriz, iki tek atarız, yarın için plan yaparız.

okan
06.Haziran.2008, 17:47
Kino Baba sen Konya yoluna çık, köşeye ben Konya yönünden gelecem arabayla, seni ordan alırım saat 18,20 gibi beştepe AOÇ yönüne döner gideriz, iki tek atarız, yarın için plan yaparız.
hehehehehheeee.... bende havza'ya kadar geliim benide ordan al dede....

Aksu
06.Haziran.2008, 17:50
hehehehehheeee.... bende havza'ya kadar geliim benide ordan al dede....

Havzaya gel ilk sağa çarşıya gir şöyle 200 metre git hafif bir kanal menfez çukurdan geçince sağa sokağa dön,............................ bacanağın annesinin evi orda da sen orda bekle en fazla 10 dk. şaşar, yağmurluğunu da al yanına hehehehe:mrgreen:

doğan
06.Haziran.2008, 18:45
CUMARTESİ SABAH ARABAYLA GELECEKLER
1- Kubilay+eşi
2- Bull
3- Gençer+eşi
4- Doğan
5- hugehips
6-
7-

Tayfun
06.Haziran.2008, 18:46
Allahınızdan korkun be, bi tümen kelebek resmen, trafik şubeyi arayıp sizin ehliyetleri aldırmak ve iptal ettirmek lazım bence :p

haluka28
06.Haziran.2008, 18:50
Bi haftada düşün be, hep sürün sürün :)

Aman ne diyorsun tayfun. Allah korusun.

alex
06.Haziran.2008, 19:09
Marmara Bölge Son Hava Durumu

alex
06.Haziran.2008, 19:11
Marmara Bölge Son Hava Durumu
Cuma

http://st.msn.com/as/wea3/i/en/saw/11.gif24° / 16°Cumartesi

http://st.msn.com/as/wea3/i/en/saw/11.gif21° / 16°PAZAR

Pazartesi

http://st.msn.com/as/wea3/i/en/saw/11.gif21° / 16°

Tayfun
06.Haziran.2008, 19:12
Son durum budur :p

http://www.meteoroloji.gov.tr/FTPDATA/analiz/harita/haritatahmingun1.gif

http://www.meteoroloji.gov.tr/FTPDATA/analiz/harita/haritatahmingun2.gif

alex
06.Haziran.2008, 19:17
Tayfunum Ek Desteğin Için Tesekkur Ederim...yarin Fire Vermek Yok Millet..şişşşşşşşt

Tayfun
06.Haziran.2008, 19:28
Hobaaa motorlamı geliyon sen alex ?

carvalho
06.Haziran.2008, 20:28
Yağmur iyidir, yağmur berekettir, yağmur nimettir

BULL
06.Haziran.2008, 22:12
tel.kontağı sonucu son durum:

saat 11 de Kozyatağı-Carrefour'da buluşuyoruz.

motorlu kelebekli bi şekilde :mrgreen:

kararsızlara son çağrııııı :?:

gelmeyen çok ağlarrr :cry:

chopell
06.Haziran.2008, 23:35

mesela ben.. :( ağlıyorum şimdiden.. :cry::cry::cry:

yenikoylu_ua
07.Haziran.2008, 00:36

11 geç gibi geldi ama herkez aynı düşüncedeyse vardır bi bildiğiniz yarın görüşmek üzere

Tayfun
07.Haziran.2008, 00:58
Hafta sonu yağmur yağdığında deli oluyorum ya, pazartesiden perşembeye cehennem güneşi, cumadan pazara yağmur, kıştan beri böyle bu durum, gezmeyelim biz şimdi ya ...............

leventse
08.Haziran.2008, 17:15
resımler bu defa bende degıl dıger makınelerı bekleyeceksınız : )

Burak Kaynarca abinin makinada benım cekımlerım

Aksu
08.Haziran.2008, 17:16
HMK nün düzenlediği Sarıalan yaylası şenliğine Raptorrıders olarak katılım sağladık ve çok güzel bir şenlik ve yine de çok güzel bir gezi oldu.

İSTANBUL
1- Yeniköylü ua Kubilay ve eşi
2- Gencer ve eşi
3- Carvalho Selçuk
4- Bull Bülent
5- Tayfun
6- Doğan ve arkadaşı
olmak üzere 9 kişi 2 motor ve iki araba ile katılım.

ANKARA
1- Aksu
2- Lunatic Ahmet
3- Rommel Bilgehan
4- M.Ali Koçaş
5- Altuğ
6- Atraks Rasim
7- Levent
8- Mkepez Murat
9- Taner Moroğlu (Aksu arkadaşı)
olmak üzere 9 kişi 8 motor bir araba ile katılım.

AFYONKARAHİSAR
1- Burak Kaynarca

MERSİN
1- Kino Baba İ. Ergun (Kendi gelmek çok istedi ama yerine cezeryeleri gönderdi.)

