PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ayağımın tozuyla...

Drakigns
13.Temmuz.2012, 15:44
Oncelikle merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve RR hakkinda ki meraklarımı yardımlarınızı bekliyorum.Daha önce bir mondial uag ile 7000 km yakın tecrübem var fakat benim istediğim çantamı yükleyip kimi yerde çadır kurarak vs Turkiye nin D bir yanını gezmek yurt dışı kadar yurt içi gezilerinin de önemli olduğunu düşünüyorum fakat şuan 2400 civari bir aletle bunu yapmayi düşunuyorum buda sanirim DD150 ve 125 vs ye tekabul ediyor :) eger kullanan arkadaslar varsa yardim edebilirler mi bu aletlerle uzun yol nasil olur vs RR u bir arkadaşım sayesinde tanidim 250 lik vardı tam modelini bilmesem de hoş ve keyifli bir araçtı o sebepten benimde gonlum RR den yana umarım yardımcı olabilirsiniz cevaplar için şimdiden teşekkurler imla hataları için ozur dilerim telefon dan dolayı bıraz zor oluyor...

dreamrocker
13.Temmuz.2012, 16:31
Merhaba, Hoşgeldin.

150 lik makineler daha çok kısa mesafeler için. Uzun yolda ve özellikle sıcakta problem yaşarsın, makine şişer. Eğer uzun yol yapmayı düşünüyorsan, su soğutmalı olan 250 lik makineleri tercih etmelisin :)

CrimsonLove
13.Temmuz.2012, 16:32
150'Lik veya 125'Lik uzun yolda cok zorlayıcı olacaktır, ve tatmin etmez..

Drakigns
13.Temmuz.2012, 17:00
Bende oyle dusunuyorum fakat 250 lik alamayacagim gibi o sebepten belki bir ihtimal dedim ama olmayacak galiba piyasada da RR dan baska bu kalitede dedigim fiyata uzn yol yapacak bir alet yok diye dusunuyordum 125-150 lik bir RR ile de olmicak sanirim :) cok sey istedigimin farkindayim ama belki aradigim gibi birsey bulurum diye dedim :) 125 lik bir ybr den cok daha fazla mi zorlar uzun yolda? Bunlarin titresim olayini vs bilmedigimden soruyorum nette de pek bir bilgi yok malesef...

ozguralic
13.Temmuz.2012, 17:44
madem ucuz olacaksa, hava soğutmalı fakat v motorlu bir model al, bisan lifan roadstar modeli var. o paralara bulabilirsin.