PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sağ ve sol yan kapak İhtiyacı olan

telkarinn
06.Şubat.2012, 14:46
Arkadaşlar dünkü gezide "dejavu27" kardeşimin Regal Raptor 250E-9 sağ akü kapağı düştü tem yolunda. Bu kapaklarda sanırım çift olarak satılıyor.

Sol kapak ihtiyacı olan birileri varsa irtibata geçelim beraber alalım.

b1rk1s1
26.Mart.2012, 12:35
:)merhaba dostun senınkı gıbı beımde yan kapak problemım var daha dun bır arkadası evıne bırakcakken yolda gıderken dustu yanıo benımde bır adet sag kapaga ıhtıyacım vare ama solda bıraz gıdıcı gıbı gozukuyor yanı banda bır takımkapak lazım sahıbınden. cm da 140 tl bılmem daha ucuza satan kımse varmı ama bılmıyorum sımdı 90 model mercedes ayna parası bıldıgın bır yer varsa cep telden bana ulasablırısın:D

synapse333
26.Mart.2012, 14:41
arkadaşlar bu kapak işi için be kendimce bir önlem geliştirdim, kapakların üst taraflarını şaseye yakın yerden ince uçlu matkapla deldim plastik kelepçeyle şase demirine bağladım ne olur ne olmaz tavsiye ederim, matkap yoksa akıllı vidalar var onlarla da delebilirsiniz ya da bi çivinin falan ucunu ısıtarak da yapabilirsiniz sonuçta 140 tl az para değil, 2 dk nızı almaz, sonuçta düşüyor melet kendi kendine kolay gelsin

CELİL
27.Mart.2012, 11:37
:)merhaba dostun senınkı gıbı beımde yan kapak problemım var daha dun bır arkadası evıne bırakcakken yolda gıderken dustu yanıo benımde bır adet sag kapaga ıhtıyacım vare ama solda bıraz gıdıcı gıbı gozukuyor yanı banda bır takımkapak lazım sahıbınden. cm da 140 tl bılmem daha ucuza satan kımse varmı ama bılmıyorum sımdı 90 model mercedes ayna parası bıldıgın bır yer varsa cep telden bana ulasablırısın:D

110 tl

http://www.motorparcalari.net/regal-raptor-250-yan-kromaj-kapaklar-urun3682.html

hasanileri
27.Mart.2012, 16:41
Dostum benim kırmızı sol kapaga ihtiyacım var telefonum 5384815515

CELİL
27.Mart.2012, 16:52
dostum benim kırmızı sol kapaga ihtiyacım var telefonum 5384815515
merhaba hasan aramıza hoş geldin :)
aşağıda linkini verdiğim yer ve yukarıda linkleri olan site sponsorlarımıza ulaşırsan onlarda vardır sana kargoyla göndeririler 8)

mavi
05.Mart.2013, 23:26
merhaba sol aku kapagı motoru aldıgımdada yoktu ıkısen bıttı ama aklım hala orda takılı ..ızmırdeyım arastırdım fıyatlar ucmus 160 falan cıftı cıkmada olsa bulma sansım olabılırmı elbettekı daha ucuz fıyatlara

CELİL
05.Mart.2013, 23:52
merhaba sol aku kapagı motoru aldıgımdada yoktu ıkısen bıttı ama aklım hala orda takılı ..ızmırdeyım arastırdım fıyatlar ucmus 160 falan cıftı cıkmada olsa bulma sansım olabılırmı elbettekı daha ucuz fıyatlara

Merhaba Özgür :)
kendini forum başlığı altında bulunan Tanışma başlığında tanıtırsan seviniriz :D
en uygun yan kapak aşağıdaki linteki 110 tl

http://www.motorparcalari.net/regal-raptor-250-yan-kromaj-kapaklar-urun7825.html

emcho
29.Nisan.2014, 18:14
arkadaşlar fazla başlık açmamak için buraya yazdım.resimde işaretlediğim kapağı nerde bulabiliriz ankarada? ali ustanın sitede de yok??????
http://i.hizliresim.com/7mgD1N.jpg (http://hizliresim.com/7mgD1N)

CELİL
29.Nisan.2014, 18:47
arkadaşlar fazla başlık açmamak için buraya yazdım.resimde işaretlediğim kapağı nerde bulabiliriz
Sitede olmasada telefon aç sor elinde olabilir veya getirtir 8)

sezar
29.Nisan.2014, 20:52
Bulmak zor. Ali usta da yok. Yedek parça olarak ta gelmemiş. Çıkmasını bulabilirsen ne ala, ben de arıyorum...

Bahadır
29.Nisan.2014, 22:09
O kapak bendede düşmüştü.Çıkma vardı Ali ustada.Ufak bi darbe yemiş ama fazla belli olmuyordu.10 liraya almıştım.Klipsle tutturdum bu sefer.Bir daha düşeceğini sanmıyorum8)

emcho
30.Nisan.2014, 00:01
Vay be böylede çok tipsiz ya.servislere söylesek getirirlermi ki?

CELİL
30.Nisan.2014, 00:05
Vay be böylede çok tipsiz ya.servislere söylesek getirirlermi ki?
Servis distribütöre sipariş geçer gelince haber verir ama süreç uzayabilir malzemenin çinden gelme zamanını merkeze sorup ögrenmesi iyi olur 8)

emcho
30.Nisan.2014, 00:11
Geç gelmesi hiç olmamasından iyidir.:cheesy: yarın bi arayalım bakalım.

Bahadır
30.Nisan.2014, 10:10
Geç gelmesi hiç olmamasından iyidir.:cheesy: yarın bi arayalım bakalım.

Bana yenisi için 1,5 ayda gelir demişlerdi :?

CELİL
30.Nisan.2014, 10:36
Bana yenisi için 1,5 ayda gelir demişlerdi :?
Firma Kışın çinden pek sevkiyat yapmıyor sezon açılırken yedek parça stoğunu tamamlıyor o yüzden şimdi sezon açılışına girdimizden yakında parçalar gelir diye düşünüyorum 8)

emcho
30.Nisan.2014, 10:40
demirtaşla şimdi görüştüm usta daha gelmemiş.eleman elimizde var heralde ama 1 saat sonra usta gelince dönüş yapacaklar bana.