Emeği geçen şenliğe katılan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Resimler ve diğer yorumlar gelecektir muhakkak. 27-29 Haziran Dikili de görüşmek dileğiyle.

doğan
08.Haziran.2008, 18:11
Harika bir haftasonuydu. doğayla içiçeydik. İnekler köpekler kuzular ne ararsanız vardı. birazdan resimleri gördüğünüzde ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız zaten. Ankara ekibinin sağ salim gitmesine sevindik. Yeni gezilerde görüşmek üzere...

doğan
08.Haziran.2008, 18:19
ilk durağımız burger king
http://img185.imageshack.us/img185/5517/s6002853ec7.jpg (http://imageshack.us)
http://img185.imageshack.us/img185/5517/s6002853ec7.5901085e6e.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=185&i=s6002853ec7.jpg)
bull un keyif zamanı . yediklerini hazmetmesine yardımcı olması için :)
http://img185.imageshack.us/img185/7185/s6002858cb9.jpg (http://imageshack.us)
http://img185.imageshack.us/img185/7185/s6002858cb9.a294724f95.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=185&i=s6002858cb9.jpg)
motorize ekiple peşpeşeydik hep
http://img185.imageshack.us/img185/4525/s6002866nr2.jpg (http://imageshack.us)
http://img185.imageshack.us/img185/4525/s6002866nr2.b4040d1e0e.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=185&i=s6002866nr2.jpg)
bu alette kendinden geçenler oldu
http://img185.imageshack.us/img185/5374/s6002872lw9.jpg (http://imageshack.us)
http://img185.imageshack.us/img185/5374/s6002872lw9.670c0bccb5.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=185&i=s6002872lw9.jpg)

doğan
08.Haziran.2008, 18:28
arabada ders bile çalışıldı
http://img388.imageshack.us/img388/9178/s6002879ig5.jpg (http://imageshack.us)
http://img388.imageshack.us/img388/9178/s6002879ig5.6ab7559d9b.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=388&i=s6002879ig5.jpg)
ve manzaralar
http://img388.imageshack.us/img388/9025/s6002885vl0.jpg (http://imageshack.us)
http://img388.imageshack.us/img388/9025/s6002885vl0.d7d7a428cd.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=388&i=s6002885vl0.jpg)
http://img388.imageshack.us/img388/9165/s6002886cf8.jpg (http://imageshack.us)
http://img388.imageshack.us/img388/9165/s6002886cf8.b572408bfc.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=388&i=s6002886cf8.jpg)
http://img388.imageshack.us/img388/306/s6002892ds4.jpg (http://imageshack.us)
http://img388.imageshack.us/img388/306/s6002892ds4.e95eca6d10.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=388&i=s6002892ds4.jpg)

doğan
08.Haziran.2008, 18:33
http://img388.imageshack.us/img388/1393/s6002899gc6.jpg (http://imageshack.us)
http://img388.imageshack.us/img388/1393/s6002899gc6.f89dfaa429.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=388&i=s6002899gc6.jpg)
Türk olduğumuzu bolu dağlarında da ispatladık :)
http://img388.imageshack.us/img388/9391/s6002905jr2.jpg (http://imageshack.us)
http://img388.imageshack.us/img388/9391/s6002905jr2.aaab69734a.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=388&i=s6002905jr2.jpg)
http://img388.imageshack.us/img388/3460/s6002907lw7.jpg (http://imageshack.us)

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img388.imageshack.us/img388/5318/s6002923jv1.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=388&i=s6002907lw7.jpg)
http://img388.imageshack.us/img388/5318/s6002923jv1.f15ea0581a.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=388&i=s6002923jv1.jpg)

doğan
08.Haziran.2008, 18:37
Ankara ekibi
http://img211.imageshack.us/img211/7882/s6002932zg4.jpg (http://imageshack.us)
http://img211.imageshack.us/img211/6206/s6002937fq2.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=211&i=s6002932zg4
[URL=http://imageshack.us)
http://img211.imageshack.us/img211/6206/s6002937fq2.16ed0b8d2f.
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/53/s6002938vi3.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=211&i=s6002937fq2.jpg)
http://img211.imageshack.us/img211/53/s6002938vi3.7dbbb10ad6.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=211&i=s6002938vi3.jpg)
http://img211.imageshack.us/img211/2417/s6002946ex7.jpg (http://imageshack.us)
http://img211.imageshack.us/img211/1388/s6002950ha6.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=211&i=s6002946ex7
[URL=http://imageshack.us)
[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=211&i=s6002950ha6.jpg][IMG]

doğan
08.Haziran.2008, 18:44
http://img211.imageshack.us/img211/3404/s6002964rb7.jpg (http://imageshack.us)

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/1460/s6002967gq3.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=211&i=s6002964rb7.jpg)
http://img211.imageshack.us/img211/1460/s6002967gq3.b70b274ba2.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=211&i=s6002967gq3.jpg)
http://img211.imageshack.us/img211/5765/s6002972fc8.jpg (http://imageshack.us)

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/1002/s6002974sr5.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=211&i=s6002972fc8.jpg)
http://img211.imageshack.us/img211/1002/s6002974sr5.c9b5c656da.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=211&i=s6002974sr5.jpg)
http://img211.imageshack.us/img211/3062/s6002984zs7.jpg (http://imageshack.us)
http://img211.imageshack.us/img211/3062/s6002984zs7.9203dd322a.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=211&i=s6002984zs7.jpg)
http://img211.imageshack.us/img211/5303/s6002986qr7.jpg (http://imageshack.us)
http://img211.imageshack.us/img211/5303/s6002986qr7.4ffab3e467.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=211&i=s6002986qr7.jpg)
http://img211.imageshack.us/img211/2209/s6002991mt4.jpg (http://imageshack.us)
http://img211.imageshack.us/img211/2209/s6002991mt4.08f69db0dd.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=211&i=s6002991mt4.jpg)

