PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbulda Temiz Güvenilir Chopper Aranıyor...

yavuz
26.Kasım.2011, 15:12
Herkese selamlar,

Başlıktada belirttiğim gibi temiz ve güvenilir bir chopper arıyorum. Gonlumden gecen regal raptor tabiki ama butcemi biraz kasıyor. Keeway,mondial yada kanuni hangisi daha iyidir net bir karar veremedim 1 aydır okumadıgım forum kalmadı. Birinin iyi dedigine digeri kötü diyor regal içinde ağır eleştirilerde bulunanlar var bu yuzden biraz kafam karısık tavsiyelerinizi bekliyorum.
saygılar.

Motomania34
26.Kasım.2011, 15:54
Keeway servisi varmı hiç bence bunu bir araştır . Keeway ne zamandan beri motorsiklet ithal etmiyor . Yedek parçada ciddi sıkıntı cekersin .

Ayrıca motorsikletten memnun kalmak ve kalmamak tamamen kullanıcının kendisine bağlıdır . Düşük verdiğin ücrete karşılık senin motordan ne beklediğine bağlı . Acıkçası sunu söylemek istiyorum bir fiat otomobil ile mercedes i karşılaştırmak ve kıyaslamak ne kadar yalnış ise . Cin malı ,kore malı , taiwan malı motorlarla japon italyan ve amerikan malı motorlarıda karşılaştırmak yalnıştır . Japon italyan ve amerikan malı motorlar uzakdoğu motorlarınnın en az 2-3 kat daha pahalıdır .

Hangisi dersen regal derim .

Regal orta segment bir motorsiklettir . Diger saydıgın markalar regalden ucuzdur . Dolayısı ile beklentilerini yüksek tutma

falldown
26.Kasım.2011, 22:44
arkadaşım öncelikle bu tarz bi oylamayı böyle bi sitede açarsan %100 sekmeden regal çıkıcaktır. nedeni ise bu karşılaştırma kişiden kişiye değişcek olup bu siteye üye olanlar zaten zamanında karşılaştırma yapıpı regali seçmiş olanlardır.
öncelikle sana şunu sormak isterim. sıfır motor mu alıcaksın ??
cevabın evet ise bildigim kadarı ile mondial jinlun zealsun bunların cruiser modelleri piyasadan silindiler.keewayden ise tam olarak emin değilim.
eger 2. el alıcaksan kendine şu soruyu sormalısın. neden piyasadan silinip giden- tutmayan bir model motor alayım yedek parça bulmakta zorlanayım ?
regal içinde agır eleştirilerde bulunanlar var demişsin. emin ol onlar hayatında daha önceden vitesli araç kullanmayıp şanzumanı ağlatan veya devamlı redline gören devir ayarlamayı bilmeyen hödüklerin titriyo lan bu diyen cinslerin ucuza motor alayımda ögreneyim diyip sonra 35 milyarlık japonla regali kıyaslayan cinslerdir.
heaa bu demek değildir ki regal taş gibidir ..ksen bişey olmaz... hiç bi marka motor için yok böyle bişey..
kısaca beklentin nedir bu senin beklentini karşılarmı. cevabın bu.

benim için fiyat/performans+görüntü de cruiser olarak regalden daha iyisi yok.nokta:mrgreen:

ağfndrdm
26.Kasım.2011, 22:49
YAVUZ öncelikle aramıza hoş geldin
nu konuyu anket açman ,sana istediğin sonuçu vermiyecektir ,sağlıklı bi sonuça ulaşmak için sadece regalin ürünlerini anket yapman gerkirdirdi çünkü regal hariç diğer modellerin tek moldel crusuer ları var ama regalin çeşiti ve cc seçenekleri çok fazla
o yüzden anketebine bi cevap veremiyeceğim

enginogurlu
26.Kasım.2011, 23:20
ankette yazan bütüm motorlardan elimden gecti hepsinin tadına baktım
regal onların arasında her türlü öne cıkıyor neden
daha dayanıklı kullanıcısına göre tabiki regal alan bakmadanda bırakmaz
yedek parcası bol ve sık sık arıza vermez
su soğutmalı olması diğerlerinin yanında cok cok iyi ve bu motorun kalitesini gösteriyor

