PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhaba

DooMsDaY
05.Mart.2010, 12:41
selam arkadaşlar herhangi bi aksilik çıkmazsa haftaya bende aranıza katılıyorum. 1 yıldır motorsuzdum maddi imkansızlıklardan bir türlü iki tekerime kavuşamadım ama gözümü kararttım pazarlıklar tamamlandı gün tayin edildi bi aksilik çıkmazsa haftaya resimleri koyarım ;)

Uzay
05.Mart.2010, 13:33
selam arkadaşlar herhangi bi aksilik çıkmazsa haftaya bende aranıza katılıyorum. 1 yıldır motorsuzdum maddi imkansızlıklardan bir türlü iki tekerime kavuşamadım ama gözümü kararttım pazarlıklar tamamlandı gün tayin edildi bi aksilik çıkmazsa haftaya resimleri koyarım ;)

Aramıza hoşgeldin. Hayırlısı olsun senin için. Kendine ait bir tanışma topiği açarak kaynaşmayı hızlandırabilirsin 8)

cenkerdemir
05.Mart.2010, 13:37

hayırlısı olsun hoş geldin.

carvalho
05.Mart.2010, 14:06
hoşgeldn özgür. motorun şimdiden hayırlı olsun...

asi_kaptan
05.Mart.2010, 15:19
hosgeldin kardeşim!!!

CELİL
05.Mart.2010, 17:19
Hoşgeldin yeni motorun hayırlı olsun kazasız belasız keyifli sürüşler geziler dilerim 8)