doğan
08.Haziran.2008, 18:53
http://img217.imageshack.us/img217/363/s6002952ql3.jpg (http://imageshack.us)
http://img217.imageshack.us/img217/363/s6002952ql3.acf7593b6d.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=217&i=s6002952ql3.jpg)
http://img217.imageshack.us/img217/2610/s6003002da3.jpg (http://imageshack.us)
http://img217.imageshack.us/img217/2610/s6003002da3.143c1d2444.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=217&i=s6003002da3.jpg)
http://img217.imageshack.us/img217/5917/s6003008oc2.jpg (http://imageshack.us)
http://img217.imageshack.us/img217/5917/s6003008oc2.bad0ffad06.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=217&i=s6003008oc2.jpg)
http://img217.imageshack.us/img217/6505/s6003015kf1.jpg (http://imageshack.us)
[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=217&i=s6003015kf1.jpg][IMG]

doğan
08.Haziran.2008, 18:57
YORUMSUZ !!!
http://img514.imageshack.us/img514/4306/s6003016vq6.jpg (http://imageshack.us)
http://img514.imageshack.us/img514/4306/s6003016vq6.8b209ef4d9.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=514&i=s6003016vq6.jpg)
http://img514.imageshack.us/img514/327/s6003029qw6.jpg (http://imageshack.us)
http://img514.imageshack.us/img514/327/s6003029qw6.c99f7cb065.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=514&i=s6003029qw6.jpg)
Ve dönüş...
http://img514.imageshack.us/img514/3619/s6003018fq2.jpg (http://imageshack.us)
http://img514.imageshack.us/img514/3619/s6003018fq2.fa9137d900.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=514&i=s6003018fq2.jpg)

doğan
08.Haziran.2008, 18:58
Bendeki resimlerden seçtiklerim bunlar arkadaşlar . Daha çok var ama içlerinden seçerek koydum. Herkese iyi seyirler.

chopell
08.Haziran.2008, 19:26
içim gitti yaa... :( ne iyi etmişsiniz, eğlenmişsiniz..

BULL
08.Haziran.2008, 22:10
oooohhh sefamız olsun!!!

gelmeyenler çatlasın :p:p:p

bikaç resimde bende var atayım bare :mrgreen:

dipnot: kahrolası şişme yatağın tıpasını buldum... evdeymiş... :x

BULL
08.Haziran.2008, 22:22
http://img75.imageshack.us/img75/2396/07062008944ak6.jpg (http://imageshack.us)
http://img75.imageshack.us/img75/2396/07062008944ak6.6c755ad882.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=75&i=07062008944ak6.jpg)
http://img75.imageshack.us/img75/5600/08062008945yl2.jpg (http://imageshack.us)
http://img75.imageshack.us/img75/5600/08062008945yl2.5c46621fd3.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=75&i=08062008945yl2.jpg)
http://img75.imageshack.us/img75/8189/08062008948kv8.jpg (http://imageshack.us)
http://img75.imageshack.us/img75/8189/08062008948kv8.e6027e2c2a.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=75&i=08062008948kv8.jpg)
http://img75.imageshack.us/img75/275/08062008950tm7.jpg (http://imageshack.us)
http://img75.imageshack.us/img75/275/08062008950tm7.f1efba8534.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=75&i=08062008950tm7.jpg)
http://img75.imageshack.us/img75/6913/08062008957uj6.jpg (http://imageshack.us)
http://img75.imageshack.us/img75/6913/08062008957uj6.6420b25132.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=75&i=08062008957uj6.jpg)
http://img75.imageshack.us/img75/1713/08062008958gt2.jpg (http://imageshack.us)
http://img75.imageshack.us/img75/1713/08062008958gt2.40a914f9ee.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=75&i=08062008958gt2.jpg)
http://img75.imageshack.us/img75/2948/08062008961np1.jpg (http://imageshack.us)
http://img75.imageshack.us/img75/2948/08062008961np1.79c6f6339f.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=75&i=08062008961np1.jpg)
http://img75.imageshack.us/img75/8599/08062008962af1.jpg (http://imageshack.us)
http://img75.imageshack.us/img75/8599/08062008962af1.e62dc59a68.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=75&i=08062008962af1.jpg)

chopell
08.Haziran.2008, 22:24
oooohhh sefamız olsun!!!

gelmeyenler çatlasın :p:p:p

bikaç resimde bende var atayım bare :mrgreen:

dipnot: kahrolası şişme yatağın tıpasını buldum... evdeymiş... :x

yağmurdan, doludan da bahsetsen ya.. :x
çatladım hakket ben.. :(

BULL
08.Haziran.2008, 22:46
walla herşey vardı havada :p

yağmur, dolu, güneş, sıcak

bizim için potbori yaptı yaradan 8) ama hiç bozmadı neşemizi :p

herşeyden önce Angara grubu çok güzeldi, hastasıyım bu adamların walla :alkis::alkis::alkis:

(eksikleride aradık amaa Kostak yeri yeeriii :mrgreen: )

Kaynarca kardeşimizide gördük, pek kaynaşamadık ama

olsun daha çok fırsatımız olacak inşallah :cheesy:

Aksu
08.Haziran.2008, 22:52
Bizde yağmurla doluyla döndük ama bizim dolu daneleri ufakdı, sizinkiler gibi ceviz kadar değildi.