uzun lafın kısası verdiğin paranın hakkını fazlası ile veriyor

RızaHoşgör
27.Kasım.2011, 14:58
arkadaşım motorun hası bende.Bilenler tanıyanlar bilir.Ali usta ile görüş sana fikir versin.Rıza Hoşgör un motoru dersin.Sonra fiyat konuşalım.533 665 69 93

yavuz
01.Aralık.2011, 20:32
cevaplarınız ve ilgilendiğiniz için teşekkürler bir süredir ilgilenemedim konuyla bu motosiklet merakı benim için geçici bir heves değil bu yüzden mümkün olduğu kadar fikir sahibi olup doğru kararı vermeye çalışıyorum. evet söylediğiniz gibi anket biraz saçma oldu zaten verdiğiniz cevaplar benim için yeterli şimdi hedefimde sadece regal var sıfır alabilmeyi isterdim lakin şuanda bu kadarını bütcem kaldırmaz. Rıza abi en kısa zamanda seni arayıp motoru görmek istiyorum hayırlısı olur inşallah yardımlarınız için teşekkürler

falldown
02.Aralık.2011, 15:14
eneeeee bi kişi keewaye oy vermiş.. yakalayıp linç edelim :p

guento
02.Aralık.2011, 15:21
biraz taraflı bi anket oldu sanki..:mrgreen:

falldown
02.Aralık.2011, 15:27
biraz taraflı bi anket oldu sanki..:mrgreen:

kim altında regal varken keewaye oy verir ki tabi anket misafir üyelerede açıksa bilemem
linç işin şakası

*katran ve tüye bulayalım kasaba meydanında gezdirelim.( red kit geldi aklıma :mrgreen:)
şaka bi yana herkesin görüşüne saygımız var

Rona
02.Aralık.2011, 17:12
eneeeee bi kişi keewaye oy vermiş.. yakalayıp linç edelim :p

Ben verdim Kaan asın beni ,kesin beni.Beni gidi hain beniiiii:mrgreen::mrgreen::mrgreen:.

4 yıl tel jantlı modelini Monero'yu kullandıktan sonra her bakımdan da Keeway Supershadow250 diyorum , Regal 250 den daha iyi bir motor hem güç(20 bg) hem tork(19 nm) hem yakıt sarfiyatı(100 km de 3 lt) hemde fiyat olarak.Gerçi şu an Cruiser250 olarak satılıyor.Aşşağıdaki linkten de inceleyebilirsin8).

http://www.keewayturkiye.com/cruiser250.htm

falldown
02.Aralık.2011, 18:17
Ben verdim Kaan asın beni ,kesin beni.Beni gidi hain beniiiii:mrgreen::mrgreen::mrgreen:.

4 yıl tel jantlı modelini Monero'yu kullandıktan sonra her bakımdan da Keeway Supershadow250 diyorum , Regal 250 den daha iyi bir motor hem güç(20 bg) hem tork(19 nm) hem yakıt sarfiyatı(100 km de 3 lt) hemde fiyat olarak.Gerçi şu an Cruiser250 olarak satılıyor.Aşşağıdaki linkten de inceleyebilirsin8).

seni regalli keeway ajanı seni :p puff:mrgreen:(anladın sen o hareketi)
tek bi soru. monero keeway ile aynı ise lifan ilede aynı. neden ozaman moneroyu bırakınca lifan almadın. sıkıldınmı. motor hacmi performans ise konu lf 400 alabilirdin. görüntü ise konu sence hem daha iyi hem daha güçlü hem daha torklu hem yakıt sarfiyatı hemde fiyatı daha iyi olan yerine neden regal aldın:mrgreen: yoksa aramıza sızıp ajan olman için keeway mi aldı sana bu regali :mrgreen:

Rona
02.Aralık.2011, 18:33
seni regalli keeway ajanı seni :p puff:mrgreen:(anladın sen o hareketi)
tek bi soru. monero keeway ile aynı ise lifan ilede aynı. neden ozaman moneroyu bırakınca lifan almadın. sıkıldınmı. motor hacmi performans ise konu lf 400 alabilirdin. görüntü ise konu sence hem daha iyi hem daha güçlü hem daha torklu hem yakıt sarfiyatı hemde fiyatı daha iyi olan yerine neden regal aldın:mrgreen: yoksa aramıza sızıp ajan olman için keeway mi aldı sana bu regali :mrgreen:
LF400 vaadıda bizmi almadık keşke olsaydı da hiç tereddütsüz gözüm kapalı alırdım.LF400 Türkiye ye gelsin hele bir.
Sitesinde motorun resmi var ama almak istediğinde bu motor stoklarımızda yok henüz gelmedi diyorlar.

