PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : slm

bahadir
28.Mayıs.2012, 00:07
slm arkadaşlar kısaca kendimi tanıyatım istedim bursada ikmet etmekte teknisyen olarak çalışmaktayım yarın sabah ilk regalimi alıcam hayırlısıyla DD250E-10 bu makina hakkında önerilerinizi benimle paylasırsanız sevinirim sizce iyi bir seçimmi yapmısım yoksa başka modelleremi yönelmeyim biraz heyacanlı biraz kararsızım düşünceleriniz bekliyorum herkeze iyi forumlar ...

ekinoks
28.Mayıs.2012, 00:21
hayırlı olsun model gayet güzel hepsınden önemlisi regal

av. Cevdet Yılmaz
28.Mayıs.2012, 02:33
Bahadir hayirli olur ins kazasiz belasiz binersin.Bende spyder kullaniyorum tavsiye ederim,inanilmaz dikkat cekiyor dis goruntusunun,farkli tarzinin yaninda teknik acidanda tatmin edici.Sadece ilk aldiginda donuslerde biraz zorlanirsin ama cabucak alisirsin

CELİL
28.Mayıs.2012, 09:13
Merhaba Bahadır aramıza hoş geldin 8)
spyder dikkat çekici tarz bir makinadır çinli olmasına rağmen kalitesi her geçen gün japona dahada yaklaşmakta ikinci el piyasası oturmuş bir makinadır pişman olmazsın 8)

turq
28.Mayıs.2012, 10:39
Hosgeldin.

Bursa 4 oldu, bulusalim artik :)

mrtglc
28.Mayıs.2012, 10:57
hoş geldin bahadır. iyi sürüşler.

bahadir
28.Mayıs.2012, 19:53
bütün arkadaşlara ilgi ve alakaları için teşekür ediyorum fakat bu sabah almak için yola çıktığımı regalimi almadan geri döndüm nedeni ise ; daha önce motoru dinlediğimde dikat etmediğim fakat bugun çalıştırdığımda pistonlardan gelen tıngırtı ustama sorduğumda olumlu cevap alamamam oldu ne yapalım kısmet değilmiş arayışa devam ediyorum birkaç gün daha 4 tekere mahkum kalacağım :S makinası temiz olup satmak isteyenlere ciddi alıcı olabilrim iyi forumlar saygılar...

CELİL
28.Mayıs.2012, 20:02
Hayırlısı olsun işallah gönlüne göre başka makina bulursun 8)

Ekrem Özdemir
28.Mayıs.2012, 22:13
bütün arkadaşlara ilgi ve alakaları için teşekür ediyorum fakat bu sabah almak için yola çıktığımı regalimi almadan geri döndüm nedeni ise ; daha önce motoru dinlediğimde dikat etmediğim fakat bugun çalıştırdığımda pistonlardan gelen tıngırtı ustama sorduğumda olumlu cevap alamamam oldu ne yapalım kısmet değilmiş arayışa devam ediyorum birkaç gün daha 4 tekere mahkum kalacağım :S makinası temiz olup satmak isteyenlere ciddi alıcı olabilrim iyi forumlar saygılar...

Merhabalar hocam hoşgeldin siteye 8) Bende tam bu konudan bahsedecektim. Sypder 'ı sürmesi filan az biraz pratikle (bol bol dönüş çalışmasıyla) halolacak sorunlar. Bence en büyük sorunu temizini bulabilmekte. Ben taa sivastan kalkıp denizliye gitmiştim spyder için. :p