Angara grubu inşallah en az 20 kişi geliriz Dikili ye, o zaman bize daha çok hasta olanları transfer ederiz, açılışı Yaşar dan yaptık ama ayak uyduramadı daha şimdilerde kayıp, Dikiliye getiririm Angara dan.

leventse
08.Haziran.2008, 23:02
nice buluşmalara inşAllah :)

bır sonrakını de ıple cekıyorum

okan
08.Haziran.2008, 23:03
ne diim ben şimdi...:(:(:(
kafam iii alttan alın...[smilie=greencolorz::cry:

haluka28
08.Haziran.2008, 23:54
bu kadar uzak olmasam hepsne katılırım ama ahhh ahhh. neyse ayvalıkda görüşmek üzere. tekerinize sağlık çok güzel olmuş.

kaanka
09.Haziran.2008, 08:29
süper gezi olmuş gene...:cheesy:
busefer galemedik bidakine inşallah....8)

delibeygir
09.Haziran.2008, 09:50
arkadaşlar güzel bir gezi olmuş walla yanınızda olmak için çok uğraştım ama yolda plakamın uçması dolayısıyla köprü çıkışında polisçe durduruldum :evil: motor bağlandı :shock: ve tüm cumartesi günüm motorun gerçekten benim olduğunu kanıtlamaya çalışmakla geçti maalesef ruhsat olmasına rağmen bayabi uğraşmak zorunda kaldım bugün yeni plakayı taktırıp motoru alabileceğim bakalım ne kadar park parası geçircekler

altug
09.Haziran.2008, 10:01
Çok güzel bir gezi oldu ,

Ahmetin menemenine ,

Bilgehanın yardımlarına,

Aksunun babalığına ,

Rasimin köftelerine,

Leventin kardeşliğine,

Kepezin fotolarına,

Malinin sarhoşluğuna ,

Kaynarcanın rejisör koltuğuna,

Tanerin sakiliğine ,

Kino Babanın cezeryelerine ;

Tüm İstanbul ekibinin , muhabbetine , sevgisine ve varlığına ,

sonsuz teşekkürler ediyorum.

Birdahaki gezide görüşmek dileğiyle. Fotolar var en kısa zamanda göndereceğim.

yenikoylu_ua
09.Haziran.2008, 10:11
arkadaşlar güzel bir gezi olmuş walla yanınızda olmak için çok uğraştım ama yolda plakamın uçması dolayısıyla köprü çıkışında polisçe durduruldum :evil: motor bağlandı :shock: ve tüm cumartesi günüm motorun gerçekten benim olduğunu kanıtlamaya çalışmakla geçti maalesef ruhsat olmasına rağmen bayabi uğraşmak zorunda kaldım bugün yeni plakayı taktırıp motoru alabileceğim bakalım ne kadar park parası geçircekler

Geçmiş olsun Zafer umarım fazla çızıktırmazlar valla yakaladılarmıydı affetmiyorlar....

Evet süper bir gezi oldu katılan herkezin yüregine sağlık inşallah Dikili daha kalabalık olacak ve eğlenceye kaldığımız yerden devam edicez......

BİRİLERİ BİZİ DURDURSUN YADA EN AZINDAN DURDURMAYA CALIŞSIN YAWWWWW

Aksu
09.Haziran.2008, 11:42
06 Haziran 2008 Kino Baba ile AOÇ de akşam muhabbeti.

http://img514.imageshack.us/img514/8650/resim035cf5.jpg (http://imageshack.us)
http://img514.imageshack.us/img514/8650/resim035cf5.3df6afb881.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=514&i=resim035cf5.jpg)

Kaynarca
09.Haziran.2008, 11:59
Hafta sonu 1150 km.. İlk sefer için fena bir başlangıç sayılmaz..

Gezi çok güzeldi. Giderken de dönerken de yağmura yakalandım az da olsa.. Ama arkadaşlarla tanışmış olmak herşeye bedeldi. Bülent'in dediği gibi pek kaynaşamadık sanki çünkü vakit dardı. Bir de maç olayı oldu biraz bölündük ama ben şu izlenimi edindim bizler iyi kaynaşacağız 8)

Bu tür organizasyonlarda müzik olayının gerekliliğine inandım yoksa M.Ali söylüyor sürekli:mrgreen:

Bendeki fotografları da (çoğu Levent'in çekimi) bir ara yüklerim.

Aksu
09.Haziran.2008, 12:03
Kartalkaya dan aşağı İstanbul Ankara yoluna inerken,

http://www.raptorriders.net/forums/images/statusicon/wol_error.gifOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 2592x1944 ve 1278KB ) Buraya Tıklayınhttp://img383.imageshack.us/img383/5179/resim036sc5.jpg (http://imageshack.us/)
http://www.raptorriders.net/forums/images/statusicon/wol_error.gifOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 2592x20 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayınhttp://img383.imageshack.us/img383/5179/resim036sc5.8a3744038a.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=383&i=resim036sc5.jpg)

Cankurtaran mevkii Opet e girerken,

http://www.raptorriders.net/forums/images/statusicon/wol_error.gifOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 2592x1944 ve 1271KB ) Buraya Tıklayınhttp://img507.imageshack.us/img507/4215/resim040sv2.jpg (http://imageshack.us/)
http://www.raptorriders.net/forums/images/statusicon/wol_error.gifOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 2592x20 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayınhttp://img507.imageshack.us/img507/4215/resim040sv2.669c504636.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=507&i=resim040sv2.jpg)

Ankara RR grup olarak çok güzel sürüş yapıyor, maşallah diyelim. Otoyolda sürücü ve yolcular grup sürüşündeki ahenk ve düzene hasta olduklarını bakışlarından belli ediyorlardı.

http://www.raptorriders.net/forums/images/statusicon/wol_error.gifOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 2592x1944 ve 1276KB ) Buraya Tıklayınhttp://img507.imageshack.us/img507/7724/resim043su2.jpg (http://imageshack.us/)
http://www.raptorriders.net/forums/images/statusicon/wol_error.gifOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 2592x20 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayınhttp://img507.imageshack.us/img507/7724/resim043su2.412d04fcfe.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=507&i=resim043su2.jpg)

