PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : dd 100 fikir verin

cpiler
23.Haziran.2011, 00:11
ilk motorum vitesli motor hiç kullanmadım chopper die tutuşuorum bunu buldm bi aksilik çıkmazsa yarın alıorum 1000 liraya iyimi ediorum kötümü ediorum bi kaç fikir verin arkadaşlar.

CELİL
23.Haziran.2011, 09:34
Merhaba cem aramıza hoş geldin 8)
ilk kullanıcı olarak ögrenmek için ucuz uygun bir makina hafif rahat kullanışlı zorlanmadan kullanırsın kısa süre sonrada makinayı büyütmeye çalışırsın hayırlısı olsun

cpiler
23.Haziran.2011, 11:30
saol hocam. bakalm benimde niyetim o dogrultuda iyice kavrayip bi 250 lik almak.bu aksam ilk turlamama cikicam bi aksilik olmazsa:D

DosT
23.Haziran.2011, 13:43
ilk motorum vitesli motor hiç kullanmadım chopper die tutuşuorum bunu buldm bi aksilik çıkmazsa yarın alıorum 1000 liraya iyimi ediorum kötümü ediorum bi kaç fikir verin arkadaşlar.

Merhaba cem aramıza hoş geldin.Yakın zamanda bende 125 modelini aldım sana tavsiyelerim şu olur

100 cc küçük deme kaskını al motoru ilk 3-4 gün trafiğe kapalı geniş bir alanda vites ve fren çalışması yap.Emin ol çok işine yarıyor.Ben 4.gün trafiğe çıktım ve bana çok kolay geldi sürmek.Chopper sürmek çok zevklidir.Ama motor ağır olduğundan yavaş sürüşlerde çok dikkatli olman gerekiyor.Gidon'u çok iyi kavraman lazım.Eğer ilk vitesli tecrüben ise telaş yapmana gerek yok altındaki motor çok fazla agresif değil.Ama 1.vites de kalkışta çoğu arabayı aynadan görürsün :cheesy: Bu nedenle en önemlisi ilk kalkışlarını kontrol altına almak zorundasın.En iyi çinli kardeşimiz oldğunu bende söyleyebilirim.

Kazasız belasız sürüşler.

cpiler
23.Haziran.2011, 19:44
benimki otomatik zaten :D ama genede hakikaten acemi olduğumu anlamış bulundum motoru aldım mecburen direk trafiğe çıktım. bi ara viraja gaz kesmeden girdim devriliodum az kalsın zor toparladım :D ewet kesinlikle biraz alıştırma yapmam gerekiyor :D

CELİL
24.Haziran.2011, 09:04
cem yeni makinan hayırlı olsun güle güle kazasız belasız kullan :)

falldown
24.Haziran.2011, 10:26
motorun hayırlı olsun :D keyifli sürüşler arkadaşım8)