PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herkese Selamlar

Stratorider
28.Mart.2011, 18:52
Öncelikle herkese merhaba,
Adım; A. Burak PARIM . Ankara'da yaşıyorum ve galiba ilkokul çağlarımda izlediğim bir Hulk HOGAN, tabi o yaşta sarı dev diyordum:mrgreen:, filminden beri chopper/cruiser tarzı motosikletlere ilgi duyuyorum. Bir tane edinmek için yapmam gereken çok şeyin yanı sıra almam gereken A2 ehliyetim ve geçmesi gereken yaklaşık 2-3 sene var. Kişisel birkaç konuya değinmek gerekirse söyleyebileceklerim; TOBB ETÜ Elek. Elekt. Müh. Hazırlık sınıfı öğrencisi olduğum, Blues, Jazz ve Classic Rock sevdiğim ve 18 yaşında olduğum ile sınırlı şimdilik. Daha bir motorum bile yokken ve daha edinmeme en iyi ihtimalle 2 sene varken foruma neden üye oldum ben de tam bilmiyorum ama tutamadım kendimi ne yapayım. :) Umarım forumdan teknik anlamda en üst düzeyde faydalanır ilerde ben de arkamdan gelenlere yardımcı olacak bilgi birikimine sahip olabilirim.
Herbirinize teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım.

sir82
29.Mart.2011, 01:51
En güzelini yapmışsın bi motor sahibi olmadan önce ne alacağını nasıl alacağını nasıl bakacağını herşeyini önceden öğrenip mal sahibi olduktan sonra tedbirli hareket etmiş olursun yaşında gelmiş ehliyetini alırsan gerisi çorap söküğü gibi gelir

CELİL
29.Mart.2011, 09:07
merhaba ali burak aramıza hoş geldin motorlu veya motorsuz tüm motor sevdalıları birlikte güzel paylaşımlar ve bilği alışverişi için buradayız sir 82 arkadaşımın dediği gibi önce bilğiyi alıp bilinçli ve doğru hareket edersin 8)