PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yol göründü...

paflagonya
28.Şubat.2010, 03:45
Regal ile ilk geçtiğimiz ekim ayında tanıştım.
Hemen yol yaptım.
Burada da paylaştım.
Şimdi yeni motorum VANA ile yola çıkıyoruz.
İstanbul Avrupa Yakası'ndan başlayacak olan seyahatimizin teknik detayları şunlardır:

Başlangıç: İstanbul-Mecidiyeköy
Varış:Zonguldak-Kdz. Ereğli
Mesafe: 300 Km
Yol durumu: 230 Km ücretli yol
Tarih: 13 Mart (Hava şartlarına göre değişim olabilir)

İyi dileklerinizi bekliyorum ayrıca yol için tecrublerinizi paylaşmanızı ümit ediyorum.

hayta4567
28.Şubat.2010, 04:30
Regal ile ilk geçtiğimiz ekim ayında tanıştım.
Hemen yol yaptım.
Burada da paylaştım.
Şimdi yeni motorum VANA ile yola çıkıyoruz.
İstanbul Avrupa Yakası'ndan başlayacak olan seyahatimizin teknik detayları şunlardır:

Başlangıç: İstanbul-Mecidiyeköy
Varış:Zonguldak-Kdz. Ereğli
Mesafe: 300 Km
Yol durumu: 230 Km ücretli yol
Tarih: 13 Mart (Hava şartlarına göre değişim olabilir)

İyi dileklerinizi bekliyorum ayrıca yol için tecrublerinizi paylaşmanızı ümit ediyorum.
slm hocam bende kdz.ereğlide öğrenciyim ve aslen manisalıyım RR 250 CC motorum var ve manisada olduğu için gözümde tütüyor eğer buraya gelirsen marta görüşüp tanışıp laflamak isterim burada çevremde yabancı olduğum için pek motorcuda yok ve sıkıldım artık adım ali bu arada Tuningci__salihlili@hotmail.com
geldiğinde haber edersen bi görüşüp tanışmak isterm saygılar sevgiler... tel: 0506 259 24 92

paflagonya
28.Şubat.2010, 07:59
slm hocam bende kdz.ereğlide öğrenciyim ve aslen manisalıyım RR 250 CC motorum var ve manisada olduğu için gözümde tütüyor eğer buraya gelirsen marta görüşüp tanışıp laflamak isterim burada çevremde yabancı olduğum için pek motorcuda yok ve sıkıldım artık adım ali bu arada Tuningci__salihlili@hotmail.com
geldiğinde haber edersen bi görüşüp tanışmak isterm saygılar sevgiler... tel: 0506 259 24 92
Öncelikle senin gözünde motorun ne kadar tütüyorsa Ereğli'de benim gözümde o kadar tütüyor. Ereğli'li bir de mertyağcı var burada. onunda 125lik regal'i var. en son kasım ayında geldim. iletişim bilgilerini kaydettim. Geldiğimde mutlaka arayacağım.
Görüşmek dileğiyle.

carvalho
28.Şubat.2010, 11:06
Bora Kardeş, sezonun ilk gezisi senden gelecek galiba. Sağlıcakla kazasız belasız git gel.
Güzel fotolarını bekliyoruz.

cenkerdemir
28.Şubat.2010, 12:37
hayırlı yolculuklar

Uzay
28.Şubat.2010, 15:02
Kazasız belasız hayırlı yolculuklar kardeş. Haberlerini bekliyoruz. Bol su iç derim

CELİL
28.Şubat.2010, 17:20
şimdiden hayırlı yolculuklar dilerim yeni 250 cc ile yol çok daha kevifli olacaktır 8)

asi_kaptan
01.Mart.2010, 02:47
hayırlı yolculuklar kardeşimm!! kazasız belasız güzel anılarla dön!! :)

birde seyi merak ettim yeni motorun vana!! :S :?::? yeni motor hakkında da bu yol sonrası artı ve eksilerini konusurs umarım!!

kayar2
01.Mart.2010, 19:45
hayirlisi ile git gel kuru havada saglikla

HONEY
01.Mart.2010, 20:08
hayırlı yolculuklar kazasız belasız bol keyifli sürüşler

bol bol foto bekliyoruz

bu arada bende mecidiyekoydeyim tanışamadık musait bir zamanda doydosta buluşup tanışalım :)

bozkurt
01.Mart.2010, 22:11
Güle güle git gel.
Kazasız sürüşler diliyorum.
Sağlıcakla kal.

Uzay
01.Mart.2010, 22:30
bu arada bende mecidiyekoydeyim tanışamadık musait bir zamanda doydosta buluşup tanışalım :)

:p:p:p:p:p:p:p:p