Otoyol Ankara gişeleri çıkış da vedalaşmak için durduk.

http://www.raptorriders.net/forums/images/statusicon/wol_error.gifOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 2592x1944 ve 1259KB ) Buraya Tıklayınhttp://img383.imageshack.us/img383/6712/resim046xz9.jpg (http://imageshack.us/)
http://www.raptorriders.net/forums/images/statusicon/wol_error.gifOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 2592x20 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın (http://g.imageshack.us/g.php?h=383&i=resim046xz9.jpg)

carvalho
09.Haziran.2008, 14:48
Cumartesi biraz geç çıktık, hani yağmur var ya hesapta, daha az ıslanalım dedik ama dağda bırak yağmuru gece boyu yıldızları seyrettik.

Mükemmel zevkli bir sürüş oldu Tayfunumla birlikte. Yağmurun yağdığı yerde yağmurlukları çektik, dindi çıkardık. Hatta bi ara yağmur şaldır şaldır sağanak şeklinde yağmaya başladı, biz ikimiz de iki elleri yumruk yapıp gol atmış gibi havaya kaldırdık, farkında olmadan beraber, yandaki arabadan tuhaf tuhaf biraz da gülerek bize baktı millet J

Bolu muhteşem bir yer. Kartalkaya'ya çıkarken kekik kokularıyla çıktık tepeye... Tabiat çok cömertti buralarda. Ülkemin her yöresi bir cennet...

Organizasyon çok iyi değildi, geçen seneden daha zayıftı, sanırım kamp alanı, organizasyon alanı biraz dağınık olması, yeme içme olayının biraz maliyetli olması sıkıntılıydı ama kimin umurunda, raptorriders bir araya gelmiş, gerisi hikaye…Biraz de maç seyrettik, biraz konseri dinledik, ateş başında sabah 3’e kadar sohbet ettik. 3 gibi çadırlara, sabah 9’a kadar mis gibi dağ havasında uyku. Valla bunun için bile yol yapmaya değer.

Dönüşte Hendek taraflarına kadar tayfunumla beraber geldim ama zabitim tayfunum gidiş yolunda 290 km’de biten deponun intikamını almak için 80-90 gidince yolda kradeşimle vedalaşıp bastım ben.

Sapanca dolaylarında gökyüzü gündüz vakti birden griye döndü, o sırada bacağıma bir taş geldi, oyyy derken boynumdan isabet aldım, anammm demeye kalmadan koluma, gövdeme sanki biri makineli tüfekle beni kurşunluyor. Kaska da taktak vurunca iş anlaşıldı, neredeyse ceviz büyüklüğünde dolu yağmaya başladı. Şerefsiz dolular (töbe nimete de şerefsiz dedik, nimet nimet) kamçı gibi acıttı valla canımı. Bi üst geçit bulup altına sığındım, kamyonu, minibüsü arabası afedersiniz kıç kadar boşluğa sıkıştık J Dolu yağmura dönünce ben tor tor devam…

İki senedir motor kullanıyorum bir yol bana hiç bu kadar keyif vermemişti. Gerçi farkındayım her geziden sonra bunu söylüyorum ama bu da nefisti işte… Bülonun dediği gibi yüce MEvlam bize ortaya karışık bir hava durumu hazırlamış, bize de bunun keyfini çıkarmak düştü…

Resimler evde, akşam fırsat bulduğumda atacağım…

MKEPEZ
09.Haziran.2008, 15:50
http://img370.imageshack.us/img370/1014/1007879rs8.jpg (http://imageshack.us/)
yine yağmur mu diye bakınıyoruzdur...

http://img370.imageshack.us/img370/1161/1007882wt0.jpg (http://imageshack.us/)
deremiz doğal çeşmemizdi...

http://img385.imageshack.us/img385/2374/1007885ow8.jpg (http://imageshack.us/)
manzaramız...

http://img507.imageshack.us/img507/9928/1007889lq8.jpg (http://imageshack.us/)
hangisi daha heybetli duruyor hala karar veremedim...

http://img394.imageshack.us/img394/2228/1007892ib8.jpg (http://imageshack.us/)
(ben değilim o kesin...)

http://img206.imageshack.us/img206/7900/1007894yh3.jpg (http://imageshack.us/)

yorumsuz...

http://img394.imageshack.us/img394/3098/1007897oc6.jpg (http://imageshack.us/)
ne sigaradan, ne sürüşten vazgeçemeyenler...

http://img206.imageshack.us/img206/986/1007900jd3.jpg (http://imageshack.us/)
Altuğ Abimize keyifli sürüşler...

http://img515.imageshack.us/img515/1831/1007902jq1.jpg (http://imageshack.us/)
İstanbul yolcuları da geldi...

http://img503.imageshack.us/img503/4471/1007904at7.jpg (http://imageshack.us/)

http://img394.imageshack.us/img394/262/1007908aq7.jpg (http://imageshack.us/)
yok bişi... Tamtekmil Ahmet abimizin hava şişirme edavatları... seyyar mutfağın yanında...

http://img206.imageshack.us/img206/6303/1007909tw8.jpg (http://imageshack.us/)
Ordan basığp, burdan şişiriyor alet...

http://img394.imageshack.us/img394/7788/1007910sn0.jpg (http://imageshack.us/)
şurda da şişiyor...

http://img359.imageshack.us/img359/8008/1007913ca2.jpg (http://imageshack.us/)

http://img206.imageshack.us/img206/3552/1007922kt8.jpg (http://imageshack.us/)
Kamp alanımızın genel bir görünüşü...

http://img397.imageshack.us/img397/4038/1007926qi5.jpg (http://imageshack.us/)
Mali'nin aşırı acılı sucuğu...

http://img508.imageshack.us/img508/4159/1007927jo9.jpg (http://imageshack.us/)
Ateşin dansı.. (benim hoşuma gitti)

http://img257.imageshack.us/img257/246/1007937qy7.jpg (http://imageshack.us/)
Bolu Hatıra$ı

altug
09.Haziran.2008, 16:16
Ya bendeki fotoları yükleyemedim. o nedenle aksu babaya attım . o yükleyecek.