CELİL
02.Aralık.2011, 20:47

atilla sen şu makinanın pazar payından ikinci el piyasasından parça servis durumundanda bahsetsen diyorum :mrgreen:

Rona
02.Aralık.2011, 23:27
atilla sen şu makinanın pazar payından ikinci el piyasasından parça servis durumundanda bahsetsen diyorum :mrgreen:
valla en ağır bakımına 50 tl den fazla vermedim hava filtresi sabit yağ filtresi her yağ değişmesinde temizlenebilen tipten en basit ön ve arka far toplamı 60 tl en pahallı parçası konjektörüydü 150 tl debriyaj balata takımı 70 tl arka lastiği 90 tl arka jant 70 tl aynalar 15 tl sinyaller 5 ile 10 tl arasında değişiyor şansuman takımı 140 tl servis desen Avcılarda 2 tane Silivride 1 tane kaza yaptım ön arka arka komple toplandı 300 tl ye maloldu daha ne diyeyim abi Regalde bunları bu fiyata biraz zor yaptırırsın8)

Rona
02.Aralık.2011, 23:35
Motoru 2007 de 1700 tl ye almıştım zaten hakikaten umduğumdan sağlam çıktı meret sinyallerin hatalı montajından kaynaklanan tesisat yanması dışında 4 yıl boyunca gittim onunla yolda bırakmadı hiç ne diyeyim

falldown
05.Aralık.2011, 11:37
LF400 vaadıda bizmi almadık keşke olsaydı da hiç tereddütsüz gözüm kapalı alırdım.LF400 Türkiye ye gelsin hele bir.
Sitesinde motorun resmi var ama almak istediğinde bu motor stoklarımızda yok henüz gelmedi diyorlar.

ben baktım 2008den beri yokmuş makina. afrika için üretmişler(waka waka):p
şaka bi yana bence regali bırak sen keeway al
not:keewayini satıp regal alanlar var farklı forumlarda 8) yada hem keewaye hem regale binipte neden regali övüyo bu adamlar neden acaba
*ferrarisini satan bilge bile regal almış diyolar :mrgreen:
bide o parça ve servis ücretlerini şimdi değil önceden veriyodun sanırım

Rona
06.Aralık.2011, 01:00
ben baktım 2008den beri yokmuş makina. afrika için üretmişler(waka waka):p
şaka bi yana bence regali bırak sen keeway al
not:keewayini satıp regal alanlar var farklı forumlarda 8) yada hem keewaye hem regale binipte neden regali övüyo bu adamlar neden acaba
*ferrarisini satan bilge bile regal almış diyolar :mrgreen:
bide o parça ve servis ücretlerini şimdi değil önceden veriyodun sanırım

Moneroyu satmamın tek nedeni hızdı 120 de kalmasıydı halbuki dişli oranlarıyla oynanabilecek güç ve torku olmasına rağmen uygun dişli takımını aylarca aramama rağmen bulamadım .Bazen trafikte sürat yapmak lazım arkadaşlar pekmezinizin akmaması için:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Parça fiyatları da en son mart 2011 e kadar öyleydi.Zannedersem pek fazla birşey değişmemiştir.

Rona
06.Aralık.2011, 01:03
Bu arada benim Daytona hala satılık isteyen olursa söylemesi yeterli

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-diger-markalar-acil-ihtiyactan-satilik-daytona-350-61799811/detay/

falldown
06.Aralık.2011, 11:28
.Bazen trafikte sürat yapmak lazım arkadaşlar pekmezinizin akmaması için:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
.

hee yaw bak ona katılıyom otoyolda nedir bu canavar kamyonlardan çektiğim:x
bu arada daha fazla söze gerek yok sanırım sen kararını vermişsin hayırlı satışlar şimdiden