PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : regalimi trafik bagladı

aydın
01.Mayıs.2012, 12:48
arkadaşlar düngece trafik kontrolüne yakalandım regalimi yükleyip götürdüler.zorunluluk sigortamın günü geçmiş 3 gün hemde 72 lira ceza yedim.:( akılınızda olsun diye yazıyorum.sigortanızı ihmal etmeyin yoksa benim gibi olursunuz.şimdi şöyle bir sorum olcak cezayı yazıp hemde motorsikleti bağlaya bilirmi.bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.hoşcakalın.:lol:

ağfndrdm
01.Mayıs.2012, 13:49
abi benim bildiğim sigortasız arac yakalanırsa
trafikten men edilir
su anda yapacağın iş

-motoruna hemen poliçe yaptırıyorsun(onunda biraz cezası olacak bildiğim kadarıyla

-poliçeni alıp motorun bulunduğu otoparka giderek görevli memurlara poliçenin ibraz etmen gerek.

ayrıca otopark ücretinide ödemen de gerek

kolay gelsin.

zrcn
01.Mayıs.2012, 14:54
Geçmiş olsun :(

CELİL
01.Mayıs.2012, 20:45
Aydın geçmiş olsun
bundan sonraki süreç ağa nın dediği gibi kolay gelsin :(

av. Cevdet Yılmaz
02.Mayıs.2012, 04:16
abi benim bildiğim sigortasız arac yakalanırsa
trafikten men edilir
su anda yapacağın iş

-motoruna hemen poliçe yaptırıyorsun(onunda biraz cezası olacak bildiğim kadarıyla

-poliçeni alıp motorun bulunduğu otoparka giderek görevli memurlara poliçenin ibraz etmen gerek.

ayrıca otopark ücretinide ödemen de gerek

kolay gelsin.
Cok gecmis olsun,.aga bende yaptırmadım zorunlu trafk sigortasni sen nekadara yaptrdın onu?

Emre
02.Mayıs.2012, 10:37
Çok geçmiş olsun, Allah daha büyük sıkıntılardan korusun inş. :(

dreamrocker
02.Mayıs.2012, 12:24
Cok gecmis olsun,.aga bende yaptırmadım zorunlu trafk sigortasni sen nekadara yaptrdın onu?

Ben birkaç ay önce Axa oyak' a yaptırmıştım. Zorunlu trafik sigortası 43 tl tuttu. ancak bu tutar şehirden şehire, sigorta şirketinden sigorta şirketine değişiyor. :)

ağfndrdm
02.Mayıs.2012, 19:17

abi geçen yıl 40 tlye axa dan yaptımıştım ama
axa dan 160 tl fiyat çektiler
bu yıl ergodan 85 tl gibi bi fiyata yaptırdım

Umut can
02.Mayıs.2012, 21:36
Geçmiş olsun. Tüm işlemleri hızlandırıp, motoru bir an önce almak gerekir sanırım. Hem cezaya faiz biner hem de park parası katlandıkça katlanır.

Sigorta ücretleri çok değişkenlik gösteriyor. Çok uyguna da yaptıran var, çok pahalıya da. Sabit bir şey yok. Fiyat alıp araştırmanız gerekiyor.

Bugün beni de Kızılay'da durdurdular. Evrak kontrolü yaptılar. Dedim bir sorun mu var, yok genel bir evrak kontrolü yapıyoruz dedi. Sorunsuz atlattım, geçtim. Aynadan baktım başka motor çevirdi. Daha ileri gittim başka bir motorun sahibine ceza yazıyordu. Bu aralar çok sıklaştı denetimler. Kızılay'da 100m aralıklarla duruyorlar. :lol:

eddwards
02.Mayıs.2012, 23:20
Barışcığım...... siz nasıl olsa bi çaresini buluyorsunuzdur::::))))

Umut can
02.Mayıs.2012, 23:33
Hallederiz... :mrgreen: