PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : merhaba

ekinoks
03.Mayıs.2012, 14:43
merhaba arkadaşlar bugün ilk motorumu aldım ve hemen foruma üye oldum 250 e-10 spyder önerileriniz nelerdir

dreamrocker
03.Mayıs.2012, 14:45
merhaba arkadaşlar bugün ilk motorumu aldım ve hemen foruma üye oldum 250 e-10 spyder önerileriniz nelerdir

Hoşgeldin :)

Spyder bana göre RR'un göze en çok hitap eden modelidir. Hayırlı uğurlu olsun. Motorla trafiğe çıkmadan önce, dengesine dönüşlerine alışmak için boş bir alanda mutlaka alıştırma yap. 8)

alicanblnr
03.Mayıs.2012, 14:48
Hayırlı olsun hoş geldin chopperdan spor motor performansı bekleyip hırpalama :)

inaona
03.Mayıs.2012, 15:11

Hayırlı olsun allah kaza bela vermesin. Ben bir spyder kullanıcısı olarak çok memnunum ve çok dikkat çekiyorum, fakat bizim motorlar uzun maşa olduğundan denge olayı diğerlerine nazaran daha zor ama alıştıktan sonra hiç problem olmuyor. Bence iyi bir tercih.

CELİL
03.Mayıs.2012, 15:56
Merhaba Murat aramıza hoş geldin 8)
spyder in hayrlı olsun allah kazasız belasız keyifle binmek nasip etsin nazar
spyder tarz olarak çok dikkat çekici bir makina ilğinin üzerinde olmasına hazır ol dönüşlere,manevra çalışmalarına öncelik ver sonra trafiğe çık kısa sürede adapte olursun kolay gelsin 8)
tanış gözün aydın bursa RR Aileside büyüyor :mrgreen:

Emre
03.Mayıs.2012, 16:19
Hadi hayırlı olsun, Allah nazarlardan saklasın 8)

turq
03.Mayıs.2012, 17:03
Bir günde 2 bursalı geldi çok güzel :)

Hoşgeldin Murat

ekinoks
03.Mayıs.2012, 19:14
herkeze tesekkurler foruma üye olmadan bu motora sahip olmak sanirim eksiklik olacakmis

av. Cevdet Yılmaz
03.Mayıs.2012, 20:15
Hayırlı ugurlu olsun,kazasız belasız ins:)nazar bende bir ay oldu spyder alalı süruş zevki cok baska,kısa zamanda alışıyorsun.Ehliyetin yoksa buaralar dkkat etmek lazım sıklastırmıslar cevirmeleri:)