PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sakarya&Düzce'den sevgiler

TheTez54
10.Mart.2011, 03:11
Merhabalar Sakaryalıyım Düzce'de okuyorum Yeni Regalci ve yeni motorcuyum =) Adım Servet

CELİL
10.Mart.2011, 10:16
merhaba servet aramıza hoşgeldin yeni motorun hayırlı olsun kazasız belasız keyifli sürüşler
geçmiş senelerde olduğu gibi kısmet olur gelirsem bu seneki sakarya moto festivalinde görüşürüz8)

easygo
10.Mart.2011, 12:46
Hayırlı olsun, Allah kazasız belasız süşüş nasip etsin.

Selamlar, saygılar.

sir82
10.Mart.2011, 14:32
Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle aramıza hoşgeldin

TheTez54
10.Mart.2011, 15:38
Hepinize teşekkürler vakit buldukça forumla uğraşmaya çalışıyorum biraz da cebelleşiyorum denilebilir =) Kendi yazdıklarıma cevap var mıdır yok mudur nereden görücem gibi kafamda sorular var ama birazdan halledebilirim sanırım =) Ben motorculuğu öğrenmek istiyorum çok ilgim hevesim var ama bilgim yok yarı sanal alem yarı gerçek hayat bişeyler katmaya çalışıyorum kendime.. Mesela Celil Abi moto festten haberim yok gelirsen haberdar et beni kesinlikle gelirim.. Hatta çevredeki organizasyonlardan da haberim olursa katılırım.. Birilerini tanımak çok iyi olur tek başıma gezmekten sıkılabilirim çünkü =)

CELİL
10.Mart.2011, 18:38
Hepinize teşekkürler vakit buldukça forumla uğraşmaya çalışıyorum biraz da cebelleşiyorum denilebilir =) Kendi yazdıklarıma cevap var mıdır yok mudur nereden görücem gibi kafamda sorular var ama birazdan halledebilirim sanırım =) Ben motorculuğu öğrenmek istiyorum çok ilgim hevesim var ama bilgim yok yarı sanal alem yarı gerçek hayat bişeyler katmaya çalışıyorum kendime.. Mesela Celil Abi moto festten haberim yok gelirsen haberdar et beni kesinlikle gelirim.. Hatta çevredeki organizasyonlardan da haberim olursa katılırım.. Birilerini tanımak çok iyi olur tek başıma gezmekten sıkılabilirim çünkü =)
Yaz gelsin festivaller başlar sitede bilğilendirme yapılır 8)