PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu motoru tanıyan varmı

mesutdikmen
20.Temmuz.2012, 14:39
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-2011-model-spyder-tum-gozler-uzerinizde-olacak-92864228/detay

arkadaşlar yukarıda linkini eklediğim motoru tanıyan varmı satın almayı düşünüyorum bu yüzden yorumlarınızı bekliyorum.

CrimsonLove
20.Temmuz.2012, 14:51
malesef, ancak fiyat aşırı uygun görünüyor..

ağfndrdm
20.Temmuz.2012, 14:53
hacım iyimiş
benmi alsam acaba:p

mesutdikmen
20.Temmuz.2012, 14:59
hacım iyimiş
benmi alsam acaba:p
canın sağolsun kardeşim.

ağfndrdm
20.Temmuz.2012, 15:00
canın sağolsun kardeşim.

ayıpsın mesut ya
ama temiz makinaya benziyor
konuşmakta faide var

mesutdikmen
20.Temmuz.2012, 15:03
malesef, ancak fiyat aşırı uygun görünüyor..

banada fiyat çok uygun geldi.İnş bi sorunu yoktur .arayıp konuşçam ilkönce sitedekilerin fikrini alayım dedim.

cihan54
20.Temmuz.2012, 15:04
Bi terslik var bu işte ama hadi hayırlısı... Fiyatı gerçekten çok çok uygun. Al motoru, ertesi gün 1000tl ekleyip ilana koy valla...

Aklıma takılan husus, 18 hp değil 22 hp bu motor. Yanlış mı biliyorum yahu. Celil abi?

bu motor nie bu kadar ucuz yav :?

CrimsonLove
20.Temmuz.2012, 15:07
Bi terslik var bu işte ama hadi hayırlısı... Fiyatı gerçekten çok çok uygun. Al motoru, ertesi gün 1000tl ekleyip ilana koy valla...

Aklıma takılan husus, 18 hp değil 22 hp bu motor. Yanlış mı biliyorum yahu. Celil abi?

bu motor nie bu kadar ucuz yav :?

22hp doğrudur :cheesy:

cihan54
20.Temmuz.2012, 15:13
Eğer motor hakkında herhangi bir sıkıntının olmadığına gerçekten kanaat getirirsen ben kaçırma derim adamım... 8)

ozguralic
20.Temmuz.2012, 15:34
birine söz vermiş o yüzden bekliyor motoru hemen vermiyor.

CELİL
20.Temmuz.2012, 15:40
mesut bencede fiatı çok düşük, uygun muhtemelen makinanın bir kusuru vardır fakat kusuru yoksa veya halletmişlerse sorun yoksa alınır bu fiyata başka yok
makinası blansörsüz modelden
sahibinden plakasını sor kaza sorgusu yap bir durum varsa çıkar 8)

av. Cevdet Yılmaz
20.Temmuz.2012, 15:55
Fiyat nekadar düsükse motoru daha iyi incelemek lazım,ama sorunsuz motorsa karli bir alısveris olur senin icin:)ayrıca edirne de hangi motor ustasi guvenilirmis bir arastır derim

tuneray
21.Temmuz.2012, 02:43
fikrin olsun diye söylüyorum.bende aramıştım elemanı motor balansörsüz gidonda örtü asılmış olan yeri catlak demişti arkadaş.

cihan54
21.Temmuz.2012, 03:02
fikrin olsun diye söylüyorum.bende aramıştım elemanı motor balansörsüz gidonda örtü asılmış olan yeri catlak demişti arkadaş.

Balansörsüz olması kötü bişey değil. hatta gayet de hoş oluyo. Ama o çatlak nie çatlak...

CELİL
21.Temmuz.2012, 11:39
Balansörsüz olması kötü bişey değil. hatta gayet de hoş oluyo. Ama o çatlak nie çatlak...
cihan balansör olmayan makinada extra masaj yapma özelliği oldugundan rahatlatıcı özelliği var dimi :mrgreen:
makina yan yatınca gidon yere değiyor ve ilk yapıgı şey gidon bağlantı ayagının arasını çatlatmak orası zayıf 8)

cihan54
21.Temmuz.2012, 11:49
cihan balansör olmayan makinada extra masaj yapma özelliği oldugundan rahatlatıcı özelliği var dimi :mrgreen:
makina yan yatınca gidon yere değiyor ve ilk yapıgı şey gidon bağlantı ayagının arasını çatlatmak orası zayıf 8)

Vhaayy aydınlanmadım resmen parladım yaahu :p Ama dediğim gibi bana titreşimli hali daha iyi geldi ya, bi garipsedim senin makinada titreşim olmayınca :p:p