Demek hangisi heybetli ha muratım kepezim. Buda sorumu tabiki benim göbek :):):):):)

malikocas
10.Haziran.2008, 01:01
Lafı fazla uzatmadan konuya gireyim, sizlerle olmak benim için çok özeldi ve güzeldi...

TEŞEKKÜRLER...

carvalho
10.Haziran.2008, 09:00
Yolculuk öncesi Carrefour’da toplandık. Tayfun’u bekliyoruz… Hazırlıklar…

http://img161.imageshack.us/img161/664/010ry9.jpg (http://imageshack.us)
http://img161.imageshack.us/img161/664/010ry9.be267bddc3.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=161&i=010ry9.jpg)

http://img161.imageshack.us/img161/9043/013no6.jpg (http://imageshack.us)
http://img161.imageshack.us/img161/9043/013no6.c1979d2c48.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=161&i=013no6.jpg)

http://img402.imageshack.us/img402/3637/016lt5.jpg (http://imageshack.us)
http://img402.imageshack.us/img402/3637/016lt5.d9ae553fef.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=402&i=016lt5.jpg)

http://img45.imageshack.us/img45/4372/014ni4.jpg (http://imageshack.us)
http://img45.imageshack.us/img45/4372/014ni4.c3fbe89bcb.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=45&i=014ni4.jpg)

Çok keyifli sürüş oldu… Kelebek tayfayla mola yerleri için önceden sözleştik, o yüzden motor ve kelebek tayfa ayrı yol yaptı.

http://img161.imageshack.us/img161/8092/021ek7.jpg (http://imageshack.us)
http://img161.imageshack.us/img161/8092/021ek7.33c23f0311.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=161&i=021ek7.jpg)

http://img402.imageshack.us/img402/9643/022ts4.jpg (http://imageshack.us)
http://img402.imageshack.us/img402/9643/022ts4.3f52d97f97.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=402&i=022ts4.jpg)

http://img45.imageshack.us/img45/1638/024gb1.jpg (http://imageshack.us)
http://img45.imageshack.us/img45/1638/024gb1.c384ea6e0c.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=45&i=024gb1.jpg)

http://img161.imageshack.us/img161/3980/029fg4.jpg (http://imageshack.us)
http://img161.imageshack.us/img161/3980/029fg4.5c9e25ae4a.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=161&i=029fg4.jpg)

http://img45.imageshack.us/img45/9554/030ld1.jpg (http://imageshack.us)
http://img45.imageshack.us/img45/9554/030ld1.3ce7367a8b.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=45&i=030ld1.jpg)

http://img45.imageshack.us/img45/5839/031kx6.jpg (http://imageshack.us)
http://img45.imageshack.us/img45/5839/031kx6.51684f788f.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=45&i=031kx6.jpg)

Kelebek arkadaşlar da pek bi eğlenmişler, resimler öyle diyo…

http://img161.imageshack.us/img161/3493/038qx2.jpg (http://imageshack.us)
http://img161.imageshack.us/img161/3493/038qx2.125a8155b3.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=161&i=038qx2.jpg)

http://img161.imageshack.us/img161/4568/039sj6.jpg (http://imageshack.us)
http://img161.imageshack.us/img161/4568/039sj6.141ffa02ec.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=161&i=039sj6.jpg)

http://img161.imageshack.us/img161/880/041ss9.jpg (http://imageshack.us)
http://img161.imageshack.us/img161/880/041ss9.e42adb2d3e.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=161&i=041ss9.jpg)

http://img45.imageshack.us/img45/8247/043vs2.jpg (http://imageshack.us)
http://img45.imageshack.us/img45/8247/043vs2.88ed13de21.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=45&i=043vs2.jpg)

Bu nedir???

http://img45.imageshack.us/img45/3684/047kg6.jpg (http://imageshack.us)
http://img45.imageshack.us/img45/3684/047kg6.1bf1899649.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=45&i=047kg6.jpg)

Cevap: Kamp alanından 10 km uzakta bir restoran mangal malzemelerini hazırlarken mantı atıştırmıştık da, onun resmi…

http://img402.imageshack.us/img402/9813/048gb3.jpg (http://imageshack.us)
http://img402.imageshack.us/img402/9813/048gb3.71c993bf05.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=402&i=048gb3.jpg)

Aksu
10.Haziran.2008, 09:15
Altuğ dan gelen resimler

http://img73.imageshack.us/img73/7539/s6002984zs7zu3.jpg (http://imageshack.us)
http://img73.imageshack.us/img73/7539/s6002984zs7zu3.f370efd3f8.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=73&i=s6002984zs7zu3.jpg)

Alttaki resimde Kubi çok acıkmış nerdeyse çiğ yiyecek köfteleri, bir yandan da dumandan kaçıyor, rüzgar da karar veremiyor hangi yönden eseceğine. Hepimiz isden nasibimizi aldık.

