PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Linkteki motoru tanıyan var mı ?

hopperakin
23.Ağustos.2012, 13:46
Arkadaşlar merhaba, yaklaşık 2 yıl önce üye olmuştum siteye. Sonra keeway sl150 alıp bir yıl kullandım ve sattım. bir yıl içinde bir birikimim oldu ve bi daytona almak istiyorum. bütçeme uygun olan motor anca linkteki motor, plakanın kapalı olması, ilanın linkinde ilk açıldığında 850 km olması sonra 1700de yeni bir ilan ve şuan 2400 küsürde olması kıllandırıyor. fiyat makul fakat motorun satılmaması beni düşündürüyor. motor hakkında bilgisi olan varsa, tanıyan varsa aydınlatırsa sevinirim:?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-ilk-gunku-gibi-eksiksiz-850-km-de-yaza-hazir-82049582/detay/

burak_332
23.Ağustos.2012, 16:49
valla bilen biriyle gidip bi görmen sesi soluğu bi dinlemen lazım mümkünse tanıdığın ve bildiğin bir ustaya götürmeden alma bence :)

hopperakin
23.Ağustos.2012, 17:53
valla bilen biriyle gidip bi görmen sesi soluğu bi dinlemen lazım mümkünse tanıdığın ve bildiğin bir ustaya götürmeden alma bence :)

sıkıntı da o zaten tanıdığım ve bildiğim benimle beraber gelebilecek bir usta yok :? tamamen benim anlamam lazım duruma göre yarın gidicem yine, ya da daha önceden belki birileri gidip bakmıştır umuduyla buraya yazdım :)