PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara - Kapadokya

Emrehan
18.Ağustos.2012, 01:52
Abiler geç kaldım konuyu açmakta ama yine de uyumayan veya uykusu kaçan birini yakalarım umarım. :mrgreen:

Yarın sabah erkenden Ankara'dan yola çıkıyoruz eşimle Kapadokya'ya doğru. Motoru aldığımdan beri olduğu gibi yine bir deli (veya cahil) cesaretiyle. Dönüş de Pazartesi kısmetse.

300 km civarı bir mesafe. Daha önce yaptığım en uzun yol Gerede idi (140 - 150 km) ve 8 motor gitmiştik. Bu sefer tek motor, iki kişi... Allah sonumuzu hayır etsin. :mrgreen:

Yedek sigortam, bujilerim, buji anahtarım, debriyaj telim, alyanlarım, anahtarlarım, zincir yağım, lastik tamir spreyim, balata temizleyicim, el fenerim mevcut.

Yanıma almam gereken başkaca şeylerle veya yolda dikkat etmem gerekenlerle ilgili tavsiyelerinizi bekliyorum.

Saygılar.

06-SPYDER CUSTOMS
18.Ağustos.2012, 02:41
Abiler geç kaldım konuyu açmakta ama yine de uyumayan veya uykusu kaçan birini yakalarım umarım. :mrgreen:

Yarın sabah erkenden Ankara'dan yola çıkıyoruz eşimle Kapadokya'ya doğru. Motoru aldığımdan beri olduğu gibi yine bir deli (veya cahil) cesaretiyle. Dönüş de Pazartesi kısmetse.

300 km civarı bir mesafe. Daha önce yaptığım en uzun yol Gerede idi (140 - 150 km) ve 8 motor gitmiştik. Bu sefer tek motor, iki kişi... Allah sonumuzu hayır etsin. :mrgreen:

Yedek sigortam, bujilerim, buji anahtarım, debriyaj telim, alyanlarım, anahtarlarım, zincir yağım, lastik tamir spreyim, balata temizleyicim, el fenerim mevcut.

Yanıma almam gereken başkaca şeylerle veya yolda dikkat etmem gerekenlerle ilgili tavsiyelerinizi bekliyorum.

Saygılar.
İyi yolculuklarrr kardesim.helall sana keskee bi on abpulle arka ampulde olsa yaninda.onun disinda motoru bastan toplaalik malzeme almissin massallahhhh:cheesy:8):cheesy:nazar

CELİL
18.Ağustos.2012, 11:33
nazarMaşallah Emrehan hayırlı yolculuklar
işallah çok keyifli ve sorunsuz bir yolculuk olur
sen alınacak herşeyi almışsın 8)
bol bol resim isteriz :cheesy:

Emrehan
18.Ağustos.2012, 22:59
Geldik abiler sağ salim. Erken çıkamadık pek; uyku tatlı.:mrgreen: Celil abi yolda çektik birkaç foto, daha da çekeriz. Geniş özet ve fotoları paylaşırım dönüşte. 8)

CELİL
18.Ağustos.2012, 23:07
Geldik abiler sağ salim. Erken çıkamadık pek; uyku tatlı.:mrgreen: Celil abi yolda çektik birkaç foto, daha da çekeriz. Geniş özet ve fotoları paylaşırım dönüşte. 8)
Gidiş tamam geçmiş olsun nazar
darısı keyifli dönüş yolculuguna dönüşte resimleri bekliyorum 8)

Alper K
19.Ağustos.2012, 00:53
nazar masallah komşuma

Umut can
19.Ağustos.2012, 00:57
Fotoğrafları bekliyoruz. 8) Maşallah. nazar

mrtglc
19.Ağustos.2012, 01:06
hayırlı yolculuklar şimdiden sana. Birde portatif bi pompa alırsan tam süper olur.