http://img80.imageshack.us/img80/2359/s6002986qr7vn1.jpg (http://imageshack.us)
http://img80.imageshack.us/img80/2359/s6002986qr7vn1.7330a3949b.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=80&i=s6002986qr7vn1.jpg)

http://img390.imageshack.us/img390/2392/s6002937fq2ym9.jpg (http://imageshack.us)
http://img390.imageshack.us/img390/2392/s6002937fq2ym9.4e3060e569.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=390&i=s6002937fq2ym9.jpg)

Alttaki esimde de Cuma akşamdan gelen Ankara ekibi, tabii resmi çeken de Altuğ ile 4 kişi, Lunatic Ahmet efendi lokantasına sıraya girmiş pişmekte olan menemeni katletmek için bekliyorlar.

http://img238.imageshack.us/img238/9279/hpim2625wb7.jpg (http://imageshack.us)

Burada da yani altta karşı kıyıya keşif harekatı yapılıyor. Birçok arkadaş ıskaladı düştü ama Burak Kaynarca gibi kimse düşmedi. Burak kamp alanına gelişde her iki ayağı da ıslattı, oturdu ateşin başına iyice kurulandı ayakkabıyı da kurutmak için pişirdi adeta. Sonra giydi kurumuş ayakkabılarını ve dedik haydin canlı müzik dinlemeye gidelim. Başladık dereden hoplamaya tabii Kaynarca yine derede ıskaladı ve yine ıslattı ayakları.
Anlaşılan bundan sonraki kampta biraz eğitim yapmamız lazım.

http://img238.imageshack.us/img238/1129/s6002946ex7vb0.jpg (http://imageshack.us)
http://img238.imageshack.us/img238/1129/s6002946ex7vb0.ed75cf4d84.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=238&i=s6002946ex7vb0.jpg)

http://img238.imageshack.us/img238/9279/hpim2625wb7.7c5db62f73.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=238&i=hpim2625wb7.jpg)

carvalho
10.Haziran.2008, 09:19
Kamp alanından görüntüler…

http://img518.imageshack.us/img518/1663/049il5.jpg (http://imageshack.us)
http://img518.imageshack.us/img518/1663/049il5.198e1a9f40.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=518&i=049il5.jpg)

http://img120.imageshack.us/img120/7137/051nq2.jpg (http://imageshack.us)
http://img120.imageshack.us/img120/7137/051nq2.89e144cc4c.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=120&i=051nq2.jpg)

http://img518.imageshack.us/img518/7461/052gm9.jpg (http://imageshack.us)
http://img518.imageshack.us/img518/7461/052gm9.68e2cfbf36.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=518&i=052gm9.jpg)

http://img120.imageshack.us/img120/2901/053sf3.jpg (http://imageshack.us)
http://img120.imageshack.us/img120/2901/053sf3.6ef9b07eef.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=120&i=053sf3.jpg)

http://img120.imageshack.us/img120/8647/054be3.jpg (http://imageshack.us)
http://img120.imageshack.us/img120/8647/054be3.2f46e184c3.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=120&i=054be3.jpg)

http://img162.imageshack.us/img162/4141/055un2.jpg (http://imageshack.us)
http://img162.imageshack.us/img162/4141/055un2.2e6d964660.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=162&i=055un2.jpg)

http://img208.imageshack.us/img208/2205/058pj9.jpg (http://imageshack.us)
http://img208.imageshack.us/img208/2205/058pj9.273fa8d91f.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=208&i=058pj9.jpg)

Dönüş için toparlanırken kısa süreli dolu yağdı…

http://img162.imageshack.us/img162/2687/060sh0.jpg (http://imageshack.us)
http://img162.imageshack.us/img162/2687/060sh0.06cd9435ba.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=162&i=060sh0.jpg)

http://img162.imageshack.us/img162/7591/061vi6.jpg (http://imageshack.us)
http://img162.imageshack.us/img162/7591/061vi6.f4e13f7596.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=162&i=061vi6.jpg)

Dönüş yolunda yağan dolu ise fena şiddetliydi

http://img208.imageshack.us/img208/8572/071ht4.jpg (http://imageshack.us)
http://img208.imageshack.us/img208/8572/071ht4.58f240b527.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=208&i=071ht4.jpg)

Bir gezi daha böyle bitti… Yeni gezilere, yollara hep birlikte…… Rüzgar yüzümüzden hiç eksilmesin…

Tayfun
10.Haziran.2008, 09:44
2 gündür giremedim nete adam gibi yazayım artık ohbeeeee.
Valla herşeyden önce hitit motosiklet kulübünü bu zayıf organizasyonu, düzensizliği ve adam sendeciliği yüzünden kınıyorum arkadaşlar, ben bir daha hitit motor kulübünün organizasyonlarına katılmama kararı aldım, bir klüp motorculuğun dostluk evrensellik ilkesini yok ederek sadece kendi üyelerine ve klübe yakın olan şahıslara torpil geçercesine hediye vermesi (çekilişsiz hemde) gençer arkadaşımızın hediyesini vermemek için çamura yatılması ve verilmemesinden ötürü çok kızgınım, insanlardan kapı girişinde yalvarırca para almasını bilen organizasyoncu kazanılmış bir hakkı vermemek için çamura yatıyorsa benim o gurubla artık işim olmaz, bu sondur benim için......... NO HİT-İT NO CRY
Şimdiiiiiiiii gelelim bizim mevzuyaaaaa, sabah milleti carrefour da beklettim bunun sebebi yapılan telefon aramalarından telefon titremekten bi hal oldu tabi bu sağ bacağımı uyuşturup frene basmamı engelleyince sapağı kaçırdım ve geri dönmek zorunda kaldım :mrgreen: paralı yol çıkışında buluştuk ve yola başladıkkkk. Eşyalarımızı gencerin otoya yükleyince daha bir rahat duruma geldik bizde. Yola başladıktan 5 km sonra yağmur başladı, bizde hemen sağa çekip yağmurlukları giydik, 10 km sonra hava günlük güneşlik oldu ve terlemeye başladık, kenara çektik çıkardık tabi, 10 km sonra gene yağmur başladı biz gene sağa çektik giyindik yağmurlukları tabi, 10 km sonra gene güneş açtı :p tabi bu sefer 10 km sonra tekrar yağmur yağar diye devam ettik ama hava gene güneşliydi, sonra kenara çektik ve çıkardık yağmurlukları gene :p 10 km sonra gene yağmur başladı :p :p :p artık bu sefer son kez giyerek sarıalana varana kadar çıkarmadık yağmurlukları, yaylaya tırmanma durumuna geçince çıkardık ve o günlük son oldu bu iş.
Biz bize olmak konusunda gerçekten güzel bir gezi oldu, mis gibi dağ havası yeşillikler ve doğa bize terapi gibi geldi. Ankara gurubu gerçekten keyifli bir gurup ve değerli arkadaşlar var, birde mars gurubundan mali var tabi o ayrı bi dünya zaten :mrgreen: gece ateş başı muhabbetleride güzel oldu gerçekten, katılmış olan tüm has motorcu ve 4 silindirli 4 tekerlekli kelebek motorculara sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim, bir dahaki buluşmayı iple çakiyorum arkadaşlar.
Gelelim dönüş yoluna gidiş gelişten daha beterdi diyebilirim, biz yağmurlukları gene giy çıkar yapmaktan bıktık resmen, en son bir köprü altında yağmurlukları giydik ve istanbula kadar devam kararı aldık. Sarılalan gidişinde selçukla beraber iyi bastım, 110 ile 135 arası gezdim sürekli ve bunun için 290 km de benzin bitmişti, dönüşte hem ekonomi hemde keyif yapmak için basmama kararı aldım, 100 km süratle giderkene selçuk sıkıldı artıkın :mrgreen: sonra bana ben kaçsam bişe olurmu dedi, yok dedim kanka sen devam et keyif yapa yapa gelicem dedim ve gönderdim. Sapancaya geldiğimde hava mosmor oldu bir anda, hadi hayırlısı olsun derken saat 2 yönünde yıldırım düştü, hobaaaa derken saat 10 yönüne düştü bi tane daha, 2 km gittim gitmedim yağmur başladı acayip derecede şiddetlendi, ulen hep yağmur hep yağmur bi güneş yokmu dedim kafama taş attı biri sanki, noluyo uleyn derkene yağan dolu karşısında şaşkına döndüm resmen, üstüm kalın olduğu için fazla etki etmedi ama bacakların acıdı hep, trafik durdu herkes arabalarını emniyet şeridine çekip beklemeye başladı ama ben durmadım 2 vitese düşüp 15-20 km süratle yoluma devam ederken görüş mesafesi çok düşmüştü dolunun sıklığından, o an kendi kendime espriyi patlattım, len sanki kabedeki şeytan taşı gibi oldum taşı kapanda beni taşlıyo sanki diyerek dolu yağmurunda çıktım :mrgreen: sonrasında yol temizdi ve keyifle sürüp evime vardım, güzel bir hafta sonuydu ve böyle hava olaylarında sürüş yapmak belki tehlikeli ama inanın çok keyifli, doğayla bir bütün olmak bir motorcunun en güzel olayıdır herkese nasip olmaz.
Tekrar hepinize çok teşekkür ediyorum arkadaşlar, dikilide güneşli ve sıcak günlerde buluşmak dileğiyle noşçakalınnnnnnn :mrgreen:

aidikurt
10.Haziran.2008, 11:19
Valla gecen sene cok guzel bir organısazyon yapan hitit motosiklet klubunun soylenenlere göre bu sefer kotu bir organızasyon duzenlemesi beni sasırttı.
Zaten resimlerdende gözuktugu kadarıyla cok dagınık bır alanda yapılmıs.
Ama RaptorRiders ailesi için yer ve organizasyon önemli değil Bizler sartlar ne olursa olsun birlikteyken eğlenmesini biliyoruz.Zaten onemli olan bizlerin dostlugu ve birlekteligidir.İsterse çölün ortasında isterse sacma sapan bir yerde berbat bir organizasyon bile olsa sizlerle heryere giderim.Çünkü sizlerle olmak bana keyif ve huzur veriyor..İyiki varsınız dostlar.

(NOT:Bu organizasyona katılamamak inanın beni cok üzdü ama artık herkes durumumu bılıyor hayırlısıyla ufaklık bir dunyaya gelsin seneye acısını eşimle birlikte cok pis cıkartıcaz valla.)

Kino
10.Haziran.2008, 18:46
arkadaşlar ramak kalmıştı sizlerle olmaya ama kısmet olmadı çok eğlenmişsiniz bizler olarak (Hitit olarak değil) güzel anılarınıza daha güzelleri eklenmiş anladığım kadarı ile.

Tayfun
11.Haziran.2008, 18:57
Kino baba üzdün bizi ya, özledik o sakallarını biz seninnnn :p